Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blokad


blokad
senior tag

Kéne egy ilyen E90, csak sajna helyben nincs... :U

(#2) k.


k.
őstag

Azt nem értem miért nem csinál a nokia egy érintős, mai modern kommunikátort. Szerintem épp itt lenne az ideje. :)
A cikk jó lett.!

(#3) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Jó cikk lett! Az tuti, hogy én nem vennék egy ekkora dögöt:D Egy dolog borzaszt el és az a mérete:D

(#4) Tubi2


Tubi2
senior tag

Jók az animációk. :DD
Meg persze az írás is.

[ Szerkesztve ]

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#5) eclipse006


eclipse006
őstag

Grat a cikkhez,nekem adja ez a tégla :) . Le a kalappal az animációd előtt, irígylésre méltó. :R
Persze az írás is király!

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#6) Klinyo


Klinyo
csendes tag

Hát egészen megtetszett az E90-es, hibái ellenére is. Valamiért vonzanak az olyan kütyük ami mindent tud, de aztán csak a 3 alap funkciót használom, csak jó tudni hogy tudná ha akarnám :).
Jó lett a cikk, föleg hogy gyakorlot használója vagy a telefonnak és nem két hetes használat után írtál róla vélemény (mint sok más telefon "tesztelő"). :C :C :C

Már az előző életemben sem hittem a reinkarnációban.

(#7) P00By


P00By
nagyúr

Nagyon jó lett a cikk :R

(#8) EczkE


EczkE
addikt

Az animációk valóban ötletesek! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#9) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Jó cikk lett

"Ellenben volt benne wifi és kamera úgy mint a 9300i-ben, utóbbiról a kamera lemaradt"

Ehhez annyit fűznék csak hozzá, hogy a 9300i-ben a 9500-hoz képest, már jobb volt a Wifi, mivel b/g volt .

(#10) pee13


pee13
senior tag

És futtatja a kvéket!
[link]
:DDD :DDD :DDD

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#11) hemaka


hemaka
nagyúr

Jó kis telefon annak ellenére, hogy utálom a Symbiant, meg egy tégla. :D

(#12) Zoz


Zoz
őstag

Nekem volt 9110, elégedett voltam vele, jött utána 9210, azzal is, természetesen a következő a 9500 volt...
És szép sorban jöttek, amit írtál is "0 szoftveres támogatás, zsanértörés, szalagkábel szakadás"...
Na itt határoztam el, hogy soha a büdös életben nem lesz még egy Nokiám!
Így az E90 már kimaradt...

Amúgy a Communicatorok súlyával nekem semmi bajom, így egyből feltűnik ha elfelejteném magammal vinni. Egy telefon legyen normális méretű, hogy meg lehessen fogni rendesen, normális méretű gombokkal.

(#13) HXY


HXY
addikt

És a 9000? Az hol van? :)

(#14) jbush


jbush
tag

Jó cikk :)
Én is ilyet használok fő telefonomnak már vagy két éve. Nekem egyáltalán nem kopik, csak a külső navi billentyű. (Van egy karcmentes is, azt egyáltalán nem használom, csak a gyűjteményben van.) A méretével nincs gondom, bár az igaz, hogy - csontkollekció-testalkat lévén - rólam szó szerint lehúzza a (rövid)nadrágot, de ez sem zavar. Szeretem.
A sebességével meg vagyok elégedve, érintőkijelzőt sosem szerettem. Ha le kéne váltanom, nagyon gondolkodóba esnék, mire, mert az E71 és követői nekem kicsik, és csak teljes billentyűzeteset vennék.

(#15) Sonec


Sonec
tag

Nagyon hangos és szereó :Y

LC-Power Tápok Topikja: http://href.hu/x/d1cd

(#16) Sanraith


Sanraith
aktív tag

Érdekes cikk, bár nekem kicsit sok volt benne a smiley. ;)

(#17) pite4


pite4
tag

Jó kis írás! :R Régóta kacérkodok az E90el , de még nem mertem beválalni :DDD .

Egyszer azt hittem, tévedtem. De tévedtem.....

(#18) Joe.36


Joe.36
addikt

Nekem volt imádtam :) és utáltam egyszerre, főleg a féltégla mérete miatt, néha előny... de sokszor nagyon nagy hátrány....

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#19) Fancy-boy válasza jbush (#14) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ott az E75 .

