Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

igényeljenekmostklubkártyát.....

All→M8

(#2) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

"Mindenki ócsárolja hogy ilyen sz*r, olyan sz*r, közbe sunyiba otthon összegömbölyödve nézi."

Hah... rám nem hat az Álatlánosító Sugarad kapitány!! :D

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3) Csemike


Csemike
csendes tag

Ez az adatgyűjtésről szól, mindenki tudja, na bumm. Nekem van ikeás, smart és dm kártyám. Ezek közül hasznát eddig a dm-es kártyának láttam, mert ott pikkpakk össze lehet szedni a pontokat az 50%-os kuponfüzetre. Az ikeás kártyáért egyszer ittam ingyen kávét, meg talán ha 2x használtam arra, hogy a kártyásoknak járó kedvezményes áron vásároltam. A smart kártyám meg ősrégi, mostanában néztem, elég szép számmal vannak rajta pontok.
A teszkós kártya meg már első olvasatra is hülyeségnek tűnt, szóval olyanom nincs. :D

(#4) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Semmilyen ilyen kártyám nincs, nem is kérem soha. Majd ha fix 5%-ot elengednek minden vásárlásomból, akkor elgondolkodok rajta, addig nem. Minimum ennyiért adom az adataimat.

(#5) callmeakos válasza Csemike (#3) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát tőlem aztán nem tudják meg hogy már nem járok iskolába, 2en lakunk egy lakásba és nincs autónk :D

(#2) Dr. Romano
Deeeeehogynem. Figyeld csak meg :P ;]

All→M8

(#6) callmeakos válasza DeFranco (#4) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Akkor én már 10%ot kérnék. 5% nem valami sok :U

All→M8

(#7) DeFranco válasza callmeakos (#6) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az irreális ;]

(#8) Huma


Huma
addikt

Nekem nincs semmilyen pontgyűjtő kártyám. Szóval én nem nézem otthon összegömbölyödve. :(

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#9) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Az egyik dajcse áruháznak ilyen matricás pontgyűjtő cucca van. Profi konyhai edényeket lehet vele szerezni. Egy matrica asszem ezer pénznyi költekezés után jár, és ártól függetlenül, tételtől függően lehet 30 pontosával beváltani a kedvezményekért. Én lefogadom, hogy nagyrészt az áruházi dolgozók viszik haza vagy a rokonságnak, ismerősöknek, szomszédságnak a matricákat... (Csóróság ellenére nekünk is csillog a fazékkészlet. :D) Hol éri ez meg az áruháznak?

(#10) h3lios válasza Crystalheart (#9) üzenetére


h3lios
addikt

Kasszánál figyeli a kamera, ha 1 ilyet 1x meg csinál még csak-csak megússza, de ha elkapják ezért börtön jár. :U

B-tag: H3lios#2825

(#11) Crystalheart válasza h3lios (#10) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ki beszélt itt kasszáról? :D

Mod: Amúgy ezzel a kártyás megoldás megbízhatóbb volta mellett szóltam, adatgyűjtés ide vagy oda. A matricázós megoldás tucat helyen lékelhető, pláne vezetői vagy elosztói szinten. Persze az átlag vásárló részétől szinte mindegy, ráadásul a matricával nem gyűjtenek róla adatot. És valahogy biztosan megéri a boltnak is, különben nem csinálnák.

[ Szerkesztve ]

(#12) djculture


djculture
félisten

Én igényeltem coopost rá 2 hónapra elkezdtek mindenféle hülyeséggel zaklatni sikeresen ügynökök. Addig a kutya se telefonált érdekesen csak a rokonok mert rejtett a szám. Ez volt a tanuló "pénzem" A kártyát ma már nem használom mert hülyeség 50 ezer elköltés után kegyeskednek adni 500ft os coopos utalványt. Hagyjuk már...

[ Szerkesztve ]

(#13) callmeakos válasza Crystalheart (#9) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Pont hogy az áruházaknak éri meg a legjobban. Idézet a cikkből:

A Spar most futó akciójában például 20 centis serpenyőt 30 pontért és 3799 forintért lehet megvásárolni. A serpenyő eredeti ára 17 790 forint, de ehhez 30 000 forintért kell vásárolni, és még kifizetni a termékért a 3799 forintot.

All→M8

(#14) Crystalheart válasza callmeakos (#13) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Igen... De ezek szerint a középvezetők matricacsórásai mégsem ütnek meg olyan magas szintet, hogy ne érje meg. Azaz boldog-boldogtalan mezei kuncsaft többet vásárol emiatt...

[ Szerkesztve ]

(#15) h3lios válasza Crystalheart (#14) üzenetére


h3lios
addikt

Ja amúgy a matricás történetre csak annyit tudok mondani: Fekete Fila táska... :C :C

B-tag: H3lios#2825

(#16) callmeakos válasza h3lios (#15) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

pont akartam megemlíteni :DDD :DDD

All→M8

(#17) h3lios válasza callmeakos (#16) üzenetére


h3lios
addikt

Egyébként szerencse, hogy nem kapták el az Avangers mizériát, mert akkor 30 pont ért osztogatnák a ruháid + a csili-vili pajzsod. :P

B-tag: H3lios#2825

(#18) Crystalheart válasza h3lios (#15) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Volt Fila is korábban? Tesóimnak Diadora van. :DDD (Sosem tudom, melyik táska melyiké.)

