Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#200) Localmatador


Localmatador
tag

Tegnap jártam a szfvári Media Marktban.
Úgy 15 percet nézelődhettem, de addig 4-5 érdeklődő jött oda ezzel az eladókhoz: " Az új Nokiát keresem, ami az újságban van." Mind 50 év körüli/feletti férfi volt, kockás ing, pocak, zsinóros szemüveg a szemen vagy feltolva a homlokra és/vagy autóstáskával a kezében. A célcsoport tehát létezik és vásárolni is akar. Csak éppen annyira béna volt az üzlet, hogy délelőttre elfogyott a készletük és csak előjegyzésre tudták felírni az újakat. Nemtudom, más boltokban mizu.

Én is sírok ettől, amit most kihozott a "Nokia", de a marketing működik. 1997-ben kezdtem mobilt használni, szerencsére megélhettem a mobilos hőskort majd a virágkort is. Nagyon sok készüléket használtam azóta, akkoriban mindegyik gyártónak egyénisége volt, ezt lehetett igazán szeretni akkor, a valódi sokszínűséget. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy "régen minden jobb volt" by Belga, de az a világ letűnt, sajnálom. Szép volt Nokiástól, Ericssonostól, Siemensestől. Nokiából használtam: 1610, 2110, 3310, 3300, 6210, 6310i, E52, E72, E5, E6, 6303 (nekem ez volt a leg-leg-leg), C5-00, 5630 majd a tapicskolósokból 500 és 701 is. Egy koncepciózus, átgondolt fejlesztési lánc nagyon jó minőségben legyártott termékei voltak. Ez a mostani hülyegyerek vagy bulimobil vagy nem is tudom milyen kategória elkeserítő tényleg.
Hogy miért nem veszik elő a külső design control C/ control V helyett a sokak által szeretett S40 vagy Symbian platformot, ha már feléleszteni akarnak valamit a régi bevált dolgokból...? Amit évek óta a butafonokba pakolnak S20 és S30 oprendszer, egy hulladék.
Na nem dühöngök tovább :-)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.