Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Szimpi kis telefon, kár hogy a hardvert nem pakolták mögé.

"Hopp, rossz Nokia 800: nem a legendás Lumia utódja érkezett tesztre"
Durva mélyütés, de abszolút megérdemlik. :(((

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) moleculez


moleculez
veterán

A platformra vannak csevegő appok? ( messenger, whatsapp, skype)
Btw 3 éve a Gear Fit2 órám volt 4/512 kiszerelésű, megmosolyogtató.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#3) C64 válasza moleculez (#2) üzenetére


C64
őstag

Cserébe viszont occo Ja...nem :DDD

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#4) sefan67


sefan67
aktív tag

Nokia 5210 és 5100 után nem is rossz upgrade :DDD simán venném ezt is ha nem léteznének okostelefonok.

[ Szerkesztve ]

(#5) Luck Dragon

Nem bánom ha többe kerül , de ha többet bír mint egy CAT már megérte.
Botrány az a cég ..

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) atike


atike
nagyúr

Ez olyan semmilyen lett... :U Semmi extra - nem olcsó, nem drága, nem szép, nem okos, nem buta... Nem kellene... :)

(#7) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Ha kicsit (nagyon) esik az ára, sztem ez egy kifejezetten jó teló lesz, akinek ez a műfaja. Legalább wifi is van benne. A fotói ebben a kategóriában egész vállalhatóak, csak helyén kell kezelni a dolgot. A külseje is olyan, amilyennek lennie kell. Jó ez.

(#8) forgonati válasza SkyLine3000 (#7) üzenetére


forgonati
őstag

Az a baj higy a wifi nem sok mindenre jó ebben. Mire használod? A mailed megjön akár EDGE-n is, másra meg mire? Ekkora kijelzőn...

Keelah Se'lai!

(#9) ratobi


ratobi
senior tag

Valaki esetleg próbálta, hogy Hotspot-ként hogy funkcionál?

(#10) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

A korlatlan netemhez elpusztithatatlan feature phonet keresek egy ideje. Vartam mar a tesztet szerintem o lesz a befuto.

Sajnos az okostelefonok iranyvonala ellentetes azzal amiert en szerettem oket (16:9-es kijelzo pl. vagy legyen szo a gloryholetol vagy notchtol ocsmany kijelzoktol) igy inkabb kivaltom a telefonomat egy butafon+ Razer Blade Stealth kombinaciora. Legalabbis ez a koncepcio. Aztan kiderul mi a tapasztalat.

Koszi a tesztet, mar nezegettem az eszkozt, csak sok tesztet nem talaltam. Remeljuk nem lesz annyi negativ tapasztalat vele kapcsolatban mint a CAT B szerias telefonjaival.

(#11) E.Kaufmann válasza forgonati (#8) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Ha tud hotspotként működni, akkor nem olyan felesleges. A KaiOS mintha tudna, kérdés a Nokaki engedi-e.
Nekem nem a tudása fáj, inkább a minőség. Egy Samsung S5611-nek ehhez képest minőségi kamerája van, pedig az se egy okostelefon, sőt.
Valamint mi az, hogy fülessel is rossz a hangminőség? Azért ennyire nem kéne kispórolni a hw-t. Nekem kellene egy ilyen, ha ezeket nem szexualizálták volna el. Engem az első bicskámra emlékeztet, aminek a kése az első vágásig szépen csillogott, aztán már kopott le a fényes bevonat és elkezdett rozsdásodni a vas alatta.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#12) #78791680


#78791680
törölt tag

Az ilyen keszulekek teljes ertekuen kepesek hotspotra? Mar egy ideje gondolkozom azon hogy a dual-simbol a korlatlan netest atrakom valahova hogy kimeljem a telot. :)

(#13) ratobi válasza #78791680 (#12) üzenetére


ratobi
senior tag

Na pontosan ez érdekel engem is.. :))

(#14) blagolf


blagolf
senior tag

A You Tube meg hasonló f@szságok kellenek egy ilyen kijelzőre, de olyan egyszerű dolgokat nem tud, hogy számbillentyűkhöz gyorshívó számokat rendeljünk, vagy a navigációs gombhoz zseblámpa, naptár, stb elindítását. Ez egy ugyan olyan hulladék, mint a 3310, vagy a 8810. Jaa nem ez nagyobb, mert még drága is. Ráadásul a készülék méretéhez képest nevetségesen kicsi a kijelző. Ezt más gyártók megcsinálták már 5-6 évvel ezelőtt, fele ennyiért.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Zoli

(#15) Plazmacucci válasza AxBattler (#1) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én egyből rárepülnék egy olyan droidos mobilra ami a Lumia 800 unibody készülékház dizájnját viszi tovább.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#16) moleculez válasza Plazmacucci (#15) üzenetére


moleculez
veterán

N9 designt akartál írni, gondolom :DDD

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#17) csibe1


csibe1
addikt

(#5) Luck Dragon
Az említett CAT tényleg csufi egy cucc.
Amikor úgy gondolja elfelejti a névjegyeket, mert miért ne.

