Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fáraó


Fáraó
őstag

Félek, erre az esetekre is kitalálnak vmit, mint pl. az IC-knél a technikai problémát.

Hogy a faleveleket már ne is említsem. ;]

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#2) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Amennyi késés van, 2 év múlva.. bezár a bazár. :))

(#3) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Persze műszaki hiba, katasztrófa, öngyilkos csóka, stb. most is kibúvó lesz... :(((

(#4) (Darkwood) válasza juliabrilke (#3) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Nem, mert ha az Üzletszabályzatunkban előírják, hogy pl.: bármilyen vis major helyzet is alakul ki és ilyenkor jár a fent említett százalékos visszatérítés, akkor fizetnünk kell!

[ Szerkesztve ]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#5) Thunderzolee

Ezt kiterjeszthetnék a Budapest-Esztergom vonalra is, és már 20 perctől járhatna a térítés. Nem igaz, h 53 Km-es út 1óra 30percig tart. :(( Plusz a rendszeres 15-30 perces késések. :(((

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) #65675776 válasza Thunderzolee (#5) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ezért kellene inkább a meghirdetett menetidő arányában megállapítani mindezt.

(#7) 7


7
addikt

Szerintem egyszerűen csak megemelik a menetidőt a rendszeresen késő vonalakon, aztán keziccsókolom ;]

(#8) kételkedem válasza 7 (#7) üzenetére


kételkedem
addikt

Leleményesen megoldható ez a probléma is! :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9) sbazsi válasza (Darkwood) (#4) üzenetére


sbazsi
veterán

duplájára emelik a jegyárakat...
magyarisztánban megtörténhet :((( :((( :(((

(#10) puttputt válasza 7 (#7) üzenetére


puttputt
őstag

Elképzelhető. Kedvenc városomban van egy olyan buszjárat, amely óránként indul, az van írva menetidőnek - a felszállóhelyemig -, hogy 10 perc. Viszont, ott kell már toporogni 3-4 perccel a busz feltételezhető indulása előtt, mert az órakor induló busz óra 5-kor (10 helyett) már vígan bevágódik eléd.;] (Vagy otthagy és meg sem áll.) Nyilván, sietnie kell, hogy időben tudjon ebédelni. :U

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#11) Thunderzolee

Végülis a MÁV-nak t×mindegy, úgyis az adónkból fizetjük ezt is majd.. :(((

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#12) nyunyu válasza juliabrilke (#3) üzenetére


nyunyu
félisten

Persze műszaki hiba, katasztrófa, öngyilkos csóka, stb. most is kibúvó lesz... :(((

Vagy mint tavaly telen a rendkivuli idojarasi helyzet, amikor eloszor leesett a ho...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#13) venember83 válasza Thunderzolee (#11) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez a nagyobbik baj.

(#14) sbazsi válasza puttputt (#10) üzenetére


sbazsi
veterán

Nem lehet, hogy az előző késik 3/4 órát? ;)

(#15) (Darkwood) válasza sbazsi (#9) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Duplájára nem fogják csak emelnek! Sajnos! :(

Egyébként tudtommal a Volán is fog emelni és akkor ugyanott lesz árban, mint a vasút, úgy mint most.

Egyébként azt látom egyik nagyon nagy gondnak, itt vasutéknál, hogy szándékosan csinálnak rossz menetrendet sok helyen (pl.: J-N-SZ megye) és így szépen el lehet vadítani az embereket + ezekkel a hülye sztrájkokkal is ugyanezt lehet elérni! Egyszerűen szarnak a leveleinkre, amit a MÁV-START Zrt.-nek küldünk folyton-folyvást, hogy próbáljanak már emberibb menetrendet kitalálni és most 13-án érvénybe lépő új menterend ugyanúgy néz ki, mint a mostani!

Szemléleti példa: Párom Szentesre jár és 7:15-re be kell, hogy érjen. Nos...4 órakkor kell kelnie, hogy az 5 órási busszal el tudjon menni, hogy odaérjen. :(

A vonat 6:35-kor indul és 7:30-re ér be! 15 percen múlik! 3 évvel ezelőtt ez úgy volt, hogy 6 órakor indult innen a vonat és 7:00-kor bent is volt Szentesen. Ezzel minden diák és munkába járó ember jól járt! Sőt 6:30-kor ott állt a makói sebes Kunszentmártonban, amellyel átszállás nélkül fel lehetett jutni a Nyugatiba! Most már ez is el van baszva, mert igaz, hogy van egy csatlakozó vonat Kunszenten, de Szolnokon át kell szállni és még később is érsz fel!

Kicsit irrelevánsra sikerült ez az írásom, de nézzétek el nekem, mert csak szemléltetni akartam, hogy mi folyik itt (nem Gyöngyösön :D ) J-N-Sz megyében!

[ Szerkesztve ]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#16) puttputt válasza sbazsi (#14) üzenetére


puttputt
őstag

Erre még nem is gondoltam.
Vagy az előző napi utolsó. :DDD
Majd ezt fogom mondani reklamációkor. ;]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#17) sbazsi válasza (Darkwood) (#15) üzenetére


sbazsi
veterán

ironia akart lenni, ha duplájára emelnek, akkor marad a jegyár.
vagyis minden vonat késik. ;]

ameddig nincs másik szolgáltató, addig szarni fognak mindenre, és mindenkire, mert nem lesz érdekük, hogy bármit is csináljanak.
Gizikének akkor is megmarad az állása, ha a te panaszod a szemetesben végzi. ha lenne alternatíva, akkor lehet, hogy történne valami... de valszeg írnának egy bocsánatkérő generáló szoftvert, mint a nokia. :(((

(#18) 7 válasza sbazsi (#17) üzenetére


7
addikt

Több másik vasúttársaság is jelen van Magyarországon. Közülük a legnagyobb a GYSEV, ami szép lassan vásárolgatja fel a MÁV területeit :K

(#19) (Darkwood) válasza 7 (#18) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Az sok mindent elárul, hogy nekik érdemes megvenni a MÁV területeit... :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.