Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) norbee2244


norbee2244
senior tag

"A legtöbb olvasó már összerezzen a Vodafone akciós változások láttán" :K . Pozitív bár fentről többet lehetne faragni..

(#2) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Most aztán tényleg odavertek az áraknak,tömegével fognak menni az emberek ehhez a szolgáltatóhoz. :DDD ;]

(#3) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Nem semmi engedmények..Ezeket a telókat 0ft ért kellene dobálni 5k feltöltés mellé.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#4) Jonathan92 válasza domperke (#3) üzenetére


Jonathan92
tag

+++

,,sok a köcsög'' -Gino majális

(#5) mediumgecso


mediumgecso
őstag

ÚÚÚÚÚÚÚ mekkora király a VODA....nagykegyesen engedett a gagyi sz***ok árából!!!! :)
Már rohanok is át hozzájuk :D :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#6) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Ugyanmár. ezeket a telefonokat már ingyen sem kell. Én a minap kaptam vodás flottás árlistát de kb olcsóbb még ha függetlenül veszem. több mint 10 éve vagyok a vodánál 3 kártyával most kérdezem hogy a lumia 520 at adnák e legalább részletre. hát persze hogy nem mert a vodánál ilyen nincs. semmirekellő egy szolgáltató az tuti... Összerezzen az ember a vodás hírekre hát max röhög eggyet. a marketing osztályt nem kéne seggberúgni?

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#7) kcsa válasza Lalikiraly (#6) üzenetére


kcsa
veterán

A kommented láttán elgondolkoztam hogy van-e egy titkos második személyiségem aki ide kommentel, mert én jelenleg 130 hónapja vagyok előfizető (elején net miatt, később tűrhető nem publikus csomag miatt, az utóbbi két évben flottásként, sok éve három előfizetéssel), de van arcuk 2k kedvezménnyel kiszúrni a szemem (csak online rendelés miatt). Mondjuk legalább részletfizetést tudok kérni, de nem kérek, kenjék a hajukra a drága sz.rjaikat...

[ Szerkesztve ]

(#8) sh4d0w válasza kcsa (#7) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

+1, ugyanaz a cipő.

https://www.coreinfinity.tech

(#9) Keil Walker


Keil Walker
aktív tag

Lesz ma új telenoros árlista is?

(#10) Ádám16


Ádám16
addikt

Nokia 113, s a többi low-end készülékük két éves előfizetéssel annyi, mint kártyásan. Bravó vodafone, ismét odatették magukat. :(((

[ Szerkesztve ]

(#11) tomistarkapi


tomistarkapi
tag

Amikor meg nekik dolgoztam sok alkalommal megkérdeztem miért vagyunk ilyen kurva drágák telefon árban es erre az volt a válasz, hogy mi szolgáltatást árulunk nem hardvert

(#12) CyberPunk666 válasza Lalikiraly (#6) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Én éppen egy hónapja vettem részletre 520-as lumiát a vodánál. Nem értem, hogy miért lepték el a netes fórumokat mindenhol az ilyen emberek, és mi céljuk van ezzel.

Még az árlistájuk is úgy szerepel, hogy teljes ár, kezdőrészlet, havi törlesztő...

Amúgy a többi szolgáltató sem jobb semmivel, tapasztalatból mondom.

(#13) kcsa válasza CyberPunk666 (#12) üzenetére


kcsa
veterán

Magánszemélyként vagy flottásként? oh wait... :)

(#14) Paul119 válasza Lalikiraly (#6) üzenetére


Paul119
addikt

En kegyesen 10ev utan egy egyszeru csatornaba dobassal meg oldottam a tobbe nem leszek vodas kerdest :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#15) Lalikiraly válasza CyberPunk666 (#12) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Na de új előfizetéssel vagy hogy vetted? Erre kíváncsi lennék... Mert nekem a kiemeltt ügyfélszolgálat mondta hogy nem lehet részletre...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#16) CyberPunk666 válasza tomistarkapi (#11) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Akkor hasonlítsuk össze a szolgáltatást :)

Nemrég váltottam vodára a telenortól.

