Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41) judas13 válasza Wesder (#38) üzenetére


judas13
addikt

Vivo X21 UD és társai ha megoldották a többinek sem lehet akadály. És tuti nem évek múlva.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#42) szami777


szami777
addikt

Megvan a következő mobilom. :))

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#43) vigyori78 válasza ollie (#2) üzenetére


vigyori78
őstag

Bocsi, de nem vagyok jártas benne, a OnePlus-ra milyen gari van nálunk ami a Xiaomi-ra nincsen ?

(#44) tixem válasza vigyori78 (#43) üzenetére


tixem
addikt

Teljes körű háztól házig gyártói. Tény, hogy ebben a Xiaomi-nak van még hova fejlődni, bár újabban a Spemallon már lehet kérni 2év EU garival is őket.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#45) xedos


xedos
addikt

Mi Mix2 után ráncfelvarrás :-)
Én is vártam a kijelzőbe integrált ujjlenyomat olvasót!
A fényképező részére kíváncsi leszek. Ugyanakkor volt Mi5-ön szerettem, de hiányzott néhány kényelmi funkció, amit egy Samsungnál megszoktam: pl:. kiválasztok pár képet és amikor elküldöm, akkor lehet kisebb méretben küldeni. Vagy sokáig nem tudott képet felölteni a Mi Prohardverre...

(#46) vigyori78 válasza tixem (#44) üzenetére


vigyori78
őstag

Sok helyen van már nálunk 2 év garival vagy 1 év és vásárolható +1év.
OnePlus-nál gondolom belekalkulálták az árba.

(#47) Saccco válasza vigyori78 (#43) üzenetére


Saccco
nagyúr

Hozzák-viszik gari.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#48) aelod válasza judas13 (#30) üzenetére


aelod
veterán

Hány gyártónak is van már amúgy kijelző mögé tolt megoldása? Van már azért pár.

Szériagyártásban csúcshardverrel? hmm lássuk csak... :U

De alapból többet- mást vártam

Jelenleg ennyit tud a gyártó kihozni a kiforrott technikából és a piaci trendeknek megfelelően. A kijelző mögé integrált szenzor még közel sem kiforrott technológia így arra még várni kell. Messze ez a legszebb telefon ami most kijött a noccs őrületben bűvöletében. Jackért kár.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#49) funkmester


funkmester
aktív tag

ennel a markanal mennyire omlanak ossze az alkalmazasok?foleg instagramra gondolok

(#50) batai15 válasza funkmester (#49) üzenetére


batai15
félisten

Rengeteg telefonom volt már . Remélem elég ha csak annyit mondok hogy már csak samsung és xiaomi jöhet szóba .

(#51) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Fullos lett!

(#52) tixem válasza vigyori78 (#46) üzenetére


tixem
addikt

Csak sajnos a 2 év gari nem gyártói és nem ingyenes háztól-házig. Bár aki eddig mondjuk folyamatosan bolti garival vett telefont annak ez valószínűleg nem is szempont.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#53) Jeanne d'Arc

Okos döntés volt!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#54) floratm válasza tixem (#52) üzenetére


floratm
senior tag

A 2 év garanciát akkor tudja jol kihasználni az ember ha samsungot vagy iphonet vesz. Ott könnyen szükség lehet rá...

(#55) HUTCHDB válasza batai15 (#37) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nekem a kamera is gyengecske volt a samsungban, sot az s8-tol jobbank tartott note8-nal is. Mindkettonel jobb kepeket keszit az elod, a mi mix2 is!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#56) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Jól néz ki :) Ilyesmit vártam, de a jack hiányra nagy fekete pont. Ha 1,5 mm-t lejjebb jön a felső káva akkor szerintem bepaszírozható lenne egy kamera :D De így is szép, olyan mixes :D

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#57) amadeus11 válasza HUTCHDB (#55) üzenetére


amadeus11
senior tag

Ha az alsó kávára odafért volna három navigációs gomb, és a készülék egy kicsit kisebb lenne. Tök jó lenne... :) Majd jövőre.

There is a star

(#58) doooo


doooo
veterán

Az a laptop ennyiért már nagyon jónak tűnik! A telefon meg olyan meh...

#55: Neked lehet, hogy így volt/van, de mindenki másnak nem.

(#59) batai15 válasza HUTCHDB (#55) üzenetére


batai15
félisten

Tesztet nem ezt igazolják ,ne legyünk elfogultak.

(#60) jUUh


jUUh
addikt

A kisebb verzió is rendelkezik vajon vezetéknélküli töltéssel? Mintha azt olvastam volna, hogy csak a nagyobb, 8Gb-s verzió kap üveg hátlapot, ami ehhez kell. A telefont amúgy kicsit kihagyott ziccernek érzem, bár így is simán bevallalom, ha jó áron jön, na meg a MIUI-t le lehet söpörni róla egy mozdulattal. Kár, hogy nem jött össze az az egyedi kameramegoldás, na meg a jack is szomorú, viszont a wireless charging nálam + pont. :)) Reméljük az eustock pár hét / hónap múlva elérhető áron megdobja a népet ilyen készülékekkel. ( Bár Mi Mix 2 se volt... :()

Samsung Galaxy S23+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.