(#19) callmeakos válasza h3lios (#17) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na még csak az kéne :D
A pajzsom többet ér mintsem holmi 30 akárhány pontért osztogassák :((( :D

All→M8

(#20) h3lios válasza Crystalheart (#18) üzenetére


h3lios
addikt

Te erről nem hallottál ?:DDD
Ez kulturális jelenség volt, még zene is készült belőle. :))

B-tag: H3lios#2825

(#21) callmeakos válasza h3lios (#20) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

nekem meg ez a zene maradt ki :D

All→M8

(#22) Agostino


Agostino
addikt

üdv

pl tesco: gondolj bele: vásárolsz, lehúzzák. mennyi ideig tart összeborolnálni, hogy -ki -mit -mikor -mennyit -miből -hányszor -hol vett? teljesen jó statisztikákat lehet összerakni. etikus vagy nem, hülyeség vagy sem...

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#23) h3lios


h3lios
addikt

Egyébként ezek a kártyák hatalmas beetetés részei és van amikor kellemetlenségekhez vezetnek.
Pl. a helyi Penny-ben a kártyájukkal vannak akciós termékek pl. 10 ft- engedmény. Na az ilyet nagy betűkkel kiírják csak azt már az apróbetűs részbe rakják, hogy kártyával. És aki forintra pontosan vásárol ezzel a pénztárnál szívhat.

B-tag: H3lios#2825

(#24) Eastman


Eastman
őstag

Mikor rákérdeznek a pénztárnál, mindig azt válaszolom, hogy
„Hál' Istennek nincs.” :)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#25) DeFranco válasza h3lios (#23) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Meg emellett befolyásol is durván... "menjünk az Intersparba, oda van kártyám" ja, csak 5-10%-kal drágább minden... okos...

(#26) h3lios válasza DeFranco (#25) üzenetére


h3lios
addikt

Pontosan, ez abszolút így van. Az emberek azt hiszik különbek lesznek a többi vásárlónál mert van "privát kártyájuk", közbe csak lehúzzák őket, de észrevehetően nem járnak jobban.
:U

B-tag: H3lios#2825

(#27) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Most jöttem haza a tecsóból, őrület mi van ott.
Be lett harangozva hogy "éjszakai játékvásár" lesz este 8 és 10 között. Erre mi van? A sor parittya szülő mind ott tolong a játékrészleg előtt hogy vegyen a kölöknek amúgy nem akciós játékot. Olyan k*baszott sokan voltak hogy konkrétan nem lehetett a hülyéktől elférni.

A clubcardos hiénák meg durván lesbe álltak. 1 bodega a bejáratnál, 1 a kijáratnál, senkit nem kíméltek. A bejáratnál kiscsaj kérdi van clubcardom? Mondom nincs, kidobtam. Aztmondja miért? Mondom mert nem láttam hasznát. Erre továbbálltam.

A kijáratnál az előttem lévőt azzal próbálták győzködni hogy 100.000 forintot is visszakaphatnak. Ezt a giga surmóságot de komolyan.

Ja azt meg halkan megjegyzem hogy amitől extra volt ez a játékvásár az az, hogy a vásárolt játék értékének az 50%át visszakapják vásárlási kuponok formájában. Kérdem én: tényleg ennyire hülye a magyar hogy ezt beveszi? A válasz: abszolút.

All→M8

(#28) Crystalheart válasza callmeakos (#27) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ha 50% vásárlási kupont visszakapnak, az egyáltalán nem rossz, ha amúgy is megvette volna azt a játékot, és nem emiatt veszi meg. Persze nem csinálná az üzlet, ha csak ilyenek lennének.

(#29) etejedu


etejedu
őstag

Van amikor megéri "pontot" gyűjteni.
Pl a Matchban Legóért ment a gyűjtés egy időben és nem kellett semmi adatot megadni. Ott volt a papír amibe ragasztani kellett: 500 ft-onként egy pont és kb. 10 kellett egy Lego megvásárlásához.
Jóval olcsóbb volt így a legó mint bárhol máshol ugyanaz a termék. A végefele már nem is számított csak dobták utánad a matricákat. Én így vettem két duplót is a lányomnak. :)

Most is van; ha jól tudom luminarcos üvegedény szettet lehet venni. Strapabíró cuccok, hasznosak.
Viszont van mellette a serpenyős buli, na az már egyáltalán nem éri meg. Drágább a serpenyő mint máshol ismeretlen NAGY márkával fémjelezve.

Ez a T. játékvásár is igen megérte, mert féláron van és a levásárolható az összeg.

Természetesen a kártyának csak akkor veszed hasznát ha az adott helyeken sokszor vásárolsz.

Nem akarom a politikát belevinni de a Tesconak "nagy szerencséje" van hogy erzsébet-utalványt is elfogadhat.

[ Szerkesztve ]

(#30) r-chee


r-chee
őstag

Ez az egész pontgyűjtősdi legfeljebb a rendszeresen nagy tételben vásárlóknak (vállalkozásoknak) éri meg.
Amúgy ügyes adatbegyűjtési módszer :U

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.