Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-17 15:57:29

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 520 - gyakran feltett kérdések, hasznos tudnivalók

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8751) kopogo


kopogo
tag

(#8752) T_Stark


T_Stark
őstag

Hát ma valami nagyon fura történt.
Este úgy feküdtem le hogy 60%-on volt az akku. Reggel meg mikor keltem, ki volt kapcsolódva a teló, és be sem kapcsolt :Y Teljesen le volt merülve!
Estére pedig még a wifit is kikapcsoltam.
Töltőre dugtam, és úgy tudtam bekapcsolni. Ez meg mi a franc volt?

(#8753) westcoastog válasza T_Stark (#8752) üzenetére


westcoastog
veterán

Érdekes, dolog az biztos, bár én inkább esténként mindig kikapcsolom, emiatt is, nehogy valami process megragadjon és lezabálja a telót.

Akinek gondja van az akkuval, próbáljon meg egy bekapcsolhatatlanságig merítést, utána maxra töltést, úgy vettem észre nálam azóta normalizálódott az aksi használat/visszajelzés.

(#8754) Sub-ZeRo válasza T_Stark (#8752) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Van battery app-od fent, vagy valami hasonlód? Mert az igen csak eszi az akkut.
Amúgy nekem is van egy dolog, amit nem értettem. Töltőre dugtam (pc-telefon) és 50%-on kilépett a telefon és nem bírtam bekapcsolni. Akku ki és jó lett. Hát nem tudom azt sem, hogy mi volt.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8755) T_Stark válasza westcoastog (#8753) üzenetére


T_Stark
őstag

Azért kell estére bekapcsolva hagynom, mert erre kelek (kész szerencse hogy ma magamtól felébredtem időben, mert várhattam volna hogy ez ébresszen...)
Hát most lemerült teljesen, utána fel lett töltve 100%-ra, kíváncsi leszek rá mit mutat ezek után.

Valami beragadhatott, az zabálhatta így le?

Sub-ZeRo
Insider van fent egy ideje, de eddig nem csinált ilyet.

woland_y2k
Úgy szoktam ha már elég alacsony szinten van az aksi, de álmomban sem gondoltam volna hogy 60-ról teljesen lemerül úgy hogy semmi nem megy rajta.

[ Szerkesztve ]

(#8756) Воланд válasza T_Stark (#8755) üzenetére


Воланд
titán

lefekves elott ra kell rakni toltore, reggel meg levenni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8757) westcoastog válasza T_Stark (#8755) üzenetére


westcoastog
veterán

Csak azért írtam mert nekem még nincs szükségem az ébresztőre, ha meg lesz ott van az androidos telefonom vekkernek. :DDD

Kitudja akármi beragadhatott ami meghajtotta a hardvert rendesen.

(#8758) Sub-ZeRo válasza T_Stark (#8755) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ja, meg ted repülőmódra és akkor nem eszi az akkut.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8759) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Megyek a tescoba. Akarok valami memóriakártyát venni. 8GB-set szeretnék. Mi a max amit kidjak ott érte?
Vagy ha tudok jó helyet ahonnan jó kártyát adnek el, ami még gyors is akkor ne habozzatok írni :DDD

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#8760) AMD Power válasza consono (#8720) üzenetére


AMD Power
titán

Igen ez az előző akciónkban volt. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#8761) ferke72


ferke72
aktív tag

Kérdezném ismét ha nem jönnek be rádión adók szinte csak egy kettő mit tudok tenni?
Fülhallgató letesztelve más típuson okés..:)
köszi :D

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#8762) old rocker válasza ferke72 (#8761) üzenetére


old rocker
veterán

káromkodsz, hogy: vagy rossz vételkörzetben használod; vagy a rádió gyenge

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#8763) muratomi1


muratomi1
senior tag

Sziasztok
a GDR3 frissítés mikor jön ki telenornál? :D rá tudom én tenni magam a frissítést?

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#8764) Rinita válasza kaliber (#8718) üzenetére


Rinita
tag

Hol találom a futó alkalmazásokat a beállításokban? A netből hogy kell kilépni?

[ Szerkesztve ]

(#8765) kopogo


kopogo
tag

Hello!

Egy kérdés Mi is az a developer amit egy kicsit visszább taglaltatok.
Remélem ez nem tilos kérdés!?

(#8766) Chris0321


Chris0321
addikt

Szevasztok.

