Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gomsadi#


gomsadi#
tag

Ronda;)

Have a Lot of Fun!!

(#2) leslieke válasza gomsadi# (#1) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

+1! Ronda.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3) CarKiller47 válasza gomsadi# (#1) üzenetére


CarKiller47
tag

+1 innen is. Tényleg nem szép.

(#4) adidas4death válasza leslieke (#2) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Méééért kell a tégla style? visszafelé fejlődünk stilusban? ;] :W

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#5) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

A rondázók ebből a sz@r képből vonják le a következtetést? LOL

<< Heimdal >>

(#6) adidas4death válasza Retekegér (#5) üzenetére


adidas4death
aktív tag

mért te nem látod ezen a képen hogy kocka? :DDD

Egyébként meg kár elkezdeni ezt a vitát szerintem, ha neked tetszik, ird oda hogy szerinted meg jó és ennyi :U

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#7) rep3at


rep3at
őstag

Kitalálhattak volna valami egyedibb formatervet is ha már ennyit készültek a WP7re.

Forward thinking. كرر

(#8) Kirrr


Kirrr
aktív tag

Szerintem kifejezetten jó formája van. Végre nem egy iPhone majmoló design.

(#9) kopasz7 válasza adidas4death (#4) üzenetére


kopasz7
tag

A lekerekített sarkok már le vannak védve... :W :C

(#10) kbencee


kbencee
aktív tag

Kövezzetek meg, de nekem ez egyáltalán nem jön be. Sőt, az elmúlt pár év Nokia telefonjai sem jönnek be :(
Valahogy elvesztették itt is a fonalat, egyszerűen képtelenek megújulni. Itt a WP7, az egész termékpalettát rebootolhatnák, erre meg jönnek a régi N8-at idéző formatervvel.
Nem hiszem, hogy az átlagfelhasználók csak a Symbian miatt pártoltak el a Nokiától, nagy részben a formaterv is szerepet játszhatott benne.

(#11) janos68


janos68
aktív tag

Ahogy Rózsa Sándor mondá : "híj, be csúf"

(#12) Kirrr válasza kbencee (#10) üzenetére


Kirrr
aktív tag

Én pont most fogok átpártolni a Nokiához, főleg a formaterv, meg az anyaghasználat miatt.

(#13) keIdor válasza gomsadi# (#1) üzenetére


keIdor
titán

Valahogy nekem se szimpi ez a Sea Ray, N9 design. Nagy téglalap az egész.
Egy N8, E7 formával sokkal többre mennének nálam.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14) Blyan


Blyan
félisten

Szvsz a képen az N9-en futtatott WP7 van, szoftveres gombokkal, valszeg ilyen lesz, nem?
Persze a formáján mit sem változtat... (amivel nekem személy szerint semmi bajom)

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#15) gaben88


gaben88
őstag

Imádom a szögletes formákat, ezért is vettem Omnia 7-et! :)

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#16) Retekegér válasza adidas4death (#6) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Tény hogy nem egy formaterv of the year, de a szappantaró dizájn mellett bőven elfér. A hátulja meg épp nem látszik, így még nem mondok ítéletet.

<< Heimdal >>

(#17) Blyan válasza Retekegér (#16) üzenetére


Blyan
félisten

Hátulja is szinte egy az egyben az N9-é lesz.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18) Taki30 válasza kbencee (#10) üzenetére


Taki30
tag

Ez még mindig csak csoszogás.Az N9 szakít a hagyományokkal.Én azt nevezném megújulásnak.De azt,hogy OP. rendszert cserélnek azt semmiképp sem.Szerintem az Omnia 7,ami formában/kinézetben hozzá hasonló.Az határozottan jobban néz ki.És szépen csökken az ára.

Szerintem a Nokiára nagyon ráfér egy teljes szemlélet váltás.És az sem ártana nekik,ha nem a múltbéli sikereikre alapoznának.

Szerintem,ha az N9-el nem "tarolnak" akkor lehet,hogy az összes többi kísérletük is kudarcra lesz ítélve.Főleg ha maradnak az N8 külsőnél.Azt sem ártana újra gondolni.

