Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Baryka007


Baryka007
őstag

Nem tudom, engem ez valahogy nem győzött meg.... Ilyet max akkor vennék, ha OEM procit vásárolnék, és nem lenne a sarki boltban más holnap reggelig, amíg megjön egy rendes CPU hűtő.

(#2) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Azért egy kis réz elfért volna a közepébe. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#3) warrior93


warrior93
tag

Ez most komoly?
Valaki dobjon róla egy tesztet, mert ennél még a laptopom hűtése is komolyabb.
azthittem áprilisi tréfa, de látom Abu írta, szóval véresen komoly :D

Üdv. Woules

(#4) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Te jó ég! A 125W-os processzorra fel sem tudom szerelni? :DDD Leesik, vagy miért?

(#5) Hg3X


Hg3X
tag

Nem tudom, ez megint az a kategória, hogy ha procihűtőre kellene költenem, akkor vennék valami rendesebbet...

Jeff who??

(#6) Mooka-Miki válasza eldiablo (#4) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

125W-os procira a használati utasítás 67.8/B cikkely vonatkozik mely szerint:
- 5 percenként igyon egy felest, s miután a felespohár kiürült hasonló mennyiségű LN2-t löttyintsen a bordára is.

(#7) gege547 válasza eldiablo (#4) üzenetére


gege547
tag

Nem tudja lehűteni. Eléri a proci a 100 °C-s és thortlingol. Emellett ha tönkre megy a hűtő vagy a processzor nem vállalnak érte felelősséget.

(#8) Tidus


Tidus
addikt

Hát elnézve az Intel tulajok nem maradtak le semmiről.

(#9) d.tiborz válasza gege547 (#7) üzenetére


d.tiborz
aktív tag

Az irónia detektor OFF-ban maradt? :D

(#10) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Ez így úgy jön le, hogy "ma is írni kellene valamit, itt ez a sz*r, jó lesz ez egy szutyok hírnek, csak legyen meg a +1db hír."

Ettől jobbat vettem kevesebb pénzért. +1500-2000Ft-ért pedig sokkal jobbat kapni.
Ennek egyetlen előnye a 12-es venti lenne, csak itt még azt is elb*ták, mert ennyiért biztos, hogy az is gagyi.

(#11) hajbel válasza Tidus (#8) üzenetére


hajbel
addikt

Pont ők maradnak le valamiről. Az Intel hűtőjénél hűthet jobban, az AMD ref. hűtőjénél biztosan rosszabb.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#12) hyperspace válasza hajbel (#11) üzenetére


hyperspace
őstag

Nem kell félnetek ;] : DK-03 Halo intel Red

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#13) Baryka007 válasza hyperspace (#12) üzenetére


Baryka007
őstag

Jeee :C :C Akkor most a 3770 esemre fel is dobhatom én is :K :K :K

Szerk.: ÚÚÚ most nézem ez világít ám, de pirosan !

[ Szerkesztve ]

(#14) ncc1701


ncc1701
veterán

Klasszikus elektronikus hulladék. Meg kellene bűntetni a gyártót eleve.

(#15) DonToni


DonToni
aktív tag

Hát de... de... ott van az alján az Intel lapokra a lefogató "konzol" csak egy csavar kell bele... :)
Meg amúgy a gyártó honlapján is fent van, hogy támogatja a s115x -es platformokat... :)
(oké, az blue, ez meg red... de ennyi is a különbség... :DDD )

[ Szerkesztve ]

-Anti-

(#16) #65675776 válasza DonToni (#15) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az sokkal inkább a ventilátorrögzítő furat. Ezt láthatóan extrudálással gyártják és simán adott hosszra vágják a szálat. Ha megnézed az inteles verziót, akkor láthatod, hogy azon sem oda van csavarozva a rögzítő.

[ Szerkesztve ]

(#17) hajbel válasza hyperspace (#12) üzenetére


hajbel
addikt

Köszi, mostmár nyugodtan alszom ;]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#18) gege547 válasza d.tiborz (#9) üzenetére


gege547
tag

Igen és szerintem ott is marad főleg ha ennyi marad az ügyfél kommunikáció... (és még csak nem is az én dolgom csak nálam csapódik le a hülyeség)

(#19) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jé, egy LGA775 hûtô nagy ventivel :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#20) szucszoli89


szucszoli89
csendes tag

Szerintem gyerekes, hogy kb a kommentelők 90%-a fikázza.
Nyílván, ha az lenne a cikk címe, hogy Scythe Ninja 5 és azt olvasnám alatta, hogy csak 95W-os procit tud kihűteni, akkor jogos lenne ez az óvodás farsangi bál. :C

Egyébként meg halál menő ez a led világítás, amit ilyen áron más gyártótól nem kapsz meg. Legfeljebb vehetsz egy 6 ezres Thermaltake ventit, ami hasonló LED világítással van, csak azzal meg mit kezdesz borda nélkül?

(#21) Solten


Solten
addikt

nájsz (az ára miatt)

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#22) hajbel válasza szucszoli89 (#20) üzenetére


hajbel
addikt

Mert a Wraith Spire RGB, ami a Ryzen 1700-hoz jár, kinézetre jobb hűtő és az RGB, akinek ez kell.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#23) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Remélem, hogy az még kellően fórumbarát, ha a fekália szóval illetem ezt a vackot. :(((

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#24) DonToni válasza #65675776 (#16) üzenetére


DonToni
aktív tag

Valóban, ezt benéztem! :) Pár milliméterrel odébb is van... csak úgy kézenfekvőbb lenne egy verziót gyártani ezzel az eltéréssel... :U

-Anti-

(#25) warrior93 válasza szucszoli89 (#20) üzenetére


warrior93
tag

Nem fikázás akart lenni részemről, de a méretei alapján, illetve a réz teljes hiányából arra lehet következtetni, hogy max 65w, amit normális zajviszonyok között hűteni képes.
Intelnek a régi 775-ős hűtőjére emlékeztet, bár azon kisebb ventilátor volt, az visítósan hűtötte a 80W-ot.
Nekem egy TX2 van 12cm ventivel, de ez köszönő viszonyban sincs azzal, és 15$ alatt megúsztam (és az is ledes :D)

Üdv. Woules

(#26) #65675776 válasza warrior93 (#25) üzenetére


#65675776
törölt tag

TX2-n 92 mm-es ventilátor van.

(#27) warrior93 válasza #65675776 (#26) üzenetére


warrior93
tag

Tudom, és nem is lehet szabályozni, ezért elhajítottam jó messzire és kapott egy Lepa-t, ami 12cm és ledes - pwr LED nincs a házon, így tudom, hogy be van kapcsolva a gép, olyan csendes :D

Üdv. Woules

(#28) Dvix


Dvix
senior tag

És saját tapasztalatom alapján mondom(ryzen 5 1600), hogy az AMD nagyon eltalált hűtőket ad a procikhoz. Tényleg ennek értelme csak akkor van ha gyors megoldás kell. Nem is nézem annyira alacsonynak, így ITX-be....nem tudom. Fura termék. "place holder"-ként estleg OEM mellég még nem jön a normális hűtő. :U

(#29) Lacok válasza hyperspace (#12) üzenetére


Lacok
őstag

Igazi mestermű az is. ;]

[ Szerkesztve ]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.