Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7751) MR007RM válasza Polarstar (#7748) üzenetére


MR007RM
addikt

A zöld színről és a részletekről jut eszembe.

folyó
zöld
Letöltve az igazi, így megnyitva szar.

Na itt egy kérdés, ti melyiket választanátok a simát vagy a módosítottat? Nincs nagy a különbség. Nem nagyon tudtam dűlőre jutni. A közizlésre lennék kíváncsi.

szitakötő 1
szitakötő 1 módosított

szitakötő 2
szitakötő 2 módosított

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#7752) Vikthor válasza MR007RM (#7751) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Szia!

Nekem az eredeti tetszik jobban, mindkét esetben, érezni a post processinget, kb úgy mint egy FullHD demo filmnél a médiamárktban akiállítot tvken...

Úgy vettem észre az az optikád amit csak szimplán az ujjaddal hozzászorítasz a nokiához, sokat dob az élességen, hol szerezted, lehet kapni használtan vagy hasonlót amid van neked? Lehet érdekelne a dolog.

Üdv,
Vik

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#7753) MR007RM válasza Vikthor (#7752) üzenetére


MR007RM
addikt

Akkor kb azt érzem, mint te. Habár nálam olyan plusz-minusz. Élesség növelés volt, és egy kis fény még a 2.-nál és kész, kicsit műiesítette.

A lencse amit korábban már linkeltem egy jó régi filmes Carl Zeiss (Jena) fényképező objektíve, amit örököltem. Egy jó minőségű objektív az egész, szóval nem zoom lencse, meg széleslátókörű makró stb..... nem értek hozzájuk. :) Ami az élességet illeti szerintem nem dob, csak jól felnagyít és így tűnik úgy mikor közelebb jön a makrovilág. Van egy minoltám is, de annak jóval kisebb a belső lencséje, így szűkebb mozgástér jellemzi. Fényképezős boltban nézz utána, vagy a neten.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#7754) Vikthor


Vikthor
nagyúr

vízálló tok van a PV 808-hoz?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#7755) Quasi_modo válasza Vikthor (#7754) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

[link] ?

valami

(#7756) KSparrow válasza Quasi_modo (#7755) üzenetére


KSparrow
senior tag

Én 3 réteg zacskóra szavazok, jól összetekerve :DDD

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#7757) Quasi_modo válasza KSparrow (#7756) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Egy ilyen tok nyilván arra jó, hogy ha valaki a Balatonban lubickolva nem akarja a parton hagyni a gépet.
Szerintem.

valami

(#7758) zorzy4 válasza Quasi_modo (#7757) üzenetére


zorzy4
őstag

Balaton partra fogok egy 1000ft-os telefont és azt viszem.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#7759) Quasi_modo válasza zorzy4 (#7758) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Csak azzal nem fogsz fényképezni.

valami

(#7760) zorzy4 válasza Quasi_modo (#7759) üzenetére


zorzy4
őstag

Nem, de ha strandolok, akkor nem fényképezgetek. Vagy elviszem a 17000ft-os kompakt gépet.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#7761) MR007RM válasza zorzy4 (#7758) üzenetére


MR007RM
addikt

Kérdés part alatt mit értünk. Én a strandra biztos nem viszem.

Lassú voltam. :)

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#7762) KSparrow válasza MR007RM (#7761) üzenetére


KSparrow
senior tag

én majd, ha lesz időm meg kedvem, olyat akarok csinálni, mint egy trükkös objetív. Amiben van 45°-ban egy tükör, és azzal,meg egy üveglappal vízalatti képeket ehet csinálni (ügyesen, felülről) éd nagyon vigyzva a gépre. :)

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#7763) hito


hito
nagyúr

Használ valaki 808-hoz Sony Ericsson MBW-150 vagy bármilyen más bluetooth karórát? Nem találok hozzá rendes szoftvert. Annak idején még N8-amhoz találtam valamit amivel egész korrektül működött, de már nem emlékszem rá.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7764) süti5 válasza hito (#7763) üzenetére


süti5
őstag

Szia,
működik még az óra? Én vagy kettőt is elkoptattam, de nem tartottak sokáig, mindnek elhalványult a képe:(

(#7765) hito válasza süti5 (#7764) üzenetére


hito
nagyúr

Nekem még gond nélkül működik, mert E6-tal nem is használtam :) Egyébként se sokat babráltam régen androidos gépekkel sem. Hívásokra és bejövő üzenetek gyors elolvasására használtam, nem nyomkodtam egész nap. Ennek köszönhetően hibátlan még.

