Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Nordic:] Kisautó

Hozzászólások

(#1) Иван


Иван
őstag

Öröm volt nézni :Y

Amúgy a hotwheels hogyan működik? Azok a kis gyorsítok milyen alapon adnak löketet a kocsinak?

Nagybácsimnak volt egy időben kis f1-es pályája (mondjuk utólag nem biztos, mert abban is volt ilyen gyűrű, ami felvitt majd le), persze nem ekkora, pár méternyi. Az kétsávos volt, és tudjátok az a típus, hogy a modell alján volt kis áramszedő és rá kellett rakni a sínre. Ahogy nyomtad a kis gombodat, úgy adta neki a kakaót. Egy estét nagyon jól elvoltunk vele.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#2) danih válasza Иван (#1) üzenetére


danih
addikt

Nekem is ez volt az első kérdésem, úgy tűnik ezek a fekete bigyók két forgó hengert tartalmaznak, amelyek folyamatosan pörögnek és lökik tovább a kisautót.

(#3) EczkE válasza Иван (#1) üzenetére


EczkE
addikt

Olyanunk nekünk is volt, volt hozzá két kar és te tudtad szabályozni a gázt. Kanya előtt el kellett venned az ujjad a gázról különben elszállsz. :))

Asszem mindenféleképpen!

(#4) lapa


lapa
veterán

0 kreatív tartalom, de legalább egy nagy rakás pénzbe került. dejó, hogy a gyerek ilyet majd legfeljebb a haveroknál játszik. ott is max egyszer. a matchboxokkal mondjuk jól elvolt 2 évesen, de akkor is inkább a sztorizás ment azokkal is.

szegény "sajnálhatja", két matchboxtartóm volt tele, aztán eladogattuk legoért. cserébe lett neki tgv-je, ami csak körbe-körbe megy pfff.

btw rendes hot wheels.

[ Szerkesztve ]

(#5) Jhonny06 válasza lapa (#4) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én se igazán értem, hogy ebbe most mi is a nagy szám. A pálya átlagos és unalmas, csak hosszú. Idő és egy rakás pénz kell hozzá, ennyi.

(#6) hoffman_


hoffman_
nagyúr

De negatív itt mindenki. Szerintem is jobb a lego, de nem sajnálom az örömüket, ha nekik ez volt a kihívás. Nekem tetszett.

Bár a működése engem is érdekel, én először arra gondoltam - sose volt hotwheelsem - hogy mágnesek vannak a pálya elemekben adott távolságra, és ha belököd az autót, akkor behúzzák folyamatosan.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#7) lapa válasza hoffman_ (#6) üzenetére


lapa
veterán

oldalt két kerék forog gyorsan, gondolom elemmel megy. azért linkeltem a cd kilövőt, ugyanez a mechanika.

1:05 enjoy.

[ Szerkesztve ]

(#8) Dluinet válasza lapa (#4) üzenetére


Dluinet
nagyúr

volt 7-8 db gyorsítója meg 15 méter pályája, csinált egy 10 másodperces videót, lebontotta és aztán felépítette a folytatás, megint 10 másodperc videó, megint bontás-építés, az elejét és a végét egyszerre vette fel.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9) hoffman_ válasza lapa (#7) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ja, már nem kérdés, mielőtt írtam megnéztem a hsz-ket és ott volt. Csak én tudományosabban akartam megoldani :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#10) Иван válasza EczkE (#3) üzenetére


Иван
őstag

Igen, jó móka volt az. Az övé gombbal működött.

lapa: én se adnék ki rá pénzt/időt/energiát, de ha neki ez örömet okozott, én megnéztem. Rosszabbra is ment már 4 perc az életemből. :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#11) lapa válasza Dluinet (#8) üzenetére


lapa
veterán

amúgy nekem is gyanús ez, főleg a sok kamerát néztem, hogy azt hogy szedték vajon össze ha nem fake.

amúgy nem azt montam hogy napalmozzuk le a gyereket, csak megállapítottam.

(#12) Иван válasza lapa (#11) üzenetére


Иван
őstag

Akkor kevesebb pénzt áldozott rá, de az energia ugyanúgy benne van.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Nordic:] Kisautó
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.