Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) nyisziati


nyisziati
veterán

"a 2018-as adatok Európában a korábbi jelenlét kvázi hiánya miatt, de statisztikailag értelmezhetetlen növekedést mutatnak,"
Már majdnem jó, azonban a vessző és a "de" feleslegesek és értelemzavaróak, mivel kauzalitás áll fenn a tagmondatok közt.
Ezek nem ellentétpárok.

(#4) Duliee : az elmúlt hetekben kb. 3-4 cikknél is első hozzászóló voltam, egyiknél sem kellett kiválasztanom semmit.

[ Szerkesztve ]

(#6) AliceWake válasza nyisziati (#5) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

A lényeg az, hogy az extrém eredmények egyelőre annak köszönhetőek, hogy nem voltak jelen hivatalosan a Kínán kívüli piacon, vagy csak elhanyagolható mértékben. Ha a Huawei/Samsung/Apple produkálna ilyen eredményeket, az gazdasági csoda lenne. A Xiaomi egyelőre csak statisztikai szükségszerűség. Nem érdemes messzemenő következtetéseket levonni, maximum a tendencia látható, amit a jövő évi, lényegesen relevánsabb adatok fognak konkretizálni.

Non omnis moriar.

(#7) nyisziati válasza AliceWake (#6) üzenetére


nyisziati
veterán

Ezt én tökéletesen megértettem (már elsőre is - statisztikusi végzettségem (is) van), csak nyelvhelyességileg nem jó a mondat, mivel látszólagos ellentét van a két tagmondatban pont ott, ahol az okot magyarázod.

[ Szerkesztve ]

(#9) AliceWake válasza nyisziati (#7) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ja, elsőre tényleg suta volt az egész, lévén a fél mondatot elfelejtettem leírni, csak gondoltam :U Jó, hogy szóltál :R

Non omnis moriar.

(#10) nyisziati válasza AliceWake (#9) üzenetére


nyisziati
veterán

Örülök, hogy segíthettem. Akkor szólok a modkerbe.

(#11) weberzolee


weberzolee
aktív tag

Vicces, hogy az USA -ban egy Apple TV copy kinézetet erőltetnek...Ha Kínába szánják ezt a formatervet még megértem. Simán maradhatott volna az előző dizájn.

(#12) moleculez válasza AliceWake (#6) üzenetére


moleculez
veterán

Szóval kicsit olyan ez, hogy ma elkezdek csipeszt árulni, eladok egyet, másnap tízet az ugye egy nap alatt 10x forgalom növekedés. Leírva tényleg jól néz ki. Amúgy van valami gyűjtőoldala, webshopja az egész EU palettájuknak , érdekelne pár cucc?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#13) judas13 válasza weberzolee (#11) üzenetére


judas13
addikt

+1

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#14) INGJOKE válasza nyisziati (#10) üzenetére


INGJOKE
veterán

Meg magyar tanár is vagy... azokat már a suliba is utáltam :D

Minél több helyen adnak el minél több cuccot, annál gyorsabban fejlődnek és hozzánk is előbb jönnek minőségibb darabok. :D

Ezt a mondatot elemezd ki... :DD :DD :DD

(#15) weberzolee válasza INGJOKE (#14) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Én még egy rendes kínai oldalt se találtam ahol minden fenn van. Kicsit összeszedetlen a termékpalettájuk, olyan mindenből egy keveset. Van okos hőmérő, van páratartalom mérő de nincs termosztát. Van párásító, légtisztító, de nincs páramentesítő...

@(#14) INGJOKE
Meg magyar tanár is vagy... azokat őket már a suliba suliban is utáltam

Ez látszik is :DDD

(#16) nyisziati válasza INGJOKE (#14) üzenetére


nyisziati
veterán

"Troll! Feed them!!!"
;]
Én meg már ott is szerettem a magyart, rendszeresen segítettem az osztálytársaimnak a fogalmazások megírásában. Nyelvtanversenyre is küldtek.

(#15) weberzolee : ezt amúgy én is hiányolom, nem rendszerezett a kínálatuk. A honlapjukon jó lenne , ha logikus rendszerbe szerveznék a hardveres és szoftveres kínálatukat.

[ Szerkesztve ]

(#17) INGJOKE válasza weberzolee (#15) üzenetére


INGJOKE
veterán

A xiaominak azért nincs összeszedett termékpalettája, mert sok dologhoz nincs ce minősítésük, így hivatalosan nem árulható eu-ba(/ban) :D

Én is vettem már több olyat ami ce minősítésű, de sok olyat is ami nem, viszont meg lehet őket vásárolni kínai webshopokon. Érdemes utána nézni a dolgoknak, mert sokszor megtévesztő és eltérő neveket használnak.
Én még egy termékükben sem csalódtam.

Én bár nem sokat voltam magyar órán, de úgy emlékszem hogy az őket csak emberekre használjuk, és a humán szakos tanárok max élőlények...:D

(#18) -dó -re


-dó -re
újonc

Tessék szíves lenni megnézni a számokat.
A gyártó elképesztően expanzív növekedése kisebb, mint a Huawei piaci térnyerésének a FELE az adott időszakban.

(#19) Black&White válasza moleculez (#12) üzenetére


Black&White
addikt

Mi Home alkalmazásban lehet böngészni, de itt van, ez ugyanaz:LINK

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.