Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zed1983


zed1983
őstag

100 dollár alatt, kiváncsi leszek az itthoni árára
Amúgy tetszik ez a lap, bár nekem az alaplapi hűtések kevésnek tünnek, de ha olcsó valamin spórolni kellett :DDD
AMD fronton jó választás lehet, ha valakinek nem kell több VGA...

mod : a floppy-t elhagyhatnák már!

[ Szerkesztve ]

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#2) mephi666 válasza zed1983 (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

jó alaplap ez... az ára meg akkor lesz igazán jó, ha a dollár árfolyama stabilan 180 alatt marad... az euróé pedig 240 alatt... bár így lenne... :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) total90


total90
veterán

Korrekt lapnak tűnik de az MSI nem a barátom :DDD Eddig az összes MSI cuccom bedöglött :(((

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#4) zed1983 válasza mephi666 (#2) üzenetére


zed1983
őstag

jaj de sokszor visszasírjuk a tavaly nyáron volt $ árfolyamát :O

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#5) zed1983 válasza total90 (#3) üzenetére


zed1983
őstag

AMD-hez sztem jó az MSI, volt egy pár lap a kezemben, azok mentek szépen...

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#6) rootkiller


rootkiller
őstag

Olyan a színe, mint a mostani MSI 865PE Neo2 deszkámnak. :D

Artengo TR 990 Pro

(#7) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Észrevették, hogy kell az SB710 az AM3-hoz :DDD Sokan vesznek azért PII X3-at, hogy unlockolják...
Amúgy mire ideér, addigra lesz ez 30k is, és akkor már inkább az ASRock 790GX deszkája...

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#8) mephi666 válasza zed1983 (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

én a nyári 140 körüli frankot sírom vissza... :O minden hitelem abban van... 165körüli árfolyamon vettem fel (évek óta akkor volt majdnem a legmagasabb az árfolyam, tehát úgy éreztem, hogy jó leszek) és azóta 210 fölött is volt... ott számolták újra fél évre a törlesztőm... kb 30cal fizetek többet mindent összevetve, mint előtte :S sírni tudnék ilyenkor...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) zed1983 válasza mephi666 (#8) üzenetére


zed1983
őstag

Na igen ezzel azt hiszem nem vagy egyedül... :(((

[ Szerkesztve ]

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#10) kagyula válasza zed1983 (#1) üzenetére


kagyula
aktív tag

Gondolnak az APEH-ra ezért nem hagyják le a floppyt.

Legyen minden, sokszor.

(#11) zed1983 válasza kagyula (#10) üzenetére


zed1983
őstag

Ezt kifejtenéd bővebben nekem? :F

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#12) mephi666 válasza zed1983 (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

apehnél mai napig floppy-kat használnak ;) (pedig amennyit havonta levonnak csak tőlem, abból legalább 2-3tucat 1-2giga körüli pendrivot vehetnének... :S)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) D.Orion válasza zed1983 (#11) üzenetére


D.Orion
veterán

Ott még mindig a floppy-zás megy ezerrel. Nagyon kevés olyan gép van amiben akár cd olvasó is van... De ezentúl csak poénnak szánta a srác, oda tuti nem vesznek ilyen lapot. :)

(#12) mephi666: Oszt a pendrive-ot mibe dugod? USB1.1-be? :DD

[ Szerkesztve ]

(#14) gfefe


gfefe
őstag

Jó kis lapnak tűnik ez... nekem volt 770-ds3 rev2 lapom és az is egy patent lap volt...
A 770 es csipszet szerintem az átlag felhasználóknak bőven jó. Aki meg jobbat akar kihozni a lapból a fetekre rak egy kis sufni hűtést és mindjárt több kifacsarható tuning terén a lapból... így volt ez a ds3 nál is...

az ilyen lapokat csak dílyazni tudom :R

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#15) zed1983 válasza mephi666 (#12) üzenetére


zed1983
őstag

jah így már világos... :R

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#16) zed1983 válasza gfefe (#14) üzenetére


zed1983
őstag

Persze az ára erősen befolyásolja majd...

