Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Powerdose


Powerdose
csendes tag

Jelentkeznék a versenyre.

Replay elküldve az illetékesnek (legalábbis remélem h neki :)) )

Pár potya lap jól jött volna, de végül is maradtam a standard P4F paklinál

[ Szerkesztve ]

---

(#2) ollie válasza Powerdose (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Privátban küldted a replay-t? És nekem? Ha nem nekem, akkor nekem küldd.

És még kérhetsz lapokat, és lehet több próbálkozásod is (csak a legutolsó számít).

[ Szerkesztve ]

***

(#3) Powerdose válasza ollie (#2) üzenetére


Powerdose
csendes tag

Neked küldtem, de a hotmailes címedre, remélem úgy is jó.

---

(#4) ollie válasza Powerdose (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Privátban küldd légyszi.

***

(#5) Powerdose válasza ollie (#4) üzenetére


Powerdose
csendes tag

Ha elmondod hogy tudok itt privátban file-t csatolni...eddig nem jöttem rá :W

---

(#6) ollie válasza Powerdose (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem csatolni kell, hanem feltölteni valami fájlmegosztó oldalra, és én csak a linket kérem.

***

(#7) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Priviben küldtem a rangról képet és a replayt. Ha valamit eltoltam szólj. :DDD
[link] így jelentkeztem a versenyre. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#8) SasAlexander


SasAlexander
csendes tag

Én is jelentkeznék!
[Adatlap]
A következő lapokat szeretném kérni, mint P4F játékos:
Mauler
Breeding grounds
Giant Wyrm 2
Tunnel
Curse of Oink
Surge of Light 2
Ice Barrier 2

(#9) ollie válasza SasAlexander (#8) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Rosszul linkelted be a képet.

Giant Wyrm-öm már nem volt, Ice Barrier-ből meg csak egyet tudtam küldeni, a többi elment mailben.

Ha valaki fel tudna ajánlani 1-2 Giant Wyrm-öt SasAlexandernek, azt megköszönném.

[ Szerkesztve ]

***

(#10) SasAlexander


SasAlexander
csendes tag

Ehh... Elnézést.
[adatlap]
Elfelejtettem, hogy csak a kép nevét másoltam ki, mivel saját tárhelyre pakoltam fel, és annak a címét nem írtam a kép neve mellé. XD

Minden esetre a lapokat köszönöm, akkor a Giant Wyrmet megpróbálok szerezni magam, az a legfontosabb.

(#11) Powerdose


Powerdose
csendes tag

P4F játékos közel 300 BFP-vel... :DD

---

(#12) SasAlexander


SasAlexander
csendes tag

Na, hát megdolgoztam érte. A common lapkérés meg arra vonatkozott, hogy P4F játékosként nem költöttem valódi pénzt BFP-re, nem pedig arra, hogy egyáltalán nincs BFP-m. :D

(#13) Juliano válasza ollie (#2) üzenetére


Juliano
tag

Sziasztok!
Én is jelentkeznék a versenyre....
A replayt elküldtem a Hotmailos-címre.
Rank link:
http://images.netbag.hu/20091123/12552598503.jpg

[ Szerkesztve ]

(#14) ollie válasza Juliano (#13) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Töltsd fel egy fájlmegosztóra (pl mediafire) a replay-t, és a letöltőlinket küldd el nekem privátban.

***

(#15) Juliano


Juliano
tag

bocs a duplázásért...az elözőt már nem engedte szerkeszteni...valaki segíthetne, hogy kell bemásolni a kép linkjét, hogy az jó is legyen "linkként"...köszi....

(#16) ollie válasza Juliano (#15) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egyszerű, lent a szerkesztő ablak alatt megnyomod a Link gombot, és a megjelenő párbeszédablakba bemásolod a linket.

A replay-t meg töltsd fel valahova, és a linkjét küldd el privátban nekem.

