Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fateless


fateless
veterán

Egy X1-02-t majdnem vettem, de a gombsor nagyon nem tetszett.
Az X2-02 és az Asha 200/201 közül bármelyik tetszene nekem - csak ne olyan soká jönnének...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2) Youri


Youri
veterán

Rendkívül hangos hanszóró... akkor majd ezt fogják zörgetni a buszon meg a vonaton a gyenge elméjű tinik. Köszi nokia

RTX ON

(#3) amanoba


amanoba
őstag

ez a dizájn valamiért ellenszenves nekem, pedig tud a nokia szép telefonokat is gyártani..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#4) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Egész jónak tűnik a cucc bár nem értem hogy miért nem ugyanazt a BL-5J 1320mah-es akkut kapta mint az elődje...

(#5) atoth


atoth
aktív tag

Úgy látszik a Nokia eltökélte, hogy ő lesz (illetve marad) a "butatelefonok" királya. Végül valószínű, hogy a következő 1 milliárd mobilos, köztük az afrikai tehénpásztor és maláj rizspalántázó nem Android tepsit fog a rongyos gatyája (ha van olyan neki) zsebében hordani.

(#6) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Hát én nem tudom, hogy ennek most örülni kéne-e? Dual Sim oké, beépített FM oké...de a fixfókuszos 2mp modul és max EDGE átvitel? :U A formatervre nem térnék ki...

(#7) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

határozottan tetszik, de a mai telefonok mellett nem kéne...

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#8) Quasi_modo válasza Rav3n02 (#6) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ebben a kategóriában többet várnál ?

valami

(#9) Rav3n02 válasza Quasi_modo (#8) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Egy EDGE átvitelnél? Igen :K

(#10) Quasi_modo válasza Rav3n02 (#9) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Fene tudja. Ez nekem alsó kategória. Amit lehet kihagynak.

valami

(#11) Rav3n02 válasza Quasi_modo (#10) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Való igaz, hogy az alsó kategóriában spórolnak ahol lehet, de nekem akkor a beépített FM vevő legalább akkor extra mint egy 3G modul. A dual sim dícséretes, mert annak van létjogosultsága, azzal lehet előrelépni ebben a kategóriában :)

(#12) Kovax12 válasza amanoba (#3) üzenetére


Kovax12
tag

A dizájn szerintem a Sony Ericsson Elm-re hasonlít. :)

Nem írom alá!!! :D

(#13) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

nekem már az x2 is tetszett.ez is jól néz ki szerény véleményem szerint.
aztán majd ha a tesco-ban 10ezer lesz majd ezen fogják nyomatni csutka hangerőn a bódi gusztit a buszon.és ha majd beszólok én leszek a rasszista. :W
a hangos csórótelefonoknak ez a sorsuk.

(#14) ans


ans
aktív tag

Alsó kategória, és jobb, mint az x2-01, meg a c2-00, határozott fejlődés azokhoz képest.

(#15) misx válasza Rav3n02 (#6) üzenetére


misx
senior tag

"Hát én nem tudom, hogy ennek most örülni kéne-e?"

Annak mindenképpen, hogy dobnak még piacra multimédiás telefont, ami nyomógombos.

(#16) bAtt001


bAtt001
addikt

szerintem igenis szép, egy picit mehetne lejjebb az ára és akkor jó lenne parti (nemsajnálom) telefonnak :D

(#17) =Mentor= válasza atoth (#5) üzenetére


=Mentor=
őstag

Lesznek ők még az okostelefonok királyai is hidd el, a Nokia N9 és 800 már igen biztató jövőképet fest :))

[ Szerkesztve ]

(#18) brutte


brutte
aktív tag

jó kis teló!

"Soha ne add fel! Csak ha van rajta elegendő bélyeg!"

(#19) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Fasza!!!!!

Értékelem a FM adót! Inkább az legyen, mint "forgalmi adó". :-)

Így, hogy kártya + adó egész élhető a gép!!! SMS-t írni meg ezerszer jobb billel, mint érintővel.