De ha tudsz hozzá szimbis programot, ne fogd magad vissza! :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7766) TommyX_ válasza hito (#7765) üzenetére


TommyX_
őstag

MSEWatch vagy a SIC! BT-Watch progi talán jó lehetne.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#7767) hito válasza TommyX_ (#7766) üzenetére


hito
nagyúr

SIC! nem működik, a másik meg akármilyen verziót töltök le, vagy azt írja, hogy a fájl sérült, vagy lejárt tanúsítvány :W Hiába állítgatom a dátumot. Telepítési beállítások jók, mind és tanúsítvány ellenőrzés ki.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7768) TommyX_ válasza hito (#7767) üzenetére


TommyX_
őstag

Most néztem meg, nálam N8-on simán feltelepült, bár mondjuk nálam a minden fájlhozzáférés és szignó kikerülés meg van oldva.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#7769) hito válasza TommyX_ (#7768) üzenetére


hito
nagyúr

Ennek hol tudnék utána járni? Nem tudom, hogy mennyir bonyolult ezeket megoldani, ezért nem kérem hogy írdd le :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7770) TommyX_ válasza hito (#7769) üzenetére


TommyX_
őstag

Itt tudod elolvasni.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#7771) hito válasza TommyX_ (#7770) üzenetére


hito
nagyúr

Köszönöm! :R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7772) hito


hito
nagyúr

Sajnos kezdek besokallni ettől a készüléktől. Ez lenne az eddigi egyik kedvencem, de tiszta bug az egész. Most éppen a semmitől a camerapro szart be. Nem mutatja az elkészült képet, így a mentésre se tudok rányomni, értelemszerűen nem menti el az elkészült képet. És lépten-nyomon ilyen dolgokba ütközök, legyen szó akármiről.

Ez így nagyon kiábrándító :(

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7773) Polarstar válasza MR007RM (#7753) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Amit mondasz a Jolláról az jó ötlet.

Nincs valaminek ráérő 10 perce, hogy a 60 frame per sec-es kérdést belopja a nagy nemzetközi 808 blogokba?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7774) Kolondrum válasza hito (#7772) üzenetére

Érdekes mi elvagyunk vele. Már bocsi, a hibák kezelése hagyomány Symbiannal. Már nem kell megszoknod, el kell adni, megmarad azoknak akik szeretik.

(#7775) hito válasza Kolondrum (#7774) üzenetére


hito
nagyúr

Köszönöm, el tudom dönteni egyedül is, hogy eladom avagy pedig megtartom a készüléket. E6-tal semmi bajom nem volt, és majdnem fél évig megvolt. Tudtam akkor is symbiannal együtt élni, nem ma kezdtem.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7776) Kolondrum válasza hito (#7775) üzenetére

:R Peace! Gyorsan le kell zárni ezeket, kár itt könyörögni meg bizonygatni. Bunkón le kell írni: Add el! :DDD

(#7777) hito válasza Kolondrum (#7776) üzenetére


hito
nagyúr

Mostmár csak azért se. Ha a telefon része is beszarik, megtartom és ide fogok járni herótozni, meg segítséget kérni. :P Meg TŐLED, PRIVÁTBA! :K ;]

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7778) crane75 válasza hito (#7777) üzenetére


crane75
senior tag

Szedd le a,CamPro -t. Sokunknál bekavart...

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#7779) hito válasza crane75 (#7778) üzenetére


hito
nagyúr

Kár lenne érte, nagyon durván testre szabható. De ha ezen fog múlni a Pureview maradása, vagy annak eladása, akkor természetesen száműzni fogom, mármint az appot. Most még lehet, hogy adni fogok neki egy esélyt gyári beállítások visszaállításával és a campro telepítésével.

Mennyire durva galibát csinált másnál?

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7780) zorzy4 válasza hito (#7779) üzenetére


zorzy4
őstag

Voltál a nokiánál újrahúzatni. Normális használatnál, teljesen stabil a symbi.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#7781) hito válasza zorzy4 (#7780) üzenetére


hito
nagyúr

Nem, de nem lehet ezt otthon megoldani? Nem lenne jó ha minden szoftverezésnél a Nokiába kéne rohangálni. Vagy navifirm bezárásával ez a lehetőség meg is szűnt?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7782) zorzy4 válasza hito (#7781) üzenetére


zorzy4
őstag

Egyszer megcsináltatod és nem lesz gond többet.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#7783) hito válasza zorzy4 (#7782) üzenetére


hito
nagyúr

Már készülök rá lélekben, meg "testben" is. Most töltöttem le a PC Suite-ot, mentem a névjegyeimet és holnap elszaladok vele.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7784) Polarstar válasza hito (#7783) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Lehet valami apró morzsa a "renccerben". Újra kell húzni sztem is.

