Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) akooos


akooos
veterán

Kíváncsi leszek az új S szériára, minden szempontból. Ha tényleg kap tollat, akkor áldom az eszem, hogy nem ugrottam bele a Note 20 szériába :)

(#2) bollokcs80 válasza akooos (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Engem nem izgat különösebben, mert eddig is túlmutatott a pénztárcám lehetőségein, de felételezem a 700-750 ezres Fold-okat azért jóval kevesebben veszik, mint a 300-400 ezres Note-okat így anyagilag nem biztos, hogy jó döntés volt.

B.Cs.

(#3) Segal válasza akooos (#1) üzenetére


Segal
veterán

Az a pletyka hogy csak működni fog vele, de nem a telefonba elrejthető cucc lesz hanem külön hurcolászható. Readásul nem is alaptartozék hanem külön megvehető.

bollokcs80: Egyrészt a komolyabb Note 500k volt, másrészt ha azt kiveszük és a Fold így nagyobb példányszámban készülhet akkor eshet is némileg az ára.
Nem hiszem hogy az év második felében csak egy 700k-s csúcsmodellel jönne a Samsung.
Max ami még elképzelhető hogy a Fold-ból is jön egy "lite" verzió a Note helyére toll nélkül.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4) akooos válasza bollokcs80 (#2) üzenetére


akooos
veterán

"Sajnos" a Fold nekem is drága, de ha implementálják az S-be a Note dolgokat, akkor nem nevezném rossz döntésnek.

#3Segal:
Ez mondjuk szomorú, hogy nem lesz neki hely a készülékházban... :(

[ Szerkesztve ]

(#5) #24536576


#24536576
törölt tag

Vajon ha mindezt belepakolják a Foldba, milyen vastagon fog fogni az a másik ceruza? Megáll milla alatt? 🤔 Sorozatos remek döntések a Samsungnál, a felhasználók hasznát hozza mind. :R

(#6) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Továbbra sem értem hogy pont a Samsung aki a lézető összes igényt képes lenne külön-külön mobillal lefedni miért szüntet meg egy sikeres brandet. Ahogy eddig, ezután is elfért volna a felsőházban az aktuális S, S+, a Note és még a Fold aktuális generációja is. Sokba volt a hajtogatós kijelzők fejlesztése, és mindenáron sikeressé akarják tenni?

[ Szerkesztve ]

(#7) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Jó lesz az! Innentől a 350ezres helyett 700ezer.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8) #48795648


#48795648
törölt tag

A Note 10 megjelenése után vásároltam meg a Note 9-et szolgáltatói kínálatában 180 ezer Ft-ért, az előfizetői díjcsomag havi 1890 Ft 2 év hűséggel. Ezt azóta sem bántam meg. Kár, hogy a Note széria egyre kevésbé fontos a Samsungnak.

(#9) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Nem tartom túl okos döntésnek, ha ez megvalósul.

(#10) Schuler888 válasza Segal (#3) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Max ami még elképzelhető hogy a Fold-ból is jön egy "lite" verzió a Note helyére toll nélkül."
Cikkben van rola szo.

Nekem egyebkent bejonne nagyonis, mar csak egy bika akksi kene ala

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#11) prolad


prolad
őstag

Amennyi csúcsodellje van a Samsungnak, nincs is rá szükség. Az aktuális S Ultrába egy tollat (úgyis van már 3 féle S, Apple után most nem lepne meg ha lenne Mini is megint) tavasszal, ősszel meg a 2 Fold tollas támogatással.

(#12) iceQ!


iceQ!
addikt

Teljesen meszeltek agyilag Samuéknál. Sok embernek bejönne, soknak nem....DE most egy Fold 2 700 000 Ft. Tegyük fel egyesülnek és lesz egy Fold 3...akkor az mennyi lesz? 1 milla egy telefonért? :F
Imádom szeretem a Samsungot, de tényleg az lesz (ha így marad), hogy áttérek Xiaomi-ra.

