Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Jó cikk lett, az animációkért külön gratulálok :)
Tetszenek az üzleti mobilok, de ez a cucc valahogy sosem fogott meg - túl nagy, túl nehéz, számomra nem praktikus.

(#102) Kolondrum válasza ^Clown (#101) üzenetére

Igazából mindig párom viszi ha együtt vagyunk. Éppen befér a teló meg pénztárca + apróságok egy birkába. :DDD Egy külön táska lenne neki kényelmes. [link]
Mióta hordom meg használom rendesen kinyílt a világ úgymond.

(#103) TommyX_


TommyX_
őstag

Most látom, hogy kiírta a cikket :D
Egy ismerős a Nokiaprogramokról (az E90 témából.)

Volt olyan időszak, mikor azon gondolkodtam, hogy eladom az E90-t, de rájöttem, hogy h*lyeség lenne(meg persze csomót buknék).
Ezek idegesítő hibák az E90-nél, és sajnos én is tapasztalom őket:
kopik a navi gomb
kopik az előlap
Az a vicc, hogy én puha tokban hordom és még így is lekopott :W

Zavar-e az E90 mérete?
Engem nem, mert tudom, hogy egy nagy kijelző van belül.
Voltak jó páran akik kérdezték, hogy milyen telefon van nálam, erre azt mondtam, hogy nekem csak ilyen nagy és régi telefonra telik :DDD

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#104) Kolondrum válasza TommyX_ (#103) üzenetére

Hellló kolléga, régen láttalak. :R Nagyon ritkán vagyok nálatok. Minden gondom megoldódott a telóval és a nettel így már nem is kell írni a HSZ-ekre válaszolni. Istenítem az operát is ;) ! Az új router nagyon ütős! 20 perce jöttem rá, hogy megeszi a teló a WPA/WPA2-es kódolást is ezzel a routerrel, DI-524-el nem ette meg, nem csatlakozott.

Jaja a kopás, rossz látni, de attól még megy és igen is szép.
PierreCardin tokban hordom én is, de kopik.

Méret: szoszo, de kva sokat tettek bele ebbe a kis téglalapba. Majd ha odakerülök, hogy én cipelem és nem párom táskájában jön velem akkor majd megtanulom hordani. Hazafelé 10 percet a zsebemben volt, egyet léptem és húzta le rólam a nadrágot na meg a lábambnak ütődött. Orsvosolható problémák főleg ha bejön a farmeres időszak nyár után, övre fel lehet tenni.

[ Szerkesztve ]

(#105) TommyX_


TommyX_
őstag

Én mindig zsebben hordom(tokban) nekem is húzza a zsebem, de ott a nadrágszíj :DDD
Amikor leülök, akkor kényelmetlen egy kicsit, hogy a zsebben van, de ezek nem problémák ;)

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#106) MPowerPH válasza Kolondrum (#86) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mert gépelni iszonyatosan rossz vele. Azt nem kívánom senkinek sem. Persze egy UP -ot azzal is lel lehet írni, de a normális fórumozáshoz qwerty kell.

Don't Tread On Me

(#107) TommyX_


TommyX_
őstag

SymbianOS:
Láttam kettő képen, hogy a háttered egy csaj, aki párnán fekszik és fejhallgató van a fején, az a kép mekkora felbontású és mi a kiterjesztése?

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#108) Kolondrum válasza TommyX_ (#107) üzenetére

love_music_1680_by_chorop.png
kell?

(#109) TommyX_


TommyX_
őstag

Nem kell :B , csak azért kérdeztem, hogy milyen formátumú képpel tudtad elérni, hogy a belső kijelzőn is jó minőségben jelenjen meg a kép,kösz ;)

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#110) Kolondrum válasza TommyX_ (#109) üzenetére

Figyu 8giga memóriának annyira mindegy a kép milyensége, ha 5 mega hát 5 mega. Ez amit kérdeztél 2.1 megás. Van hely.

