Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Ez vagy túl szép, hogy igaz legyen, vagy egy kurva jó szolgáltatás!

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Elismerésem!! Respect a HTC-nek.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Vagy feláras szolgáltatás lesz.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

Igazából az év vége közeledtével érdemes is lesz betenni a sütőbe a telefont, mert kapsz egy vadi újat, újabb akksival :DDD
szerintem sok lesz a troll aki csak poénból is szétcseszi a telefonját
ebből nem sok profit lesz :(

(#5) darvinya


darvinya
titán

Nem rossz ötlet.

De jobban örülnék, ha 1gyel régebbi készüléket beszámolnák az új készülékbe.
Így legalább a sok mobil nem kukába landolna és az öko szemlélet meg lenne.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6) adamssss válasza Dr.Anonymus (#4) üzenetére


adamssss
veterán

Na ezert usa only, mert itthon (meg tolunk keletre) kb mindenki ebbol csinalna nagy hasznot.

Usaban kicsit mas meg a mentalitas.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#7) tjb007 válasza Graphics (#3) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem felaras, teljesen ingyenes: [link]

[ Szerkesztve ]

(#8) ArthurMiller válasza adamssss (#6) üzenetére


ArthurMiller
senior tag

Azért az ottani mentalitást nem tekintendő etalonnak :)

(#9) jacis válasza ArthurMiller (#8) üzenetére


jacis
nagyúr

+1

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#10) Jaffa75 válasza Graphics (#3) üzenetére


Jaffa75
őstag

nálunk ha még készülékbiztosításod van, akkor is b@szakodnak... :W

Remélem sikeres (eladási mutatókban) lesz, mert akkor a többi gyártó is utánuk kell hogy menjen! :P

[ Szerkesztve ]

(#11) TTommi válasza Dr.Anonymus (#4) üzenetére


TTommi
aktív tag

Szerintem ez a mentalitás egyáltalán nem jellemző! Miért tegyem tönkre a telefonomat, ha jól működik? Biztosan van egy-két vadbari állat, aki ebből sportot csinálna, de nem hiszem, hogy aki M9 ez vesz, az így gondolkodna még idehaza sem!
Egyébként valószínűleg azért az USA, mert ott az emberek évente legalább kétszer leejtik az okostelót, ami valszeg össze is törik. A HTC- nél így adnak +1 esélyt. Nem tudom, mennyit fog számítani. Az biztos, hogy ha itthon Európában lenne ilyen szolgáltatás, annak lenne marketing ereje. Az USA? Ott ez filléres vacaknak számít, nem tudom, mennyire fogja az embereket foglalkoztatni, hogy lecseréljék az Iphone-jukat, mert a HTC ilyen gáláns ajánlatot tett. Mindenesetre érdemes elgondolkodniuk a hazai Fan-oknak, hogy az USA-ból rendeljék a telójukat:)

SXZ2 és SXZ5c

(#12) Ferenczi Áko válasza TTommi (#11) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

"Egyébként valószínűleg azért az USA, mert ott az emberek évente legalább kétszer leejtik az okostelót, ami valszeg össze is törik."
Itthon nem? Vagy honnan ez a statisztika? :DD

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#13) Weeman1


Weeman1
veterán

Minden elismerésem. :)

Xiaomi 11T Pro

(#14) Wildpath válasza WOT-H-A-C (#2) üzenetére


Wildpath
tag

+1, egyszer tuti összekaparok annyit hogy legyen egy htc készülékem.

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#15) macskea válasza Ferenczi Áko (#12) üzenetére


macskea
őstag

Ja, ez nekem is szemet szúrt. :D

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#16) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Ebben mi a racio? Mennyire eri meg a HTC-nek?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#17) vicze válasza Graphics (#3) üzenetére


vicze
félisten

Ahogy írták tök ingyen van, csak US-ben jelenleg. Ahogy a HTC Advantage úgy lehet, hogy ez is majd idővel ki lesz terjesztve bizonyos EU országokra.
+ ami még érdekes, hogy ha lejárt az 1év és nem vetted igénybe a szolgáltatást, akkor 100$ kedvezményt kapsz a következő HTC One készülék vásárlásakor!

[ Szerkesztve ]

(#18) TTommi válasza Ferenczi Áko (#12) üzenetére


TTommi
aktív tag

Én úgy látom itt magam körül, hogy aki kiad akárcsak 30K-t egy telefonért, az eléggé vigyáz rá, mert a havi fizetésének egy jelentős részét képezi. Pláne ha 150K ba kerül. Te nem így gondolod?
Persze ettől még az US állampolgárok is vigyázhatnak a telójukra, de ahogy látom, ott ez közel nem képvisel akkora "értéket", mint itthon.

