Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) b. válasza zoltanz (#99) üzenetére


b.
félisten

Ahhoz olyan alaplap kell olyan felépítéssel, míg ez mindennel kompatibilis.
Minden szempontból alatta teljesít egy IGP,- aminek gbors leírta [link]mi lehet az előnye,ezzel szemben. Ez tök evidens és érthető.. De ez teljesítményben minimum 2x olyan gyors, mint a mai APu-k.
Aki esetleg alkalmi játékra az IGP-nél lényegesen nagyobb teljesítménnyel akar egy passzív kártyát, normális feature vel, nem évente megjelenő támogatással,az ebben gondolkozik. 30 watt fogyasztással ennyiért újan jelenleg nincs ennél jobb Dedikált alternatíva,.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#102) zoltanz válasza b. (#101) üzenetére


zoltanz
nagyúr

De ez csak 64 bites egy 650 meg 128. Van jobb is passzív hűtéssel.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#103) b. válasza zoltanz (#102) üzenetére


b.
félisten

650 fogyasztása,driveres támogatottsága , media tudása nem ennyi, közel sem, ráadásul a használt, gari nélküli ára az 1030 hoz közelít.
jelenleg ha ez lemenne 50-60 $ körüli árra nagyon jó lenne,reméljük le is megy.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#104) gbors válasza zoltanz (#95) üzenetére


gbors
nagyúr

Pont az APU-khoz képest nagyon jó ár / teljesítményben - mellédobsz egy G4560-at, és magasan veri az összes APU-t ilyen téren, plusz a legtöbbnél a fogyasztása is kedvezőbb.

Olyan kategória nincs, hogy "vicc". Ez a kártya hoz egy bizonyos teljesítményszintet, akinek ez nem elég, az vegyen erősebbet. Nekem az esetek 80-90%-ában elég lenne. A maradék 10-20% miatt jobban megéri a GP107 alapú kártyám, de ha valaki ezt a GPU-t belerakná pl. egy GB BRIX-be (a 10x10x6-osba), akkor átgondolnám :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#105) zoltanz válasza gbors (#104) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Azért vicc mert sztem az APU-khoz képest nem hoz érezhető többletet, sőt van ahol rosszabb. Majd meglátjuk mi lesz, én csak tippelek.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#106) b. válasza zoltanz (#105) üzenetére


b.
félisten

Intel legfejlettebb IGP hez 2 x többlet nem érezhető?érdekes...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#107) Raymond válasza zoltanz (#105) üzenetére


Raymond
félisten

Mar hogyne hozna. Ott linkeltek a #69-ben egy tesztet: [link]

A negyedik oldalon vannak a beallitasok, a zome Medium, csak az Overwatch High es a CSGO max ami belefer AA-val egyutt. Itt pedig osszehasonlithatod mit hoznak az APU-k 1280x720-ba Low-on: [link]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#108) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Elég sovány lett ez a kártya. 90 euró abból idehaza lesz 30k. Rx 460 meg 32k, erre köröket ver. Szvsz ennek a kártyának max 20k körül lenne értelme.

(#109) b. válasza VinoRosso (#108) üzenetére


b.
félisten

69$.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#110) PandU


PandU
csendes tag

Az Msi Aero megoldása egész pofás! Filmnézős, netezős gépbe jó választás lehet a 1030. :)

(#111) AxBattler válasza gbors (#104) üzenetére


AxBattler
félisten

+1
Kazuár gémer gépnek sokkal jobban megéri egy 4 szálas Penya + egy belépő VGA, mintsem egy drága APU. Nem mondom, én is kedvelem az APU-kat, de akik fanyalognak, hogy minekezaxar, meg ecsém'IGP!!!, azoknak csak annyit üzennék, hogy ébresztő!

