Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Magnum_


Magnum_
nagyúr

nálam ennyiért nyerne. :K

I humbly and respectfully decline™

(#2) Malory válasza Magnum_ (#1) üzenetére


Malory
tag

+áfa+vám...

(#3) Magnum_ válasza Malory (#2) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nekem mondod?
de majd kiváncsi leszek a "0 perces" készülékek árára. de mégegyszer: nálam ennyiért nyerne

I humbly and respectfully decline™

(#4) Chrys_


Chrys_
addikt

A szállítók meg előszeretettel adnak meg időpontokat, majd néhány nappal előtte elcsúsztatják, majd megint...

(#5) vgergo


vgergo
aktív tag

teheti í finn üdvöskét gondlom az az "í" nem kell oda.

A konkurencia termékei mennyibe kerülnek?
Ezekre gondolok: Samsung i8910 és Palm Pré

[ Szerkesztve ]

(#6) <NewL>


<NewL>
addikt

végre,kezd "baráti" lenni az ára

There's an app for that

(#7) amanoba


amanoba
őstag

ritka, h egy nokia kezdőára alacsonyabb mint a samué ;]
de örvendjünk,válság van! :))

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#8) FRENK1988 válasza vgergo (#5) üzenetére


FRENK1988
veterán

Hosszú í helyett a betű kellene :)
Amúgy így (evvel az árral) már megéri a pénzét. De úgyis fog lejjebb menni mivel az újdonság ereje... :)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#9) Scenic


Scenic
tag

A Nokia kezdi összekapni magát árazás szempontjából. Rájött, hogy Koreaiak "vékony cerkája" előnyösebb a júzernek... :DDD Bár ez összefüggésbe hozható avval, hogy kezd inogni a bebetonozottnak hitt piaci széke és így vagy úgy, de növekedést és nem visszaesést kell produkálnia!

Nekem ez a tella, már a kezdetektől fogva tetszik és ha tényleg ekörül lesz az ára, megy az LG Aréna a háztól! :) Zárójelben megjegyezném, hogy szeretem az Arénát, de az okostelefon az mégiscsak okostelefon és hiányzik az oprendszer szabadsága.

XPERIA Z2

(#10) kaller1 válasza amanoba (#7) üzenetére


kaller1
veterán

Na igen,ha "dübörögne" a (világ)gazdaság,valszeg 200k Huf körül lenne a kezdőára... :U

.::> <::.

(#11) BloodRay


BloodRay
veterán

Ennyiért tényleg nyerő készülék lenne. :U

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#12) nrgia


nrgia
őstag

Hiszi a piszi... :DDD

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#13) Napfénysüti válasza Magnum_ (#1) üzenetére

Tökéletesen egyetértek.Ennyiért nagyon jó ajánlat lenne. Bár nálunk minimum 608 Euronak megfelelő összegért fog kezdeni. De majdcsak megy le az ára.

Més que un club!

(#14) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Ennyiért már most megvenném (ha 25 zsetonnal több pénzem lenne)!
sebaj, ha megjelenik hazánkban, megvárom, míg lemegy az ára... másat úgy sem nagyon tehet az ember...

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#15) geri|


geri|
aktív tag

Szerintem ez a hajó már elment a finneknek...az N95 óta semmi extrát nem mutatnak. A mobilpiacon vezető cég volt és nem tanulta meg, hogy nem lehet a babérokon csücsülni?
Én CSAK Nokiát vettem eddig de egy jó ideig nem akarok ilyet látni az asztalomon, és ezzel sokan vannak így a környezetemben is...

[ Szerkesztve ]

LiveStrong

(#16) No.01 válasza geri| (#15) üzenetére


No.01
őstag

Egyetertek, de hidd csak el sokan vannak olyanok (tobben, mint mi) akiknek csak az is eleg, h ez a Nokia uj zaszloshajoja es mar mennek is a kasszahoz...