Az is elég nagy, és teljes QWERTY + nem érintős :))

(#20) gabor85


gabor85
őstag

őőő, a navigálós képeken a jármű az egy tank?:D

(#21) old rocker


old rocker
veterán

Volt E90-em, néha most is sajnálom. A mobilkereskedőknél lehangolóan nyomott a vételi ára.

Az írás róla - tökéletes. Grat.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#22) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Este jövök! Addig is köszönet Airlive-nak a wifi miatt. Egy társasházban csíptem el! Hiba nem lekódólni. (E90-röl)

(#23) madstunt


madstunt
addikt

én tudom mire elég egy e90 2010ben! arra amire megjelenésekor talán?:D

(#24) Magnum_


Magnum_
nagyúr

jó kis írás, nem a megszokott, nagyon tárgyilagos mobilteszt

I humbly and respectfully decline™

(#25) JanFe


JanFe
aktív tag

Tetszett a teszt. :)
Nem rossz keszulek a E90, de nekem tul nagy... :)

"There is nothing permanent except change"

(#26) Gude


Gude
senior tag

Nagyon tartalmas írás lett!Gratula.A teló viszont hatalmas.zsebben hordva garantált "gerincferdülés" :D

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#27) RaiDani


RaiDani
tag

Jó lett az írás, grat. :)
Az animációk nagyon ütnek. :D

(#28) kpal


kpal
veterán

Nagyon tetszett az irás ;) . Csak minőségi telórol van szó nem holmi gagyi divat telorol. Ja és jol néz ki a flotta Nokia. ;)
Én az N80-ra is feltettem az Opera böngészőt és az a legjobb. Lassan én is váltok N95 8GB kiváncsi vagyok mit tud a GPS.

(#29) FoxiestFox válasza pee13 (#10) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Csodálkoztam is, hogy ez kimaradt az amúgy jó kis bemutatóból. :D
Én emiatt akartam ilyet venni régebben.

(#30) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Már biztos, hogy az itthoni router a baja mert a kölcsönzött nettel a belvárosban annyira ment, hogy csak lestem. Katt és azonnal jött a lap. :Y Ki mit ajánl? D-link Dir-600?

Klinyo! Detto! :R

EczkE! Nem ma készültek, van tri Nokia 7650-ből is, azok is tudnak táncolni. ;)

pee13! Ja, egér támogatása is van. Doom is szalad rajta, de ezek nagyon a végletekig menő dolgok. Nem erre találták ki.

Zoz! A 9xxx-es széria problémás volt szalagkábel terén, meg a zsanérok... A jelenleg nála lévő 9110-esre vigyáztak, de egy erősebb behatás és kiszakad ott minden. :(

HXY! Szoktam látni néha eladót, se most nincs rá keret.

jbush! Cserélünk? Adok helyette dummy-t. Komolyan olyan mint az igazi csak semmire sem jó. :)

Sonec! Javítom!

Sanraith! Alap! :K

gabor85! Vannak komolyabb járművek is, nem átlagos Garmin. Ma pl jelezte, hogy olyan helyhez közelítek ahol mérhetnek. Naná hogy ott állt a police 3 lábúval. Ma óta elhiszem, hogy van benne valamit amit mond.

old rocker! fél-1 éve, westendben, a mekitől pár méterre, 45-ért V1-es komplett billzettel a kijelzőn.... Ki az aki olyat megvesz?

madstunt! Navigálás, NET. Van még benne pár cucc amihez nem nyúltam. :DDD

Saint_! Ha már elhangzott a mondatod akkor elmondom, hogy komplett lapokat töröltem ki, mert úgy gondoltam nem címlapra illik a stílus, így is úgy látom kissé súrol határokat. Sokkal lazább volt ez.

JanFe! :R

RaiDani! Türelem és egy kis előregondolkozás a titka. Időigényes. Látom a hibáit, ma már más lenne, sokkal pontosabb.

kpal! Az N95-ötöt mindig csak néztem. Úgymond elmentem mellette és megnéztem magamnak. Gyenge az anyagminősége.

dying_star! Kimaradt, pedig volt egy időben rajta pár dolog. NFS nem tom mi, az is ment. Nem erre találták ki illetve néha nagyon kényelmetlen a játékok játszása. Viszont külső billzettel azért kipróbálnám.