Mythbusting #2: az IGP-kről és a belépő szintű VGA-król
+
Tomshardware Radeon RX 550 2GB Review

Bocs, ha már volt.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#112) PuMbA válasza AxBattler (#111) üzenetére


PuMbA
titán

Meg tudom erősíteni. Nekem volt APU-m 2 évig és League of Legends stb. játékokra tökéletes (1080p-ben 90-100fps), viszont ami már ezeknél nagyobb játék, azokra sokkal jobb egy G4560 és egy RX550, RX 460 kombó, mert APU-val csak 720p low-on tudsz játszani és akkor sem mindig 60fps-en :)

[ Szerkesztve ]

(#113) Dilikutya válasza AxBattler (#111) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért az AMD-ben, főleg a nagyobbakban egész komoly IGP van, a 7890K 50+ fps-el futtatja a GTA V-öt is 1080p-ben. Az Intel továbbra is hátrányban van e téren, bár nekem olyan érzésem van, mintha nem is törekednének arra, hogy Battlefield-et nyomjon az IGP-n a nép. Pedig valójában rengeteg gépben csak integrált VGA van, a Steam statisztikák szerint a többségben. Nem mellesleg az AMD APU 4 magos, nem pedig 2 magos további 2 szállal. Tehát ha már CPU+dVGA, akkor inkább valamelyik APU IGP nélküli verziója a Pentium helyett.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#114) Raymond válasza Dilikutya (#113) üzenetére


Raymond
félisten

"a 7890K 50+ fps-el futtatja a GTA V-öt is 1080p-ben."

Minden Low-on? Mert amugy igy nez ki:

"The reduction in CPU processing power due to Power Control holds the game back to the point that it becomes unplayable. An average of 35 FPS is technically alright, but a minimum frame rate under 20 FPS isn't fast enough for an enjoyable experience."

AMD A10-7890K APU Review

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#115) mákos bejgli


mákos bejgli
csendes újonc

Kíváncsi leszek vajon tényleg kétszer erősebb az Intel HD 530-nál. Nekem bőven jó lenne ez a kártya bohóckodni az igp helyett, főleg mivel némelyik régebbi játék nem komálja az intel drivereit. Crysis alatt olyan gyönyörű grafikai hibákat produkál ha kisüt a napocska a játékban, hogy csak győzök gyönyörködni. Vigyék le az árát egy húszasra és vevő is leszek rá. Igaz, 25-ért már láttam RX 550-et, 32-ért van RX 460 ami mindkettőt megeszi, de minél olcsóbb, annál jobb nekem. ;]

Egy beszélő bejgli vagyok, bízz bennem. Mi baj történhet?

(#116) PuMbA válasza Dilikutya (#113) üzenetére


PuMbA
titán

"Azért az AMD-ben, főleg a nagyobbakban egész komoly IGP van, a 7890K 50+ fps-el futtatja a GTA V-öt is 1080p-ben. "

Nem futtatja. Én 40fps-t tudtam kihozni 720p-ben, amivel egyébként tök jól játszható :)

(#115) mákos bejgli: Azért tényleg érdemes egy RX460-on gondolkozni, mert eladáskor sokkal jobb áron fogod tudni eladni. Egy terméknek sosem a bolti ára határozza meg a tényleges értékét, hanem hogy hogy tudsz belőle kijönni, illetve, hogy mennyi ideig használhatod. Ha az RX460 2 évig tovább elég lesz Neked (ennyivel több ideig használod), mint egy GT1030 vagy RX550, akkor az azt jelenti, hogy a GT1030 rossz vétel számodra, hiába olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#117) mákos bejgli válasza PuMbA (#116) üzenetére


mákos bejgli
csendes újonc

Teljesen ésszerű és logikus amit mondasz. Viszont ugye mindez egyén függő. Olcsó kártyát pl azért vennék, tehát GT 1030 v. RX 550, mert bőven elég számomra, ettől függetlenül gondolkodok az RX 460-on is, ellenben már most alig játszogatok, szóval hogy mi duruzsol a gépben annak a jelentősége szépen lassan csökken nálam. Másik dolog, hogy nem szoktam eladni hardvereket. Mennek nálam kimúlásig, vagy a fiókba, mert addigra olyan értéktelenek lesznek. :D Ritka ha megválok valamitől, de ha mégis, akkor az ismerőseimhez kerül gombokért vagy ingyen és bérmentve, mert már nem ér számomra annyit, hogy kérjek is érte valamit.
Mindenesetre mondom, teljesen logikus amit mondasz. :) :K

[ Szerkesztve ]

Egy beszélő bejgli vagyok, bízz bennem. Mi baj történhet?