***

(#17) Juliano


Juliano
tag

Akkor újra itt vagyok és remélem egyelőre utoljára..
Akkor a replay elküldve az itteni privátfiókodba.
Rank Link: [link]

(az elözőeket nemtudom miért de nem engedte szerkeszteni..bocs)

(#18) Xilentor


Xilentor
újonc

Jelentkeznék a versenyre!

Az adatlap:
[link]

üdv Xilentor

(#19) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Küldtem PM-ben a replayt.
Profil

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#20) D1Rect


D1Rect
félisten

Nem halasztom sokáig a nevezést, már el is kezdtem összerakni a dekket. :DDD
De miért csak 10 lapos a dekkem? :F :))

[ Szerkesztve ]

(#21) SasAlexander


SasAlexander
csendes tag

Replay elküldve. 24:36 alatt teljesítve. :D

(#22) Atvy


Atvy
csendes tag

helo

ha még lehet jelentkeznék [link]

ha tudtok küldeni akor a következő lapok jó jönnének ;)

Skeleton Warriors
Forsaken
Decomposer
Lifestealer
Nasty Surprise
Undead Army

A játékban ugyan ez a nick nevem, előre is köszönöm.

(#23) D1Rect


D1Rect
félisten

Meg is van. Megy PÜ- a replayről
24:02
Elsőre, biztos lehetett volna jobban is, de így is megtette.

(#24) ollie válasza Atvy (#22) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lapok elküldve, várom a replay-t (még másfél napod van rá).

***

(#25) metyu1994


metyu1994
újonc

Jelentkezés elküldve remélem a képet is sikerült mellékelnem :) most már csak várnom kell...

(#26) ollie válasza metyu1994 (#25) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezeket kérted:

cannon tower
spearman
tunnel
mavler
ghostspears
imperials
eruption
silverwind lancers
phalanx

El is küldtem és üdv a versenyben! Kicsit több mint 1 napod van teljesíteni.

***

(#27) ollie


ollie
MODERÁTOR

LinK0209 is jelentkezett, csak privátban, IGN: Linkike

Ezeket kérte és el is küldtem:

-Ghostspears
-Imperials
-Lifestealer
-Silverwind Lancers
-Shatter Ice
-Skeleton Warriors
-Snapjaws
-Spearmen
-Wrathblades
-Cannon Tower

Üdv a versenyben!

Mindenkinek: Spearmen elfogyott.

Ja igen, metyu1994 IGN: Metyu

[ Szerkesztve ]

***

(#28) SasAlexander


SasAlexander
csendes tag

Nem lehetne kirakni külön hogy kik azok akik már beküldtek egy replayt? Csak úgy kíváncsiságból látni hányan vagyunk. :) Meg akkor legalább biztosan tudom, hogy megkaptad-e a replayt.

(#29) ollie válasza SasAlexander (#28) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Majd vasárnap este kiteszem, 8-10-en küldték be.

***

(#30) ChromeX


ChromeX
addikt

küldtem replayt.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#31) Daldaris


Daldaris
csendes tag

Hi!
Végre volt egy kis időm, így én is jelentkeznék a versenyre.
Profile

(#32) Gyuri27 válasza D1Rect (#23) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az idő nem játszik/játszot amií 30 alatt volt. :DDD
Be kiváncsi vagyok már ki, hogy csinálta. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#33) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, úgy néz ki, hogy már csak Hétfő este fogom megcsinálnia nevezettek listáját, és belinkelem a replay-eket is, bárki szabadon véleményezheti majd.

Várhatóan a hétvégéig meglesz az eredményhirdetés is.