Ugyanazon típusú konstrukcióban voltam/vagyok (nem lakossági).

Telenor:
Cégen belüli 0 ft hívás havi limites 1000 perc!
Másodperc alapú számlázás csak a második perctől kezdődően, az első percet ki kell fizetni.
A kapcsolási díjat felszámolják.
Cégen belüli sms normál sms díjjal számolandó
Az előfizetési díjnak csak az 50%-át beszélheted le hálózaton kívül

Vodafone:
Cégen belüli hívás limitmentes, nincs havi korlát
Másodperc alapú számlázás az első másodperctől.
nincs kapcsolási díj.
Cégen belüli sms harmada a normálnak.
Az egész előfizetési díj lebeszélhető bármilyen belföldi hálózati irányba.

Ugyanazért a percdíj + 500Mb internet 3500/hó előfizetési díj a vodánál.
Ugyanaz a percdíj +100Mb internet a telenornál 5200/hó

A készüléket csak egyszer kell kifizetni, ezt meg havonta. Magyarul ugyanott vagy.

Ők szolgáltatást árulnak, és máshol szedik be ugyanazt a pénzt.

Nekem mivel fontosak a szolgáltatásban a jobb dolgok, megéri kifizetnem a magasabb készülékárat, mert visszaspórolom a többin.

(#17) CyberPunk666 válasza kcsa (#13) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

flottásként, de magánszemélyként is lehet részletre.

Ha flottásként nem engedik, akkor ott a flotta tulajdonosa tiltotta meg a részletre vásárlást, az meg nem a voda sara.

Amúgy menj be egy üzletbe, az ügyfélszolgálatosok hülyék.

Legrosszabb esetben maga az üzlet ad részletre, esetleg smart store.

[ Szerkesztve ]

(#18) kcsa válasza CyberPunk666 (#17) üzenetére


kcsa
veterán

Nem :) Van részletre vásárlás, de csak netes csomagban. (igen használok netet telefonon most is, de nem szeretnék csak ezért két év net-hűséget is aláírni, ezerér' 100 megát...)

Mindegy, az a veszély nem fenyeget, hogy jó áron kapjak készüléket, úgyhogy hűséget seírok alá, noha menni se tudok sehova, nagycéges flotta :/

(#19) mediumgecso válasza CyberPunk666 (#16) üzenetére


mediumgecso
őstag

"Telenor:
Cégen belüli 0 ft hívás havi limites 1000 perc!
Másodperc alapú számlázás csak a második perctől kezdődően, az első percet ki kell fizetni.
A kapcsolási díjat felszámolják.
Cégen belüli sms normál sms díjjal számolandó
Az előfizetési díjnak csak az 50%-át beszélheted le hálózaton kívül...."

Hát akkor ez jó sz*r céges csomag! Az én cégemnél sokkal jobbak a feltételek (Telenor)
Voltam Vodánál is, nem mesélem milyen "hisztit" levágtak mikor nem ők nyerték a szolgáltatói tendert:D
Magyarán: GÁZUL VISELKEDTEK!!!!

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#20) CyberPunk666 válasza mediumgecso (#19) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

mediumgecso - ezek friss szabályok, az eredeti nem ilyen volt...

Ez a telenor válasza a különadóra, azért nézd meg, hogy nem változtattak-e nálatok is fű alatt.

A telenornál megpróbáltak átbaszni is, hogy kötbéreztessenek (a károly körúti üzletben).

[ Szerkesztve ]

(#21) mediumgecso válasza CyberPunk666 (#20) üzenetére


mediumgecso
őstag

OK, megnézem hogy nem-e b***nak át....köszi az infót!

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#22) Silentfrog válasza Keil Walker (#9) üzenetére


Silentfrog
veterán

Van ,tegnap még a juni 3 dátumú volt. Bár most meg a 4 pappal ezelőtti van! ;] :DDD
/van egy kis fáziskésés náluk!