(#118) PuMbA válasza mákos bejgli (#117) üzenetére


PuMbA
titán

Így természetesen jó választás a GT1030 vagy az RX550 :K

(#119) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Lehet kicsit jobb lesz mint tippeltem, még a többi tesztet is megvárnám. Belépőkategória elég túlárazott, igaz a jobb APU-kat sem osztogatják ingyen.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#120) DraXoN válasza PuMbA (#116) üzenetére


DraXoN
addikt

Én is gondolkodtam rajta, azt még is egy pár hete vettem inkább használtan 30K-ért egy R9 280-at :D .. Kicsit erősebb, jó lesz ez is 1-2 évig. Előtte 1 évig 6850 (18Kért vettem, eladtam 13Kért) előtte 2 évig 4850 (12Kért vettem, haveromnak adtam).. 6850 teljesítménye is mondjuk elég volt még nekem, csak a Fifa 17 miatt lett lecserélve (nem indult el vele.. elvileg valami olyan dolgot kér az a játék amit az a kártya nem tud.. EA szerint)..

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#121) EV6


EV6
csendes tag

iPonon 30k körül van 2 féle. Ennyiért tényleg vicc kategória, látványosan 20k alatt kellene lennie ezzel a teljesítménnyel. Aprón 30-ért tobzódnak a GTX760-950-ek, de még GTX960-at is találni, ezek meg egy másik dimenzióban léteznek, mint az 1030. Tudom ez új, az meg "régi", de azért mégis...

(#122) Raymond válasza EV6 (#121) üzenetére


Raymond
félisten

"Tudom ez új, az meg "régi", de azért mégis..."

Nem, ez 30W TDP low profil es/vagy passziv mellette uj video motor es kimenetek azok meg nem ilyenek. Nem egy kategoria. Ettol fuggetlenul az arnak lefele kell mennie mert igy nagyon sok.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#123) Mans20 válasza EV6 (#121) üzenetére


Mans20
addikt

Cudajó [link] Kíváncsi leszek játékoknál mit alkot a 64 bit.

(#124) AxBattler válasza Dilikutya (#113) üzenetére


AxBattler
félisten

Valóban, ha mindent Low-ra leveszel, akkor el fog futni a GTA5, de nekem abban nincs semmi élvezet. Volt APU-s rendszerem, tudom miről beszélek.

Anandtech A10-7870k Review

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#125) CJ4567 válasza AxBattler (#124) üzenetére


CJ4567
veterán

Ez a GT1030 meg elég szépen képes futtatni.

No Sana No Life

(#126) tonyo77 válasza CJ4567 (#125) üzenetére


tonyo77
csendes tag

Ahogy látom az egyre több tesztből szépen az RX 550 nyakában van 64 bit ide vagy oda.

Raymond: Tökéletesen egyetértek veled :C Ha be fog állni 20-23 k közé akkor "jó" vétel lesz. (vegyük figyelembe az elmúlt évek forint gyengülését és egyéb tényezőket is. Mert ezeket a tényeket sokan elfelejtik)

(#127) b. válasza tonyo77 (#126) üzenetére


b.
félisten

Bizony. Itt egy kis játékteszt vele RX550 hez :)[link]( egyébként hibásan 128 bitet írnak itt is 1030 hoz)
GTA5 ben elveri, TR dx 12 alatt egál, Witcher 3 ban nyer, meg úgy általában Hitman és Doom kivételével.de amin ledöbbentem, hogy Battlefield1 ben Dx 12 alatt elveri az RX -karit. 8-2 lett a végeredmény a GT javára.LOL.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#128) laskr99


laskr99
addikt

Budget netezős géphez elég.

(#129) gbors válasza b. (#127) üzenetére


gbors
nagyúr

Itt több dolog is érdekes.

Egyrészt több tesztből azt látom, hogy a 750Ti 80%-át hozza az 1030. Ehhez vagy az kell, hogy mégis 16 ROP legyen benne, vagy az, hogy a valódi órajele az 1050-esekhez hasonlóan 1700 fölé menjen - látott valaki olyan tesztet, ahol ezt monitorozták?

