Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) AS válasza Thom! (#50) üzenetére


AS
félisten

Én mondtam.... :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#52) Thom! válasza AS (#51) üzenetére


Thom!
veterán

várom az MWC-t Samu lesöpri a Nokiát...

N82-öt a tudása miatt vettem meg anno, de amúgy ricseg-ropog egyszerűen gagyi...ez az 1etlen hibája szegény Nokiáknak, minap vett haver 6220 classic-ot szép és jó, de gagyi az anyaga stb..

E51
6300
6500 Classic/slide
8800 sorozat
ezek minőségi Nokiák

(#53) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

digitális iránytű XD ennek aztán sok értelme van :D

nem rossz, bár gyanítom a Xenon kimaradt és az anyaghasználat meg szokás szerint pocsék lesz.

amit viszont nem értek hogy a 5800 még itt sincs, de már kiadták a következő érintőképernyős Nokiát. előbb meg kellett volna várni a 5800 visszajelzéseit, majd azokat kijavítani és utána kiadni egy új érintőset :U

(#54) hemaka válasza Gubro (#48) üzenetére


hemaka
nagyúr

Azért ennyire csak gondolkodnak a Nokia-s mérnökök. :)

(#55) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Hoppá,na ez aztán hűha! :Y :Y
:R :R

/\/0zb3/27

(#56) Vtwo válasza Thom! (#52) üzenetére


Vtwo
senior tag

Azért az E71-E66 is minőségi teló.Az okfejtésed amúgy helytálló.

(#57) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Tetszetős darab de valóban több a műanyag elem mint kéne, bár N-es készülékeknél ez sajna nem meglepő mint ahogyan a túlárazottság sem! Ez bizony ebben a formában nem a kommunikátor utódja! A komolyabb dolgok szerintem megint az E-szériában várhatók!

(#58) AS


AS
félisten

még képek!
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#59) Samus válasza Dr.Anonymus (#21) üzenetére


Samus
addikt

Az 5 MP bőven elég. Nem a felbontást kellene növelni, hanem a képérzékelő lapka méretét. Ugyanis a megapixel nincs hatással a képminőségre, de az érzékelőlapka eléggé. Szerintem az anyaga E66 féle fém lesz, legalábbis remélem, lesz esze a mérnököknek... De az a multimédia gombot kivenném onnan...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#60) Magnum_


Magnum_
nagyúr

tényleg, giroszkop van é benne?

I humbly and respectfully decline™

(#61) M@trixfan


M@trixfan
addikt

A cikk képei alapján gyönyörű, a linkelt élő képeken már nem annyira. Azért ízléses készülék lesz, külsőre tetszik. Papíron nagyon jók a specifikációk, bár engem ezek már egyáltalán nem érdekelnek 2 év PDA használat után: csak és kizárólag a rajta futó szoftveren múlik az eszköz használhatósága, a töbi majdhogynem lényegtelen. Azért nagyon kíváncsi vagyok a sok izgalmas fícsörre. Nagyon szurkolok a Nokiának, hogy találjanak vissza az igazi minőségi üzleti telefonokhoz amiket régen csináltak. Mai napig rengeteg embernél látok 6310-et. Érintő képernyő hiánypótló dolog, már hamarabb kellett volna. PDA után nagyon gyermeteg ez a klikkelgetés ide-oda.

Sajnos ma már nagyon kritikus vagyok a Nokiával szemben. Nekem a Nokia etalon volt a 3330, 6210, 6310, 8220 időkből ami mára teljesen leépült. Szifon 3G használóként pár napra hozzám került egy N95 és elsírtam magam. Izeg-mozog, recseg az egész és az eddíg nagyra tisztelt Symbian sem valami nagy eresztés. Gyakorlatilag használhatatlan telefon, pedig papíron milyen jó... Zsebben hordva kényelmetlenül vastag, a kéken világító "bubble wrap" gombok pedíg kritikán aluliak. GPS vevő alig talál magára és még lehetne sorolni, brrr...