[ Szerkesztve ]

***

(#34) ollie


ollie
MODERÁTOR

Az indulók listája:

Powerdose - IGN: Powerdose - PvE7 - replay
Gyuri27 - IGN: smokegyuri - PvE8 - replay
SasAlexander - IGN: SasAlexander - PvE5 - replay
Juliano - IGN: Juliano - PvE13 - replay
Xilentor - IGN: Xilentor - PvE8 - replay
PowerBuldog - IGN: PowerBuldog - PvE8 - replay
Atvy - IGN: Atvy - PvE7 - replay (rosszul küldte el a linket: http://tbxxzxxp/)
D1Rect - IGN: D1RectHUN - PvE10 - replay
metyu1994 - IGN: Metyu - PvE6 - replay
LinK0209 - IGN: Linkike - PvE5 - replay (nem küldött, pedig lapokat is kapott)
krómX - IGN: Horja - PvE13 - replay
Daldaris - IGN: Daldaris - PvE10 - replay

Véleményezzétek a replayeket, amennyiben van rá időtök és kedvetek.

***

(#35) PowerBuldog válasza ollie (#34) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Most nézegetem őket.

Metyu-->Defending Hope, nem ez volt a feladat. :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#36) LinK0209 válasza ollie (#34) üzenetére


LinK0209
újonc

Pedig pm-be küldtem neked a replayt, De akkor mingyárt elküldöm ha még jó... Csak megint meg kell csinálnom.

(#37) ollie válasza LinK0209 (#36) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valszeg csak el akartad küldeni, mert csak screenshotot küldtél a profile-odról.

***

(#38) Daldaris válasza ollie (#34) üzenetére


Daldaris
csendes tag

Hát nem lennék a döntő bíró/bírák helyében az biztos :)
Elég sok videóban vannak ötletes megmozdulások, szóval gratula minden résztvevőnek.

(#39) ollie válasza Daldaris (#38) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy érted, a helyemben? :DDD

Szerintem sem lesz egyszerű a döntés. :)

***

(#40) Daldaris válasza ollie (#39) üzenetére


Daldaris
csendes tag

Ezek szerint igen, nem lennék a te helyedben :)
Minden tiszteletem a tiéd!

Na, megyek is vissza diplomamunkát írni :(((

(#41) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Általánosságban. Úgy látom ifjú kollégák nem mertek 4 szinnel játszani.
Ami nekem nem tetszet, hogy sokan sablonosan középen mentek be (a bosshoz). Néhányan a B ponthoz menve a két dombon az ellent elfelejtették kicsit eldádázni. :DDD
A hammer szabályos léte ellenére nem ide való volt szvsz.
Egy munka viszont nagyon tetszet. Volt benne sok szín. Csapás előröl hátulról és mindent letarolt. Az férfi munka volt. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#42) Daldaris válasza Gyuri27 (#41) üzenetére


Daldaris
csendes tag

Igen, azt a dombot többen kihagyták, mivel ha lejár az idő a B pont védésére, akkor a dombon levő épületek automatikusan megsemmisülnek, ha jól láttam. Csak addig kicsit több csúnya bácsi próbálja B bázist lakatlanná tenni :)
És igen, 4 színnel élvezet volt játszani :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43) PowerBuldog válasza Gyuri27 (#41) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Szerintem nyugodtan írhatsz neveket most már. :K

Amúgy 4 színt használtam, bár a nature csak spell volt. Tény, hogy én is hagyományosan középről támadtam a boss-t, de én inkább magamhoz csalogattam, és úgy öltem meg. :B

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#44) metyu1994


metyu1994
újonc

Ó a fen hát ha a kancsalság fájna ordítanék nem tom mért kevertem össze teljes meggyőződésem volt hogy jót csinálok talán az előző verseny kavart be á a fenébe :W azért remélem tetszik :DD

(#45) SasAlexander


SasAlexander
csendes tag

Nekem különösen Juliano és Daldaris játéka tetszett, de még Powerdose nagy Windweaveres gyakása is tetszetős volt. :D Egyébként láttam pár érdekes megoldást, ami nekem mondjuk eszembe se jutott volna, szóval tanulságos volt ezeket megtekinteni. Magát a feladatot amúgy könnyebbnek éreztem az előző versenynél, bár ebbe lehet, hogy az is közrejátszott, hogy most nagyobb lapkombinációra volt lehetőség.

metyu: Én is majdnem így jártam, ennek a függvényében kértem a lapokat, aztán mikor játszanék, nézem, hogy a pálya neve mintha nem stimmelne. :D Megnézem, és hoppá, nem lesz jó a pakli. :D Úgyhogy variálhattam átfele.