(#111) TommyX_


TommyX_
őstag

Kösz a képet :K
Nekem nincs gondom azzal, hogy mennyit foglal egy kép :)

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#112) donjohnson


donjohnson
addikt

én is ilyen telót akartam, de aztán végül a jó öreg p990i lett belőle. :DDD

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#113) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Tudtok olyan game -eket a telóra, ami teljes egészében kihasználja a belső kijelzőt?
Red Alert -et próbáltam, de sajnos berakja középre egy kockába. :(

Don't Tread On Me

(#114) TommyX_


TommyX_
őstag

Ha még érdekel, én tudok 1-2-t :K :
(ezek Symbianos játékok)
Crash Bandicoot Nitro, Raging Thunder, Global Race, Quake, Quake 2, Quake 3, Need For Speed Undercover, Oval Racer, Shadow Warrior, Wolfenstein 3D, hirtelen ennyi jutott eszembe. :B

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#115) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ha valaki még jár erre. Feltelepítettem a Duke Nukem -et az E90-re, szerváltam bluetooth -os egeret is hozzá.
Annyi a probléma, hogy belső kijelzőn rossz a tájolása. Elfordítva jelenik meg, és csak 400x240-ben, tehát a belső kijelző 3/5 -ödét takarja le. Ami még nem is lenne nagy probléma, ha nem lenne rosszul tájolva. Mi lehet a megoldás?

Don't Tread On Me

(#116) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Találtam egy jó kis blogot erről, portugál srác nagyon tud. Írtam is neki, mert az oldalon nem leltem rá a megoldásra.

Don't Tread On Me

(#117) TommyX_


TommyX_
őstag

Én még járok erre, de már 1 hónapja nem használtam a telot, mert nem csinálják meg a kamerát, most van 3x szervizben :((

[ Szerkesztve ]

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#118) Kolondrum válasza TommyX_ (#117) üzenetére

Mert? Otthon nem gondoltad hogy kicseréled? Igaz h necces és macera szétszedni de meg lehet csinálni. Én biztosan nem engedném szerviz kezébe.

Mellesleg még mindig jól elvagyok vele, igaz már az utódláson gondolkodom. Sok jelölt van de még nem tudom. Az biztos, hogy békében válok el tőle mert ez egy ritka jó készülék.

(#119) TommyX_ válasza Kolondrum (#118) üzenetére


TommyX_
őstag

Amig garanciás addig nem nyúlok hozzá, nem is volt baja ezen kivűl, de a kopás eléggé idegesítő :W

Én is gondolok utódon, nekem az N8 jönne be.
Végülis amit tud, az nekem pont megfelel :D

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#120) punisher1


punisher1
aktív tag

SymbianOS

(#121) Kolondrum válasza punisher1 (#120) üzenetére

Ment privát üzi!

(#122) huszi.gyb


huszi.gyb
senior tag

Sziasztok!
Nokia E90-em van. Be lehet állítani azt, hogy ha van új szoftver, akkor automatikusan frissítse? vagy ezeknél a telefonoknál még nem volt ilyen?
Üdv: Huszi

www.dongosofor.hu

(#123) huszi.gyb


huszi.gyb
senior tag

Esetleg más S60 telókon hol lehet beállítani?

www.dongosofor.hu

(#124) krysn95


krysn95
csendes tag

Arra van valakinek tippje, hogy honnan lehetn V2-es billenytűzetet szerezni? Ha még magyar is lenne akkor már szóhoz sem jutnék..Egyzserűen sehol sem találok..sem vaterán, sem ebayen..

Köszönöm ha valakinek van tippje

(#125) tomee007007 válasza krysn95 (#124) üzenetére


tomee007007
őstag

nézzél szét most, ebayen és vaterán is sok van fent

(#126) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Srácok! E90-est memóriakártyával meddig lenet bővíteni?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#127) tomee007007 válasza wertigo1984 (#126) üzenetére


tomee007007
őstag

elvileg 2 GB-ig lehet bővíteni, nekem a 4Gb-t is felismerte

(#128) wertigo1984 válasza tomee007007 (#127) üzenetére


wertigo1984
őstag

mennyire megbízható? Tudom hogy már nem igazán van rá frissítés, de sűrűn fagy? Beszéd közben mennyire halk a belső hangszórója?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#129) tomee007007 válasza wertigo1984 (#128) üzenetére


tomee007007
őstag

nekem kb 2 hónapja van meg de semmi panaszom nem lehet rá. Csak nehéz jó állapotút találni...