(#17) Magnum_ válasza No.01 (#16) üzenetére


Magnum_
nagyúr

fizetnék.. hol a kassza? :D

I humbly and respectfully decline™

(#18) Dyingsoul válasza Magnum_ (#17) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Szintén zenész :D Nincsenek extravagáns igényeim nem kezdem el sorolni, csak annyit, hogy az én nokiám 4-5éves, szervizbe egyszer nem kellett vinni (pedig átélt kemény dolgokat), ez már maga a tökély számomra, ugyanakkor szeretném egy kicsit tartani a lépést a technikával, és ha lemegy az ára az n97-nek sztem beruházok rá. :) Tapicsgolós, egyetemen wifit tok használni, pdf-et olvasni vele, videót nézni is szeretnék néhanapján rajta, kicsit játszani vele, szal sztem ez nekem perfect (no meg vonz a qwerty is). Az oprendszere is tetszik, és ugyan nem nagy a procija, de az s60hoz bőven elég, és ez nekem tökéletes. ;)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#19) skajwa


skajwa
senior tag

Ennyiért sikeres kezdésre számíthat! A többi újdonság nem tud nála 50-60 ezerrel többet...

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#20) madarasz92


madarasz92
őstag

Jó ár jó készűlék! :)

(#21) No.01 válasza skajwa (#19) üzenetére


No.01
őstag

Ott a pont! Ha valoban ennyiert lesz akkor jogos a dolog. Eppen ideje, h a Nokia eszhez terjen es a sulyesztobe tegye azt a bugyuta arkepzeset!

(#22) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Ne felejtsük el, hogy nálunk még az Artisjus is rátesz pár ezret a 32 Giga miatt.
De talán azért még emberi ára lesz.

valami

(#23) leetspeak


leetspeak
csendes tag

ennyiért simán nyerő nálam az i8910-el szemben

(#24) plus44


plus44
veterán

Ennyiért nagyon nem rossz!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#25) #35692544


#35692544
törölt tag

ebbe azért ne nagyon éljétek bele magatokat :(
mennyint is mondtak az 5800-ra (68k) , és mennyin kezdett (99K)? ;]

[ Szerkesztve ]

(#26) RaveForce


RaveForce
veterán

azért nem árt kivárni a végét mire ideér, meg a másik két említett készülék is, sztem.

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#27) BloodRay válasza #35692544 (#25) üzenetére


BloodRay
veterán

Na igen, ezért állok hozzá én is szkeptikusan.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#28) Ankhiszesz


Ankhiszesz
tag

És ezt ki hiszi el? :DDD

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#29) (An)Dante válasza #35692544 (#25) üzenetére


(An)Dante
őstag

A Nokia 5800 nettó ára 279€, ami a bejelentés pillanatában még 243 forint körüli forint árfolyamon nettóban valóban 68.000 Ft volt.. A megjelenés időpontjában az árfolyam már 300 forint körül járt és ugye van 20% ÁFA is! Ezeket azért nem árt figyelembe venni és ily igen könnyen kijön az a 99.000..

[ Szerkesztve ]

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#30) No.01


No.01
őstag

...es hetfotol 25% az AFA ismet! :W

(#31) Atlantis válasza No.01 (#30) üzenetére


Atlantis
veterán

Mármint július 1-től, nemde? :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#32) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Az a gyanum, ha valaki ilyet akar, nem ez az 5% lesz a problémája.

valami

(#33) olanor


olanor
tag

Ezen az áron még értelme is van.... :Y

(#34) nobika1


nobika1
tag

Még mindig messze áll attól az ártól, hogy megvegyem...:D

06-70-419-1638

(#35) AMD Power


AMD Power
titán

Ok ok.. csak jönne már.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#36) No.01 válasza Atlantis (#31) üzenetére


No.01
őstag

Azt nem mondtam, h melyik hetfotol... :DDD Kulonben jogos, ugytunik vmit felrehallottam.

(#37) kisbandima


kisbandima
tag

Reméljük, hogy ez csak egy rossz vicc: Nokia N97 Now Available in Germany!?

[ Szerkesztve ]

(#38) Dyingsoul válasza kisbandima (#37) üzenetére


Dyingsoul
veterán

és ez 700 ojró akar lenni??? Bár ahogy ellnézem csak fehér van, a fekete biztos csak 3-400 euró :DDD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#39) Dare2Live válasza kisbandima (#37) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

[link]

Németbe eközetesen 570-590es árakat látok. Ez remélhetöleg még esik... :)

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#40) Dyingsoul válasza Dare2Live (#39) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Az árak alatt ír egy dátumot csak nem tudom hogy a vorbehalten mit jelent, én előrendelésre gondolok. az? :DDD No-ba is juni 2-án érkeznek?