(#46) metyu1994


metyu1994
újonc

De legalább így pályázhatok fájdalomdíjra ha van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#47) Powerdose


Powerdose
csendes tag

Én egy picit próbáltam valahogy kézzelfogható pontokon megragadni, ki hogyan is oldotta meg a feladatot. A következő "feladatokért" adtam pontokat.
1.) Ki mennyire tisztelte az egységeit : Ha 7 perc után vesztette el az első egységet az 1 pontot ért
2.) Mennyire tudott a nagy taktikázásban, és hentelésben olyan apróságra figyelni, hogy kinyissa a ládákat: 1-2 láda 1 pont, 3 láda 2 pont, 4 láda 3 pont
3.) Mennyire figyelt a célokra, vagyis összesen mennyi katonát mentett meg a lehetséges maximális 12ből.
4.) Egy szubjektív pontszám 1-5 között, attól függően, hogy mennyire tetszett nekem, mennyire használta az egységeit. Ezek alapján összeségében nálam valahogy így alakult a sorrend:

Horja 1+1+10+5 =17 Az ő pakliját éreztem a legsokszínűbbnek, abban az értelemben is, hogy a legtöbb fajta egységet láttam nála. Tetszett ahogy a wreckert használta (támadt is egy zseniális ötletem), különösen ott volt a szeren az első bázisnál a Trapos megoldása.

Juliano 0+0+11+5 = 16
Az ő produkciója volt sztem a leganyagerősebb. Tetszett, a stone of tormentek használata, a leglátványosabb pusztítást is ő végezte, mindamellett gyors is volt. Curse of Oinket, és az én kedvencemet az altatást is használta.

Gyuri 0+1+11+4 = 16
Daldaris 0+1+10+4 = 15
Nálam ők ketten még a dobogósok, nagyon hasonló volt amit csináltak, mindkettejüknél erősen működött a torment, szintén 4 szinnel operáltak, és előszeretettel tesztelték a rifle cultistokat

A további sorrend:
Xilentor 1+2+8+3 =14
Powerbuldog 0+2+10+2=14
Direct 0+1+9+3 =13
Alexander 1+1+7+3 =12

Azt fájlaltam kicsit, hogy rajtam kívül csak egyvalakinek jutott eszébe, hogy ellentmondjon viridiának, és ne "something bigger"-el gázoljon át a lávafolyamon, hanem sárkányokkal vágjon utat. Az is hiányoltam, hogy a tunnel használatra nem láttam példát, tudtam hogy nekem kellett volna valamit kikombózni vele. :)

Összeségében tetszett a verseny, szinvonalas pályazatokat láttam, jónéhány meglepő ötlettel, remélem lesz folytatása.

---

(#48) SasAlexander


SasAlexander
csendes tag

Na, azóta megnéztem Xilentor meccsét is, mert az a rar miatt kimaradt. :D
Továbbra is fenntartom, hogy Juliano és Daldaros meccse tetszett a legjobban, illetve közéjük lépett a nemrég megnézett Xilentor is. Maga a pakli összeállítása és a használata tetszett. Kiemelni nem szeretnék közülük senkit, egyszerűen csak volt három nagyon szimpatikus. Amolyan dobogós mögötti negyedik helyezésként a szintén már korábban említett Powerdose játéka tetszett, de leginkább azért, mert az elején lényegében egy egységet használt, de azt jól. Kevés lappal jól játszott mondhatni, és tetszett. És igen, én voltam a másik, aki légi egységgel intézte el azt a lávafolyamot. Csak Powerdose Swamp Drake-ekkel, én meg inkább behoztam egy Giant Wyrmet.

