Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Kolondrum válasza iknight (#50) üzenetére

Hol akadt? A Nagy belső rendesen dolgoztatja a procit. Kicsit valóban lehetne gyorsabb az a CPU.

(#52) MPowerPH válasza Kolondrum (#49) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, nálam friss akku van, garanciáztatás után az is cserélve volt. És figyelek rá, hogy ne merüljön, és ne töltsön túl, polimernél az fontos. Egyébként proci csak akkor zavaró, ha Garmin megy, és sok az adat a térképen. Vagy néha a filmeknél/videóknál. Egyébként nem látom hátrányát, de tényleg jobb lenne kicsit erősebb.

Játékok terén van tapasztalatod?

Egyébként most is a teloról írok. :D

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#53) Kolondrum válasza MPowerPH (#52) üzenetére

NFS nem tudom mi volt rajta, meg Global Race, fúú meg pár dolog, de ezek régi dolgok.
Mobilnettel vagy wifivel? Azért vannak itt rejtőzködő E90 tulajok. :R

(#54) ganne98


ganne98
csendes tag

a haverom faterjának van egy ilyen mikor elmentünk hozzájuk vendégségbe és megláttuk csukott állapotban nagyot röhögött mindenki, csak én nem mert tudtam, hogy ez egy kir teló.
becsukva tényleg vaskos egy picit... :DD

6070-E50-N85 Én vagyok a világ leggnagyobb nokia fanja!

(#55) MPowerPH válasza Kolondrum (#53) üzenetére


MPowerPH
félisten

Most Wifi -vel, pub -ban vagyok. :D

Főleg a Quake 3, Duke3D, és NFS érdekel.

Don't Tread On Me

(#56) Kolondrum válasza MPowerPH (#55) üzenetére

Én a java játékokat kerülöm mert hát gagyik. Neked sis-sisx-ek nincsenek tök véletlenül? Jó lenne nem levadászni őket netről hanem biztos forrásból megkapni. :U

ganne98! Régnemlátottmesszelakó haverommal összefutottam és kérdezte mid van? Éppen nálam volt és elővettem, tudtam h telóról netezik, kérdezi: Megfoghatom? Kezébeadtam és óvatosan kinyitotta, eltartotta magától. :DDD Nagy arc! Ő is akar egyet, de leharcolva is drága neki. Pedig ő kihajtaná a lelkét is.

[ Szerkesztve ]

(#57) WildBoarTeam válasza Kolondrum (#51) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Tetszik az írás. Elég jól beszámolsz a tudásáról, a hiányosságairól és okosságairól. :C
Nemrég futottam egy ilyen E90-be itt a PH-n 35k-ért (még 2 hó garis). Szerinted annyit megér? Azt passzolom, hogy V1 vagy V2....:)

blabla

(#58) MPowerPH válasza Kolondrum (#56) üzenetére


MPowerPH
félisten

Játékom egyáltalán nincsen, és most már szükségét érzem az unalmas órákra, amikor másra nincs kedvem. Pont azért kérdeztem én is rá erre. De most ráállok, megnézem mit tudok összehozni.
Anno találtam egy oldalt, amin volt fent sok sisx, de nem találom. :W

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#59) Kolondrum válasza WildBoarTeam (#57) üzenetére

Lehetett volna az jobb is, lassan rá fogok jönni, hogy hol. Ez van.
Vááá jót kérdezel. Látok egyet 35-be de flexes a kicsike, most vagy elbacta a szoftot és formázni kell vagy újra kell szoftvereztetni, vagy valóban hardver bajos és az kerülendő. Láttam egy olyat is ami jó meg szép, de jelen állapotában nem jó telefonálásra. Ezek a leírások....
Ha újra kellene E90-et vennem első lenne a V1 v V2 kérdés, kora, függősége,tartozékok, közeli képeket is kérnék, tehát baromira az eladó agyára mennék, de ha jó elvinném. Nevén nem nevezem az illetőt, de vettem tőle egy 7650-est, igaz h 1 hétig nem írt se privire se hirdetésre, utána azonban aktiválta magát, taliztunk jó telót adott el nekem. Árul egy E90-est. **terán is sok van, van közöttük olyan amit azonnal elvinnék, meg pár amit körbejárnék, meg sok amit hanyagolnék.
Megjegyezném, hogy ha függ és "lent" akarunk az sok. Érdemes az alapból lent vadászni. Jobb is a gyári "len". Rem érted.

BMW001! Ez olyan mint a téma, nekem volt pár kimondott E90 téma, kint bent hibátlan jól néz ki, de elvesztek. A KEY és CER fájljaimat őrzöm viszont.