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#62) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Megnyerő egy "apróság". Határozottan tetszik, bár az a rizsszem elég fura ott rajta, feltételezem a galéria gombja lehet...
Az ára kicsit magasan indul, de nyilván megy az még lejjebb is. Mondjuk a widget támogatásra nem számítottam egy Nokiában, de végül is logikus, hogy náluk is felbukkanjon ilyesmi.
Vajon ceruza van hozzá?

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#63) ByB


ByB
addikt

OMG :R

(#64) zdanee


zdanee
őstag

No, valami ilyesmi kellene E-szeriaban, mondjuk femhazzal, tokmindegymilyen kameraval, mondjuk feleenyiert :D OK, par ficsort is ki lehet venni, h olcsobb legyen, eleg ha a touch-kijelzo, qwerty es a wifi marad :D Ja, meg mondjuk egy OMAP3530-as proci :D

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#65) silentkiller


silentkiller
senior tag

Nem tűnik valami [időtálló] konstrukciónak... de ez szubjektív a részemről...

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#66) eXodus válasza Magnum_ (#60) üzenetére


eXodus
őstag

Te sem nézted emg a belinkelt videókat....

(#67) hemaka válasza silentkiller (#65) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ebben a színben(kakibarna-fekete?!) eléggé ocsmány szegény. :D
Vagy csak a sajtófotók sikerültek szuperül. :)

(#68) Ankhiszesz


Ankhiszesz
tag

Külsőre nekem nagyon tetszik, sokkal jobban mint az 5800, de mégis az utobbi lesz nálam a befútó. Indok lentebb:
Érdekes megoldást alkalmaznak a csúsztatást végrehajtó mechanizmus terén... Ez biztos időt álló :F + igen magas ár ;]

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#69) AS


AS
félisten

Még képek!
őszintén szólva , szerintem minőség megint nagyon nem jó...
[L:http://www.engadget.com/photos/nokia-n97-hands-on/1196860/]
[/L]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#70) silentkiller


silentkiller
senior tag

Atya világ, a [zsanérok is műanyagból lesznek]? :F

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#71) AMD Power


AMD Power
titán

Ez nem rossz. Nagyon igéretes a képek alapján.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#72) bacsy


bacsy
csendes tag

Nem is tudom. Már letettem a voksomat az 5800 mellett és akkor jött ez :) Bár most kicsit "lenyugodtam" és ismét az 5800 mellé tendálok.
Adatai nagyon jók! DE, nekem fura lenne, h minden kis bevitelnél már meg kell fordítani és ki kell tolni. Kivették belőle a kézfelismerést, hisz nincs pálca. Sajnos műanyag ennek is a hátulja, szal recsegni fog, mint az összes többi. Ez egy 170.000 ft-stől elég kemény lenne :) de nokiások sajnos hozzászoktunk a rosszhoz (ebből a szempontból). 32 GB belső mem elég durva! és amit az 5800-ban hiányoltam, h a kezdő képernyő divatos és modern. Ezt szépen lelesték az androidtól és az iphone-tól :) Nagyon helyes! Kíváncsi vok, hogy a t9 bevitel megmaradt-e vagy az is eltűnt? Iránytű is vicces kiegészítő a GPS-hez. Még a méretei is ok-sak, bár kicsit nehéz. A két hátulütője, hogy csak fél év múlva jön ki (addigra meg ki tudja mennyire lesz versenyképes!? ) , és hogy ilyen drága. [Adatlap]
Itt pár videó és kép:
[Hivatalos képek]
[Itt szebb, mint az iPhone]
[Élő képek]

[Demo videó]
[Használatban]
[Legújabb videó]

(#73) Dr.Anonymus válasza bacsy (#72) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

szerintem messze csúnyább mint az iphone, azon a képen is
én megvárom mit lép a samsung,
értem én hogy a nokia úgy gondolkodik, hogy aki a high-tech kütyüket szereti az úgy is minden évben cserél, ergo minek minőségi anyagból gyártani, de én szeretem a fémet... :DDD
meg a 8 megapixelt is... :D

(#74) silentkiller válasza bacsy (#72) üzenetére


silentkiller
senior tag

Mellesleg a "digitális iránytű" az összes symbian-os Nokiában most is elérhető :B a GPS menüben...