(#49) ChromeX


ChromeX
addikt

juliano replayét nem tudom letölteni miért iylen szar oldalra raktad fel? nem várom ki az a 500mpt amikor beirom a kodot mindig ujra indul...

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#50) ChromeX válasza Powerdose (#47) üzenetére


ChromeX
addikt

köszönöm a képzeletbeli első helyet :B
a tiedet láttam és jo a wind rush poén volt tényleg :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#51) ollie


ollie
MODERÁTOR

Atvy elküldte a jó linket a replay-éhez, a megfelelő helyen is belinkeltem.

***

(#52) Daldaris válasza ollie (#51) üzenetére


Daldaris
csendes tag

Nah holnap asszem gyártok egy kis popcornt és végignézem mostmár én is mindet.
Bár az igazán csúcs úgy lenne, ha mindenki tudott volna kommentárt fűzni a replayekhez, hogy mire érdemes figyelni, így lehet hogy jópár "ötletes" megmozdulás elveszik a sok gyakás-ölés között :)

(#53) ollie válasza Daldaris (#52) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet utólag is megjegyzés fűzni hozzá, nincs megtiltva. ;)

***

(#54) ChromeX válasza ollie (#53) üzenetére


ChromeX
addikt

nem tom nekem a wreckeres megoldást, fire nomádos rohanást, morklay trapes, oink lavafieldes combot láttad é meg a végén az unholy hero+power drak granade. :) kb aszem ennyi

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#55) D1Rect válasza ChromeX (#50) üzenetére


D1Rect
félisten

Kicsit benéztem, azt hittem te nyertél. :DDD

(#56) Powerdose válasza Daldaris (#52) üzenetére


Powerdose
csendes tag

Magam részéről én perce lebontva kommentáltam Ollienak a replay elküldésével együtt mire érdemes figyelni :)

Azt sajnálom még hogy a replayeknél nincs egy picit szabadabb belelátás a dolgokba. Pl nem mindig lehet látni, hogy mikor milyen spellt sütött el valaki, (egyaltalán milyen spellekből áll a deck) vagy pl egységeknél milyen skillt használ. Van ahol ez látványosan jelenik meg, (Cultist, Swamp drake) de pl valakinél csak a véletlen műve volt hogy kiszúrtam, hogy a Tremorral használta a skilljét, kár hogy nem lehet ide-oda tekerni, meg a végén nincs stat, na mindegy ezekbe nincs beleszólásunk.

---

(#57) ollie válasza Powerdose (#56) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem másold ide be a nekem küldött prividet a replay-edről.

Egyébként van egy ún. Battleforge Replay Analyzer, ami nagyon sokat elárul a replay-ekről, többek között megmutatja a deck-et, és a használt lapokat is, valamint statisztikákat is mutat.

Én ezzel ellenőriztem le pl. azt is, hogy mindenki csak common lapokat használt-e.

***

(#58) SasAlexander


SasAlexander
csendes tag

Arra a leírásra én is kíváncsi lennék, sosem árt egy tapasztaltabb egyén elemezgetése.

(#59) D1Rect


D1Rect
félisten

Annyit fűznék hozz a replayemhez, hogy rettenet béna módon csináltam, vagy 10x elrontottam. :B

