Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#241) Abysmal válasza MR007RM (#239) üzenetére


Abysmal
aktív tag

A lehetőség megvan, de nem muszáj ENNYISZER és ENNYI HELYEN élni vele. Hidd el aki olvassa a fórumokat az már 1000X elolvasta ezeket, fölösleges még 10000X leírnod. Mint mondtam, irigyellek, hogy ennyi időd van arra, hogy ennyiszer leírd nekünk ugyanazt, ennyi topicban.

(#242) Quasi_modo válasza Воланд (#233) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

nekem nem szamit, mivel az egesz telefon, kamerastol, bellestol nem tud nekem semmi olyat nyujtani, ami miatt elcserelnem ra a wp-s keszulekem.
Nem kötözködés képpen, de ezt inkább úgy fogalmaznám, hogy neked elég amit a WP nyújt. Másnak meg nem.

valami

(#243) Воланд válasza Quasi_modo (#242) üzenetére


Воланд
titán

nem kotozkodeskeppen, de ugy kezdtem a mondatot, hogy nekem. sot, aztan ezt meg egyszer leirtam :P

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#244) Napfénysüti válasza Воланд (#243) üzenetére

Ezen ne akadj fenn. Én is mindig kiemeltem hogy szerintem erre ezt mintha észre se vennék itt. :(

Egyébként sajnálom hogy a Symbian megszűnik. Alsó kategóriában jó áras készülékekkel szerintem simán maradhatna. Van akinek tényleg elég amit nyújt.

Més que un club!

(#245) Cyberpunk válasza Napfénysüti (#244) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az utolsó mondatod kicsit flame-es. Mégis miben rosszabb az, ezt fejtse ki valaki?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#246) MR007RM válasza Abysmal (#241) üzenetére


MR007RM
addikt

??? Csak a témával kapcsolatos topikban. Lehet, hogy most van egy kis időm, de hidd el sokan túl tesznek rajtam. Ha nem tetszik, amit mondok ne reagálj rá és akkor én is rövidebb leszek.

De majd átgondolom és legközelebb az ellenkezőjét fogom mondani az eddigieknek, hogy ne legyen unalmas. :U

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#247) Napfénysüti válasza Cyberpunk (#245) üzenetére

Az hogy valakinek az elég? :U
Miért, nem igaz? Van akinek tökre jó a Symbian. Míg van akinek nem. Érdekes előtte a WP-re is mondta ezt valaki az nem volt flémes?
Régebben nekem is jó volt és szerettem. Most már túlléptem rajta, más rendszer a szimpatikus. Ennyi. :K

Fogadjuk már el hogy mindenkinek más kell és más a jó. Ez egy totál szubjektív dolog. Vagy most már mindenki majd a másikat győzködi a saját igazáról? Felesleges.
Amúgy mondok egy hihetetlen dolgot (legalábbis itt az): van akinek nem is kell okostelefon (faterom, öcsém is elvannak nélküle). :D

Més que un club!

(#248) Cyberpunk válasza Napfénysüti (#247) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Csak le kicsinylőnek tűnt így.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#249) Napfénysüti válasza Cyberpunk (#248) üzenetére

Pedig nem annak szántam. Nekem semmi bajom a Symbiannal nem tartom rossz rendszernek. A Nokia E51-em volt eddig a legkedvesebb telefonom és azon is Symbi ment. Igazából simán együtt tudnék vele élni ma is. Csak találtam egy számomra megfelelőbb rendszert.

Més que un club!

(#250) Quasi_modo válasza Воланд (#243) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A legmélyebb tisztelettel még egyszer leírnám: A hsz-em lényege nem az volt hogy Neked, hanem hogy elég. Ugyanis személyes véleményem szerint ma a WP kevesebbet (és nem többet) tud mint a Symbian, még ha esetleg gyorsabb is. Erre írtam, hogy Neked elég.
Hát ennyi.

valami

(#251) Воланд válasza Quasi_modo (#250) üzenetére


Воланд
titán

ez csak szorszalhasogatas, attol meg, hogy nem szerepelt benne az eleg szo pontosan ezt jelentette a hozzaszolasom, hogy nekem eleg...

de legalabb ebben a topicban is leirhattad, hogy buta a wp a symbihez kepest. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#252) Quasi_modo válasza Воланд (#251) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Akkor most szőrszál hasogattam. Nem fogunk megegyezni, de nem is kell.

valami

(#253) johny dragon válasza gerilee (#30) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Ebből lesz a tőzsdeomlás.

Xperia mini pro 4.0.4

(#254) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Mindenki azt mondja, hogy nincs igaza, de ez a cikk tökéletes összefoglalója, hogy mi történik. Lehet ezt mással magyarázni?

(#255) MR007RM válasza Arthuro_Adam (#254) üzenetére


MR007RM
addikt

Elop akkor is legalább egy Symbian gyilkos. A WP-al kapcsolatban meg annyit, egyszer minden szar beérik, csak idő kérdése. De minek és "kiknek" az árán azt is kellene nézni.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#256) MR007RM


MR007RM
addikt

Inode Entertainment passes 100M downloads at Nokia Store

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#257) Quasi_modo válasza Arthuro_Adam (#254) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az lenne a kérdésem, hogy Mr. Elop kitől kapja a fizetését.

Ezt a linket átemeltem a [másik] topikba, mert oda is nagyon passzol.

[ Szerkesztve ]

valami

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.