Egyik kollégám is ilyen telefont vett és van vele egy kis problémája. Két számítógéphez is próbált vele csatlakozni(mindkettőn win7 van) és egyszer az egyik felismerte, a windows phone programot letöltötte és utána egyáltalán nem érzékeli. A windows intézőben sem mutatja. Nekem 620-asom van, azt mindkét gép azonnal felismerte ugyanazzal a kábellal. Felhívtuk az ügyfélszolgálatot, (T-mobil 1430-at ha jól emlékszem) ott egy fickó nem túl magabiztosan azt mondta lehet szoftverprobléma és vigyük be az egyik üzletbe. Azt mondta 620-ast tesztelt nemrég és elvileg az ugyanúgy működik. Mivel a szomszéd városba kellene beutaznia a kollégámnak gondoltam előbb megkérdezem olyantól akinek szintén ilyen telefonja van, hogy a két típusú telefonnak ugyanaz-e a csatlakozási menete(rácsatlakozom a számítógépre és az keres magának illesztőszoftvert) és ugyanazt a szoftvert használják-e.

[ Szerkesztve ]

(#8767) FireKeeper válasza muratomi1 (#8763) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a GDR3-at akár most is ráteheted, szolgáltatótól függetlenül, a mikéntjét már többször linkeltük.

fontos azonban hogy a GDR3 nem egyezik meg a Nokia által kiadott Bittersweet Shimmer rendszerfrissítéssel (mint ahogy a GDR2 és az Amber sem egyeztek meg). az majd csak később jön, és a szolgáltatóknak is jóvá kell hagyni, így várhatóan az Amberhez hasonlóan nem egyszerre érkezik mindenkinek.

a GDR3-at a Microsoft adta ki, és csak a fejlesztői telefonkra elérhető, azonban a regisztráció ingyenes, így te is felrakhatod.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8768) Dhampir válasza Mr.Grincs (#8759) üzenetére


Dhampir
félisten

Legalább Class 10-eset vegyél.

(#8769) westcoastog válasza Chris0321 (#8766) üzenetére


westcoastog
veterán

Ugyanazt a szoftvert használják, a windows phone program meg nem kell, csak ha szinkronizálgatni akar, anélkül mass-storage módban kéne csatlakoznia a telefonnak.

[ Szerkesztve ]

(#8770) muratomi1 válasza FireKeeper (#8767) üzenetére


muratomi1
senior tag

Huh és belinkelnéd hol kell regisztrálni? :D a nokia szoftvere igazándiból nem izgat, tudom vannak ott jó cuccok de akkor se. Majd max lefrissítem amikor kidobja a nokia az új, általuk megszerkesztett rendszert.

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#8771) Chris0321 válasza westcoastog (#8769) üzenetére


Chris0321
addikt

Köszönöm.

(#8772) FireKeeper válasza muratomi1 (#8770) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

itt minden info-t megtalálsz

regelsz a win phone app stuido-ra
leszeded az SDK-t
unlockolod a telefont a developer registrator progival
ezután már látni fogod a frissítéseket a telefon/beállítások/frissítés menüben

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8773) Mr.Grincs válasza Dhampir (#8768) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát olyan nem volt. De 2790 Ft ért volt 8GB-s kingston class4 es.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#8774) Joker88


Joker88
őstag

tudtok valami - lehetőleg offline - szótár/fordítóprogramot a telefonra ?

ja, és azt valaki meg tudja mondani,hogy maga az alkalmazásmenü (ha az élő csempéket balra kihúzom,arra a menüre gondoltam ) mikor,hány alkalmazásnál vált át a kezdőbetűs felsorolásra ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#8775) muratomi1 válasza FireKeeper (#8772) üzenetére


muratomi1
senior tag

Miért nem támogatja az SDK a win7-et?
Mégis honnan szedjek le olyan SDK-t ami támogatja? valaki tudna adni egy linket? :))

[ Szerkesztve ]

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#8777) kaliber válasza Rinita (#8764) üzenetére


kaliber
aktív tag

1.
Itt található
2.
Többször nyomkodom a vissza gombot és kilép a netből is.

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#8778) old rocker válasza Joker88 (#8774) üzenetére


old rocker
veterán

Én már letöröltem, az áruházban keress rá, van ilyen. Feleslegesnek találtam a gyári szótárprogram mellé.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#8779) Lall válasza #40993792 (#8776) üzenetére


Lall
veterán

45 (asszem)

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#8780) stefyY


stefyY
őstag

3-4k környékén milyen fülest vennétek a telóhoz? :DDD Néztem JVC-t, Pioneert is...4k-ért már van Skullcandy is azt hiszem, csak nemigen értek hozzá :DDD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#8781) HuMarc válasza stefyY (#8780) üzenetére


HuMarc
addikt

In-earből ilyet, Earbud-ból meg nem tudom. Én egy Sony MDR-E818LP-t használok, de ezt igazából már sehol sem forgalmazzák.