Másrészt az 550 sebessége meglepően alacsony, és rettentően hektikus. Egyes esetekben fele a 460-énak, amit igazából semmi nem indokol. Driveresen lehet béna szegény, vagy ott is lehet valami disznóság? :F

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#130) b. válasza gbors (#129) üzenetére


b.
félisten

Mondjuk az általam linkelt tesztnél azért nem a minden "High" módszert használták.
Battlefield is Low grafikára volt állítva. Szerintem ha nem így tesztelték volna, akkor gyorsabb lenne , mint az 1030 talán.Számomra így is meglepetés volt az 1030 teljesítménye. Lehet Driver szinten gyúrt rá NV, nem tudom.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#131) Raymond válasza gbors (#129) üzenetére


Raymond
félisten

"a valódi órajele az 1050-esekhez hasonlóan 1700 fölé menjen"

Ez szinte biztos, a 1050-esknel is majdnem mindit power limit van ami miatt az 1700-as kozepen megallnak, itt a kevesebb shader miatt ez nem valoszinu es addig megy ami a chip birja.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#132) gbors válasza Raymond (#131) üzenetére


gbors
nagyúr

Valószínűleg így van, bár nekem a 30W-os limitáció szigorúbbnak tűnik, mint az 1050-eseknél a 60W. A GPU ugyan kb. a fele az 1050-nek, a memória fogyasztását viszont aligha tudták felezni.
Persze, ha a custom kártyák pár W-tal eleresztik a fogyasztást, azt ki veszi észre? Hmmmm....

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#133) Raymond válasza gbors (#132) üzenetére


Raymond
félisten

A 30W es 60W nem hinnem hogy limitacio, inkabb a "max ennyi lesz kb" kategoria. Limitacio PCIe-nel csak 25W es 75W letezik. A 1050 es a 105Ti eseteben is ezert van hogy a kevesebb shader-el rendelkezo 1050 picit jobban boost-ol - mindketto a 75W PCIe limitig megy, de a kevesebb shadernel ez magasabb orajelen erheto el.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#134) DraXoN válasza Raymond (#133) üzenetére


DraXoN
addikt

Azért egy passzív kártya nem hiszem, hogy elmenne 75Wig.. de még 60Wig se.. a limitáció, meg annyi amennyit egy gyártó gondol beállítani (hacsak nincs rá Nvidia korlátozás a gyártók felé), vagy amit ki tud szedni a csatlakozókból (PCIE)..

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#135) Raymond válasza DraXoN (#134) üzenetére


Raymond
félisten

Nem csak passziv verziok vannak es a ket tesztben amit lattunk szinten aktiv hutesu kartyak szerepeltek.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#136) gbors válasza Raymond (#133) üzenetére


gbors
nagyúr

De, az az nVidia által megadott limitáció, az extra tápcsati nélküli 1050-eseknél elég szigorúan be is van tartva - és így az igaz, amit az 1050 és az 1050Ti viszonyáról írtál, csak 15W-tal lejjebb.
Amúgy a PCIE limit VGA-k esetén csak 66-68W, mert gyakorlatilag a teljes áramfelvétel a 12V-os ágon jön, amire 5.5A a limit - ezért ott nem is lehet nagyon engedékenykedni. Az 1030-nál egyszerűbb pár W-tal továbbengedni bármelyik custom kártyát, mert nem fog semmibe beleütközni.

(#134) DraXoN: 75-ig nem, de 60-ig nagyjából igen.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#137) AxBattler válasza CJ4567 (#125) üzenetére


AxBattler
félisten

Yup, nem is teljesít rosszul a kicsike! :K

(#129) gbors
Talán a memória hiányzik neki: RX460 esetében is míg a 4GB-os elég jó játékélményt nyújt, addig a 2GB-ossal drasztikusan esik a teljesítmény.
Minden az árazástól függ majd...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#138) Raymond válasza AxBattler (#137) üzenetére


Raymond
félisten

Alakul ez lassan: 72-73EUR

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#139) AxBattler válasza Raymond (#138) üzenetére


AxBattler
félisten

20k-körül teljesen rendben lesz. Jók ezek a LP passzív bordák, remélem RX550-ből is jön hasonló... :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#140) Windows NT


Windows NT
tag

Sziasztok.

Érdeklődnék, hogy kinek mi a véleménye!

Össze kell állítanom egy komolyabb konfig árajánlatot, melynek tartalma nagyjából a következő:

AMD Ryzen 1700 vagy Intel I7 7xxx CPU
minimum 8 GB, de inkább 16 vagy 32 GB ram
SSD+HDD

A gépet komoly grafikai munkára fognák be, a kérdés a következő lenne, milyen videókártyát vegyek bele én egy kb. ilyenre gondoltam: https://www.aqua.hu/msi-geforce-gtx-1050-ti-4g-oc-videokartya-480110.html
de lehet túlzás vagy az NVidia Quattro kellene bele?

