Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) ollie


ollie
MODERÁTOR

Atvy elküldte a jó linket a replay-éhez, a megfelelő helyen is belinkeltem.

***

(#52) Daldaris válasza ollie (#51) üzenetére


Daldaris
csendes tag

Nah holnap asszem gyártok egy kis popcornt és végignézem mostmár én is mindet.
Bár az igazán csúcs úgy lenne, ha mindenki tudott volna kommentárt fűzni a replayekhez, hogy mire érdemes figyelni, így lehet hogy jópár "ötletes" megmozdulás elveszik a sok gyakás-ölés között :)

(#53) ollie válasza Daldaris (#52) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet utólag is megjegyzés fűzni hozzá, nincs megtiltva. ;)

***

(#54) ChromeX válasza ollie (#53) üzenetére


ChromeX
addikt

nem tom nekem a wreckeres megoldást, fire nomádos rohanást, morklay trapes, oink lavafieldes combot láttad é meg a végén az unholy hero+power drak granade. :) kb aszem ennyi

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#55) D1Rect válasza ChromeX (#50) üzenetére


D1Rect
félisten

Kicsit benéztem, azt hittem te nyertél. :DDD

(#56) Powerdose válasza Daldaris (#52) üzenetére


Powerdose
csendes tag

Magam részéről én perce lebontva kommentáltam Ollienak a replay elküldésével együtt mire érdemes figyelni :)

Azt sajnálom még hogy a replayeknél nincs egy picit szabadabb belelátás a dolgokba. Pl nem mindig lehet látni, hogy mikor milyen spellt sütött el valaki, (egyaltalán milyen spellekből áll a deck) vagy pl egységeknél milyen skillt használ. Van ahol ez látványosan jelenik meg, (Cultist, Swamp drake) de pl valakinél csak a véletlen műve volt hogy kiszúrtam, hogy a Tremorral használta a skilljét, kár hogy nem lehet ide-oda tekerni, meg a végén nincs stat, na mindegy ezekbe nincs beleszólásunk.

---

(#57) ollie válasza Powerdose (#56) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem másold ide be a nekem küldött prividet a replay-edről.

Egyébként van egy ún. Battleforge Replay Analyzer, ami nagyon sokat elárul a replay-ekről, többek között megmutatja a deck-et, és a használt lapokat is, valamint statisztikákat is mutat.

Én ezzel ellenőriztem le pl. azt is, hogy mindenki csak common lapokat használt-e.

***

(#58) SasAlexander


SasAlexander
csendes tag

Arra a leírásra én is kíváncsi lennék, sosem árt egy tapasztaltabb egyén elemezgetése.

(#59) D1Rect


D1Rect
félisten

Annyit fűznék hozz a replayemhez, hogy rettenet béna módon csináltam, vagy 10x elrontottam. :B

(#60) Daldaris válasza ollie (#57) üzenetére


Daldaris
csendes tag

Ez a progi igazán hasznos :) köszi hogy megosztottad ezt a tudást :D

A replayemhez annyit, hogy én iszonyat bénáztam sajnos, lehet nem éjjel 3kor kellett volna leülni játszani :)
Az elején ugye 3 nature affinitis nomaddal operáltam, amik így szépen gyógyították magukat, így szépen tudtam felhúzni a power welleket.
Eztán erősítésnek lehoztam 3 nature affinitis bandit stalkert, amik meg "életszívók", így próbálva kompenzálni a nature orb és a gyógyító spellek hiányát, és közben csak egy kis kommandó csapattal operáltam. (a ravage elég használhatatlannak bizonyult nagy tömegben, elég nehéz megtalálni a sérült egységet vele).
Majd a bázist támadó sereg elé felhúztam egy stone of tormentet (awesome building), majd egy kis lava fielddel szépen elfogyasztottam a támadókat, bázisirtás, -> frost orb.
Aztán én old-school módon tremorokkal gázoltam át a lávafolyón, hogy feltudjam gyors húzni a power welleket, amihez ugye elengedhetetlen a földi egység :)
Közben 4ik orb megszerzése, replayen nem nagyon látszik, de mivel a kommandócsapatban nem volt íjász, így a repülő egységet 2 nomad sky scare varázslattal szedtem le (100-100 power, igazi pazarlás, de stílusos).
Majd ugye "védeni" kellett a két bázist meg a 4ik orbot. Az orb védelmét tökéletesen ellátta a lyrish sereg, meg a stone of torment, mivel őket nem sebezte az épület (szintén kellemes dolog:) )
A bázisokhoz pedig leraktam 1-1 ice barriert, mivel ezzel elértem hogy a közelükben regenerálódjanak az egységek, (ezt később is használtam,de akkor sereggyártáshoz) és nem használtam védelmi tornyokat a játék során, így ez amolyan ötletesnek tűnt. Alsó bázis védelmét stone of tormentek látták el, a végén pedig egy kis gránátos rifle cultist egység tartotta a frontot egy két drake wyrm segítségével.
A felső bázisból meg támadást indítottam, mert az a legjobb védekezés. Itt jöttek be a giant wyrm sebzésre, swamp drake altatásra, rifle cultist sebzésre unholy heroval, ice barrier sereg gyártáshoz, wrecker szintén a seregképzéshez, snapjaws fire a sebzésnövelés miatt (+50%), curse of oink crowd controlhoz, meg pár tremor és magma hurler "golyófogónak". Eztán kiírtottam az egész bázis, bár a twillight leechek, meg a vakítós egységek megkeserítették az életem.
A főboss ölését meg 6 dark grenade kezdte ;] majd folyamatos snapjaws támadás mellett ráidéztem pár emberstrikeot, születési sebzésük miatt, meg közben támadta 1-2 más egység is, és szépen elhullott a nagy óriás.
Nagyjából ennyi a történet, támadó stílus, elején kevés egység, csak 2 féle épület, rengeteg powert gyűjtöttem össze, hogy repülhessenek a dark grenadek, végül pedig próbáltam változatos egységeket használni, a képességiekkel együtt.
Sajnálom hogy ilyen hosszú lett, de ha vkinek segítettem pár ötlettel, akkor már megérte :)
Peace

