Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) djmisi123


djmisi123
csendes tag

Nos én segitséget kérnék totál béne vagyok nézétek el nekem de az infokra nagyon szükségem lenne és lsuta vagyok az egész topiont végig nyálazni.Nos én veszek most uj gépet az alaplapon élből lesz sata 3.0És szeretnék bele egy ilyen ssd kártyát OCZ Vertex 3 Max IOPS SATA III 2.5 SSD 120GB

Nos a problémám az hogy össze rakom a rendszert rádugom bootolok feldobok egy windowst legyen a win7 jelen esetbe.Nos a gondom most jönne hogy ezel mi a tehendő ezt rádugom és kész teszi a dolgát gyors lesz mint a fene?Vagy még ezzen kel valamiket beállitgatni.Olvastam olyat ACHI módban kel rakni de ezt hol tehetem meg biosban valahol vagy netán hol?Akkor sok oylat olvastam frsiiteni kel a frime valamit bocs nem tudom még ez mi lenne egy sima progi amit feldobok a win7-re és kész vagy oylan mint a bios frissités és amga a meghajtoban kel ezt frissiteni most még kinai de szeretném tudni a pontos választ.És ezen felül kel e még valami beállitást eszközölni?Én ugy voltam vele még itt nem olvasgatam hogy mint a vinyo megveszek rádugom és kész teszi a dolgát.De itt már annyi minden félétirnak hogy már nem tudom mizu van.Aki ezt igazán vágja és profi azt megkérném segitsen már nekem ezzekben.Az elejétöl kezdve mi lesz a feladatom vele beszerelés után nagyon szépen köszönöm....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.