(de ez a fórummotor se kutya, éljen az újítás)

A cikkhez:
FM rádió van benne?
A Bluetooth kapcsolaton keresztül kezel headsetet vagy akármi mást? Valamiért ez az úgymond hagyományos telefonoknál mindig kimarad, nem értem miért? :F
Az oprendszerről se sok szó esett a cikkben, mit tud-mit nem tud; milyen az ébresztő - lehet-e több időpontot beállítani, naptár-emlékeztető milyen. Szerintem lett volna még miről írni.

Más:
Ilyesmi telefon lesz esetleg S40-S60-as rendszerrel?
Ránézésre azok is tudták már ezt. Csufondáros, hogy milyen nyomógombos telefonokat adnak ki mostanában. A Nokia 6300-as simán leveri őket használhatóságban.
Olcsóbban talán nem lesz ez rossz, főleg ha kezeli a headsetet; és több mindent lehet tudni a szoftverekről, kezelésről.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#18) tha_answer


tha_answer
őstag

8mpx belefert volna mondjuk a lumia 800-bol ^^, de legalabb 5...
Igy egy 12 eves e52 3,2 mpxele is jobbat csinal ^^

Strapatelefonok miert nem jonnek vezeteknelkuli toltesssel?

Az uj 2720-asrol mikor lesz teszt?

(#19) SkyLine3000 válasza forgonati (#8) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ahogy írták is, akár hotspot-ként. De mint írtam, nem én vagyok a célközönség. De legalább van benne wifi. És nem mindegy, hogy pl a leveleket wifi-n keresztül kapja meg az ember, vagy fizetős hálózaton keresztül. ha már lehet ingyen is... :)

[ Szerkesztve ]

(#20) tha_answer válasza moleculez (#16) üzenetére


tha_answer
őstag

Igy igy, N9 :D

(#21) Fancy-boy válasza csibe1 (#17) üzenetére


Fancy-boy
addikt

"Ilyesmi telefon lesz esetleg S40-S60-as rendszerrel?"

Ha nagyon szeretnél S40 rendszerű készüléket, újonnan, akkor ajánlom a Mobiado készülékeit. :D
Vannak elég szépen kinéző darabok is, viszont nem olcsóak. :))


[ Szerkesztve ]

(#22) moleculez válasza Fancy-boy (#21) üzenetére


moleculez
veterán

az igen... :Y

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#23) Immes


Immes
csendes tag

Van esetleg valakinek tapasztalata hogy milyen ezen a telefonon a Viber hívás minősége? Meg tud vele bírkozni a készülék?

(#24) szabolc válasza Immes (#23) üzenetére


szabolc
csendes tag

Én mintha csak Whatsappot láttam volna hozzá, Vibert nem...

(#25) #78791680 válasza ratobi (#13) üzenetére


#78791680
törölt tag

Remelem talalok erre alkalmas keszuleket. Modemeket neztem meg erre a celra, de ha jol emlekszem azok csak par ora hotspotra kepesek.

(#26) ratobi válasza #78791680 (#25) üzenetére


ratobi
senior tag

Kérdés , hogy ennek hogy bírja azt az akksija... :F

[ Szerkesztve ]

(#27) #00137984


#00137984
törölt tag

CAT, Evolveo és a többi buta strapatelefon között ez igenis kiemelkedőnek számit. Nokia 220 és az új 3310-et figyelmen kivül hagytam. Üzemidőben a T800 nagyon jó, de szerintem a fényképeket is a maga belépő szintjén elfogadhatónak tartom. Nekem is volt régen SE P990i és P1i, ami fényévekkel jobb képeket készített, de az PDA telefon volt és nem ilyen butafon.

(#28) martin1369


martin1369
aktív tag

Nekem bejön külsőre ha sokkal olcsóbb lenne vennék is egyet. :)

(#29) Fancy-boy válasza blagolf (#14) üzenetére


Fancy-boy
addikt

"Ezt más gyártók megcsinálták már 5-6 évvel ezelőtt, fele ennyiért."


Lehet sorolni a modelleket. :D
5-6 évvel ezelőtt ugyanúgy már nem foglalkoztak a gyártók a nyomógombos szériával, mint most. Sőt talán ennyire se. Az érintőseket nyomatják.
Nem az van mint 10 éve, hogy minden tudásukat belepakolják, normális szoftverrel.

(#30) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Egyelőre csak fekete színben kapható, de lesz ilyen világosabb kinézetben is, ami talán elegánsabb:

[ Szerkesztve ]

(#31) tha_answer válasza Fancy-boy (#30) üzenetére


tha_answer
őstag

katonai mintason lesz harmadik szin is?

(#32) Immes válasza szabolc (#24) üzenetére


Immes
csendes tag

Kaios áruházban van Viber is.

(#33) Fancy-boy válasza tha_answer (#31) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Amit bemásoltam, az a katonai mintás, de csak a hátlap olyan:

(#34) Degeczi válasza tha_answer (#18) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Önmagában 3 Mp elég is lenne, itt az optika ami katasztrofális, a felbontás töredékét sem szolgálja ki... :(

Azért érthetetlen, mert strapatelefont pl. építkezésen is használnak, ahol azért kellene tudni elfogadható minőségű képeket készíteni.