A "másikon" a kamerapró egész jól nyomta és gond sem volt vele soha.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7785) Dhampir válasza MR007RM (#7751) üzenetére


Dhampir
félisten

Meg mertem volna esküdni arra, hogy a képen látható "folyó" a békés megyei Élővíz-csatorna, de ha debreceni vagy, akkor aligha, legfeljebb egy leutazásod alkalmával lőhetted volna a képet. :D

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#7786) MR007RM válasza Dhampir (#7785) üzenetére


MR007RM
addikt

Békés-Tarhoson született a fotó. Ott koncerteztünk és szünetben rohantam szitakötőt keresni. :D

(#7772) hito: Az a helyzet szerintem, hogy a telónkon lévő rendszer nem teljesen kompatibilis az elődökkel. Lássuk be Stephen Elop üzembehelyezéséig (jobban most nem tudom megfogalmazni bocs) még voltak tervek a folytatásra. Szal minden feltett progi után egyesével érdemes megviszgálni a telót hogyan muzsikál. :D Nálam most stabill, pedig már egy éves és még egyszer sem tettem újra. :K Korábban voltak panaszok mint újraindulás stb..., de leszedegettem a bajt keverő alkalmazásokat és megoldódott minden, vagyis nem muszáj újrahúzni az egészet. Sovány ami nekünk rendelkezésre áll, de ez van. Most nyáron elmerülök a kamera rejtelmeiben aztán meg lesz ami lesz. Microsoft-Nokia árút soha többé nem veszek. :W

(#7773) hagel: Lefogadom ő ingyen is írna(vagy iratna) egy jó QT-s alkalmazást több okból is. :)

(#7778) crane75: Az fasza ha az egyik legfontosabb progitól kellene megválni. Ez egy kamerás teló nem? Én egyébként a QT-s verziót használom a 3.4.0-t. Igaz ma már nem keresgélek alkalmazások között, el vagyok a régiekkel + szoktam időnként telefonálni vele. :) Vigyázok a stabilitásra.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#7787) MR007RM


MR007RM
addikt

[link]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#7788) Dhampir válasza MR007RM (#7786) üzenetére


Dhampir
félisten

Éreztem én a közelséget. :D

A pillangó 2 sejtelmes háttérfényei tetszenek, érdekes álmodozó hangulatot építenek a pillangó köré, bár lehetne élesebb a kicsi szárnyas.

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#7789) MR007RM válasza Dhampir (#7788) üzenetére


MR007RM
addikt

A szárny élességén én is meditáltam, de lássuk be nem oda fókuszáltam. Nagy az a szárny és egy kicsit így érezhető a dolog. A végtelen mód itt így nem működik sajnos. :) Megasztán ez nem egy dísz pillangó, amit volt szerencsém pár napja kihagyni. :((( A pofira hajtottam.

Próbálgatom meddig lehet elmenni minőség és zoom mentén együtt. PL 5MP és 3X-os zoom még működik.

Még annyit az élesség nem volt a maxon csak 80%-on volt.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#7790) MR007RM válasza MR007RM (#7789) üzenetére


MR007RM
addikt

Még annyit persze már sokszór mondtam és bocsi érte, ha valakit untatok, de ha én megnyitom dropboxról, akkor életlenebb, rosszabb mint ha letöltve megnyitva nézném. Nem jeleníti meg hitelesen sajnos. Le kell szedni és úgy megnézni. :K

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#7791) Quasi_modo válasza hito (#7772) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A Camera Pro valamelyik korábbi verziója, és az extra buttons valkamelyik régebbi verziója tudott galibát okozni.
Vagy az is lehet, hogy SymbianOS olvtársunk mondta meg a frankót...
Nem sértésként.

[ Szerkesztve ]

valami

(#7792) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Mindenkinek mennek a ä å Ä Å karakterek a jegyzetnél?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7793) Quasi_modo válasza Polarstar (#7792) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Mennek. Nem kellene?

valami

(#7794) bgabek


bgabek
tag

Sziasztok!
A Stoppola nevű progit próbálta már valaki? Milyen?

(#7795) Dhampir válasza Quasi_modo (#7793) üzenetére


Dhampir
félisten

Svéd kiosztás kell neki.

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#7796) hito


hito
nagyúr

Nyomtam tegnap egy gyári beállítások visszaállítását + minden törlést, most kezesbárány. Viszont nem tudja valaki, hogy hol lehet beállítani, hogy lezárt képernyőnél mutassa nagyban az órát és az egyéb dolgokat (nem fogadott hívás, akksi %, stb...)? Vagy az egy külön letöltendő porgram?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7797) TommyX_ válasza hito (#7796) üzenetére


TommyX_
őstag

Nokia Sleeping Screen program ezt tudja:
Mutatja az órát, nem fogadott hívást és sms érkezést is mutatja, az akksi %-os állapotát azt nem.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#7798) hito válasza TommyX_ (#7797) üzenetére


hito
nagyúr

Köszi! :) Nézem is.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7799) Polarstar válasza Dhampir (#7795) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Köszke!

Az N8-on hülyét kaptam, mert nem megy vele.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7800) hito


hito
nagyúr

Basszus, egyszerűen hihetetlen. Ma leugrottam Székesfehérvárra, direkt vittem magammal a Sony DSC-HX100V gépemet a hecc kedvéért. Visszafelé megálltam a Velencei-tónál és csináltam a Sony-val is meg a 808-cal is ugyanazokról a témákról. Nem hittem volna, de egy grammal nem rosszabb a Pureview-val készitett végeredmény a Sony-énál. Pedig a Sony sem rossz gép, kategóriájában az elsők között van. Botrány :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.