[ Szerkesztve ]

(#19) kbencee válasza Taki30 (#18) üzenetére


kbencee
aktív tag

Csak éppen az O7-et eltalálták, ezt meg nem. Főleg úgy nem, hogy ha megnézek egy hasonló skandináv vállalatot, akkor nagy a különbség. Egy Ikea bútor, egy Volvo autó is különbözik a tucattermékektől, egyedi stílusuk van és tök szépek. A Nokia meg valahogy nagyon nem találta el.
Az O7 komoly telefonnak látszik, ez meg olyan kis gagyi, vagy nem is tudom. Lehet érezni az izzadságszagot, hogy a menedzserek kiadták a parancsot, hogy valami letisztult formavilágú telefont kell alkotni, de valahogy nem jött össze. Számomra úgy tűnik, hogy a Nokia képtelen megválni a régi berögzült szokásaitól, miközben az eladásokon egyértelműen látszik, hogy nem ez kell az embereknek.
A Volvo is tökre meg tudott újulni, nem hiszem, hogy pont a Nokia ne lenne képes megtalálni a helyes irányt.

(#20) Ricardo


Ricardo
félisten

Érdekes hír. A MS azért is szövetkezett a Nokiával, mert egy nagy múltú telefongyártó. Most ez a nagy múltú gyártó rendeli a komplett készülékeket?

[ Szerkesztve ]

(#21) Blyan válasza kbencee (#19) üzenetére


Blyan
félisten

Szerintem ez a bőven van olyan jó, mint a Omnia7, ami tényleg egy tégla és kész.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#22) kbencee válasza Blyan (#21) üzenetére


kbencee
aktív tag

Tény, hogy az O7 szögletes, de ennyire összerakott telefonnal nagyon ritkán találkozni. Ráadásul jó minőségű anyagokból építkezik, az egyik legminőségibb házzal rendelkező telefon az O7. (és azért emlékszem az E72 meg E52 nyöszörgő hátlapjára, amit az akku és a hátlap között papírral kellett kitámasztani)

(#23) tjb007 válasza Ricardo (#20) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az ok egyszerű, így olcsóbb.
Ráadásul a Compal -nak és a Microsoft -nak licencmegállapodása van egymással a WP7 -es telefonok gyártásával kapcsolatosan, szóval nem véletlenül nem a saját gyáraikban készül.

(#24) Ricardo válasza tjb007 (#23) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez ok. Azért vicces hogy a Nokia azon kívűl, hogy ráaggatja a nevét nem sok mindent csinál.

(#25) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Ez a teló még csak egy prototípus... Szerintem egyáltalán nem ronda, igen hasonlít az N9-re. Elnézve a Samsung és HTC mobilok semmilyen kinézetét, máig a Nokia gyártja a legegyedibb telefonokat.

A 2 milliós rendelési szám még viccnek is rossz,,, Inkább a 20 milliót kéne megcélozni :)

[ Szerkesztve ]

(#26) Blyan válasza kbencee (#22) üzenetére


Blyan
félisten

Ez egy unibody házban van, kíváncsi vagyok, hol hallasz majd nyöszörgést? :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#27) kbencee válasza Blyan (#26) üzenetére


kbencee
aktív tag

akkor meg porosodni fog a kijelzője, vagy mittudomén :DDD
már marha szkeptikus vagyok a Nokiával szemben, ami addig meg is marad, míg nem tesznek le az asztalra egy normális telefont.

(#28) tjb007 válasza Ricardo (#24) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha belegondolsz nagyon sok minden nem is tudna csinálni. Megtervezi a készülék dizájnját és kész. A SoC/processzort nem ők gyártják, a kijelzőt nem ők gyártják, a memóriát nem ők gyártják, soroljam még ?
Ez a többi gyártónál is így van (persze vannak kivételek).