Nemtudom, nem tudok rámozdulni erre az N97 témára... Nagy dobás, de már megint Achilles-i kérdés lesz a műanyag részek illesztése és minősége...

[ Szerkesztve ]

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#75) k.


k.
őstag

Azért ez nagyon durva.Az hagyján hogy az xperia-t elveri de szerintem nagyon sok telefon szeretne ilyen lenni.
Symbian 5mpxes kamera érintőképernyő nyamiiiiii(mikor megláttam csak annyit tudtam mondani hogy hűűű bazmeg:D)

(#76) bacsy válasza Dr.Anonymus (#73) üzenetére


bacsy
csendes tag

Persze, ez csak az én véleményem volt :) Amúgy szép az iPhone, még mindig (de csak a 2G)A 8 megapixel csak vakítás. Egy 3 megapixeles simán ugyanolyan jó. A lencséje ugyanakkora és csak annak növelésével lenne jobb a kép. Ok, talán még egy 5 megapixeles ok, de felette sztem felesleges. Ha a szenzorra ráerőltetnek 8-10 megapixelt, akkor az már csak ront a minőségen. Egy sima kompakt fényképezőnél is azt mondják, h 10 megapix felett már csak romlik a minőség és annak a lencséje egy 10-15x akkora, mint egy mobil lencséjé.
Amúgy az tényleg baromság, hogy ennyivel előtte bejelenti a nokia a mobiljait... Akkorra már kijöhet az új iPhone, sok Samsung és SE. Most ez egy top mobil lenne, de ki tudja fél év múlva miket találnak ki, hiper gyors a fejlődés. Kíváncsi vagyok :)

(#77) Dr.Anonymus válasza bacsy (#76) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

szerintem annyira nem vakítás a 8megapixel
de kinek mi a legmegfelelőbb..
igazából az összeszerelési minőség viszont tényleg fontos, majd tesztben meglátjuk hogy szuperál

(#78) (An)Dante válasza bacsy (#72) üzenetére


(An)Dante
őstag

Április elejére várható, addig még bőven versenyképes lesz. Az ára meg úgy fog zuhanni, mint az INNOV8 vagy N96 ezzel azonos kezdőára.

A zsanér és a perem fém, az 5800 minden beviteli módja adott lesz, de Stylus nincs. Egyelőre nincs semmi épkézláb teljes adatlap ahonnan az összes mellékelt kiegészítőt le lehetne lesni, mert ugye pengetőt akár csomagolhat is mellé a Nokia.

Az igazi kérdés viszont inkább az, hogy az N97 hogy fog mutatni az 5800 mellett.. Mert ugye a hozzánk január környékén érkező teló nettó kezdőára fele annyi lesz (279€ vs 550€) és a három hónap alatt még eshet is..

Az 5800-hoz képest az N97 nagyobb kijelzőt (3,5 vs 3,2 hüvelyk), jobb kamerát (5 vs 3 megapixel), négyszeres memóriát (32 vs 8 GB), nagyobb akkumulátort (1500 vs 1320 mAh), hardveres QWERTY gombsort, digitális iránytűt és N-Gage támogatást kínál dupla áron..

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#79) Daweee válasza HardSanyeee (#53) üzenetére


Daweee
őstag

Az 5800 már kint van effektíve, mennek vissza az adatok lassan, aztán az N97-et még van idejük az alapján foltozni sztem.

Más: ez már megkapja azt a faja Nokia fejlesztésű nyomogatható kijelzőt?