(#35) Schuler888 válasza Fancy-boy (#33) üzenetére


Schuler888
senior tag

Katonai minta... amint mintha 3000szer kimostak volna :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#37) janeszgol


janeszgol
félisten

Na végre egy butateló, aminek jó a hangminősége. Sajnos az MS anno nem tudott ilyet csináltatni. Ellenben feleslegesen túl okos ez a telefon. Persze oké az SD205, bár minek. A kamera végre nem totál használhatatlan, és a 4G akkor lenne poén, ha VoLTE képes lenne a telefon. (Csak átfutottam a tesztet, majd elolvasom, hogy az-e.)
A kinézete viszont pazar, arra jár az ötös.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#38) csongi


csongi
veterán

Egy picivel kisebb kijelzo sokkal jobb volna.
:)

(#39) Terricke


Terricke
friss újonc

Hát, a bemutatása óta vágyok rá.
Tehát egy kicsit elfogult vagyok.
Most már több mint két hete használom, de
Ilyen használhatatlan vacakhoz nem volt szerencsém.
Lehet hogy a menü gyors, de hogy minden egyes telefonkönyv megnyitásakor 2-3 másodperc hogy betöltse a 150 kontaktot ez megszokhatatlan.
A LED lámpa nulla.
Van fekete háttér vagy valami ilyesmi, de ilyenkor a kamera képe is fekete fehér, és ezt a két szint is fordítva látja.
A régi 5-ös, 6-os sorozat vagy a c2-es fényévekkel használhatóbb volt.

(#40) ratobi válasza Terricke (#39) üzenetére


ratobi
senior tag

Huhh.. Pedig már majdnem elcsábultam..

(#41) Polarstar válasza Terricke (#39) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Fasza. Kacérkodtam vele, de ez így nem sokat sejtet.
Lehet hogy kívül klassz- de a szoftver egy tákolmány így! Súlyos tévedés, hogy várni kell a betöltésre, a hitvány ledért pedig jár a talp elverés.
Kár! Igenyesebbet vártam - nem lett az.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#42) Viktor0610 válasza Terricke (#39) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hol tárolod a neveid?
Legutóbb akkor találkoztam ilyennel (droidon), mikor a nevek a SIM-kártyán voltak.

Samsung Galaxy A54

(#43) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Snowy_owl kolléga is vásárolt belőle kb. 2 hete, és szerinte elég jól sikerült készülék, legalábbis elégedettek vele: [link]
A LED zseblámpát is megfelelőnek találta: [link]
Nem említette, hogy lassú lenne a telefonkönyv megnyitása, tehát elképzelhető, hogy nála nem jelentkezett a probléma.

Nyilván a régi Nokiák használhatóbbak voltak, mert nem KaiOS futott rajtuk. :)

[ Szerkesztve ]

(#44) Polarstar válasza Fancy-boy (#43) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hát igen, a symbiant mégiscsak 20 évig reszelgették, míg egyszercsak átléptek felette.
A KaiOS sehol sincs még.
Érdekes, de a regebbi oprendszerekben sok olyan eszméletlen jól szerkesztett dolog található ma is - amit nem ártana megest újra feltalálni. Csak ugye mindent túl kell bonyolítani. :D

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#45) davidfeher96


davidfeher96
csendes újonc

Valahogy nekem jobban tetszett volna, ha kicsit újabb formában az 5140-et hozzák vissza :DD

(#46) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Hm, még a végén visszatérek a hagyományosabb mobiltelefonokhoz, mert nekem lényegében az is elég - a GPS lehetőség miatt meg pláne. Végig is böngésztem a KaiOS Store-t, és nagyjából minden app van, amire egy magamfajtának szüksége lehet - igaz, árat sehol se írtak. Sőt, nekem a 320x240-es kijelző se nagyon degradáló, a legtöbb YT videóhoz nekem az is elég egy teló tenyérnyi kijelzőjén.
Csak a Cut the Rope - Fruit Ninja - Angry Birds hármast sajnálnám...

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#47) Terricke válasza Viktor0610 (#42) üzenetére


Terricke
friss újonc

Igen ezen már túl vagyok.
Ha egy azonos kezőbetűböl van 10 db. annak a listázása is idő.

(#48) kpityu2


kpityu2
őstag

Alapvetően két okból nem veszek ilyen telefont: A négyszögletes kombinált navigációs gomb miatt, és az eldugott hívásfogadás/elutasítás gombok miatt.

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#49) Fancy-boy válasza kpityu2 (#48) üzenetére


Fancy-boy
addikt

"A négyszögletes kombinált navigációs gomb miatt"

Tehát más legyen az alakja? Vagy joystickos kialakításút szeretnél? :))

(#50) kpityu2 válasza Fancy-boy (#49) üzenetére


kpityu2
őstag

Olyan gombokat amiket érezni is lehet, hogy ott vannak. :D

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.