[ Szerkesztve ]

(#29) Ricardo válasza tjb007 (#28) üzenetére


Ricardo
félisten

Az rendben hogy az alkatrészeket rendelik, hiszen nem gyárthatnak le ők mindent, de könyörgöm. ezzel az erővel Acatel is lehetne. pont annyi köze van hozzá (a készülékhez) mint a Nokiának. Ez akkor nem is Nokia. Az N8 kijelzője is Samu, és a többi alkatrészt sem ők gyártják, de amennyire tudom a Nokia üzemeiben rakják össze. Ennél jobban nem tudom leírni most. Ha eszembe jut más példa akkor leírom. Remélem így is érthető mire gondolok.

Sokan írták itt a fórumon , hogy ezzel a MS házassággal Nokia "lefokozta magát" sima hardver gyártóvá, de ezek szerint tovább ment, és tervező cég lett.

[ Szerkesztve ]

(#30) tjb007 válasza Ricardo (#29) üzenetére


tjb007
nagyúr

Most ez van, hogy később mi lesz az már egy másik történet.

(#31) gomsadi# válasza kbencee (#22) üzenetére


gomsadi#
tag

Az optimus 7 is van annyira ossze rakva, volt mindketto. Azmellett a nem pontosan illeszkedo hatlap, csuszkal a helyen. Az uj, ket hetes sem leve omnia het alja muanyag, ami ropogott, es res volt a jobb aljan a kijelzo es a haz kozott. A kozepso gomb meglehetosen hamar kikopott, laza lett. Nem ertem, mi is volt benne a minisegi???

Have a Lot of Fun!!

(#32) Probber


Probber
őstag

Szívesen váltanék WP7-re, de lövésem sincs, hogy mennyire fog elszállni a Nokia az ilyen rendszerű telefonjaik árazásával, így azt sem tudom, hogy érdemes-e rájuk várni csupán a témázható kezelőfelület miatt.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#33) #06658560 válasza kbencee (#19) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ikea bútorban stílus? Kocka minden. Tíz éve minimum ugyan azt árulják.

(#34) Quasi_modo válasza Ricardo (#29) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

ezek szerint tovább ment, és tervező cég lett
Elég sok cég "csak" tervez, mert nincs saját gyára. Nem értem mi ezen a különös.
(Azon kívül , hogy a Nokiának pont van saját gyára)

valami

(#35) nicu71


nicu71
addikt

Szerintem meg nagyonis ok ez a szabályos téglalap,vagy kocka ,kinek mi,valahogy sztem illik egy okostelefonhoz!
Egyébként,mégis milyen forma kellett volna ami a fanyalgóknak is megfelel?háromszög,ovális...netán szivecske??? :DDD

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#36) Ricardo válasza Quasi_modo (#34) üzenetére


Ricardo
félisten

Az a különös, hogy pont a Nokia csinálja.

(#37) Depression válasza kbencee (#19) üzenetére


Depression
veterán

Imádom, amikor képek alapján el lehet dönteni, hogy mennyire minőségi egy eszköz. Gondolom Te is a kék színe alapján döntötted el.
Szerintem meg végre van valaki, aki mer végre vidámabb készülékeket mer gyártani, és nem minőséginek látszó fekete van, és feláras fehér.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#38) Quasi_modo válasza Depression (#37) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

és nem minőséginek látszó fekete van, és feláras fehér.
Meg pink..
A magam részéről biztos értékelnék pl. egy sötétkéket.

valami

(#39) Karma válasza Depression (#37) üzenetére


Karma
félisten

Melyik gyártó kér többet a fehér készülékért? :Y

“All nothings are not equal.”

(#40) Lall válasza Karma (#39) üzenetére


Lall
veterán

Szerinted? Sasmung Galaxy S II. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#41) leviske


leviske
veterán

Nekem már az N9 is nagyon tetszett és ha tényleg a 701 utódja lesz árban, akkor nagyon vevős kis telefon lesz. Persze én inkább várok még egy kicsit, míg előállnak valamivel, ami megközelíti az N8 kamerájának a színvonalát.

MOD: Jut eszembe, ugye ez az alsó Symbian-t idéző gombsor csak egy vicc? :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.