(#60) Daldaris válasza ollie (#57) üzenetére


Daldaris
csendes tag

Ez a progi igazán hasznos :) köszi hogy megosztottad ezt a tudást :D

A replayemhez annyit, hogy én iszonyat bénáztam sajnos, lehet nem éjjel 3kor kellett volna leülni játszani :)
Az elején ugye 3 nature affinitis nomaddal operáltam, amik így szépen gyógyították magukat, így szépen tudtam felhúzni a power welleket.
Eztán erősítésnek lehoztam 3 nature affinitis bandit stalkert, amik meg "életszívók", így próbálva kompenzálni a nature orb és a gyógyító spellek hiányát, és közben csak egy kis kommandó csapattal operáltam. (a ravage elég használhatatlannak bizonyult nagy tömegben, elég nehéz megtalálni a sérült egységet vele).
Majd a bázist támadó sereg elé felhúztam egy stone of tormentet (awesome building), majd egy kis lava fielddel szépen elfogyasztottam a támadókat, bázisirtás, -> frost orb.
Aztán én old-school módon tremorokkal gázoltam át a lávafolyón, hogy feltudjam gyors húzni a power welleket, amihez ugye elengedhetetlen a földi egység :)
Közben 4ik orb megszerzése, replayen nem nagyon látszik, de mivel a kommandócsapatban nem volt íjász, így a repülő egységet 2 nomad sky scare varázslattal szedtem le (100-100 power, igazi pazarlás, de stílusos).
Majd ugye "védeni" kellett a két bázist meg a 4ik orbot. Az orb védelmét tökéletesen ellátta a lyrish sereg, meg a stone of torment, mivel őket nem sebezte az épület (szintén kellemes dolog:) )
A bázisokhoz pedig leraktam 1-1 ice barriert, mivel ezzel elértem hogy a közelükben regenerálódjanak az egységek, (ezt később is használtam,de akkor sereggyártáshoz) és nem használtam védelmi tornyokat a játék során, így ez amolyan ötletesnek tűnt. Alsó bázis védelmét stone of tormentek látták el, a végén pedig egy kis gránátos rifle cultist egység tartotta a frontot egy két drake wyrm segítségével.
A felső bázisból meg támadást indítottam, mert az a legjobb védekezés. Itt jöttek be a giant wyrm sebzésre, swamp drake altatásra, rifle cultist sebzésre unholy heroval, ice barrier sereg gyártáshoz, wrecker szintén a seregképzéshez, snapjaws fire a sebzésnövelés miatt (+50%), curse of oink crowd controlhoz, meg pár tremor és magma hurler "golyófogónak". Eztán kiírtottam az egész bázis, bár a twillight leechek, meg a vakítós egységek megkeserítették az életem.
A főboss ölését meg 6 dark grenade kezdte ;] majd folyamatos snapjaws támadás mellett ráidéztem pár emberstrikeot, születési sebzésük miatt, meg közben támadta 1-2 más egység is, és szépen elhullott a nagy óriás.
Nagyjából ennyi a történet, támadó stílus, elején kevés egység, csak 2 féle épület, rengeteg powert gyűjtöttem össze, hogy repülhessenek a dark grenadek, végül pedig próbáltam változatos egységeket használni, a képességiekkel együtt.
Sajnálom hogy ilyen hosszú lett, de ha vkinek segítettem pár ötlettel, akkor már megérte :)
Peace

UI: örömmel láttam hogy lesz még folytatás :) már várom :D
Köszönet a szervező(k)nek és a szponzoroknak :C

[ Szerkesztve ]

(#61) Juliano


Juliano
tag

Továbbra is fenntartom az ajánlatomat...az esetleges nyereményemet "citromdíjként" felajánlanám.
Illetve tűkön ülve várom a 3. versenyt illetve Gyokzoli elkezdhetné szervezni az agyamból kipattant PVP-ligát...:P

[ Szerkesztve ]

(#62) Gyuri27 válasza Juliano (#61) üzenetére


Gyuri27
félisten

Egy common unranked pvp nem lenne rossz.
Amúgy meg még ne osztogasd ami nem a tiéd. :DDD

A repemhez annyit füznék, hogy egyszerű és sallang mentes volt. Kezdőknek ajánlom figyelmébe, megtekintés céljából. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#63) Juliano


Juliano
tag

"esetleges".....attól még osztogathatom..sztem.

(#64) ozeus


ozeus
csendes tag

Affene, erről megint lecsúsztam. :) Mikorra várható a kövi verseny? :P Egyébként nagyon jó ötletnek tartom ezt az egészet, és maximális respect az egész lebonyolításáért!

