Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szekra


szekra
őstag

Nagyon sokan el sem fordítják a telefont fotózáskor és videózáskor. Ekkor lesz érdekes, talán zavaró is.

(#2) rdt89


rdt89
addikt

Nekem nagyon tetszik roh.djak meg. :C

(#3) Graphics válasza szekra (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Vagy végre képesek lesznek az emberek rendesen , fekvő videókat készíteni... :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) enginev3.0 válasza Graphics (#3) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mikor látom hogy állítva fogja a telefont fotózáskor, és ilyenkor benne van az összes út, radiátor cső, plafon, és helytől függően az összes felesleges baromság

Ennél csak az a jobb, mikor lehetőség van közelebb menni, de inkább rá zoomol

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5) JoeCockBill válasza szekra (#1) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

igen, és remélhetőleg leszoknak róla :D tetszik

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#6) rigoberto


rigoberto
őstag

Na végre valami egyedi

(#7) pusszycat válasza rdt89 (#2) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor csapj le rá, mert ezek már az utolsó fecskék mielőtt kiadják az under display selfie camera cuccokat. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#8) rdt89 válasza pusszycat (#7) üzenetére


rdt89
addikt

Sajnos a Mate 20 Pro-m még nem adott indokot a cserére, így max másod telefonnak beszerzem, hogy megtapizzam. :D

(#9) #24536576 válasza enginev3.0 (#4) üzenetére


#24536576
törölt tag

Én is a fogom a fejem, amikor valaki úgy okoskodik, hogy nincs ott az adott szituációban. Úgy írsz, mintha csak fektetve lenne szabad fotózni. Na ez az igazi facepalm.

(#10) enginev3.0 válasza #24536576 (#9) üzenetére


enginev3.0
félisten

1.- Jó lenne nem személyeskedni
2.- Nem okoskodom
3.- A telefonhasználók 80%-áról beszélek, elég elmenni egy lagziba, egy ballagásra, egy családi ebédre, egy szalagavatóra, és foghatod a fejed

De kösz a választ, tök hasznos volt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#11) #24536576 válasza enginev3.0 (#10) üzenetére


#24536576
törölt tag

Másik amin fogom a fejem, amikor ha valakinek nem egyezik a véleménye a másikéval, akkor egyből jön a "ne személyeskedj brühühü". Fel kéne már nőni, nem mindenen sírni, megsértődni, várni az óvónénit(moderátort). Sokkal rosszabb az az általánosítás amit te csinálsz. Én is szoktam álló helyzetben videózni, fotózni, de ha látnál, akkor szerinted hülye lennék. :U

Engem inkább az "zavar" , hogy nappal is vakuval csinálják a videókat, meg még telefonálás közben is ég nekik...

(#12) enginev3.0 válasza #24536576 (#11) üzenetére


enginev3.0
félisten

Jó gyökér vagy /remélem nem sértődsz meg/

Vállalom a következményeket a hozzászólásomért!

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Látom nálatok is esik. Nekem is ki van már vele a ... :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#14) Graphics válasza pusszycat (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Front van, ilyenkor jön ez ki leginkább.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) Graphics válasza #24536576 (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

"Hugo Mercier és Dan Sperber kutatók azzal álltak elő, hogy a modern ember leginkább azért tanult meg vitatkozni, hogy a másikat befolyásolhassa. A gond az, hogy akkor sem látjuk be tévedésünket, ha már elfogytak az észérveink."

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) ladapower válasza Graphics (#3) üzenetére


ladapower
tag

Ja, mind a 3 ember aki majd megveszi :DD (oké sarkítottam, de mivel nem lesz römegtermék ezért tökmindegy :) )

(#17) rigoberto válasza Graphics (#15) üzenetére


rigoberto
őstag

Like👍

(#18) Schuler888 válasza enginev3.0 (#12) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ez ilyen menstruacios dolog vagy ovodai? :DDD "hulye vagy pistike, mert nekem van igazam!" :DD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#19) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

Vertical Video Syndrome csoda hogy nem volt még :D

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#20) enginev3.0 válasza Schuler888 (#18) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem, ez teljesen más

A #9 hszben leírja hogy úgy okoskodom hogy nem is vagyok ott az adott szituációban, holott én pont azokról az esetekről beszélek amikor ott vagyok és látom hogy mit képesek művelni az emberek

De hál istennek ő jobban tudja miről beszélek, biztos rossz éjszakája volt

Elengedtem a dolgot, szerencsére kettőnk közül ő tudja jobban miről beszélek :C

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21) KISDUCK válasza enginev3.0 (#4) üzenetére


KISDUCK
addikt

Erremár van egy "hivatalos" mém. :)

(#22) e-newsee


e-newsee
addikt

Szerintem meg rohadtul témafüggő. Még videónál is van létjogosultsága az álló képaránynak. Telefonnal általában nem olyan videót készítesz, mint egy film, ahol van lehetőséged előre megtervezni a jelenetet, többször felvenni, úgy kialakítani a helyszínt, hogy fekvőben is látszódjon minden, ami lényeges. Sokszor fizikai korlátok közé vagy szorítva (pl nem tudsz hátrébb menni), és csak az álló módban látszik minden lényeges dolog. Pl.: valaki labdazsonglőrködik kézzel-lábbal egy kisebb szobában. Ha fekvőben videózod, vagy a lába nem látszik, vagy a feje.
Vagy pl buliban, lagziban lehet, hogy inkább a plafont nézegetem egy fotón, mint azt a másik 3-4 idegent a haverok mellett a háttérben. Videónál szintén. Nem mindig tudsz messzebbről videózni, mert akkor bemennek eléd mindenféle emberek a képbe.
Félreértés ne essék, amikor lehet, fekve videózom, de el kell fogadni, hogy a mobilos videózás már teljesen más, mint anno. Mások a lehetőségek, mások a korlátok.
Fotózásról direkt nem beszélek, ott teljesen szabad a vásár már a technika kezdete óta mind a képarány, mind az elrendezés tekintetében.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.