Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) morneo.it


morneo.it
senior tag

Hmm... Nem rossz ennyiért, de 1 GB RAM az semmire nem elég: néha az LG G4-em 3GB RAM-mal be tud lassulni... :P

[ Szerkesztve ]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#2) Scrydhan válasza morneo.it (#1) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Szerintem csak az op3 6gb-nyi rammánál közel lehetetlen nogy belassuljon :D

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

Ha igaz ez a specifikáció, bomba jó ajánlatnak tűnik.
Hasonló spec a Smart Speed. A Smart Grandnál jobb. Ott van egy tizessel drágábban a Prime 7 (papíron jobb kamera és kijelző, de gyengébb SoC), ami nem biztos, hogy megéri a felárat.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#4) konczy3 válasza Scrydhan (#2) üzenetére


konczy3
senior tag

Nekem OPX 3gb és több mint fél éve nem volt lassulás /alkalmazás fagyás, legtöbb RAM ami használatban volt 2,3 GB, pedig nyuzom éjjel nappal és fut rajta minden sz@r :DDD

Never Settle

(#5) kengyel


kengyel
nagyúr

Ez tényleg olcsónak mondható, de a telefon is árhoz minősített.

kengyel

(#6) Mercel


Mercel
senior tag

Jó esetben csörög ha hívnak.

De okos telefonnak rendkívül gyenge.
Ez pont az a kategória amit beszántanék.

Tipikusan csak nagyon alapvető használatra alkalmas, de szintén tipikusan aki ilyet vesz ezt nem veszi figyelembe így az egész koncepciót jól megköpködi.
Szerintem.

Marcel

(#7) kmarkk22 válasza Mercel (#6) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

Most komolyan, mit vártok 10 ezerért? :U 1 éve még kb 40-50 ezerért vesztegettek ilyen telefonokat (meg sajnos még mostanában is). Szerintem simán megér ennyit, és egy kezdőnek bőven jó spec ez. :))

(#8) pomorski válasza morneo.it (#1) üzenetére


pomorski
őstag

1GB ram sokmindenre elég. Úgy hívják: butatelefon.

[ Szerkesztve ]

(#9) vimes válasza janeszgol (#3) üzenetére


vimes
senior tag

Nyilván nem rossz ajánlat annyiért, de bomba ajánlatnak túlzás nevezni. Az a felbontás 5"-ra igencsak kevés. Egy HD kijelző kellene ahhoz, hogy bomba ajánlatnak lehessen nevezni szvsz. Vagy csinálhatták volna valamivel kisebbre, pl. 4,7"-on már nem is rossz a qHD, és még a telefont se tette volna drágábbá. Így ez csak egy Smart Grand 4G.

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#10) boncser válasza kmarkk22 (#7) üzenetére


boncser
aktív tag

22900 az ára, nem 10 ezer

(#11) janeszgol válasza vimes (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

Húszezres új telefonról van szó, itthoni két éves garival, a legfrisebb rendszerrel.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#12) kmarkk22 válasza boncser (#10) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

Valóban, akkor elnézést kérek, tiszta vak vagyok. :))

(#13) vimes válasza janeszgol (#11) üzenetére


vimes
senior tag

Ok, persze legegyszerűbb csak bebattyogni egy Vodafone kirendeltségbe, de akkor sem bomba ajánlat, kb. ugyanennyiért ott volt az Doogee X5S az eustocknál, annak tükrében...

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#14) janeszgol válasza vimes (#13) üzenetére


janeszgol
félisten

Megnéztem, mert nem ismerem a telefont. Az áruekreső 37 ezer környékén dobta, igaz függetlenül. HD felbontás, szoftveresen 8 megapixelre felpumpált 5 mpx-es kamera, régebbi rendszer. (Nem tudom, frissítés van-e.) SoC-ban a különbség, hogy a Vodás visszavett órajellel kapta.
Lehet hogy jó, de 1, átlagember nem tudja, mi az az eustock. Doogee-t is kevesebben ismerik. 2, Garival nem tudom mi a helyzet, mert eustocknál most nem találtam.
Az adatokat innen vettem.

Mindegy, én tartom magam a bomba jó ajánlathoz (spec és ár alapján), de természetesen másnak más a véleménye róla. A nem visszavett órajelű SoC van az LG K8-ban (50+k) és az Xperia E5-ben (60k+). Szerintem ez a Vodás egy időtálló telefon lehet.
Persze a kamerát nem láttam még, mit tud és hogy a kijelző az mégis milyen. (Nem a felbontásra gondoltam.)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#15) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Kicsit se csábít.

(#16) lance73


lance73
csendes tag

Komolyan nem értem! Azért vannak még emberek ezen a bolygón akik nem akarnak több 100 ezres mobilra költeni! Nekem pl. pontosan elég lenne ez a színt! Tudjak telefonálni, sms-t írni és jöjjenek le az e-mailek, néha Viber, de az is inkább gépről! Kellenek a szolgáltatóknak az "egyszerű" emberekre is gondolni! Nekem spec most egy Voda Smart 4 Turbom van, bőven elég! Ha váltanék, akkor nekem ez a teló megfelelne!!!

[ Szerkesztve ]

(#17) Krill77


Krill77
őstag

Ugy olvasom auto fokuszos..

(#18) Scrydhan válasza lance73 (#16) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Persze,amennyiben nem használod csak telefonálásra bőven elég,habár arra inkább feature phonet vennék,annak az aksija is bírja.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.