(#80) #16820480


#16820480
törölt tag

nem rossz teló, már épp ideje beszállniuk tényleg az érintőképernyős szegmensbe. mondjuk kíváncsi vagyok, hogy tényleg ideér-e addigra, mint ahogy ígérték, vagy ez is csúszik, mint az 5800.

amúgy a designban nekem nem tetszik ez a fajta csúszka, nagyon sérülékenynek néz ki, főleg ha műanyagból csinálják. ebből a szempontból sokkal jobb az Xperia (ívelt csúszka).
emellett az a multimédia gomb sem jött be így fél ve N78 használat után. aki nem elsődlegesen a Nokia által diktált logikával használja a multimédiás részét a telefonnak, annak szerintem kényelmetlen egyenesen, főleg, hogy ezt a menüt nem lehet rendesen testreszabni, és mire egy képet megtalálok a memóriában (mivel hogy ömlesztve jelenik meg az összes kép, ami csak a telefonon van, semmi struktúráltság)...

meg arra is kíváncsi leszek, hogy mennyire azonos a szoftvere az 5800-val, mert azért az a today képernyő kicsit szofisztikáltabbnak tűnik ezen a telón (vagy csak én láttam régen 5800-t)

(#81) Remittenda


Remittenda
aktív tag

Ez igen, ez méltó egy piacvezető céghez! :R Reméljük jó lesz élőben is! Lassan az igo is jöhetne az S60 Touchra. :U

Viszont: annak ellenére, hogy nem E Series nem "kevés gombos" ez a qwerty? Most néztem a 9300i-met és sokkal több gomb van rajta (és most nem az alkalmazás-indító gombokra gondolok).

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#82) Magnum_ válasza eXodus (#66) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Bizony, bár ez nem válasz.. Telefonról vagyok...

I humbly and respectfully decline™

(#83) Z-o-t-y válasza #16820480 (#80) üzenetére


Z-o-t-y
tag

Hali, szintén N78 van nekem, de én szeretem a multimédia gombot. Pl általában ha játszok megy a zene, és ha váltani akarok, elég csak megnyomni azt és egyből odalép, akárhol vagy a menüben, vagy akármien programban. Szerintem használható, és a képek pedig dátum szerint vannak rendezve, hónapok szerint különt mappába. Valami struktúra csak fellelhető azért, nem beszólni akartam, ne értsd félre, csak vélemény :)

http://instagram.com/_doublez_

(#84) #16820480 válasza Z-o-t-y (#83) üzenetére


#16820480
törölt tag

jó, de csak azokat rendezi be, amiket a telefonnal fotóztál. ha meg belépsz a képek menübe, akkor meg ugyan ott az összes, de ömlesztve. miért nincs egy normális file browser jellegű nézet? :( vagy másképpen fogalmazva: miért nem lehet léptetni a file browserben...? :(
de bezzeg a share online menüpont ott virít... erre értem, hogy számomra haszontalan ilyen formában.

(#85) Z-o-t-y válasza #16820480 (#84) üzenetére


Z-o-t-y
tag

Valóban, ez mondjuk így van, de a kamera által készített fotók rendezése teljesen korrekt szerintem. De amúgy a navi kerékkel, vagy szimplán jobbra-balra hosszannyomva elég gyorsan és látványosan lehet végig pörgetni a képeket, nem olyan bonyolult megtalálni 100 kép fölött sem. Persze vannak ennél kényelmesebb megoldások is.

http://instagram.com/_doublez_

(#86) Lirion válasza #16820480 (#84) üzenetére


Lirion
addikt

Ez ugyanilyen szar a SE-s média centerben is, ott is összeömleszti az összes képet egybe, semmi rendezettség. Utálom is nagyon... Ráadásul a telefonnal felvett videókat nem hajlandó a video menüben megtalálni, csak a telefonnal készült képek között lehet rájuk találni.

Valaki írta itt az n97-re, hogy nem jó kommunikátor utód, meg visszafejlődés, tőle kérdeném, hogy mégis mi a picsáért lenne ez kommunikátor? Nem véletlenül kapott N-es jelölést bakker...
A másik meg, hogy nem tudom, mit van úgy mindenki elájuldozva a tudásától. Csak a 32 giga memória nagy szám, a többi már ma is eléggé átlagos a felsőkategoriában, sőt, kamerában már most is van jobb, és kijelzőben is találni jobbat, fél év alatt pedig simán elavulttá válhat a cucc, főleg, ha még késik is mellé egy kicsit, mint ahogy tette ezt az X1.