Azért bízom benne, hogy szólnak 1-2 hónap múlva: "Itt a Note 30 vagy 21"....stb

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#13) Schuler888 válasza iceQ! (#12) üzenetére


Schuler888
senior tag

"most egy Fold 2 700 000 Ft. Tegyük fel egyesülnek és lesz egy Fold 3...akkor az mennyi lesz? 1 milla egy telefonért? "
Az ilyen gondolatok am hogy szuletnek? :F

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#14) omlosz


omlosz
csendes tag

Bár a toll engem nem izgat, de eddig gondolkoztam, hogy s+ helyett a következő telóm note lesz. A szögletes dizájn és a szélesebb kijelző jobban tetszik. De mivel a szelfi kamerát se sikerül berakni a kijelző mögé még, így egyelőre eltolom a váltást. Aztán lehet addigra nem samunál keresem az utódot. :D

(#15) iceQ! válasza Schuler888 (#13) üzenetére


iceQ!
addikt

Végelkeseredésben :DDD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#16) Inkvizitor1


Inkvizitor1
tag

Nekem tökéletes a note, a fold viszont rohadtul nem tetszik. Lehet, hogy Huawei lesz ebből. Vagy esetleg Lenovo, vagy LG, amelyeken van toll.

The old world is dying, and the new world struggles to be born; now is the time of monsters

(#17) francz'70 válasza iceQ! (#15) üzenetére


francz'70
aktív tag

Fel a fejjel, ha tényleg a Z Fold3 váltja (van rá esély) akkor a két teló ára közeledni fog egymáshoz, így kb.csak 600 000.-ft. lesz :D
Azért egyből átdobni a Note-ot Fold-ra úgy, hogy + min.200 000.- ft, hááát ...szerintem ezt nem merik meglépni :N
...mondjuk az általam kalkulált 600 000.-ft is már brutál, de ez nyitóár és szolgáltatóknál életfogytigra Best Buy lesz :DDD

(#18) francz'70 válasza Inkvizitor1 (#16) üzenetére


francz'70
aktív tag

A Note külön ligában játszik, szoftverezett toll csak itt van.
A többi "tollas" teló a Samu Note-hoz képest a vicc kategória :K

[ Szerkesztve ]

(#19) Schuler888 válasza Inkvizitor1 (#16) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Lehet, hogy Huawei lesz ebből. Vagy esetleg Lenovo, vagy LG, amelyeken van toll."
Van egy jo hirem. Vehetsz barmit+1 kapacitiv bot, kb annyit ernek a fentiek ceruzas kepessegei

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#20) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

Fura lépés lenne az S szériát megtenni munkaeszköznek. Mintha egy almán akarna dolgozni az ember ;] ;]
Viccet félretéve évente 400 még benyelhető de fél misi felett azért már mutatni is kell valamit. Na majd meglátjuk de látom a napi blikk megvolt.

(#21) Sys85 válasza #24536576 (#5) üzenetére


Sys85
veterán

Hogy a Fold ára esetleg emelekedni fog a Note-osítás miatt hidegen hagy,eddig is a megfizethetetlen kategória volt nálam,de ha az S széria bizonyos tagjainak (gondolom majd az Ultra) is felugrik Note szintre az ára (közel fél misi)...
Ez tuti magával húzná az összes olcsób samu árát is.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#22) Yeffy válasza prolad (#11) üzenetére


Yeffy
veterán

Apple után most nem lepne meg ha lenne Mini is megint
azon mondjuk egy jot rohognek, tekintve, h az anno szamomra eselyes S10e nem kapott utodot.

de persze majd kiderul.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#23) prolad válasza Yeffy (#22) üzenetére


prolad
őstag

Ha az Applenek bejön a mini, akkor a Samsumg is lépni fog. Kérdés persze továbbra is, hogy van-e rá valós piaci igény. Az S10e elég jó ajánlat volt, mégsem fogyott elég egy utódhoz.

(#24) Yeffy válasza prolad (#23) üzenetére


Yeffy
veterán

persze, abban biztos vagyok, h lepni fognak.
nem tudom, miert nem fogyott jol az S10e, nekem bejott - volna SD-vel, picit nagyobb akksival, gloryhole nelkul. :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#25) francz'70 válasza prolad (#23) üzenetére


francz'70
aktív tag

Kérdés persze továbbra is, hogy van-e rá valós piaci igény.
Nincs :N ...mivel a tartalom fogyasztás a lényeg, erre jó példa, hogy az s10e-ből milyen kevés fogyott
A samu nem véletlenül origamizik, az a jövő, nem az ilyen kisebb vagy "mini" verziók.
(...mondjuk pont a samunál lazán beférhetne a kínálatba :F
Nyilván van egy réteg aki ezt preferálja, de az nem számottevő.
Egy iphone-nál a mini meg pont, hogy nem releváns mivel ha jól fogy az csak az úgymond "olcsóságának" lesz köszönhető, és nem a méretének.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.