Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) satz18


satz18
őstag

GPS nélkül azért elég furcsa ötlet, de a semminél több. Amúgy ha egy 20k-s androidba belemegy a gps vevő, akkor egy 20-30k-s asha OS-es "okostelefonba" miért nem?

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#2) Darvy008


Darvy008
csendes tag

Mennyire lehet mégis pontos? Még a GPS sem az(na jó az a pár méter nem igazán számít) de akkor itt?

Valamit kellet ide írni :)

(#3) sutyesz96


sutyesz96
őstag

"HERE Maps"... azért ez így kicsit viccesen néz ki... :DDD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#4) legiaap válasza satz18 (#1) üzenetére


legiaap
nagyúr

De legalább elmondhatják ezt is megcsináltuk.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5) ronson válasza sutyesz96 (#3) üzenetére


ronson
őstag

Annak biztos aki 0 angolul. :F

(#6) dreamdancer válasza legiaap (#4) üzenetére


dreamdancer
őstag

Ja, és mindezt QWGA kijelzőn. Jelzésértékű a dolog. Ja és azt se tudom, mennyi térképet lehet letölteni a 128 MB háttértárra. Vagy ha nem tölti le, vajon milyen gyorsan jön az online térkép EDGE-en, mert 3G az nincs...

Nem a lényeg a fontos.

(#7) cairojack válasza sutyesz96 (#3) üzenetére


cairojack
aktív tag

A "Lumia" meg spanyolul jelent "örömlányt". Persze tök8 a Nokiának vannak nagyobb bajai, mint hogy milyen nyelven melyik terméke vicces. Pl hogy évek óta halódik a ratyi WP miatt.

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#8) sz.balazs.95 válasza cairojack (#7) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nem a wp-miatt „halódik” hanem amiatt, mert későn kapcsolt, és 2010-óta érdemi fejlesztést nem tettek le az asztalra egészen a Lumia 800-ig. (Na jó, ott volt a MeeGo, de azt ők maguk csinálták ki...).
de ez már annyiszor ki lett tárgyalva... :U
az lehet, hogy számodra nem szimpatikus a wp, ezt el is fogadom, de azért túlzásokba ne essünk...

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#9) Örni


Örni
senior tag

Androidra van ilyen gsm tornyos térképszoftver?

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#10) ronson válasza Örni (#9) üzenetére


ronson
őstag

Minek? A legócskább android telefonokban is van GPS.

(#11) =Mentor= válasza cairojack (#7) üzenetére


=Mentor=
őstag

A WP egyáltalán nem ratyi, kedves trollface! Persze funkcióiban elmarad az Adroidtól (még), de optimalizáltságban és hardverigényben köröket ver rá pl.

[ Szerkesztve ]

(#12) Ádám16 válasza cairojack (#7) üzenetére


Ádám16
addikt

Várd ki a végét! Lesz itt Android hanyatlás pár év múlva, és WP felfutás szvsz, akkor viszont mindenki hátrányban lesz a Nokiához képest.

(#13) ronson válasza Ádám16 (#12) üzenetére


ronson
őstag

Ezt mire alapozod? Semmi jel nem utal rá.

(#14) Ádám16 válasza ronson (#13) üzenetére


Ádám16
addikt

OFF: Én arra, hogy néhány év múlva egy egységes Windows lesz [nyilván szükséges különbséget téve telefon és PC rendszer között] (ez úgy tudom, kimondva is lett az MS részéről), melyre pl. Windows-ra írt programok is telepíthetők lesznek, mely mellett az Android szerintem nem fog labdába rúgni, és a Nokia az exkluzív appjaival le fogja tarolni a piacot.

Ez persze csak az én véleményem, nem vagyok az Astro Show munkatársa, hogy a jövőre alapozzak.

[ Szerkesztve ]

(#15) sutyesz96 válasza ronson (#5) üzenetére


sutyesz96
őstag

Most mit kell elkezdeni itt egyből f@szkodni a másikkal?

Itt élünk, MAGYARországban, engedd már meg kérlek hogy először a SAJÁT NYELVEM tűnjön fel egy mondatban... De persze ha te annyira perfekt vagy angolul, akkor remélem el is hagyod kis országunkat, és nem szégyeníted tovább a nyomorék felfogásoddal. (csak elképzelni tudom, hogy mennyire utálod MAGYARORSZÁGot.)

egyébként is csak azért tűnt fel nekem is ennyire, mert nagybetűkkel ki van emelve a címben -_-

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#16) Probber válasza Örni (#9) üzenetére


Probber
őstag

Google Maps-hez mit szólsz?

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#17) ronson válasza Ádám16 (#14) üzenetére


ronson
őstag

Ezt el kell felejteni, hogy a Windowsra írt programok mennek majd a telefonon. Esetleg azok melyeknek egységes metro felülete van.

sutyesz96

Igazad van. :R

[ Szerkesztve ]

(#18) Örni válasza Probber (#16) üzenetére


Örni
senior tag

köszi, most vettem csak eszre, hogy ilyen lehetőség is van benne, még nem is próbáltam :) de ez meg net nélkül nem megy.

[ Szerkesztve ]

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#19) helixP válasza sutyesz96 (#3) üzenetére


helixP
nagyúr

Ja, nagyon vicces, tényleg, Te vagy az első aki észre vette, humorbugyor! Tanulj angolul...

(#20) Probber válasza Örni (#18) üzenetére


Probber
őstag

De tudja, csak le kell tölteni a térképet "Legyen elérhető offline" címszó alatt! :K

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#21) sutyesz96 válasza helixP (#19) üzenetére


sutyesz96
őstag

Most attól vagytok kemények angolból mert tudjátok hogy a "here" szó az "itt"-et jelenti?

És ezt is csak google translate-ből...

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#22) Örni válasza Probber (#20) üzenetére


Örni
senior tag

Az okés, de úgy veszem észre, hogy net nélkül nem mutatja a helyzetedet, nem történik semmi, ahogy van mobilnet, egyből mutatja hol vagy, amit nem is értek, hisz az nem kéne neki ehhez... furcsa.

There's too many men, too many people, making too many problems!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.