[ Szerkesztve ]

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#17) gfefe válasza zed1983 (#16) üzenetére


gfefe
őstag

ez így van.. sajna minden ár függvénye.... DE azért valjuk be nem lesz ez rosz lap így.... már csak kiváncsi lennék, hogy bios terén mennyire lesz jó. Azon azért sok múlik. :U

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#18) gyiku válasza mephi666 (#12) üzenetére


gyiku
nagyúr

ne is mondd, tavaly tobb, mint 1 misit adoztam. (szja) :W

hüllő

(#19) zed1983 válasza gfefe (#17) üzenetére


zed1983
őstag

Még csak most nézem, nagyon tetszik a doboza!
A dodozra elsőre 5/5 adnék
A lapra mondjuk 5/4,5

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#20) gfefe válasza zed1983 (#19) üzenetére


gfefe
őstag

jaja úgy néz ki, hogy most, hogy a vásárlás visszaesett a marketinget is erősitik, hogy megvogják az átlag usert.... :U

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#21) CHIPman válasza gfefe (#14) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ezzel az a probléma, hogy a DS3-ban nem igazán akar elindulni a 710.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#22) TomBoy1986


TomBoy1986
veterán

Normál 770-es lap, valószínűleg 18-23K közé kerül itthon, semmi extra nincsen rajta, ami az eddigi hasonló konstrukciókon nem volt - a TPM is volt a K9A2 CF-en (Neon is valószínűleg). Illetve a hátlapon kettővel több USB lett most kivezetve...

A réginek a BIOS-a ezen az árszinten kielégítő volt, ahhoz képest nem hinném, hogy sok minden változott.

Viszont vicces látni a CPU support listát, ahol alig lézeng pár CPU :D

[ Szerkesztve ]

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#23) Móci válasza mephi666 (#8) üzenetére


Móci
addikt

Nekünk forintban van a hitel... de valóban jó valuta árak voltak akkor, megérte pl. ebayről vásárolni. Most horror van.

A lap nem rossz, mondjuk az MSI nekem sem a mindenem, de valóban jó kis olcsó cucc ez.
Na meg a színe is APEH Edition. 10 perc a csoda adóbevallás programmal, s a user feje is ugyanilyen vörös lesz.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#24) RexpecT


RexpecT
addikt

Jól gondolom,hogy egy alapfeszes tuninghoz ideális választás?

(#26) Tomi_Sci válasza Móci (#23) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Az az abev tényleg ott van :D Az apeh ujabb szazezrek eletet keseriti meg vele... 3 rubrikat kitoltottem, es kekahalal. illetve fekete. es ezt meg 3*...

Vegre egy MSI lap ahol nem az x16 melle teszik a satakat.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#27) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Úgy látom msi-nél megtaláltak valamit ami egy időóta el volt veszve. Tetszetős darab. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#28) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Egész jó vételnek tűnik a kicsike. A tetejébe még jól is néz ki!

(#29) kagyula válasza zed1983 (#11) üzenetére


kagyula
aktív tag

Bocsánat, rosszul emlékeztem, nem az APEH van leragadva, hanem a Nyugdíjbiztosító.
Homáros cikk:
Elektronikus adatszolgáltatás 2009 :(

Legyen minden, sokszor.

(#30) CHIPman válasza kagyula (#29) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Pedig az ABEV-ben is csak floppyra lehet menteni :DDD

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#31) mephi666 válasza CHIPman (#30) üzenetére


mephi666
nagyúr

egy olyan munkahelyen, ahol még floppyval dolgoznak, én szerintem megkattannék és ámokfutnék... a hideg kiráz, ha eszembe jut a kattanás hangja, amikor beraktam a floppylemezt és utána az az ütemes fűrészelő hang... áááááááá... rémálmaimban se jöjjön elő... majd a kattogás bad sectornál, ahogy erőlködött az a szerencsétlen... :S grrrrr... otthon a gépem asztalon volt, előtte meg a földön ott volt a szemetesem... ha szarakodott 1 lemez... akkor gépből ki... jobbkézzel reccs... majd kuka... :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#32) Findzs


Findzs
addikt

végre egy alaplap aminek nem robotfej vagy valami elfcsaj van van a dobozán

ilyen alaplapot szeretnék látni gigabyteban is

akkor hogy is van ez ?
am3 as tokba nem lehet am2 és am2 + cpu-t rakni, de am3 as procit lehet am2 és am2+ -os alaplapba ?
:F

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#33) old gray válasza Findzs (#32) üzenetére


old gray
addikt

Jól gondolod. :K

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#34) PH-User


PH-User
addikt

Én többé nem veszek MSI-t akármilyen új meg szép meg fejlett... 3db K9N Neo-m halt ki egymás után... :U Elég volt belőle. :K

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#35) gábbor válasza PH-User (#34) üzenetére


gábbor
tag

Ez bizonyára a MSI hibája, nem pedig a tisztelt "hozzáértő" juzeré...