UI: örömmel láttam hogy lesz még folytatás :) már várom :D
Köszönet a szervező(k)nek és a szponzoroknak :C

[ Szerkesztve ]

(#61) Juliano


Juliano
tag

Továbbra is fenntartom az ajánlatomat...az esetleges nyereményemet "citromdíjként" felajánlanám.
Illetve tűkön ülve várom a 3. versenyt illetve Gyokzoli elkezdhetné szervezni az agyamból kipattant PVP-ligát...:P

[ Szerkesztve ]

(#62) Gyuri27 válasza Juliano (#61) üzenetére


Gyuri27
félisten

Egy common unranked pvp nem lenne rossz.
Amúgy meg még ne osztogasd ami nem a tiéd. :DDD

A repemhez annyit füznék, hogy egyszerű és sallang mentes volt. Kezdőknek ajánlom figyelmébe, megtekintés céljából. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#63) Juliano


Juliano
tag

"esetleges".....attól még osztogathatom..sztem.

(#64) ozeus


ozeus
csendes tag

Affene, erről megint lecsúsztam. :) Mikorra várható a kövi verseny? :P Egyébként nagyon jó ötletnek tartom ezt az egészet, és maximális respect az egész lebonyolításáért!

Üdv: oZeus

(#65) ollie válasza ozeus (#64) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet, hogy a következő patch után, ami 1 héten belül várható. Ha mégsem, akkor még 1 patch után (ezek 2 hetente vannak).

***

(#66) ollie


ollie
MODERÁTOR

Amíg tart a kiértékelés, addig is szavazzatok a következő BF versenyről. :)

***

(#67) Powerdose válasza ollie (#66) üzenetére


Powerdose
csendes tag

Szavaztam, és csak jelzem, hogy próbálkozok egy saját pálya elkészítésével, ha készen van azt is felajánlom egy versenyre.

---

(#68) ChromeX


ChromeX
addikt

nagyon szépen köszönöm. :R

grat a többieknek is. én is láttam szép megoldásokat mindenki ügyes volt.

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#69) SasAlexander


SasAlexander
csendes tag

Nos, úgy tűnik most se sikerült komolyabb helyezést elérnem, de mindegy, tapasztalatot azt szereztem. :D Remélhetőleg a következő versenyben több sikerem lesz, várjuk szeretettel.

(#70) Gyuri27 válasza SasAlexander (#69) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez itt nem a helyezésről szól szerintem. :N

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#71) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Be figyelmetlen vagyok. :B

Grat a győztesnek. :C
Ugyan semmit nem számit, de szerintem is ő volt a legjobb (ahogy lejjebb ezt kifejtettem).

Amd - Radeon - Ryzen

(#72) D1Rect


D1Rect
félisten

Nyertem vmit. :))
Köszönöm! :R

De a nyereményemet én fel is ajánlanám a következő verseny díjazásába. :R

(az IGN-em el van írva, mert nem lehet számokat használni ;) )

(#73) Powerdose válasza D1Rect (#72) üzenetére


Powerdose
csendes tag

Hát szerintem mivel az első négyből 3 nálad is, és nálam is stimmmel, nagyot biztos nem tévedtünk :)

[ Szerkesztve ]

---

(#74) D1Rect válasza Powerdose (#73) üzenetére


D1Rect
félisten

Parancsolsz? :F

(#75) Daldaris


Daldaris
csendes tag

Először is köszönöm szépen :)
Másodszor pedig gratulálnék minden kedves résztvevőnek és nyertesnek, sok érdekes dolgot lehetett látni a verseny replayekben, szerintem mindenki tanult 1-2 dolgot (nem csak én).
Kívánom, hogy a következő forduló is legyen ilyen izgalmas, élménnyel és versenyzőkkel teli :)
Respect

(#76) ollie


ollie
MODERÁTOR

A különdíjak is kihirdetve, valamint a nyeremények mindenkinek elküldve. Gratulálok még egyszer!

És legyetek szívesek szavazzatok a 3. versenyre, ha még nem tettétek.

***

(#77) SasAlexander


SasAlexander
csendes tag

Ó, egy Shaman! Hát mégiscsak összejött! :D Nagyon szépen köszönöm, ígérem, használni fogom egészségesen. :D

(#78) Juliano válasza SasAlexander (#77) üzenetére


Juliano
tag

Smokegyuri ha jelentkezik ingame..megkapja a shamanomat.
Éppen lemaradt a dijazásról..;)

(#79) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Mindenkinek gratulálok. :R

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#80) metyu1994


metyu1994
újonc

Grat a nyerteseknek! :C :R

talán kövi versenyre nekem is sikeredik azt csinálnom mait kell :DD

(#81) Pucika95


Pucika95
újonc

Lesz 3. verseny ?

(#82) ollie válasza Pucika95 (#81) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

lesz

***

(#83) Gyuri27 válasza Juliano (#78) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az ajánlat lovagias. Köszönöm szépen. De van itt akinél jobb helye lenne. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#84) Juliano


Juliano
tag

oké...vissziakerült a nyereményalapba...
Következőnek akkor remélem jó helyre kerül....:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.