Amúgy meg nem kell aggódni a buszos zene miatt.. Ilyen telefonra nem fog telni a "sötét lényeknek". Továbbra is a fostalicska "óccsó" telefonjaikat fogják nyomni. /széttorzítva./

Idén januárban még temettük a Nokiát, de mostmár látszik, hogy igenis van még "ív" felfelé!

Nokia N9 rulez!!!! Teccik! /Az már már kérdés, hogy nem venném meg a FM adó hiánya miatt pl./

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#20) c0p1 válasza atoth (#5) üzenetére


c0p1
tag

hidd el,hogy pont a malaj vesz okostelefont es nem ezt ,amit van hova tennie.

(#21) c0p1 válasza Kovax12 (#12) üzenetére


c0p1
tag

szerintem is :) tok jo,hogy mas is eszrevette a hasonlosagot:)

(#22) mark77 válasza Youri (#2) üzenetére


mark77
tag

Nem éppen tinifon. Az más. Csilivili színesszagos tapizós olcsó Samsung(pl), Fluor Tomi háttérrel.

A kisebbség bömbölteti a romapoppot...

Cannibal Corpse

(#23) Andie


Andie
őstag

Sziasztok!

Vettem ma egy ilyet asszonynak az osanban, mer egész jó áron volt (24ezer), plusz már régóta aktuális neki a 2 ócska telefonja helyett egy dual simes.
Kicsit nagy, kicsit buszma, de legalább könnyü, és szép a képe, meg jó hangos a zenéje. Eddig oké.
Viszont a dual sim opciónál van egy kis gondom. Oké, hogy kezeli mind a kettőt, bejövö hivásnál mindkettőről fogad, meg minden, de mikor hivni akarok, akkor 2 lehetőség van:
- vagy megmondom a telónak, hogy melyik simről inditsa a hivásokat
- vagy hivásinditáskor megkérdezi minden alkalommal, hogy na ezt most melyikről?

DE KÖNYÖRGÖM! Hát ha egy szám a SIM1-en van, akkor nekem-legalábbis- értelemeszerü, hogy azt a SIM1-ről akarom inditani. Ha egy másik szám a SIM2-n van, mert a melós telefon sim kártyájáról a heggesztő kisiparos Jóskapista az, akkor -megintcsak nekem?- tök hót egyértelmü, hogy azt a melós SIM2-ről akarom inditani.
Mi a tökömér kérdezné meg? És főleg, miért hivná a SIM1-ről???
Ennyire buták lennének a nokiánál, hogy ezt nem érték fel ésszel, vagy én vagyok a buta, és nem látom, hol lehetne ezt beállitani? (pl ilyen opció, hogy "use default storing sim") :F

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#24) STC Speed válasza Andie (#23) üzenetére


STC Speed
őstag

Valaki tudna segíteni?

Nem értem,hogy egy dual simes telónál,most a sim1 és sim2 névjegyzéket összekeveri és kapok egy több száz címből álló jegyzéket,percekig tart végig görgetni egy név miatt...

Aki tud kérem segítsen,hogy lehet beállitani,hogy mindig amit kiválasztok pl. sim1 akkor csak azoknak a neveket hozza be és ne egyszerre a kettőt kártya neveit? :F :R

(#25) Ricardo válasza Andie (#23) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez azért van, mert ők nem abban gondolkodnak, hogy az ember a simen tárolja a neveket. Egyik rendszer sem a simen tárolt neveket kezeli alapnak, mindamellett, hogy lehetőséget ad rá. Ha a telefonban vannak a nevek, akkor meg már nem annyira egyértelmű, hogy melyik a kezdeményező sim. lehet alapot beállítani, vagy hívásonként megadni, ez szerintem tök logikus.

(#26) efedrinn


efedrinn
csendes tag

Sziasztok!