Üdv: oZeus

(#65) ollie válasza ozeus (#64) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet, hogy a következő patch után, ami 1 héten belül várható. Ha mégsem, akkor még 1 patch után (ezek 2 hetente vannak).

***

(#66) ollie


ollie
MODERÁTOR

Amíg tart a kiértékelés, addig is szavazzatok a következő BF versenyről. :)

***

(#67) Powerdose válasza ollie (#66) üzenetére


Powerdose
csendes tag

Szavaztam, és csak jelzem, hogy próbálkozok egy saját pálya elkészítésével, ha készen van azt is felajánlom egy versenyre.

---

(#68) ChromeX


ChromeX
addikt

nagyon szépen köszönöm. :R

grat a többieknek is. én is láttam szép megoldásokat mindenki ügyes volt.

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#69) SasAlexander


SasAlexander
csendes tag

Nos, úgy tűnik most se sikerült komolyabb helyezést elérnem, de mindegy, tapasztalatot azt szereztem. :D Remélhetőleg a következő versenyben több sikerem lesz, várjuk szeretettel.

(#70) Gyuri27 válasza SasAlexander (#69) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez itt nem a helyezésről szól szerintem. :N

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#71) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Be figyelmetlen vagyok. :B

Grat a győztesnek. :C
Ugyan semmit nem számit, de szerintem is ő volt a legjobb (ahogy lejjebb ezt kifejtettem).

Amd - Radeon - Ryzen

(#72) D1Rect


D1Rect
félisten

Nyertem vmit. :))
Köszönöm! :R

De a nyereményemet én fel is ajánlanám a következő verseny díjazásába. :R

(az IGN-em el van írva, mert nem lehet számokat használni ;) )

(#73) Powerdose válasza D1Rect (#72) üzenetére


Powerdose
csendes tag

Hát szerintem mivel az első négyből 3 nálad is, és nálam is stimmmel, nagyot biztos nem tévedtünk :)

[ Szerkesztve ]

---

(#74) D1Rect válasza Powerdose (#73) üzenetére


D1Rect
félisten

Parancsolsz? :F

(#75) Daldaris


Daldaris
csendes tag

Először is köszönöm szépen :)
Másodszor pedig gratulálnék minden kedves résztvevőnek és nyertesnek, sok érdekes dolgot lehetett látni a verseny replayekben, szerintem mindenki tanult 1-2 dolgot (nem csak én).
Kívánom, hogy a következő forduló is legyen ilyen izgalmas, élménnyel és versenyzőkkel teli :)
Respect

(#76) ollie


ollie
MODERÁTOR

A különdíjak is kihirdetve, valamint a nyeremények mindenkinek elküldve. Gratulálok még egyszer!

És legyetek szívesek szavazzatok a 3. versenyre, ha még nem tettétek.

***

(#77) SasAlexander


SasAlexander
csendes tag

Ó, egy Shaman! Hát mégiscsak összejött! :D Nagyon szépen köszönöm, ígérem, használni fogom egészségesen. :D

(#78) Juliano válasza SasAlexander (#77) üzenetére


Juliano
tag

Smokegyuri ha jelentkezik ingame..megkapja a shamanomat.
Éppen lemaradt a dijazásról..;)

(#79) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Mindenkinek gratulálok. :R

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#80) metyu1994


metyu1994
újonc

Grat a nyerteseknek! :C :R

talán kövi versenyre nekem is sikeredik azt csinálnom mait kell :DD

(#81) Pucika95


Pucika95
újonc

Lesz 3. verseny ?

(#82) ollie válasza Pucika95 (#81) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

lesz

***

(#83) Gyuri27 válasza Juliano (#78) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az ajánlat lovagias. Köszönöm szépen. De van itt akinél jobb helye lenne. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#84) Juliano


Juliano
tag

oké...vissziakerült a nyereményalapba...
Következőnek akkor remélem jó helyre kerül....:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.