(#130) tomee007007 válasza wertigo1984 (#128) üzenetére


tomee007007
őstag

Nekem a legújabb gyári nokia szoftver van rajta, és eddig még nem volt fagyás, még mai értékrenddel sem annyira lassú, amivel sokat kellett szórakoznom, az a nokia maps, mert ezen gyárilag még fizetős van, de meg lehet oldani, hogy jó legyen. A hangszóróval nem volt gondom. Amik típushibák ennél a készüléknél, mint az összes kommunikátornál általában, az a szalagkábel hiba, bár hallottam hogy a hangszóróval is lehet gond, de annak a javíttatása nem nagy összeg. Ha használtan veszed, javaslom, költsél rá többet, de jó állapotú legyen a burkolat, mert abból eredetit szerezni szinte lehetetlen, és az utángyártott is drága(és más színűek is).

(#131) wertigo1984 válasza tomee007007 (#130) üzenetére


wertigo1984
őstag

előszöris :R . Hasznos infókkal szolgáltál. Most érintősöm van, bár megszoktam, de az E90 az egyik szívem vágya amióta megláttam :C (Nokia-fan).

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#132) tomee007007 válasza wertigo1984 (#131) üzenetére


tomee007007
őstag

nekem az elmúlt 10 évben nem volt nokiám, csak winmobilok/pda-k, aztán belebolondultam az N8-ba, de minidg is nagy vágyam volt egy kommunikátor, sikerült is szereznem egy barnát, mondjuk elég rossz állapotban volt, de sikerült "restaurálnom"

(#133) wertigo1984 válasza tomee007007 (#132) üzenetére


wertigo1984
őstag

nekem meg az elmúlt majd 10-15 évben csak Nokiám volt, noha teszteltem sokfajtát (samu, sonyerik, lg, apple), de tavaly októberben váltottam át samura, amit, kicsit megbántam. Nekem az N8 annyira nem jön be :R , de attól függetlenül nem rossz. Az E90-be az tetszik, hogy ronda nagy és nehéz, de valami csodálatos! N86-ot szeretnék mellé.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#134) wertigo1984 válasza tomee007007 (#132) üzenetére


wertigo1984
őstag

az akksija átlagos használattal meddig bírja? (3g,edge,mindenféle adatkapcsolat kikapcs+wifi offra csak ha netezek) Az enyémet (samu) átlag napi 1óra dumával+némi wifivel (emaileket pc-n nézek) 1-1.5 naponta tölthetem :(((

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#135) tomee007007 válasza wertigo1984 (#134) üzenetére


tomee007007
őstag

nekem az N8 a fő telefonom, az E90-t másodlagosnak használom. Van hozzá két új 1500mh-es gyári nokia aksim, napi 1 óra netezéssel (wifin), és kb fél óra zenelejátszással, meg még kb 1 óra "pötyögéssel" simán kibírja 4 napig, úgy, hogy főleg a belső kijelzőt használom a legkisebb fényerővel (az N8 is kb ezt a terhelést kapja, csak azon folyamatos a netkapcsolat, és,pluszban kb 1 órát beszélek rajta, és az is 4 napig bírja, tehát az új androidos/winmobilokat veri) Mondjuk az új samsungoknál sok a panasz az üzemidőre...
Visszatérve az E90-re, sokan mondják hogy szívja az aksit, de ez nekem eddig nem jött le. Mondjuk ha megnézel egy mp4 filmet (ja, divixet/avit nem nagyon játszik le, próbáltam pár programot, de nem igazán voltak használhatóak) a belső kijelzőn max fényerőnél, az azért szívja az aksit, úgy kb 2 napot bír utána, de a zenelejátszás alig vesz le belőle.

(#136) wertigo1984 válasza tomee007007 (#135) üzenetére


wertigo1984
őstag

az enyém bada (Samsung Wave 2). De ez szerintem gáz, hogy a 10-ből 2-esen a fényerő, minden ki van kapcsolva rajta, csak néha wifizek, és másfél naponta tölthetem :F :((( Jó lesz nekem az E90 mindennapi használatra, mellé ha nem is N86-ot, de majd valami komolyabbat vennék. Az biztos, hogy nem mindenkinek van e90-ese :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#137) tomee007007 válasza wertigo1984 (#136) üzenetére


tomee007007
őstag

az biztos!

Van hozzá egy gyári tok is, a CP-285-ös, de sehonnan sem lehet szerezni, én már 2 hónapja próbálom.....
Van már, amit kinéztél?