Én tegnap vettem meg a telefont a 2 sim kártya miatt. Nem igazán zavar, hogy ki kell választanom híváskor melyik kártyát használom, plusz kibírom, hogy ha az egyik kártyával beszélek a másikat nem lehet elérni.
Viszont lenne 1nagy problémám: a sim2-es kártya használatakor nem küldi el a hívószámomat így mindenkit csak magántelefonszámmal tudok elérni arról a számról.
A sim1-es kártyát be tudom állítani, viszont a Saját hívóaz. küld. opcióknál mindig azt írja ki a teló, hogy "A funkció csak sim1 esetén támogatott"!
Akinek van ilyen telefonja vagy csak ötlete, hogyan tudom elküldeni a sim2-es kártyáról a számomat légy szíves segítsen nekem megoldani a helyzetet. Vagy ez alapból másnál is így működik?
Bocsi, hogy hosszú voltam és köszi, hogy elolvastad.

(#27) -NOKIA- válasza efedrinn (#26) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Valószínű hogy a tmobile-os kártyánál nem tudod beállítani hogy küldje.
Ez nem a telefon hanem a szolgáltató hibája.
Nagyapám telefonján körülbelül 15 percnyi robothang hallgatása után sikerült az ügyfélszolgálatukon eljutnom odáig, hogy sikerült beállítani.

(#28) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Más téma: egyszerűen ha nem +36-al kezdődően írom be a számokat, nem jelzi ki hogy ki hív. Ez nálatok is így van :F

[ Szerkesztve ]

(#29) -NOKIA- válasza STC Speed (#24) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Látható a kis egyes meg kis kettes a nevek mellett, abból tudod melyik kártyán van az adott névjegyzék.
Ugyanígy az smseknél.

(#30) meroly válasza -NOKIA- (#28) üzenetére


meroly
veterán

Igen, pár készülék csak így bírja kezelni, a 1200 is pl.

Impossible is nothing

(#31) STC Speed válasza -NOKIA- (#29) üzenetére


STC Speed
őstag

Szia!

Azt én értem,de SIM1 nálam 100 név
SIM2 szintén 100 név

Na most névjegyzékbe ezeket összekeveri,így ha keresek l betűnél valakit végigmehetek egy csomó neven,mire megtalálom.
Volt másik telóm is dual simes ott oldalt volt egy gomb és ha sim 1 kellet kiválasztottam és csak azoknak a nevei jöttek be.

Itt nincs ilyesmi? ahhoz képest,hogy dual sime steló pont a lényeg: a telefonálás a legnehézkesebb...:(

(#32) STC Speed válasza -NOKIA- (#27) üzenetére


STC Speed
őstag

Itt pedig (nekem is ez a hiba) Beállításokban,hívóazonosító küldése opcióban csak a SIM1 a megengedett,azt írja........,és csak azt lehet állítani a SIM2-t nem....vicc a telefon:D

(#33) Berti81


Berti81
csendes tag

Ezt a SIM-es dolgot én is megnézem, tegnap vettem én is ilyen telefont.

A külső hangszóró max. hangerőnél picit torz, de legalább hangos! :)

(#34) Berti81


Berti81
csendes tag

Rádióról hol lehet rögzíteni???

"Rádiózásban sem rossz az új X2-es, mert beépített, dedikált FM antennát kapott, így képes fülhallgató csatlakoztatás nélkül is tökéletesen ellátni a feladatát, és akár rögzíti is az adást ha úgy akarjuk."

(#35) ice9


ice9
tag

hi. fm adóról tudna vki tapasztalatot írni? én autóban használnám zenelejátszásra

(#36) Ateb


Ateb
csendes tag

Üdv

Erősítsétek meg, hogy bármelyik sim-re érkezik hívás akkor becsörög a telefon.

thx :R

(#37) STC Speed válasza Ateb (#36) üzenetére


STC Speed
őstag

Ezt hogy érted pontosan?

Egyébként az nálatok is így van,hogy a sim 2 kártyáról ha hívok valakit nem küldi el a számomat,magántelefonszámként tudok hívni?

