Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) billgateska


billgateska
csendes tag

Én a következő dolgot fűzném hozzá ehhez a powerbankhoz! Kb 2-3 hónapja gondolkodtam egy ilyenen, mert nagyon elnyerte a tetszésemet és én is, mint mindenki más töltési problémákkal rendelkezik. Az általam megrendelt pont ugyanilyen powerbank olyan csalódást okozott, hogy elmondani nem tudom. Én 26$-ért vettem szintén az Ebay-en és 20000 mAh-t írtak rá. Megérkezése után fel is töltöttem, az is fura volt számomra, hogy röpke 3 óra alatt feltöltötte a powerbankot! Igaz, hogy egyszerre két telefont tudott tölteni, de a 2.1-es ágon a tabletem (Samsung Galaxy Tab 10.1) meg sem nyikkant! A 2000 mAh-s aksit másfélszer tudtam feltölteni vele. Ezt többször is kipróbáltam, majd írtam az eladónak, aki azt mondta, hogy hát ezek ilyenek, kis levelezgetés után vissza utalt 20$-t kárpótlásként. A powerbankot meg elajándékoztam, az egyetlen használható dolog a mindent telefon töltésére alkalmas usb többcsatlakozós fejegység. Egy másik eladót kiszemelve, szintén hasonló kategória (20000 mAh) megkérdeztem, hogy már egyszer pórul jártam, megvehetem-e ezt, tudja-e a valós teljesítményt. Természetesen nemleges választ kaptam rá, így le is tettem erről a dologról. Ezek szerint neked szerencséd van a powerbankoddal, de sajnos én konkrétan így jártam ezzel. Ez olyan kb, mint az asztali hangszórók, amire rá van írva, hogy 2000W PMPO, de valósan 5-öt sem tud leadni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.