(#138) wertigo1984 válasza tomee007007 (#137) üzenetére


wertigo1984
őstag

még nem néztem ki. :( szerintem itt a ph-n veszek, ha van olyan állapotú. Semmi baja az enyémnek, csak mindig kell tölteni, és ez tipikus Samu Wave betegség. A páromnak ugyanezt vettem, neki simán megy 3-4 napot, de ő nem buzerálja annyit mint én.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#139) tomee007007 válasza wertigo1984 (#138) üzenetére


tomee007007
őstag

ha jól emlékszem az expresszen kutattam, és belebotlottam egy teljesen új állapotúba, karcmentes volt, a srác aki hirdette, nem is használta, és az ára is jó volt. Gondolom te is a barnákat nézed(nekem is az van), annál figyelj a burkolatra, mert ha nem a sötétbarna-lakkozott metál színű, hanem világosabb, mattabb, akkor az utángyártott!

(#140) wertigo1984 válasza tomee007007 (#139) üzenetére


wertigo1984
őstag

nekem a bordó színü is tetszik, a feketés is, de igen, a leginkább a kávébarna az igazi! Néztem, de ezeket [link] találtam csak. :R

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#141) tomee007007 válasza wertigo1984 (#140) üzenetére


tomee007007
őstag

akkor lehet hogy azt már elvitték....

ha nem találsz kopásmenteset, akkor lehet otthon egy kicsit javítani rajta: az enyém elég kopott volt, de makett-festékkel, rostironnal és egy kis lakkal nagyon szépen meg tudtam csinálni, az aksifedél nagyon le volt kopva (gsm boltokban csak teljen más barna színűt lehet kapni), arra pedig azt találtam ki, hogy bőrrel bevonom, így elég egyedi lett a teló hátulja, de nagyon jól néz ki.
Persze ha nem akar az ember szórakozni vele 9-11.000 ft között vaterán komplett házat+billentyűzetet(persze mind utángyártott, ebayről rendelt) lehet kapni fekete/barna/piros/fehér színben.

(#142) wertigo1984 válasza tomee007007 (#141) üzenetére


wertigo1984
őstag

nem baj, már várom a "kicsikét". Ha témát rakok fel rá, akkor a belső kijelzőn is ugyanaz lesz, vagy oda külön méretbe kell letölteni?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#143) tomee007007 válasza wertigo1984 (#142) üzenetére


tomee007007
őstag

Nincsen rá túl sok téma, sőt program sem, ha meglesz a "vasad" írj privátot, aztán küldök pár hasznos cuccot.
A téma ugyan az a két kijelzőn, csak jónéhány téma a belső kijelzőn nem működik rendesen, nem fedi le az egész képernyőt

(#144) wertigo1984 válasza tomee007007 (#143) üzenetére


wertigo1984
őstag

:R
a zedge-n, vagy a mobile9-en nézted a témákat?

(#145) tomee007007 : nem baj, csak találjak valami sötét dark theme-t, mert hajnalban mikor kelek, nagyon nem akarok a világos ikonok és háttérre rápillantani :N

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#145) tomee007007 válasza wertigo1984 (#144) üzenetére


tomee007007
őstag

igen, de nem sok használható, főleg az ovistore-on vannak jk

(#146) tomee007007 válasza wertigo1984 (#144) üzenetére


tomee007007
őstag

küldj egy mail címet privátban, nekem van jó pár sötét (barna, piros, ezek nagyon mennek a telefonhoz :D ), csak mert jó sokat kell bogarászni utánnuk...

(#147) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Udv aki olvassa meg ezt a topikot!

Tegnap vegre teljesult egy nagy vagyam hogy szert tettem egy E90re. :B
Annyi bibije van, hogy az akkufedel egyik sarkanal letort egy picike darab igy hajlamos leesni, ha nem ugy fogja az ember. Ha esetleg van valamelyikotoknek van egy folosleges akkufedele, az nyugodtan irjon priviben, mert erdekelne.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#148) orion1025 válasza wertigo1984 (#147) üzenetére


orion1025
őstag

Sajnos használtan csak leharcoltat fogsz találni.Újonnan lehet még venni, csak elég borsos 4-5000Ft között mozog átlagban.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#149) wertigo1984 válasza orion1025 (#148) üzenetére


wertigo1984
őstag

Igen utananeztem. Egyik nagy vagyam volt ez a telo, eladni biztos nem fogom. :N

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#150) orion1025 válasza wertigo1984 (#149) üzenetére


orion1025
őstag

Nekem már ez a harmadik ami most van :)

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.