Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Én a tropico 3-on gondolkoztam, de nam nagyon van visszajelzésem, hogy milyen is lehet.

(#2) rankesz


rankesz
veterán

G2Play - Battlefiel Bad Company 2 5400 fornit (20 eur)

(#3) ollie válasza D1Rect (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt írják, hogy tök ugyanolyan, mint az első rész, csak 3D-ben és állatjó zenével. De ne kérdezd milyem az első rész, mert nem játszottam vele. :)

(#2) rankesz: a G2Play-ben nem bízok, túl sok susmus van körülöttük.

[ Szerkesztve ]

***

(#4) Egon


Egon
nagyúr

Hehe, a Sins of a Solar Empire 50%-os kedvezménnyel is drágább, mint nálunk:
[link]
Jók ezek a netes megrendelések, csak nem mindig... :U

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5) ollie válasza Egon (#4) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Itthon ennyire árazták le, mert senki sem veszi. Bár ennek oka nem az, hogy rossz játék lenne, mert valójában jó, hanem az, hogy senki sem ismeri, mert nincs körülötte akkora hype, mint mondjuk egy C&C körül.

Egyébként ez a kettő most épp egy áron lenne, csak éppen sokat romlott a Forint manapság, a CD Galaxis meg még pluszban ad 10% kedvezményt, ha neten rendeled.

[ Szerkesztve ]

***

(#6) Khaal válasza Egon (#4) üzenetére


Khaal
őstag

Ha beleszámoljuk a postaköltséget is, akkor viszont már olcsóbb a netről. Nem mindenki tud beugrani érte cdgalaxisba :U .

(#7) ollie válasza Khaal (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az igaz. Ráadásul én preferálom a digitális letöltéseket, mert nem szeretek DVD-kkel vacakolni, na meg csak foglalják a helyet.

De azt is megértem, ha valaki meg az adathordozót preferálja. Viszont van számukra egy rossz hírem; pár év és valszeg teljesen átveszi a helyét a digitális letöltés.

A GalCiv2 Ultimate egyébként pont jókor jött nekem, mert mostanában akartam megrendelni eBay-ről (olyan 3500Ft körül van jelenleg PK-val). Szóval még spóroltam is és a DVD-vel való vacakolást is megúsztam (bár utóbbi nem lényeges, mert beregisztrálható Impulse-ba). :)

[ Szerkesztve ]

***

(#8) Khaal válasza ollie (#7) üzenetére


Khaal
őstag

Amióta bevásároltam steamen én is nyűgnek érzem ha valamelyik régebbi játékhoz elő kell keresni a lemezt. Ugyanakkor ezelőtt a steam kliens is olyan szinten belassult, hogy nem tudtam használni, vagy félórát kellet vacakolnom vele mire sikerült elindítani egy játékot.
Impulse egyébként milyen? Ahogy nézem itt is csak a kliensprogramból futtathatóak a játékok. Kell hozzá netelérés, vagy ha már egyszer telepítettem akkor utána megy offline is, mint a steam?

(#9) ollie válasza Khaal (#8) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az Impulse jobb mint a Steam, mert csak a letöltéshez kell a kliens, a futtatáshoz nem. Tehát letöltöd és telepíted a játékot (itt bárhova lehet), majd a kliens nélkül, offline, bármikor játszhatsz.

Impulse-on a vásárlás is máshogy megy, mert nem kell loginolnod hozzá. Egyszerűen a weboldalon megvásárolod a játékot, mely ahhoz az email címhez lesz rendelve, melyet megadsz. És ezzel az email címmel kell belépned az Impulse-ba is (ill. ha még nincs regisztrálva, értelemszerűen először regisztrálni kell).

[ Szerkesztve ]

***

(#10) Egon válasza Khaal (#6) üzenetére


Egon
nagyúr

Ha drágább is: egyrészt van adathordozó (persze ez van akinek nem előny; mindenesetre engem megnyugtat a tudat, hogy ha esetleg 3-5-10 év múlva csődbemegy a Steam, és nem lesz szerver, akkor is tudnék játszani), másrészt van magyar nyelvű kézikönyv. Tudom, dögöljönmegakinemperfektangol.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#11) rankesz válasza ollie (#3) üzenetére


rankesz
veterán

Haverom megvette a Bad Company 2-t G2Play-en, minden ok volt.
Pár nappal később felbuzdulva meg akarta venni másik 2 havernak, és akkor már személyi fénymásolatot kértek hogy tényleg annak lesz e...
Haver beintett és kérte a pénz visszautalását. Ez kb másfél hete volt, a pénz még nem érkezett vissza a számlájára...

(#12) ollie válasza rankesz (#11) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igazából nem is ez a gond, hanem a retail játékok árusítása. Retail alatt azokat értem, melyek valami DD szolgáltatón keresztül tölthetőek le (Steam, Impulse, stb). Itt konrétan az a probléma, hogy eladják neked a kulcsot, és ha játszani is akarsz a játékkal, torrentről kell letöltened.

Ebből eléggé nyilvánvaló, hogy valami nagyon nem kerek náluk, ezért inkább jobb távol maradni tőlük.

***

(#13) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hétvégi update a bejegyzésben.

***

(#14) Khaal válasza ollie (#13) üzenetére


Khaal
őstag

Steamen a Total War Pack (Rome + kieg, Medieval II + kieg és Empire) most 20.40 Euro
Az Empire magában is 20 euró, így eléggé megéri az árát a pakk.

A Napoleon is le van árazva 33%-al, most csak 26.79 Euro.

Az Altitude a hétvégén ingyen játszható és 50% engedménnyel megvásárolható.

Impulse-on az eddigiek mellet olcsóbban vihető:
For The Glory -50%
Juiced 2 -33%
Bob Came In Pieces -50%
Eschalon Book II -20%

(#15) bullseye


bullseye
addikt

mintha lemaradtunk volna, pedig steamen éppen King Arthur -66%, azaz 10,88EU a két DLCvel együtt. Magyar gépre magyar RPG-stratégiát! :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.