Fő sim1 kártyahely midnig küldi a számomat......

(#38) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Én is erősen gondolkozom egy ilyen készülék megvételén ...

Aki már beszerezte, elmondanátok, hogy mik a gyári tartozékai?

( akkumulátor, felhasználói útmutató, headset, hálózati töltő ) ennyi?

Köszi

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#39) ans válasza Timocicu (#38) üzenetére


ans
aktív tag

Azok a tartozékok amiket írtál. Ami meglepő számomra: a képernyő nagyon jó, betekintési szög, és láthatóság szempontjából.

(#40) meroly válasza ans (#39) üzenetére


meroly
veterán

a képernyő nagyon jó, betekintési szög, és láthatóság szempontjából.

Ezt komolyan mondod? Én a 3720-asom kivételével még nem találkoztam olyan panellal, amit minden szögből lehet látni, főleg ha megdöntöd.

Impossible is nothing

(#41) ans válasza meroly (#40) üzenetére


ans
aktív tag

Azért nem egy IPS, de a mostani hasonló árfekvésűekéhez képest jó, a gsmarena.com tesztje szerint is. Néztem még az Asha 200-ast, annak is hasonlóan jó a képernyője.

(#42) meroly válasza ans (#41) üzenetére


meroly
veterán

Jó tudni, mert pl 5310, C2-01 mind rossz betekintési szöggel rendelkeznek, még a C5-ös asszem.... csak szemből látni normálisan :(((

Impossible is nothing

(#43) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Úgy tájékozódtam, hogy 32Gb-ig kezel memóriakártyát, próbáltatok már ekkorát vagy közel ekkorát használni a készülékkel? Kezeli rendesen? Nekem most Sam. d880-asom van, de ez még a 2Gb-osat sem szereti :( Le is kell cserélni egy Nokiára sürgősen! :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#44) Timocicu válasza Andie (#23) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Hidd el, tapasztalatból mondom, hogy még mindig jobb, ha felkínálja a választás lehetőségét, minthogy ha a sim2-ről akarsz hívást indítani, vagy üzenetet küldeni, akkor előbb újra indul a telefon. :K Mert az imént említett készülék így vált a két sim között! :O

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#45) ans válasza Timocicu (#43) üzenetére


ans
aktív tag

Én 8GB-sel próbáltam azzal semmi gond!

(#46) Timocicu válasza ans (#45) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Az remek! :C
A másik említettnek a fényképezője sem áll a topon! :(

Micro USB-s adatkábel jó hozzá? :F

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#47) ans válasza Timocicu (#46) üzenetére


ans
aktív tag

Melyik a másik említett?

Fényképezőről nem tudok nyilatkozni, csak annyit, hogy olyan lehet mint a többi hasonló mobilban lévő fényképező. Micro USB jó hozzá, de nem tölt róla.

SIM kezelésről még annyit, hogy ha nincs a SIM1-ben kártya, akkor a SIM2-t nem kezeli, tehát mintha be se lenne téve a telefonba. A Dual SIM kezelése tényleg lehetne jobb, ez minden hívásnál rákérdez, vagy van egy alapértelmezett, amiről mindig hív.

Ami pozitívum az a kijelző.

(#48) Timocicu válasza ans (#47) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Samsung d880 :B

Nekem a fényképezőgép is fontos. Az enyém gondolkozik egyet, majd pár másodperc és elkattint. Addigra az én 9 hónapos lányzóm már a szoba másik felében van, mire megörökíteném azt amit épp művel. :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#49) ans válasza Timocicu (#48) üzenetére


ans
aktív tag

A d880 jobb képet csinál, autofocusos és 3mp-s. Az x2-02 csak 2mp.

(#50) Timocicu válasza ans (#49) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Ne gondold! :(
Legalábbis tapasztalatom szerint.
Emiatt vettem a Samsungot, de hiba volt! :U

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.