[ Szerkesztve ]

(#60) MPowerPH válasza Kolondrum (#59) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nekem van pár nagyon faja témám E90-re. Kívül-belül jól mutat. :K

Don't Tread On Me

(#61) Kolondrum válasza MPowerPH (#60) üzenetére

Na valami komolyabb készülék elé került küld már át őket MSN-en. :B

(#62) MPowerPH válasza Kolondrum (#61) üzenetére


MPowerPH
félisten

Oksa. Dobj egy címet priviben, és holnap átküldöm őket. :)

Don't Tread On Me

(#63) kpal válasza Kolondrum (#30) üzenetére


kpal
veterán

Sajnos mamapság már az ujabb telók annyga ilyen gyenge . De itt van a 7650-em párszor már ejtettem el és semmi baja .Érződik a különbség a mostani N80-hoz képest .

[ Szerkesztve ]

(#64) Misi1979


Misi1979
őstag

"Komcsi" tulaj vagyok 9000 óta. 9000 és 9110(i), - ezek voltak az igazi kommunikátorok, amennyiben úgy értelmezem, hogy egy kommunikátornak meg kell haladnia a korát.

Ezek után következő generációk mindegyike valamiben hiányt szenvedett: 9210(i) - GPRS hiánya, normális anyaghasználat.
9500 - normális anyaghasználat, esetleg 3g? Fél év alatt 2x cseréltem zsanért (és belső kijelző körüli keretet). Pedig egyszer sem ejtettem le..

Ezután jött az E90, amit manapság is használok "melóstelefonnak". Nekem V1, mert lusta voltam elvinni Nokiához billentyűcserére. Kijelző fóliás belülről, így a max. csak némi "piszok" telepszik meg pár nap használat után a belső kijelzőn, ami meg könnyen eltüntethető:)

Kommunikátoros sztori: Csörög a telefonom, a céges telefonszámlám irreálisan magas. Felhívom a pannont, szeretném lekérni a híváslistámat faxon. Megadom a mobil fax-számom (pannonfax!) és már jön a híváslista is a kommunikátorra. Átfutom a kommunikátor belső kijelzőjén, elmentem, majd a böngészővel belépek a primposta webes felületére és továbbítom a faxot a cégnek, hogy ők is nézzék át, mi lehet a probléma. Történt mindez az Úr 1998. évében, Budapesten. Ez a történet is hozzájárult ahhoz, hogy a 9-es szériára tettem le anno a voksomat.

[ Szerkesztve ]

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#65) FoxiestFox válasza Kolondrum (#45) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szép jószág az is.
A dokkolót külön díjazom, az N91-hez is van, remek találmány. :D
Anno az osztályunkban volt egy srác, akinek 9200-ja volt, játszottuk rajta az a golyós cuccot (Bounce?), huhú, mekkora csoda volt akkoriban. :)

(#66) Misi1979


Misi1979
őstag

Ami még poén volt.. MS-DOS, Norton és Windows 3.0 9210i-n:)
9000-nél (Geos) le lehetett bootolni parancssorba, de megfelelő billentyűdriver hiányában nem lehetett vezérelni. 386-os proci van benne, ha jól rémlik:))

youtube-on van egy pár érdekes videó, pl ez a demo is megvolt 9210i-re... elég látványos volt, egy amiga demo csapattól.. (mondjuk kilépni nem lehetett belőle, csak akkulevétellel)

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#67) FoxiestFox válasza FoxiestFox (#65) üzenetére


FoxiestFox
félisten

De lehet hogy 9210 volt, meg nem mondom már.. :U

(#68) Kolondrum

9210 volt otársamnak réges régen, 20-ért vette és el volt törve minden zsanérja, elöl hátul, DE a bounce ment rajta! :DDD Óvatosan összefogtuk és nem szaladt el a szalagkábel.

(#69) korpicschess


korpicschess
veterán

Jó cikk lett. :R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#70) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Jó cikk lett. :R

(#71) elithun


elithun
őstag

Szupernek tűnnek ezek a Symbian-os telefonok. Vannak már újabb fajták is? :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#72) madstunt válasza elithun (#71) üzenetére


madstunt
addikt

S80ból már nincs

(#73) WildBoarTeam válasza Kolondrum (#59) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Na ráérdeklődtem, de már elkapkodták tőle a **terán. :(((

Amúgy 7650-re visszatérve. Egyik kollégám éli most a "óóldszmobilllos" korszakát. Vett magának egy 7650-est meg egy Ericsson T29-est. Felváltva hordozgatja őket.:DDD
De turboSIM-el müxenek!! Azért ez nagy szó szerintem.
Nekem 6600 volt az első symbianos telóm, de nem is cserélném el a symbiant semmi másra (bár a 6600-át kinyírta az eső).

blabla

(#74) iknight válasza Kolondrum (#51) üzenetére


iknight
senior tag

Mindenütt :D
Általánosságbna lassú volt, programok megnyitása, böngészés, vagy akár csak a menüben navigáláskor.