(#31) Bluegene válasza blokad (#1) üzenetére


Bluegene
addikt

skacok epp a deli pu on van egyvszep e90 a mobilosnal 29900ert! realis? épp olvastam mobilneten a cikket mikor hmmm mintha az elobb lattam volna :d olyan mint egy mini lapptop

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#32) azbest válasza Zoz (#12) üzenetére


azbest
félisten

sajna ez nem ritkaság. N900-ra már vagy fél éve ígérték a flash 10.1-et és nem várható most sem, már a youtube sem megy vele. N97 is egy ritka érdekes jószág, fagyás, inkompatibilitás megesik :)

(#33) Kolondrum válasza Bluegene (#31) üzenetére


Kolondrum
félisten

V1-es sztem és leharcolt vagy ha nem akkor valami olyan baja lehet ami hamarosan súlyos lesz, túl olcsó..... Egy előlap rá drága és annyira összetett a teló, hogy még én sem szívesen szedném szét még előlap csere miatt sem.

[ Szerkesztve ]

(#34) Bluegene válasza Kolondrum (#33) üzenetére


Bluegene
addikt

sztem v2es mert a belso kijelzo makulatlan. kivulrol is szep bar feny fele tartva hajszalkarcos. de belul makulatlan. birom h latatlanba megallapitod

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#35) Kolondrum válasza Bluegene (#34) üzenetére


Kolondrum
félisten

Csak mert túl olcsó. Lehet h függő! :DDD A szabadítása sem éppen very cheap.
Vagy nincs benne SD kari, vagy OEM! :))

(#36) FoxiestFox válasza Kolondrum (#30) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Azért vetettem el végül, mert túl nagy.
HTC Uni után egy kisebb telefon kellett, végül egy N93i lett, de még az is túl nagy volt.
Viszont annak ellenére, hogy abban is van 3d chip (tudtommal ugyanaz, mint ebben és az N95-ökben), azon nem futott a Quake 3, mert FP1 kell hozzá sajnos. :(
Mindezek mellett jó telefon ez, mert nem lehet szar ami belső kijelzőn képes meghajtani egy Q3-at. :DDD

(#37) Kolondrum válasza FoxiestFox (#36) üzenetére


Kolondrum
félisten

Igazából nem a a játékok a lényegek a telóban. Ma elvittem melóba ami nagyon nagy szó. Végig itt tudtam lenni, akármit el tudtam volna intézni neten. Félelmetes.

(#38) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Jó lett az írás. Érdekes volt.

(#39) FoxiestFox válasza Kolondrum (#37) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hát, de egy okostelónál említésre sem méltó alap az online jelenlét. :)
A játék viszont fantáziamozgató extra. ;)

(#40) Kolondrum válasza 8nemesis8 (#38) üzenetére


Kolondrum
félisten

Köszi!

dying_star! De azért megvenni? Hááááát!

(#41) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Na, ilyennek kell lennie egy tesznek! Jobb, mint az arenás :K Kb én is hasonló progikat/ezeket használtam S60-on, sohasem volt communicator Nokiám, de mindig izgatta a fantáziámat, viszont rájöttem, h 9210-el nem érdemes belevágni, ezekből meg egy szép igencsak borsos áron van.
Most neked akkor van V1-es és V2-es is?

(#42) Zoz válasza Kolondrum (#30) üzenetére


Zoz
őstag

"A 9xxx-es széria problémás volt szalagkábel terén, meg a zsanérok... A jelenleg nála lévő 9110-esre vigyáztak, de egy erősebb behatás és kiszakad ott minden."
Nekem a 9110-esben kellett cserélni az antennakábelt, sok év használat után, de a zsanér az ép, pedig le is lett ejtve párszor. Működik a mai napig is. 9210-es szintén nem lett kímélve, mégse volt semmi baj vele, szintén működik ma is.
Ezeket anno használtan vettem egy barátomtól (amikor megvettem a 9110-est, akkor vette a 9210-est, ami aztán később hozzám került), már eleve kopottak voltak, én se vigyáztam annyira rájuk.
Viszont a 9500-as volt sok-sok év után az első vadi új telefonom, óvtam mint a szemem fényét, mégis egy éven belül széttört az a k... zsanér :((
Eredeti NOKIA "kijelző körüli keret"-tel javítva, az se bírta egy évig se... a következő se... azóta szigetelőszalag tartja össze a telefon két felét :) egy idő után kontaktos lett a külső kijelző, gondolom a szalagkábel miatt.
Az, hogy időközben kinyírták a korábbi csúcsrendszerüknek számító S80-at, az már csak a hab volt a tortán :( Azóta is variálnak mindenféle Symbian az n-ediken rendszerekkel...

