Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bubi92


bubi92
őstag

ez nagyon rossz :K

(#2) Иван válasza bubi92 (#1) üzenetére


Иван
őstag

De kreatív :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Medve anyááám... :(

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Lauda


Lauda
félisten

Iszonyat gaz. :W ;]

1 milliard felett jar amugy: [link] :Y

[ Szerkesztve ]

(#5) Eastman


Eastman
őstag

Nyögdíjas korunkban is nyomják majd a rádiók. Örök darab. Psy dédunokái is ebből fognak élni.

„Mindenki” megélhet belőle, ha ügyes. Nagyon durva. [video]. Javaslom a linkelt résztől a végéig megnézni. Gondolom, nem mindenki elé térdel le a hölgy, nevezzük most dívának. Tanulságos. Szerintem másodpercenként kerestek ezzel a közös sztorival annyit mint amennyit én az elmúlt öt (tíz) évben összesen.

Miért tanulságos - szerintem? Mert az ének teljes mértékben másodlagos. Fut egy alap meg a duma. Ennyi.

Egy [másik szögből]. Egyszerre láthatunk mélyrepülést és magasba szárnyalást. Szimbolikus a „koreográfia” minden eleme. Darabos és férfias mozgás - csak a lényeg hiányzik -, de más hátán talán még fel lehet kapaszkodni...

Gratulálok a fiatalembernek (tényleg). Nagyot alkotott.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#6) danih


danih
addikt

Kurvára no

(#5) Eastman: jujj Madonna feneke nem az a látvány, amire pont most szükségem volt :)

[ Szerkesztve ]

(#7) bullseye


bullseye
addikt

Én szeretem az át és feldolgozásokat (régi szép Vujisics féle Árgyélus kismadár...). Gungnamre Ez is érdekes hangszerelés

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#8) Eastman válasza danih (#6) üzenetére


Eastman
őstag

Igazán sajnálom. Ha megnyugtat, engem is megviselt kicsit.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#9) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Inkább akkor az eredetit :U

All→M8

(#10) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

az ötlet hatalmas és kifejezetten punkos előadni egy zenekarral.

klasszikus is ugyanúgy fúzionálható, mint minden más stílus, ld pl a venetian snares féle rossz csillag alatt született, ami egyike a legjobb törtütemű albumoknak. vagy ott vannak a kései ulver albumok is.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#11) Lauda


Lauda
félisten

[link] Jo az a kis szuka. ;] :))

(#12) Vakegérke válasza Lauda (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Van ott még néhány fincsi falat. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.