Bár nekem igen az elején volt még, a V1 verzió megjelenés után nem sokkal ,azóta lehet javítottak a dolgon.

[ Szerkesztve ]

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#75) Kolondrum válasza iknight (#74) üzenetére

Úgy tudom a 200 és a 300as sw között a sebességet megemlitették mint javítást. Fölek amikor kinyitod és felépíti a képet nagyba.

(#76) jbush válasza Fancy-boy (#19) üzenetére


jbush
tag

Kipróbáltam, de nem tetszik. Nagyon zavar, hogy amikor ki van nyitva, nem egy szép nagy kijelzőt látok, hanem egy kijelzőt, és mellette egy billentyűzetet.

(#77) toga007


toga007
tag

Elég jó ez a kis telefon.
Nekem személy szerint előbb kellene, mint a mostani egyszerűbb érintősek...

+36 7O 532 II47

(#78) MPowerPH válasza iknight (#74) üzenetére


MPowerPH
félisten

Persze. Az új soft -al rengeteget gyorsult a kicsike, rá se lehet ismerni. :N

jbush: Nem, egy nagy kijelzőt látsz, és mellette egy bill -t. ;)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#79) Napfénysüti

Nagyon jó cikk lett. :R Kicsit a program résznél visszajöttek a régi szép E51-es emlékek. :) De ilyen E90 valószínűleg sose kéne. Ez már tényleg túl nagy dög.

Més que un club!

(#80) iknight válasza MPowerPH (#78) üzenetére


iknight
senior tag

Érdemes lenne kipróbálni, de azért egy jó érintős telóban, sokkal több a potenciál már.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#81) NathanCullen


NathanCullen
senior tag

Jó kis cikk, köszi! Még emlékszem, mikor megjelent. Mintha most lett volna. Jó évem volt. Good ol' days...

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#82) Teszla_


Teszla_
senior tag

Nekem anno 9300i-m volt, eleinte nagyon szerettem, ki is használtam szinte minden funkcióját, de pár hónappal később már inkább nyűg volt a teló (újdonság varázsa pár hónapig). Legnagyobb hibája az volt, hogy borzalmasan lassú volt, főleg netezéskor. Opera mini + gprs sebesség mellett néha percekig töltött egy oldalt, míg ez egy k800i esetében pár másodperc, szintén gprs sebeséggel. Wlanon meg 1 óra alatt kifeküdt, az amúgy 2-3 napot bíró akksi. Másik gond a súlya volt, bár még így is az egyik legkönnyebb kommunikátor :)

Valaki említette, hogy nehéz lehet szétkapni az E90-et. Nekem nem tűnik nehezebbnek, mint a 9300/9300i-t. Mindkettőt kaptam már szét, előbbiből van is itthon egy hiányos példány, végtelenül egyszerű darab. Egy slide-os, vagy kinyithatós telefon szerintem bonyolultabb, szóval én szemrebbenés nélkül neki mernék állni az E90-nek is :DDD

Amúgy amikor 9300i-m volt, vágytam egy E90-re, de ma már inkább elkerülném. Az a 210 gramm már túlmenne minden határon. Nem tudom ki az az üzletember, aki ilyennel mászkál, szerintem azok kezébe nem ilyen telefon való.

(#83) Kolondrum válasza Teszla_ (#82) üzenetére

A súlya és a mérete valóban óriási hátrány, de ha meg kicsi akkor nem lehetne ekkora kijelzője és a tudása sem, meg a qwerty sem férne el. Ha communicator akkor nagy és nehéz. :F Az 5800 érintős, de vastag meg az sem éppen kicsi. 6300 után E90..... Már egy éve megvan a teló kb, de csak most volt alkalmam aktívan használni az elsődleges sim kártyámmal.
Mindig a megvétele jut eszembe az a fazon, nagggyon nagy volt! :C

(#84) MPowerPH válasza Kolondrum (#83) üzenetére


MPowerPH
félisten

Én is 6300 -ról váltottam erre. Majd közbejött egy 5800. Na most, jó meg minden, de PH-zni vele lehetetlen, és idegesítő. ;) Nekem nem jött be, bár az tény gyorsabb volt mint az E90, ugye erősebb procival könnyebb. Egyébként semmi extra, aztán mennyivel újabb. :) Nem tudom mit van mindenki oda a szar érintősöktől. Szvsz, én látok bennük igazi potenciált.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#85) Teszla_ válasza MPowerPH (#84) üzenetére


Teszla_
senior tag

Én is messze kerülöm az érintős telefonokat, valahogy sosem tudtam megszokni a kezelésüket.