Játékra már nem egy gépet raktam össze, de nem szeretném bebukni ezért véleményeket kérnék.

Szóval jobbat a linben említetttől vagy gyengébb is jó erre a feladatra, vagy a Quattro?

Segítségeteket előre is köszönöm.

Üdv: Windows NT

Eredeti Windows Valódi Előny!!! Hamis Windows Valódi Hátrány!!!

(#141) nubreed válasza Windows NT (#140) üzenetére


nubreed
veterán

Mi a komoly grafikai munka? 3D renderelés? Photoshop? After Effects? CAD? Valami más? Milyen monitor lesz hozzá? 10 vagy esetleg 12 bites LUT -tal rendelkező, profi monitor? Mert ha igen és fontos, hogy valóban ki is legyen ez használva, felejtsétek el a kommersz játékos kártyákat és AMD vagy nVidia profi kártyát vegyetek.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#142) Windows NT válasza nubreed (#141) üzenetére


Windows NT
tag

Szia.

Köszönöm a gyors válaszodat.

Igen a CAD kivételével, videó készítés renderelés, egy kisebb szerkesztőségnek lesz a PC.

Eredeti Windows Valódi Előny!!! Hamis Windows Valódi Hátrány!!!

(#143) b. válasza Windows NT (#140) üzenetére


b.
félisten

Ez Gt 1030 kártya hír, ide offtopic téma. ilyen dolgokra van fórum, ahol hozzáértőkhöz intézheted a kérdésidet. Pl itt.[link]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#144) CJ4567 válasza AxBattler (#137) üzenetére


CJ4567
veterán

$70 GT 1030 Vs RX 550 Vs GTX 750 Ti

Még ez a GT1030 is erősebb mint a HD6770-em. Meglepően jó ez a kártya, ha jól beárazzák akár ultra-low budget gamer gépbe is mehet.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#145) AxBattler válasza CJ4567 (#144) üzenetére


AxBattler
félisten

Bizony, simán van létjogosultsága ennek a kategóriának!

Az AMD elég nagy ziccert kihagy azzal, hogy RX550-ből nem jön LP változat... na jó, az XFX honlapján már fenn van, 4GB-tal is, de sajnos ez is 2 PCI slot-ot foglal, és idehaza nem is találom a boltokban - akárcsak az MSI RX460 LP-t. :(

Azért a 750Ti egész jól tartja magát, csak modern címeket ne engedjen rá az ember.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#146) Gerday


Gerday
csendes tag

Mindenki megáll a 4k/60Hz-nél ...
Na meg az ehhez társuló HDMI 2.0b YUV 4:2:0-nál. Grat!
Vagy még nem láttak közelről ilyet, vagy csupán szemüveget kéne felvenni, hogy kivilágosodjon a 4:4:4 Chroma hiánya. :W
Még a mai napig nem adtak ki HDMI 2.0a-val szerelt VGA-t ... így marad a DP1.4 to HDMI 2.0a aktív átalakító, mi áthidalja az ezek szerint csak a nekem szemet szúró képi hiányosságokat ...

Chroma vagy mi a t***m? :)

[ Szerkesztve ]

www.gerday.hu

(#147) PuMbA válasza Gerday (#146) üzenetére


PuMbA
titán

Minden mai kártyán HDMI2.0b van és tudnak 4K 60Hz 4:4:4-et 8biten. Olvasd el az adatlapjukat :) Abban igazad van, hogy 4K 60Hz 10biten "csak" 4:2:0-t tudnak, de ekkora felbontásnál ez már kis gond egy FullHD-hoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#148) pengwin válasza Gerday (#146) üzenetére


pengwin
addikt

DisplayPort-HDMI átalakítónak miért kell aktívnak lennie?
Nem ugyanolyan digitális jelet küld ki a két port? Mert én így tudtam.

Üdv, pengwin

(#149) tonyo77


tonyo77
csendes tag

Na kezdenek alakulni az árak a shopokban megjelentek a 26-27 k árak a GT él. Igaz a választék még gyér. Az RX 550 es is követi szépen 25 k tól kezdenek indulni. Már csak egy jó PH teszt kellene :C

[ Szerkesztve ]

(#150) PuMbA válasza tonyo77 (#149) üzenetére


PuMbA
titán

Az RX460 meg beesett 30-31k-ra. Plusz 5k-ért majdnem kétszeres teljesítmény :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.