[ Szerkesztve ]

(#23) Keil Walker válasza Silentfrog (#22) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Köszi, de: http://www.telenor.hu/mobiltelefon/arlista
Itt még május 24. az utólsó. Te hol nézed?

(#24) Silentfrog válasza Keil Walker (#23) üzenetére


Silentfrog
veterán

Elnéztem bocsi,Vodafonra gondoltam. :B

(#25) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Én a különadó végett fizetek havi 2400 helyett 3200 at de kárpótlásul 50 helyett 200mb netet kapok. voda kiemelt flotta br 15 huf másodperc alapon...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#26) Keil Walker válasza Silentfrog (#24) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

a legjobbakkal is előfordul :-)

(#27) fogtunder


fogtunder
nagyúr

aki a flottás árak miatt rinyál, az próbálja ki, mennyit fog fizetni egyéni előfizetőkent ugyanannyi forgalomért. ha nincs service revenue, nincs subsidy, amit az árakba lehet tolni, és ennyi. az operátorok pedig nem tehetik meg azt sem, hogy behozzák külföldről és egy laza huszárvágással lehagyják az áfát az árból, ahogy a kártyafüggetlen piacon elég gyakran történik.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#28) Mateosz


Mateosz
aktív tag

Azt hittem a Lumiák lesznek olcsóbbak...

*** Be prepared! ***

(#29) Silentfrog válasza Mateosz (#28) üzenetére


Silentfrog
veterán

Nah persze azok...

Én meg azt hittem,hogy a Smart 3 végre bekerül a listába bagó pénzért! :DDD

(#30) Rusi válasza CyberPunk666 (#16) üzenetére


Rusi
senior tag

Azért csak szólok, hogy amiket felsorolsz, azok a publikus üzleti csomagokra érvényesek, amiket nagyvállalatok igen ritkán használnak, mert ott egyedi csomagok vannak, egészen más feltételekkel (valóban mp alapú számlázás, X mennyiségű ingyen SMS és/vagy X MB net a havidíjban stb.). :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#31) CyberPunk666 válasza Rusi (#30) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Nyilvánvalóan lényegtelen melyik csomagokat néztem, a hangsúly azon van, hogy azonos feltételű csomagokat hasonlítsunk össze, és itt ez történt.

A nagyvállalati csomagokat meg nem lehet összehasonlítani, mert minden szerződés egyedi. Lehet tök egyforma kaliberű cégeknél, ugyanannál a szolgáltatónál van a legrosszabb és a legjobb csomag egyszerre, hiszen ez nagyrészt a tárgyalásokon múlik, és nem is publikusak.

Amit össze lehet hasonlítani az a publikus csomag, és ott bizony a telenor nagyon csúnyán elvérzik a vodával szemben. Ez tény.

Mondjuk nálam azért is a használat a szempont, mert 3-5 évente cserélek csak készüléket, és nem 1 év 9 havonta. Így többet spórolok ezen, mintha olcsóbb lenne a készülék.

[ Szerkesztve ]

(#32) Rusi válasza CyberPunk666 (#31) üzenetére


Rusi
senior tag

Én is nyilván a normál üzleti csomagokról beszéltem, noha nem ismerem pontosan a Vodafone és a T publikus üzleti tarifáit (elég nekem a sajátunk :D ). Azonban itt a topikban elég sokan flottás előfizetésekről beszéltek, ezért említettem ezt meg, de nyilván minden szolgáltatónál a flottás csomagok jelentős része teljesen egyedi megállapodással jön létre.

Mobilaréna (2010-2017)

(#33) Lalikiraly válasza CyberPunk666 (#17) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Ez jó ötlet! Köszönöm utánajárok!

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#34) Lalikiraly válasza Rusi (#32) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Abszolút mind egyedit mert vannak elvileg kategóriák hogy ány ember van a flottában és hasonlók. Meg mekkora perc vagy internet limitet akar a flotta. Szóval ez tényleg mindenhol más.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.