(#86) Kolondrum válasza MPowerPH (#84) üzenetére

Igazából az E90 egy a sok telefon közül, a 6300 egy éppen a sorban lévő volt amiről váltottam. Miért nem lehet PH-zni az 5800-val?
Érintős telefon még ha hiszitek ha nem talán ha 2x volt a kezemben. Valami samsung olcsó tapi és kifújt. Az zavart benne, hogy nem éreztem azt h gombot nyomok le, nem volt határozott az amit csinálok. Biztos megszokható, de én még nem csípem a holt sima képernyő tapizását.

(#87) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nem rossz készülék még ma sem. Régebben a fene megevett hogy szerezzek egyet. Szerelem volt az első látásra. Csak idő közben megfertőzőt az érintőképernyős láz ;]
Szóval én nem lettem E90-es tulaj.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#88) rx7drift


rx7drift
csendes tag

Nekem is volt anno E90-enem,nagyon szerettem,de közhelyet durrogtatva: NAGYON NAGY VOLT.Amúgy még kinézetre is be jött,a tudás az meg pláne!Nagyon jó teló,aki együtt tud élni a méretével az marha jól jár vele!
AJÁNLOTT :DD

[ Szerkesztve ]

Rivörszájd mádöfákör.... ;D

(#89) Kolondrum válasza rx7drift (#88) üzenetére

Aki egyáltalán nem tudja hova tenni a telót az kislaptopnak nézi. Tapasztalat.
Tegnap előtt talán életemben először úgy vittem el, mint elsődleges telót tehát nem egy szatyos mélyén lapult mint GPS, mellettem a tag nézyte, úgy diszkréten mint által<ban szok<s vagy még illik. Sok sms-t írok ezért végig elől volt. Űegutóbb ilyen megnézés az új állapotú 7650-nél volt, pedig az sztem nem egy feltűnő teló.

(#90) Teszla_ válasza Kolondrum (#89) üzenetére


Teszla_
senior tag

Nekem is megnézték sokan a 9300i-t, nem tudták hova tenni, hogy most én telefonálok, aztán egyszer csak kettényitom a telefont és nyomogatom a sok gombot :)
Szerencsére az indiánok nem nézik ki az ember kezéből.

(#91) Kolondrum válasza MPowerPH (#52) üzenetére

2008/08/08-as az akkum! :DDD

(#92) rx7drift válasza Teszla_ (#90) üzenetére


rx7drift
csendes tag

Na és a 9210 és az előtti cuccok?Fordítva telefonálás?Na azon flashelt mindenki :DD

Rivörszájd mádöfákör.... ;D

(#93) LogiDrot


LogiDrot
csendes tag

Hello!

Én is boldog E90-es tulaj vagyok. A cikk nagyon jó! Az alkalmazásokhoz hozzátenném az ebook olvasó szoftvereket. Én a MobiPocket Reader-t használom.
Tényleg lehet bluetooth- os egeret csatlakoztatni hozzá???? Genius Navigator 900 Pro-m van. Párosításhoz kódot kér... Nekem nem sikerül... Tudna valaki segíteni?

Üdv!
Kisbali

(#94) Kolondrum válasza LogiDrot (#93) üzenetére

Köszi! Úgy tudom BT-s egeret csak a Q3 arena alatt tudja használni. Én akkoriban kérdeztem, de nem használható pl böngészés alatt.

(#95) Namelesske


Namelesske
addikt

Szerintem a Cikk tök jó lenne, ha nem lenne telerakva buta emotikonokkal...

A telefon maga szerintem tökéletesen megállja a helyét ma is. Nekem nem is kéne más csak E széria.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#96) razorbenke92

Szia!

Jó cikk lett, nekem is van egy, de mi már beszéltünk e felől sokat :) Mikor fejezted be a cikket? Nekem még mindig nem tudni mikor kerül ki....:S Üdv!

u.i.: Nekem a méretével nincs bajom, kopni kopik mint állat... Ja a belső kamerával pedig lehet fotózni, és nem is rossz képképző az sem, ha bárkit érdekel hogyan, írjon privit...:D

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#97) Kolondrum válasza Namelesske (#95) üzenetére

Sajnos én sokat használom őket. Sokat lehet elmondani velük.

(#98) Kolondrum válasza razorbenke92 (#96) üzenetére

Valóban működik, de csak küldeni tudok másnak, án magamnak menteni nem tudom a képeket.

(#99) razorbenke92 válasza Kolondrum (#98) üzenetére

De ha rákattansz a linkre amit elküldesz, te is le tudod menteni.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#100) Kolondrum válasza razorbenke92 (#99) üzenetére

Ja értem! :)

Vettem új routert! Már hibátlan a wifis net! !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.