(#87) bacsy válasza (An)Dante (#78) üzenetére


bacsy
csendes tag

Ez az info honnan van, h árpilis eleje? Én a német fórumokat olvastam és ott mindenhol júli-augusztus van és félnek attól, hogy ez még később lesz. A legfiatalabb példa erre az 5800,ami úgyszint késik. A legtöbb mobil késik, sajnos, és ez azt jelenti, hogy kb még 7 hónap a megjelenésig. És addig a windows mobile 7 is kijöhet, újabb android mobilok és a samsungokba is bekerül az S60-as rendszer (aminken ált jobb a minősége). Szóval a konkurrencia még sosem volt ilyen veszélyes a nokiára. Ráadásul ugye az 5800asat is 270€-ért hírdették meg és most már 400 € körüli árak kerngenek. Kíváncsi vagyok, hogy az N97-nél is lesz-e ilyen.
Persze mindennek ellenére nagyon tetszik a mobil, csak mondom, hogy kár, hogy ezek a faktorok közbeszólnak.
Remélem, hogy a menü ikonokon még változtatnak, mert az 5800-as ikonok kicsit "gyerekesek" egy ilyen elegáns mobilhoz :) Kíváncsi vagyok ez a pár hónap alatt mi derül még ki a telefonról. Mindenesetre én is maradok még a nokiánál, ez már csak így van.

A fényképek lehet, hogy azért is jelennek meg gyorsabban, mert kevesebb kép van a képtárban (de persze ez nem biztos).
A sok megapixel miatt meg: ki tudja :) Én így hallottam fényképező szakértőktől, de lehet, hogy mégis számít. De az is biztos, hogy több 3 megapixeles különböző minőséget produkál. Gondolom ugyanolyan pixelmennyiségből különböző minőséget lehet kihozni. De nem vagyok szakértő.

[ Szerkesztve ]

(#88) #16820480 válasza Z-o-t-y (#85) üzenetére


#16820480
törölt tag

jó, mondjuk nekem van kb 10 kép, amit a kamerával csináltam, és mellé még 300 kb. amit meg csak úgy felmásoltam. még a gyorspörgetéssel is eltart pár percig, mire megtalálok egy képet, amit keresek, pláne akkor, ha rossz irányba kezdem el pörgetni (fene se tudja merre lenne közelebb). meg például ha a telón szerkesztek egy képet, akkor azt a fene se tudja hova menti, csak elmenti valahova, jó keresgélést file browserrel...
sokkal jobb lenne, ha a képek menü az egy rendes file browser lenne, kizárólag kép fájlokra filterezve, a videó menü szintén browser kizárólag videó fájlokra filterezve, stb.

Lirion: szerintem addig még fognak bejelenteni újabb telót. lesz tél végén a Mobile World Congress Barcelonában, ott tudi lesz még folytatás, esetleg valami E széria személyében. mondjuk nem sietik el az érintős telókat, de ha minőségben jót tudnának alkotni, akkor belefér még szerintem. jelenleg a 3 legnagyobb gyártó közül kettő nincs éppen csúcson ebben a kategóriában.
csak azt nem értem, hogy egy ekkora cég miért nem képes felvenni néhány grafikust, hogy normális ikonokat rajzoljanak. az E telefonoknál még elfogadom, hogy üzleti, konzervetív, de ez nagyon nem az (meg az 5800 sem). oké, hogy lehet majd témákat rakni rá, de azért nem árt, ha alapból valami gusztusos fogadja az embert.
SE telóm amúgy nem volt, nem tudtam, hogy ott is ilyen. de ha így haladnak, akkor nem is lesz :( a G szériát vártam nagyon még a tavasszal, de csalódtam benne. az Xperia is drága, de cserébe nem szimpatikus...

bacsy: a wm7-et 2010-re ütemezték be, nem hiszem, hogy csak úgy előbb kizozzák. nem emlékszem, hogy valamit valaha előbb hoztak ki a beígértnél, és jó is volt.
amúgy az azonos megapixelszámú érzékelőkből is sok változat van, több gyártó is cisnálja. de a képek minőségéről közel sem csak ez tehet. mint ahogy egy autónál is önmagában teljesen semmitmondó adat, hogy hány lóerős.

