Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1052) kolopele válasza Franklin (#1050) üzenetére


kolopele
nagyúr

Aki rövid távra tervez, az valóban vegyen 3 gb - os 1060 - at. Az 1050 TI is max. 1 évig ha bírni fogja szuflával.

[ Szerkesztve ]

(#1061) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Kissé túlhype-oltnak érzem ezt a "minél több memóriát a vga-ra" dolgot.
Kb. 6 éve FHD-s monitorokat használok és FHD-ben játszom. Ezalatt volt már 1-2-4 GB-os vga-m és valahogy mindegyik megbirkózott a feladattal. Most meg azt mondja mindenki, hogy 4GB alatt FHD az képregény?
Értem én, hogy a játékok is fejlődtek sokat, de azért 3-4GB memória az esetek 90%-ban elég mindenre FHD-ban.

(#1072) Cingáriusz válasza BReal (#1071) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Nekem az 1050Ti-ben az nagyon szimpatikus, hogy jóval alacsonyabb fogyasztás és plusz tápcsati nélkül tudja hozni a 960 feletti szintet, még ha nem is sokkal. Azért szerintem is igen szép fejlődésnek mondható.
Amin nem tudok napirendre térni, hogy 1060 3GB-os már van aki 62K-ért tud újat hozni, de 6GB-os verziók egészen 120K-ig vannak. Most valaki magyarázza el nekem, hogy hol van a több mint kétszeres ár, teljesítményben a karin? Csak a +3GB és némi gyári órajelnövelés nem indokolhat ekkora szórást árban. :U

[ Szerkesztve ]

(#1077) #72042496


#72042496
törölt tag

Közben egy kis update, hogy a hétvégi 20%-os Media Markt akcióban (még mindig él, ha valakit érdekel) rendeltem egy 4K monitort tévét, illetve fél nap alatt elvitték a 750 Ti-t. Az új kijelzőt nem szeretném túl sokáig az Intel IGP-ről hajtani FHD-ban, így szívesen olvasnék a 1050-essel szerzett tapasztalatokról, már ha értitek a célzást. ;]

Az MSI Gaming például mikor jön? Akár hogyan is nézem, messze ez lenne a legszimpatikusabb típus a felhozatalból. Ennek ellenére könnyen lehet, hogy nálam is Asus Expedition lesz belőle.

(#1078) Cingáriusz: Elég ha 2D-ben meghajtja, játszani FHD-ban terveztem továbbra is. Azért néhány tényleg régi játékot, illetve ilyen Limbo-szerű dolgokat biztos elvisz 4K-ban is, ennél komolyabb elvárásaim nincsenek a kártyával szemben. :)

[ Szerkesztve ]

(#1078) Cingáriusz válasza #72042496 (#1077) üzenetére


Cingáriusz
őstag

4K natívra az 1050Ti sajnos kevés lesz, már ha játékról beszélünk.

Balika911: akkor mondjuk elég lehet :D

[ Szerkesztve ]

(#1080) BReal válasza #72042496 (#1077) üzenetére


BReal
addikt

Itt van MSI Gaming X 1050TI.

(#1098) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szép estét mindenkinek!

A topik témája egy "kicsit" elkanyarodott az eredeti iránytól, ezért szinte az egész mai termést törölni kellett. Kérek mindenkit, hogy térjetek vissza az eredeti kerékvágásba, és ne folytassátok az OFF-ot!

(#1099) Mercutio_ válasza #98593280 (#1049) üzenetére


Mercutio_
félisten

:R
Egyventis MSI 1050 Ti 4GB OC-nél a 118mm magasság szinén PCIe-csatival együtt értendő :K

Valamivel lehet a ventit szabályozni, vagy saját msi alkalmazást kellene feltennem ehhez?
(Nvidia Geforce Experience fent van, de abban nem látok ilyet)

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1100) AxBattler válasza Mercutio_ (#1099) üzenetére


AxBattler
félisten

MSI Afterburner is the world’s most recognized and widely used graphics card overclocking utility which gives you full control of your graphics cards. It also provides an incredibly detailed overview of your hardware and comes with some additional features such as customizing fan profiles, benchmarking and video recording. :D

Grats a kártyához!

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.