SXZ2 és SXZ5c

(#19) Ferenczi Áko válasza TTommi (#18) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

De így gondolom én is. Viszont nyilván aki leejti, az nem direkt csinálja.. És bárkivel előfordulhat, bármennyire vigyáz.. Sajnos..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#20) vicze válasza wertigo1984 (#16) üzenetére


vicze
félisten

HTC-nek teljesen megéri mert piacot kell szerezzen US-ben. Ez pusztán az HTC Advantage kiterjesztése, ott 1db betörött kijelzőt cseréltek 1évig, összességében nem új dologról beszélünk!. Nyilván a visszaküldött készülék újra lesz hasznosítva, szóval a veszteséget minimalizálják.

[ Szerkesztve ]

(#21) jacis válasza vicze (#17) üzenetére


jacis
nagyúr

Elég jól hangzik. Kicsit agresszív a marketing de jól csinálják.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#22) vicze válasza jacis (#21) üzenetére


vicze
félisten

Ez már nem pusztán marketing, hanem kézzel fogható előny. :)
Eléggé hasonló mint az ingyenes Win10 frissítés igazából, az is elég agresszív elég jó okkal.

(#23) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Hát, ha ez tényleg így van ahogy itt szerepel akkor óriási respect :R

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#24) jacis válasza vicze (#22) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez pedig már a hazánkban lesz.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#25) Márko88


Márko88
aktív tag

Ez egy nagyon jó dolog, Apple után HTC-nél is. Sajnos ez csak ott működhet.. Ha valaki véletlen elejti, én nagyon vigyázok az enyémre, de így "biztonságban" van az ember.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#26) GeryFlash válasza jacis (#24) üzenetére


GeryFlash
veterán

Nem értem ezt, mióta éri meg a gyártóknak egy árért kettő adni? Én üdvözítem ezt a trendet (bár nem mintha mostanában vennék flagshipet), de mióta lett ennyire fontos a vásárló megtartása? :D

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#27) vicze válasza jacis (#24) üzenetére


vicze
félisten

OK. Bár nem tudom, hogy jön a témához a GFlex. :)
A HTC-s support jó sokáig nem lesz sajnos, LG meg valahogy el akarja szintén adni a GFlex-et, nem lesz egy népszerű készülék.

[ Szerkesztve ]

(#28) Carline válasza Ferenczi Áko (#1) üzenetére


Carline
őstag

Nagyszerű ajánlat. Nem szándékosan, de bármikor történhetnek balesetek a telóval. Legalább nem a használtpiacon kell eladnod ár alatt a törött telefont.
Valószínűleg a visszaküldötteket felújítja és refurbished értékesíti is a HTC.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#29) kelly416 válasza adamssss (#6) üzenetére


kelly416
veterán

Nem tudom, hogyan csinálnának hasznot, hiszen le kell adni a tönkrement készüléket. Elvesztésre, ellopásra nem érvényes a csere-bere. És szerintem sincs semmi köze a mentalitáshoz, mert még egy olyan környezetszennyező, pusztító társadalmat nem lehet találni, mint a fiatal Amerikát, ahol már 18 évesen autókat pusztítanak el a fiatalok csak azért, mert megtehetik. Ilyen mentalitással nem hiszem, hogy zavarná őket az összetört telefon, inkább reklámfogás, átcsábítás az almáról, és közben reménykednek, hogy nagyon sokan nem is akarnak élni a lehetőséggel, hogy két készüléket kapjanak egy áráért.

(#30) wertigo1984 válasza vicze (#20) üzenetére


wertigo1984
őstag

Igy viszont mar ertem. Jo otletnek tunik.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#31) szebev válasza TTommi (#11) üzenetére


szebev
senior tag

Van két jó ok, amiért leejtenem a telot :
1, Az aksi megint 100%-os lesz (ugye 1 év után az aksi már nem az)
2, Kijelző(Pl. ha sargasodik, mint néhány LG G2)

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#32) Beri78


Beri78
őstag

reméljük itthon is lesz majd ilyen! :R

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#33) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Nagyon szimpatikus dolognak tűnik. Kár, hogy ez is USA only.

(#34) Bambuszpro


Bambuszpro
tag

Szerintem király ez az ötlet. Remélem itt is bevezetik illetve a konkurens gyártok is követni fogják a példájukat.

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#35) a.sebi válasza szebev (#31) üzenetére


a.sebi
őstag

nah pont az ilyen mentalitasu emberek miatt nem vezetok be Magyarisztanban!