[ Szerkesztve ]

(#89) joey04


joey04
titán

Görgetőrutin lesz benne? (gondolom nem :( )

(#90) Pajoz


Pajoz
őstag

Engem egyszerűen lenyűgözött ez a teló!Nagyon tetszik és nagyon nagy a tudása.Bár az ára elég húzós.Az sem elhanyagolható,amit már írtak mások,hogy amíg megjelenik a többi gyártónak is lehet még "nagy dobása".Ez esetleg jó hatással lehet majd az árára,bár az imázsát lehúzza kissé.
De akkor is nagy gratula a Nokianak!:)

(#91) joshua7


joshua7
veterán

Tetszik, N95-öm méltó(?) utódja lehet. Remélem, minél hamarabb lesz itt teszt róla. :)

Semper Fi

(#92) Dare2Live válasza bacsy (#87) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

A fényképek inkább azért lehetnek gyorsak mert kis felbontásuak.

De ez nem magyarázza, hogyaz egész készülék nagyon gyors, snappy pedig még sanszosan csak a vas van kész az FW nem.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#93) Mamuska


Mamuska
őstag

Én egyáltalán nem ájultam el tőle. Odafért volna akkora kijelző is mint ami a HD-n található, akkor kaphatott volna egy olyan kamerát mint az i8510, ami egy kompaktból lett átültetve. Az aksit meg végképp kevésnek találom. Kíváncsi vagyok mennyire állja majd meg a helyét a megjelenésekor. A legjobban a samsung válasza fog érdekelni, mert ők aztán nem pöcsölnek, és egy-két hónap alatt képesek összedobni olyan telefonokat, hogy a konkurencia csak néz.

[ Szerkesztve ]

(#94) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

miért van az az érzésem hogy ez egy xperia hasonmás? amugy meg a video alapján nem tünik rossznak! már várjuk nokia!

(#95) Viktor0610 válasza Mamuska (#93) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mamuska:
Akkor meg az zavarna, hogy vastag, mi? ;]
Az örök elégedetlen ember... :D

RandomGosu:
Azt én sem tudom, mert nekem a Kaiser ugrott be elsőként.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#96) Mamuska válasza Viktor0610 (#95) üzenetére


Mamuska
őstag

Ennyi pénzért veszek egy mi autónkat Bose hifivel, szóval ennyi delláért legyen benne minden.

(#97) eXodus válasza Mamuska (#96) üzenetére


eXodus
őstag

Vagy vehetsz ennyi pénzért akár több mint 100ezer db kispolszkit is.

[ Szerkesztve ]

(#98) Dare2Live válasza Mamuska (#96) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

hát nemtudom ennyiért van kb HTC HD aztán abban sincs "minden" sött ugye übergyenge/gyenge a kamera/aksi, nincs qwerty, nincs benne 32gb háttértár, egy csigának tünik sebességben N97hez képest.....

Tökéletes mobil-számítógép sose volt/van/lesz, mindenesetre ez a készülék elég közel került hozzá, talán a legközelebb eddig.....

Kis analógia: Már várom amikor jön ki a köv fényképezős Nokia/Samsung stabis-zoomos obival zajtalan ISO100al aztán kvázi leköpik, mert ISO800ban zajos és hogy ennyi pénzért már tudnia kéne azt is.... :)

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#99) Mamuska válasza eXodus (#97) üzenetére


Mamuska
őstag

Az nem jó, mert ott nem lehet megoldani a motoros csomagtér ajtót.

Dare2Live a HD 140-145 gyári garanciával most, szóval mire ideér ez a csoda mashíne, addigra pár Deákkal olcsóbb lesz. A háttértár nagyon nem izgat, a qwerty jó dolog. Minőségre leszek még kíváncsi.

[ Szerkesztve ]

(#100) rootkiller


rootkiller
őstag

Már megint egy ilyen érintős szörny. Amúgy tökre unszimpatikus nekem az N széria a gagyi műanyag miatt. E series 4ever. Következő telóm ermélem E63 lesz, méghozzá piros-feketében.

Artengo TR 990 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.