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#41) roti86


roti86
őstag

Biztos nem ennyi lesz az ára én kb. 200K-ra tippelek.
Kíváncsi leszek majd az akku üzemidejére, mert ezeknek az újabb touchscreeenes telóknak ez a gyenge pontjuk. :K

(#42) Xever


Xever
csendes tag

Én már nagyon régen kinéztem magamnak a telót, akár ilyen áron is, de kezdek elbizonytalanodni. Tartok tőle, hogy kevés lesz ekkora gépbe ez a proci. Meg a UI sem jött igazán be. Pl milyen dolog, hogy egy apró csúszkával kell görgetni és nem magát a listát fogod meg?

Ráadásul a Samsung i8910 tényleg jónak tűnik. Egy hajszállal nagyobb kijelző, nagyobb kamera, erősebb proci, külön 3d gyorsítóval, kezelhetőbb felület... Kb ugyanazért az árért. Na jó nem Nokia, de nekem van egy 5 éves Samsungom és sosem volt vele semmi baj.

Ha nem veszett el minden, akkor hol van?

(#43) Dyingsoul válasza Xever (#42) üzenetére


Dyingsoul
veterán

igen, már én is kb így vagyok a dolgokkal... Csak az a gyönyörű qwerty ne lenne ezen az N97-en, ez az ami iszonyatosan tetszik, és magával ragadott :S De hát most ez alapján vegyek telefont, és hagyjam figyelmen kívül a specifikációt? :S Nagyon-nagyon elbizonytalanodtam, nálam a tesztek fognak majd dönteni végül, no meg az ár.... Arról nem is beszélve hogy döntésem hosszútávú lesz, nem fogom egyhamar lecserélni, ezért is jól meg kell fontolnom döntésemet. (persze az új samuról szóló irományt elkezdtem olvasgatni, csak idő hiányában vagyok, ezért még nem értem a végére, waiting for n97...)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#44) No.01 válasza Dyingsoul (#43) üzenetére


No.01
őstag

Ugytunik, mi egy cipoben utazunk :K Hosszutavra tervezek en is es van par dolog aminek mindenkepen szerepelni kell az uj jovevenyben. Ilyen a jo kamera ill a GPS.

Most h olvastam az Omnia HD tesztet mar csak 1 dolog miatt varok:

Kivancsi vagyok, h milyen kezelni. Ugyanis olvasva a tesztet kicsit furcsanak tartom, h Bog kiemeli a tesztben, h az AMOLED kicsit erosebb nyomaspontot igenyel az atlagnal.

Igazabol csak azert tetszik baromira az N97 mert ott lapulnak azok a franya qwerty gombok a kijelzo alatt. Ami Iphone ide Omnia HD oda megiscsak egy full qwerty.

A tesztet szert csak megvarom errol is de eddig 80:20 az allas a Samsung javara ;]

[ Szerkesztve ]

(#45) AMD Power válasza Dyingsoul (#38) üzenetére


AMD Power
titán

Az rengeteg érte. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#46) Quasi_modo válasza No.01 (#44) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

olvasva a tesztet kicsit furcsanak tartom, h Bog kiemeli a tesztben, h az AMOLED kicsit erosebb nyomaspontot igenyel az atlagnal.

Ez nekem is furcsa. Ugyanis a kapacitív kijelzöt épp, hogy nem kell nyomkodni.

valami

(#47) AMD Power


AMD Power
titán

Nálunk már előrendelhető. 199990Ft és Július 1-én már át is lehet venni akár.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#48) Magnum_ válasza AMD Power (#47) üzenetére


Magnum_
nagyúr

atyaúristen. pedig tetszik.

I humbly and respectfully decline™

(#49) AMD Power válasza Magnum_ (#48) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan. Elég drága de várható volt ,hogy a nagy pirosban ilyen áron lesz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#50) professzor90 válasza AMD Power (#47) üzenetére


professzor90
csendes tag

Nem tudod hogy esetleg lesz e valamelyik szolgáltató amelyiknél lehet majd kapni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.