Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Orosz Mérnök


Orosz Mérnök
tag

Nekem ugyan ilyen színű van a sima 5-ből. Nekem közel egy év után annyi bajom van vele,hogy a beszéd hangszóró recsegős lett,de ezt garanciában cseréltetni akarom. Számomra meglepő,hogy az újba MTK chip szett került. Innentől már bizalmatlanabb lettem az új szériával szemben. Ha tényleg annyira gáz,akkor mi értelme volt 60+os hulladékkal előállni? Illetve miért nem alapból a 3/32GB-os verzió jön Európába? Ebben a formában inkább vagy ne gyártottak volna belőle egyetlen darabot sem,vagy inkább hagyták volna a fejlődő piacon,mint olcsóbb(igazából nem) verziót. Nem nevezhető fejlődésnek az elődhöz,mert pár ponton át lett tervezve,hátulra került az ujjlenyomat olvasó. Ebben a felállásban kínai webshopos cucc,mint komolyan vehető eszköz.

(#52) Postas99 válasza janeszgol (#41) üzenetére


Postas99
senior tag

Köszönöm a válaszod.

Most jelenleg úgy néz ki, hogy megállt a dolog. Az országban nincs sehol raktárkészleten szolgáltatónál készülék.
A logisztikai ügyintéző azt sem tudja, hogy mikor fog az országba kerülni ebből a modellből.
A készülékigénylő kérésemet fenntartják, de záros határidőn belül jó lenne ha megkapnám.

Ha nem akkor marad a sakkozás mit vegyek a másik helyett.

Ha megjön mégis, akkor lesz úgy is összehasonlítási alapom, mivel van Moto a családban ami Snapi 636-al pörög..

(#53) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Mi faxért kell ennyi modellt tartani, azt se tudom, hány van már.. lehetne kb fele ennyi, jól meghatározott piaci szegmense, picikét jobb körítéssel és nagyon menő lenne.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#54) Hatibovics


Hatibovics
újonc

Miért nem teszteltétek camera2 API-ra?

(#56) Attikusz


Attikusz
tag

A Nokia komoly nyomógombos telefonokat is gyárthatna: fém házzal, saját Symbian op.rendszerrel. Hagyja már ezeket a nyomi telefonokat, komolyan, utálat, amit művel vele a HMD. Ha olcsón kell mobil, ott a Xiaomi, középkategóriában a Huawei arat, felsőben meg a Samsung, Huawei, Iphone-ok stb. Ja, bocs, csupasz Android a javára szól, már akit ezt érdekel... na de ennyi, mást nem tud lehozni egyik telefonjuk sem. Glance screen szinte az összes Nokia telefonjukon volt, Nokia 6300án is, most meg b*sznak rá. Mérges vagyok rájuk. :((( Nosztalgiázásképp szívesen fellapozgatom a katalógusokat, amit még Club Nokia tagként kaptam egykor. :)

(#57) #81733120 válasza Attikusz (#56) üzenetére


#81733120
törölt tag

Ez már - sajnálatos módon - nem a régi Nokia. Sosem lesz már a régi... :( :O

(#58) Fall-N válasza Attikusz (#56) üzenetére


Fall-N
veterán

Mi köze a régi Nokiához a néven kívül? Semmi. Így nem lesz Glance screen stb.

(#59) atike


atike
nagyúr

Lehet átsiklottam felette, de mennyibe kerül...?

(#60) cal84


cal84
tag

Vicc hogy a lumiak óta nem tudják megoldani hogy videózáskor ne fókuszáljon össze vissza a kamera.

(#61) Attikusz válasza #81733120 (#57) üzenetére


Attikusz
tag

Pedig majdnem megvettem még az előző Nokia 5-öt, mert reklámanyaguk meggyőzött. Aztán jött a teszt, majd az ára, és elkeseredtem, hogy ugyanolyannak gondolja magát az álgyártó, mint amilyen régen, hiszen akkor sem volt olcsó egy Nokia telefon.

(#62) Attikusz válasza atike (#59) üzenetére


Attikusz
tag

Nokia 5.1 ára

[ Szerkesztve ]

(#63) surgyi


surgyi
senior tag

Sziasztok! Meghalt Keresztfaterom Lumia 630-as készüléke, s vett egy ilyen Nokia 5.1-et. Ma azzal a problémával keresett meg, hogy bejövő hívásoknál fehér képernyő, Ismeretlen szám kiírással, s csak az elutasítás fogadás "gombok" vannak. Viszont ha Ő hív, akkor kijelzi a számot, s mutatja a hozzá rendelt képet is. Gyári helyzetbe visszaállítás sem segített a helyzeten! Ötlet, mi lelte a pár napos készüléket? :B
Előre is köszi mindenkinek a segítséget!

(#64) vanye válasza surgyi (#63) üzenetére


vanye
senior tag

Van valakinek tapasztalata azzal kapcsolatosan, hogy működik-e a telefon kamerája valamely GCam-moddal, és ha igen, akkor pontosan melyikkel is?

Stern des Südens!

(#65) Kampó válasza atike (#59) üzenetére


Kampó
senior tag

ENNYIT SIMÁN MEGÉR

Nekem a teszt nagyon lehúzós ennyire nem gáz a készülék. Hangzást is szidták az átlagot simán hozza még az alsó kis hangszórón is, nem ezen kel zenét hallgatni az egyértelmű... a gyári füles is naná hogy kuka... egy 4000ft os agybadugóssal nem rosszabb mint az eddigi nem sorolom fel mennyi telefonom... 38.000 ért van jobb?? Ha van is nem sok azt garantálom.

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#66) Kampó


Kampó
senior tag

ahol 45-47e ft azt sem állítom hogy az nagyon sok lenne érte, rengeteg telefon van ugyan abban az ársávban ami csak 720p-s kijelzővel van szerelve és nem android 8.0 van rajtuk.. Kamerában is böven van gyengébb még drágábban is..
Több 100e ft os készülékek után szerintem nem objektív a nézöpont.

AMD volt AMD van AMD lesz

(#67) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

A Média Marktban most akciós!

Január 9 és 15 között csak 33.500 Ft!

A honlapon nem, csak az áruházban!

A telefont a debreceni Média Markt áruházban láttam ennyiért.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.