(#36) stilo18


stilo18
addikt

Példás lépés, még sok ilyet!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#37) Jaffa75 válasza a.sebi (#35) üzenetére


Jaffa75
őstag

Mondjuk a második oknál azért alapvetően a gyártó a ludas (mindegy hogy Sony, vagy HTC...), de az akksival kapcsolatos megjegyzéssel én sem értek egyet! :U

(#38) kelly416 válasza Jaffa75 (#37) üzenetére


kelly416
veterán

Igaz, hogy a G2 LG és nem Sony, de sebaj. :DDD Amúgy tök igazad van, a sárgulós kijelző legyen cserés, akár csak a kijelző akár az egész készülék gyártótól függetlenül, az akku pedig használat-függő, tehát mindenki magát okolhatja, ha haldoklik. Az én Z1C-m elmúlt egy éves a kezeim között, 25-30% között szinte mindig töltőt kap, nem nyüstölöm egész nap, így a kezdeti 3-4 napot most is hozza, egy év távlatából.

(#39) GeryFlash válasza szebev (#31) üzenetére


GeryFlash
veterán

,,A HTC a fenti két készülékre évente egy cserét vállal kérdezés nélkül, " :U

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#40) szebev válasza a.sebi (#35) üzenetére


szebev
senior tag

A világ most már nem jótekonykodasrol szól, hanem üzletről. A HTC is ezt csinálja nem? Ha nem lenne üzlet nekik, akkor miért csinálná? Csak ezt Neked nem árulják el.

GeryFlash : nem értem mire gondolsz ezzel... bocsi!

[ Szerkesztve ]

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#41) Jaffa75 válasza kelly416 (#38) üzenetére


Jaffa75
őstag

de legalább a Sony tuti sárgul(t) (xperia s) :DDD

(#42) Hunt3r22 válasza TTommi (#11) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Nálunk?

Igenis jellemző ez a mentalitás. Gondolj bele ha nálunk ilyen lenne, mindenki törné össze M8-át, hogy újként adhassa el, minél többet kapjon érte az ember. Egy amerikait nem igazán érdekli, hogy 50 dollárral többet kap a használt telefonért.

M9-nél esetén ugyanígy ismétlődne a dolog 1 év múlva. :U

Ettől függetlenül remek húzás a Htc részéről. :K

Xr

(#43) jacis válasza Hunt3r22 (#42) üzenetére


jacis
nagyúr

Sajnos igazad van.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#44) GeryFlash válasza szebev (#40) üzenetére


GeryFlash
veterán

Arra hogy nem kell szétbarmolni a telefont, simán visszaküldheted indok nélkül. (Viszont így nem részesülsz a 100 dolláros kedvezményben lásd #17)

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#45) szebev válasza Hunt3r22 (#42) üzenetére


szebev
senior tag

Erről beszéltem! :K

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#46) no more


no more
addikt

Ez egy jó kis marketing a HTC-nek! Respect!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#47) kelly416 válasza Jaffa75 (#41) üzenetére


kelly416
veterán

Ebben is igazad van. Sajna sárgult.

Hunt3r22:
Aki az elmúlt egy évben nem vette használatba a csere-bere lehetőségét, 100 dodó kedvezményt kap a következő HTC vásárlásakor. Asszem ez pont duplája az ötvennek, amennyit Te emlegetsz, a HTC erre is felkészült. :K

(#48) S e t h válasza jacis (#21) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szerintem az agresszív marketing más.

Egyébként jó húzás, kérdés, hogy a szolgáltatás miatti profitnövekedés kompenzálja a sok taplót, akik szándékosan fogják törni a telefonjaikat.

Idegbeteg beállítottságúaknak bejöhet, én tokban hordom a telefonjaimat a véletlen sérülések ellen, emiatt még nem váltanék HTC-re.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#49) Jaffa75 válasza S e t h (#48) üzenetére


Jaffa75
őstag

viszont az általad leírtak mellett sokakat elgondolkodtathat... a márkahűség itt kifizetődő - szó szerint! :C
A HTC részéről biztos megvolt 1-2 gazdasági számítás emögött :K , pl.. nem kell az eddig megszokott módon promótálni a termékeket, hanem az eddigiekben erre fordított kerettel a hűséges vásárlóit ajándékozza meg! :U

(#50) Püpi válasza adamssss (#6) üzenetére


Püpi
tag

Nem a mentalitas mervado, inkabb arrol van szo hogy nincs tetje a dolognak hiszen barki tud draga telefont venni, egyszeruen nem erdekel senkit, senki nem fog ezzel jatszani.
Dr.Anonimus : Maximum a kint elo magyarok de az amik biztos nem
Carline : Pontosan. Ez ugy nevezik pre owned. Megvasaroljak a hasznalt keszulekeket visszakuldik a gyartonak aki ujraepiti, majd eladjak ujra, szigoruan pre ownwed statuszban meghozza hivatalos helyeken pl szolgaltatoknal. Amugy tobb ceg is foglalkozik ezzel, utoljara a Game Stop uzletben talalt meg a gyerek ezzel az ajanlattal, ami egy software uzlet, mint otthon az 576 Kb

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.