Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hans87


hans87
tag

Érdekes egy külső, de van benne vmi ami tetszik. Viszont komolyan fixfókuszos a kamera??? Ugye a finnek nem kezdik a SE marhaságát?

Nokia 5530

(#2) David75


David75
őstag

de úgy látszik a sony-t követik pedig hát ők veszteségesek na mindegy....

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#3) GALARDO


GALARDO
addikt

Nem rossz de a fixfokusszos az elég gáz! :(

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#4) papi77 válasza hans87 (#1) üzenetére


papi77
addikt

[link]itt én is ezt írtam! Ugye-ugye,h jó volt az SE filozófiája,h a zenei telekbe fix focus jár! :DDD :DD

Az első: NOKIA 1611

(#5) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Hát ez marha jól néz ki.
Nagyon bejön!! :K

(#6) helixP


helixP
nagyúr

5610-es felturbózva. nemde? :) Nagyon megy ez a közösségi site-os dolog. de hogy ezzel eldani egy telefont...? :U

(#7) fateless válasza hans87 (#1) üzenetére


fateless
veterán

Nem kezdik :N Eddig is ez volt az általános, hogy Nokia zenetelefonokban FF volt néhány kivétellel. Ugyanígy a SE-nál is a zenei telefonokban FF néhány kivétellel.
A SE elkényeztette a vásárlóit az első modellel...
Most meg már - részben jogosan - várjuk az AF-t

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8) Bazsó válasza helixP (#6) üzenetére


Bazsó
tag

igen kicsit hasonlít rá :D
de nekem nehéz,és tucat telefon...ilyenből van elég :DDD :U

□ "Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél" □

(#9) mark75


mark75
senior tag

Nem lenne ilyen szar a FT,akkor még jobb árban lenne.Kicsit egyedi külső,ami nem baj.

(#10) f.begbie


f.begbie
tag

Az egy dolog, hogy szerintem nem szép, sőt, de ez a FF-os baromság már túl sok.

(#11) lexus88


lexus88
tag

Szerintem kicsit hasonlít a Secretre. Alig várom már a tesztet, mert így első látásra nagyon tetszik! Kíváncsi vagyok a fényhatásokra is, és a zene hangzására meg a beszédminőségre. Ha okés, és az ára is kb 50 lesz szerintem leváltom az LG-t...

(#12) ilyen_85


ilyen_85
senior tag

Mennyivel jobban néz ki így a teló, hogy elhagyták a nokiás millió km széles keretet a kijelző körül... :U

(#13) GALARDO válasza ilyen_85 (#12) üzenetére


GALARDO
addikt

De viszont így egy kicsit furcsa. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#15) Ricardo


Ricardo
félisten

Én szeretem a szögletesebb formákat, de ez nem jön be (a képek alapján).
Kicsit olyan érzésem van mintha hiányozna valami az előlap tetejéről. Mint amit nem fejeztek be, esetleg szikével levágták a tetejét.

(#16) fricz19


fricz19
őstag

nekem bejön a felső szögletesség :)
de ez a piros keret valahogy nem nyerte el tetszésemet.

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#17) AMD Power


AMD Power
titán

A belseje ok.. de valami bűn ronda lett szerencsétlen.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18) válasza fricz19 (#16) üzenetére



aktív tag

nagyon hiányérzetem van ezzel a felső résszel kapcsolatban :F
olyan mintha levágták volna belőle 1 kicsit , bár lehet hogy csak a lekerekítettsarkú Nokiák után furcsa csak ez nekem :)

Már 16 éve itt :)

(#19) GALARDO


GALARDO
addikt

Ez a teló mikorra várható csak kiváncsiságból kérdezem mert a másik kettőt már bemutatták.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#20) lindermen


lindermen
aktív tag

Fehér-kék szép, tetszik. Azt nem értem csak egyedül, hogy eddig hivatalosan még nem mutatták be. Ill. nincs fenn a nokia honlapján. Kíváncsi leszek mikor lesz kapható nálunk, ill addigra milyen árat lőnek be. Ha sokáig húzzák, ezzel a specifikációval csak alsókategóriás divatcucc lessz :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.