A Skullcandy-n kicsit magas a hypefaktor, nem tudom, milyenek ezek az olcsó darabok, de a drágábbak sem érnek annyit, amennyiért vesztegetik őket.

[ Szerkesztve ]

(#8782) muratomi1 válasza stefyY (#8780) üzenetére


muratomi1
senior tag

Az olcsó Skullcandy (3-10 ezer ft) fülhallgató szar
nem adnak garanciát vagy ha igen akkor a garancia lejárta után felrobban az egyik, utána 2 hétre a másik része.
Én eddig nagyon sok ilyen szarral találkoztam és lehet, hogy nem mindenkinél van ez de sajnos ez szokott lenni. Vegyél inkább Sony-t de akkor is 7 ezer ft felett, ill. felhallgatót tudom ajánlani az MDR-V150-et.
Vagy vegyél 2 ezer ft-ért 2 maxell fülhallgatót 2 havonta :DD

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#8783) stefyY válasza muratomi1 (#8782) üzenetére


stefyY
őstag

ED-ben élettartam gari a Skullcandykre... :U

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#8784) nicu71 válasza muratomi1 (#8775) üzenetére


nicu71
addikt

nem kell semmi sdk...Az appot a telefonon nyisd meg,beirod az MS accountot,oszt kb ennyi,frissitések keresése,ha sokáig keres akkor talál is. ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#8785) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Sziasztok!
Van egy e-mail fiókom (xy@freemail.hu), azt simán be tudom állítani, de ugyanehhez az e-mail címhez tartozik egy google calendar is. Hogyan tudom mindkettőt működésre bírni? Amikor próbálom beállítani, akkor hibaüzenet, hogy ilyen e-mail fiók már van.
Köszi.

(#8786) Rinita


Rinita
tag

Hogy kell beállítani az internet Explorerben hogy jegyezze meg a felhasználó nevet és jelszavakat? Hogy kell beállítani kezdőlapot? Az lehet a baj hogy a mobil verziót használom és nem az asztalit?

(#8787) schumy1 válasza Rinita (#8786) üzenetére


schumy1
aktív tag

Nem lehet beállítani hogy jegyezzen jelszót, meg nevet egyenlőre. Remélem ezt javítják.
Kezdőlapot én sem találtam még, talán a beállitásban valahol, de nem hiszem.

A Vable Browserbe lehet kezdőlapot beállítani.

[ Szerkesztve ]

(#8789) nicu71 válasza Rinita (#8786) üzenetére


nicu71
addikt

a kezdőlapot én úgy oldom meg,hogy amit szeretnék kezdőlapnak,azt kirakom csempébe,és azt nyomogatom ha netezni óhajtok.Ennyi.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#8791) duo válasza Rinita (#8786) üzenetére


duo
őstag

Isten hozott! :)

próbálj rá az explora 3-ra. elfogadható cucc, van gyorshívó felülete. de az ie sem rossz itt. csak faék egyszerűségű

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#8792) schumy1 válasza duo (#8791) üzenetére


schumy1
aktív tag

Ezt meglesem én is.

(#8793) Rinita válasza duo (#8791) üzenetére


Rinita
tag

Köszönöm :) és Köszi a válaszokat.

(#8794) Sub-ZeRo válasza #40993792 (#8788) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem a PH lapon megjegyezte a felh.nevet és jelszót. Lehet azért, mert a kedvencekbe raktam?!

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8796) Sub-ZeRo válasza #40993792 (#8795) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Jah, értem. :)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8797) zuioch


zuioch
aktív tag

Hát végül is akkor menti, nem? :)

"előzmények törlése:
Ez a művelet törli az Internet Explorerből az összes ideiglenes fájlt, előzményadatot, cookie-t és MENTETT JELSZÓT"

előzmények törlése mozillában is törli a jelszót

(#8798) pethYeti válasza zuioch (#8797) üzenetére


pethYeti
addikt

Nem az IE menti a jelszavat, hanem az oldal süti formájában.

(#8799) AMD Power


AMD Power
titán

Nekem is kezd az akku idő hülyéskedni. Este volt vagy 30% a aksim. Most reggelre teljesen lemerült. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#8800) d@minator


d@minator
addikt

Vagy 10 perc kellett kellett mire megtaláltam a PIN kód cserét. A telefonkönyvben van a 3 pötty megnyomásával a kézikönyvvel ellentétben...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.