Marad az, hogy várom, mikor jön végre egy normális full QWERTY-s Android teló :)

(#43) Kolondrum válasza zolikaDB (#41) üzenetére


Kolondrum
félisten

V1-es, de kapott V2-es billzetet azelőtt h megvettem. Ő egy fiókban pihent, alig van benne 30 óra beszélgetés, elővették és egymásra találtunk. Itt vettem egy jóarctól, de tényleg, ritka egy jó humorú fazontól. :R Bőr törlőkendője is van meg pár ilyen finomság. Megérte akkor az árát. Ma már kettő is kijönne belőle, kettő olyan ami occsó.

Zoz! :R Ahogy gondolod.

(#44) FoxiestFox válasza Kolondrum (#40) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én se vettem meg ezért, mert túl drága. :DDD

(#45) Kolondrum válasza FoxiestFox (#44) üzenetére


Kolondrum
félisten

De ma már nem vészes. Annyi mint amennyiért anno a 9500-át vettem/adtam el. óóó szegény pára. :DDD

A volt 9500-ám. :R Bizony rá vigyáztak/tam!

[link1]
[link2]
[link3]
[link4]
[link5]
[link6]
[link7]
[link8]
[link9]

[ Szerkesztve ]

(#46) Tikakukac


Tikakukac
titán

Az írás príma, a teló pedig szintén. Nekem 5/5 :R

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#47) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Nagyon jó a cikk, hiányzott már egy ilyen. :R

Én kisebb megszakítással 1,5 éve használok E90 -et, napi szinten navigálásra autóban, netezésre pannon nettel és WLAN -al egyaránt. Suliban és buszon filmnézésre(az avik -k akadás mentesen mennek) És még néha modemnek is, ami megy kábelen is, szerintem azzal a legpraktikusabb.(nyaraláson így ment a net a notebook-ra ) Semmi problémám nem volt eddig a telóval, még csak nem is kopik annyira szörnyen, bár ez a Nokia toknak köszönhető. V1 -es ugyan, de a tok megemeli a kijelzőt lecsukott állapotban. Nyár elején el akartam adni, de rájöttem, hogy nem tudnám pótolni. Tulajdonképpen imádom, eddigi legjobb telóm a 6310 után. :D

Kis kiegészítés: Az aksija nagyon jó, ha valaki figyel rá, akkor rendszeres használat mellett is 2-3 napig bírja. Ebben tényleg van minden, net, wlan, telefonálás. A filmnézés jobban szívja, ott talán 2db 1,5 órás film fér bele, több nem.
Én egyetlen egy hiányosságát látom, az pedig a processzora. Kicsit gyengének találom. Ugyan ez a teló, egy 800MHz-s procival egy álom lenne. Érintőképernyő meg kell a francnak se. Van bluetooth egér és bill támogatás, egyébként meg én személy szerint jobban szeretem a gombokat nyomogatni. :)
És kezeli a 16Gb-s SDHC -kat is, csak kell hozzá a friss software. :)

Játékok az egyedüli dolog, amit még nem próbáltam. Esetleg a cikkíró írhatna egy privit erről a témáról. Anno próbáltam, de nem működött, valamit tuti elbaltáztam. De kíváncsi vagyok rá. :D

Még egyszer, nagyon jó cikk. :K :C

ui.: Tényleg nagy, húzza is a zsebet. Megoldás, övtáska, avagy szorosra húzott öv. :DDD Ezt akárhol előveszed, tuti mindenki megbámulja, néha még le is intenek, hogy ez micsoda. :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#48) blokad


blokad
senior tag

Valakinek nincs olcsóé' eladó? LG KS20 beszámítással? :U

(#49) Kolondrum válasza MPowerPH (#47) üzenetére


Kolondrum
félisten

Friss SW-m van, mindig az van. 300-al kaptam meg, adtam neki 400-at.
Akku: Beleírtam, de úgy ahogy én látom. Azaz: Egész nap nyúzva mindennel 1 nap. :R
Stimm? Vagy neked jobb az akkud? Rajta van a gyártási dátum, de most elő nem veszem! :DDD

blokad! Itt is van PH-n, meg **terán is. De sok kiesik már a képek megnézésekor, vagy a leírás olvasásakor. Ha függ szólj. ;)

[ Szerkesztve ]

(#50) iknight


iknight
senior tag

Jó volt olvasni, enkem is volt szerencsém ehez a telóhoz, és imádtam, ha nem lett volan olyan irgalmatlan lassú le sem cseréltem volna.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.