(#36) Móci válasza Findzs (#32) üzenetére


Móci
addikt

Mi a baj az elf csajokkal? Én szívesen nézem őket. ;] Igaz nem dobozterv, de ha már 'elf'... hazahozós. :K KATT!
Még a végén kiderül. a Palit békát jobban szeretik az emberek... :DDD

De valóban jó kis doboz, egyszerű, de pofás.

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#37) Findzs válasza old gray (#33) üzenetére


Findzs
addikt

de akkor minek az am3 as lap ? csak a ddr 3 miatt nem éri meg
az egyszerű user lehet jobban jár a am2+ -al, többfajta cpu-t tud belepakolni meg olcsóbbakat

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#38) Findzs válasza Móci (#36) üzenetére


Findzs
addikt

[OFF]semmi bajom az elf csajokkal csak pálda volt (irhatam volna robot csajokat is ) :)

azon a képen amit belinkeltél nagyon szép a csaj csak kicsit gizda
nyomná a seggcsontja a hasfalamat :)[/OFF]

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#39) Metalfan


Metalfan
senior tag

Nem rajongok az MSI-ért, de ez határozottan tetszik. Minden a helyén van, semmi sem mászott el (ár, csatlakozók), és ha egy kis tuningra is hajlandó, akkor részemről abszolút rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#40) Móci válasza Findzs (#38) üzenetére


Móci
addikt

Azért én elfogadnám nagy durcásan... :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#41) gfefe válasza Findzs (#38) üzenetére


gfefe
őstag

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :B :B :B :B :B

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#42) Gyuri27 válasza PH-User (#34) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mindenhol vannak hibás szériák. De hogy a boltbol a 3-ik olyan lappal jöttél el nem tudom hova tenni. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#43) TomBoy1986 válasza CHIPman (#30) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Ezt honnan a rákból veszed? Csak azért kérdem, mert nekem sem a Java-s verzióval sem a régivel semmi gondom nem volt. És termszetesen HDD-re mentem mindig, majd pedig CD-re....

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#44) CHIPman válasza TomBoy1986 (#43) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ja, hát úgy igen. De az milyenmá', hogy külön el kell menteni és cédére írni? :))

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#45) twollah


twollah
nagyúr

Mire szolgalhat az a ket DIP kapcsolo az alaplapon?

(#46) Oliverda válasza twollah (#45) üzenetére


Oliverda
félisten

Ha kedved támad egy kis rock zenéhez akkor elég csak felkapcsolnod őket.

DIP Purple.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#47) PH-User válasza gábbor (#35) üzenetére


PH-User
addikt

Nekem teszed idézőjelbe hogy "hozzáértő" :F Azigen... :(((
Nem tehetek róla, hogy az egyik Neo-m szimplán kékhalálozott, a másikon BIOS frissítés után sem volt hajlandó működni egy USB port sem, a harmadikon pedig az integrált hangkártya szállt el. Biztosan én voltam a nem hozzáértő júzer, ahogy te mondanád! :(((
Mindegy, erről ennyit, nem állok le vitázni... :W

Gyuri27: Utána cseréltem Gigabyte-ra, azóta sincs semmi gondom vele. AMD-ben stabil volt (M57SLi-S4) és most Intelesben (965P-DS3) is! :K

[ Szerkesztve ]

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#48) zed1983 válasza Gyuri27 (#42) üzenetére


zed1983
őstag

Egyik haver 5 monitort hozott ki egy kiskerből, ebben volt 3 samsung és 2 Lg és képzeld el mindegyik pixelhibás volt, rossz gyerek már úgy sajnáltam, a kiskerben azt mondták, hogy ők sem hiszik el... :DDD

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#49) Gyuri27 válasza zed1983 (#48) üzenetére


Gyuri27
félisten

Volt egy spanom Karcsi. Ami vele nem történt meg az nincs is. Van akit üldöz a pech.

PH-User: emlékezz a 9600 gigára nemrég. Van hibás széria mindenhol. Vagy a dfi vs mushkin. Ez van sajna.

Amd - Radeon - Ryzen

(#50) TomBoy1986 válasza twollah (#45) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Tuningra. 2 kapcsoló => 4 állás => 0% OC, 10%-15%-20%. Utóbbi 3 esetben BIOS-ból nem felülvezérelhető az "FSB".

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.