Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ROBOTER


ROBOTER
addikt

USB-C?

(#2) ROBOTER


ROBOTER
addikt

A gép hátsó oldala:

[ Szerkesztve ]

(#3) opr


opr
veterán

"Az amerikai vállalat két új modellt is piacra dobott, bár brit kutatók még mindig keresik az eltéréseket."
Jar a keksz, ezen most nagyon jot rohogtem. :DDD

Amugy maga a gep, plane ezen az aron enyhen szolva nem nyugozott le. Ilyen arban hasonloan felszerelve mar Alienware van desktop processzorral, ami azert megiscsak mas.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4) #56573440 válasza opr (#3) üzenetére


#56573440
törölt tag

Valszeg ez is inkább a Razer vonalat "támadná", a "vékonyabb, letisztultabb" szegmensben.
Egyébként egy kb 2100 usd-s alienware-ben is 9750h van a 2070 mellett, és ahogy nézem a teszteket legalábbis pariban van vele az ebbe szerelt 10875h vagy gyorsabb ~10% körül, én nem látom hogy annyira "más" lenne.

Az megint más kérdés, hogy valszeg ebben a testben az Intel féle 45 W "tdp" egy dvga mellett mit csinál, de ezt majd a tesztek megmutatják :D

(#5) opr válasza #56573440 (#4) üzenetére


opr
veterán

Jogos, elnéztem, csak a 17"-os alienware-ben van desktop cpu, az meg teljesen másik szegmens. :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#6) ElEvEn11


ElEvEn11
senior tag

2700 dolcsi körül már összejött az a konfig, ami melóra és játékra is jó lenne nekem. Arra azt mondom, hogy fájdalomküszöbön túl, de belefér, ha összejön rá a guba. Nem ma lesz. :)

Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

(#7) #56573440 válasza ElEvEn11 (#6) üzenetére


#56573440
törölt tag

Ha kint laksz lehet vállalható ötlet, bárhol máshol usan kívül nem épp jó döntés szerintem, max szürke importos, valós gari, support, szerviz nélkül azért drága rizikó az ilyen...

[ Szerkesztve ]

(#8) ElEvEn11 válasza #56573440 (#7) üzenetére


ElEvEn11
senior tag

Nem úgy volt, hogy Nyugat-Európába garival szállít az Origin? Valamiért ez volt a fejemben. Így akkor tényleg nem opció.

Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

(#9) #56573440 válasza ElEvEn11 (#8) üzenetére


#56573440
törölt tag

Én is tévedtem, a hír szerint USA only, a billentyűzet valóban egyébként, de szállít nemzetkozibe is az origin...

Gatit így kapsz, gyárit. Más kérdés hogy a szállítás garidon belül is téged terhel, vissza usaba a faq szerint, ami azért pár filler, idő, etc...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.