Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Petykemano


Petykemano
veterán

$69-ról volt szó

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#2) hyperspace


hyperspace
őstag

Hogyhogy nincs benne WPA3? :(

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#3) hardzsi2 válasza hyperspace (#2) üzenetére


hardzsi2
aktív tag

Ezen én is csodálkozom. A "világ első WPA3-tanúsítványú Wi-Fi-routere" pl. az iPON-nál 2018. október vége óta megvásárolható.

A WPA3 technológia tehát minimum azóta Mo-on is elérhető a kiskereskedelemben. Azóta pedig pár nap híján épp 1 év eltelt, szóval lett volna idejük/módjuk beépíteni.

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#4) Petykemano válasza hardzsi2 (#3) üzenetére


Petykemano
veterán

a WPA3 szoftveres/firmware-es feature, vagy kell hozzá hardver?

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#5) Cassi válasza hardzsi2 (#3) üzenetére


Cassi
senior tag

Több más ax-es routernél is csak béta firmware-ben van WPA3. Sajnos a Tp-link nem ígért meg eddig semmit hivatalosan, ezért csak annyit lehet mondani, hogy valószínűleg majd egy későbbi firmware-frissítéssel jön.

(#6) menpee


menpee
aktív tag

Nem szeretnék telhetetlennek tűnni, de egy 100€-s árcédula mellé odaférhetett volna egy USB3 port a hátuljára.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#7) DRB válasza Petykemano (#4) üzenetére


DRB
senior tag

Ez jó kérdés. Nekem van egy TL-WR1043ND routerem, nem egy mai darab, még V2/V3-as, na jó mondjuk nem is egy őslelet. DD-WRT firmware van rajta, abban be lehet állítani WPA3-at, és működik is. Ebből arra következtetek(bár egy példából még nem kéne következtetést levonni :B ), hogy egy 5-6 éves N-es routernek elég egy alkalmas firmware a WPA3-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#8) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Mikor lesz ez kapható?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#9) hardzsi2 válasza Petykemano (#4) üzenetére


hardzsi2
aktív tag

Sajnos fogalmam sincs.

Azt viszont tudom, hogy a 2 éve megjelent brutál WPA2-es sérülékenység óta már nem bízom az ilyen eszközökben, tehát a következő beszerzésemnél odafigyelek rá, hogy tudjon WPA3-at.
Eszerint ez a TP-link eszköz kiesett...

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#10) Petykemano válasza hardzsi2 (#9) üzenetére


Petykemano
veterán

rákerestem:
a TP-link szerint firmware frissítéssel jön a oneMesh és a WPA3 támogatás is, csak EU-ba kicsit később:
[link]

ez persze a C6, de gondolom mással is így van.

[ Szerkesztve ]

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#11) tamas.nick


tamas.nick
aktív tag

AX10-re ma megjelent a WPA3 támogatás (Archer AX10(EU)_V1_200827 - 2020-09-25).

(#12) Alarikman válasza tamas.nick (#11) üzenetére


Alarikman
senior tag

Hello. Mik a tapasztalatok nálad az ax10-el kapcsolatban? Lefedettség főleg. Előző mi volt, ahhoz képest? Köszi.

(#13) tamas.nick válasza Alarikman (#12) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

AX10 stabil, nincs vele gond, viszont lefedettségben nincs előrelépés ASUS 1200GU-hoz képest.

(#14) bivalyos


bivalyos
tag

Van már one mesh? Nem wifi 6 képes eszközöknek is gyorsabb?
1000diginel jelenleg C7 van, de gondolkozok a cserében, ha gyorsabb lenne wifin is :)

Üdvözlettel: bivaly

(#15) ElektrikusDE


ElektrikusDE
senior tag

Sziasztok!

Havi 350 Ft.-ért megéri bérelni? (5 RON)

Gondolom igen!

Ha meglesz, megírom a tapasztalataimat.

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#16) ElektrikusDE válasza ElektrikusDE (#15) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Jó sokáig tartott, de végre megszereztem! :)

Igaz digis (RCS RDS) V1.0 kiadás, csak PPPOE üzemmód! Firmware verzió:1.8.0 Build 20201119 Rel. 42871(4555) Hardver verzió:Archer AX10 v1.0

Emiatt nincsen se log, se frissítési lehetőség sajnos.

De legalább olcsó, havonta 3 RON!

Jó sokáig elvoltam a beállításaival, de már beállítottam amit kellett, most majd meglátom hogy mennyivel teljesít jobban mint az elődje a ZTE ZXHN H298A (szintén digis kiadás)

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.