Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) flash-


flash-
veterán

üdv

a hasonló árú többi nokiához képest ennek jobb az üzemideje-beszélgetési ideje?
valós ez a 744óra?
akkor ez elég jónak számít nem?

kereken 10.000ért tudnám telenornál megvenni...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#252) zsoltip


zsoltip
őstag

Magam is a Nokia 3310 2017 mellé tetten le a voksom.
Egy családtagom részére kerestem nyomógombos, legalább 2,2" kijelzőméretű, kellően nagy betűkkel operáló, telefonálásra használandó készüléket.
És, alkalmasint egy villanós(!) kamera is lehetne benne. Mert a 310 nem tudja azt, amit a 6303i tudott. Így tovább nehezítik a kritériumok a lehetőségek megtalálását.

Mit ne mondjak... Nem széles a paletta.
Nokia 515-ben is gondolkoztam használtan, mert újonnan van olyan eladó, aki 40ezret kér érte. :U
Egyre lecsaptam, de annak meg a kamerája volt karcos. :/
Úgyhogy 10ezerért jövő héten szeretnék kihozni egy ilyen 3310-et a Telenortól. Remélem nem fogom, nem fogjuk megbánni.

(#253) zsoltip


zsoltip
őstag

Nos, a 3310 megvásárlásra került.

A vakut valamiképpen folyamatos működésre lehet bírni? Zavaró, hogy folyton be kell kapcsolni. :/

(#254) zsoltip válasza zsoltip (#253) üzenetére


zsoltip
őstag

Megjött a válasz a Nokia (HMD) supporttol.
Kérdések:
1.) How can I move text messages (in- and out folders too) from Nokia 310 to the new Nokia 3310 (2017)?
2.) I couldn't find any option in menu to update the FW. Is it any possibility? I tried also to use Nokia Suite with cable, and via bluetooth too, but 3310 is not a supported device.
3.) Camera: If I open camera "app", and would use flashlight (LED), I have to click up-left button, and choose "flashlight on" option.
After I close camera app, and reopen, I have to choose it againe, in any way the device won't use flashlight.
4.) I inserted 2GB microSD card, because of the law integrated memory. If I open Gallery (to watch pictures I took), I have to click 4 times to the middle of D-pad, to watch the first pics... there are many not useful information about memorycard storeging, and so on... Is it any "less-clicking" option to open pics?
From camera app it's like same...
5.) I've just found 2 sizes of fonts. Is there any option to enlarge it? From any service menu...or any other?

Válaszok:
Question number 1: The only way to transfer text messages is to send them to the new phone as new ones, so it will coast some money.
Question number 2: When you ask about the update of FW, you mean that you want to update the OS ?
If we have understood you correctly, we would like to inform you that there isn't such possibility.
Question number 3: Every single time when you close the Camera app, the options that you have turned on will turn off. So if you want to use the flashlight you will have to choose it from the left button.
Question number 4: For the moment you will have to click several times to open the picture, as there isn't an option in the settings to change this.
Question number 5: Unfortunately there are only two types of the font size - Normal and Large.

(#255) Fred23


Fred23
nagyúr

(#256) zorzy4


zorzy4
őstag

Sziasztok. Aki használ ilyen telefonból egy simmes változatot, annak is felold a billentyűzár egyből a bal felső gomb megnyomásával? Ha nem akkor kérem írja meg az szoftver verzióját. *#0000#

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#257) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Munkatársamnak van ilyen telefonja.
Van rajta net is.
A kérdés az lenne tud-e valahogy internetes rádiót hallgatni rajta?
Böngészőn próbáltuk de ott az oldalaknál nem indult el a lejátszás.

Köszönöm

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#258) zorzy4 válasza Orlin (#257) üzenetére


zorzy4
őstag

Nem valószínű. Ott a sima fm rádió.
Föleg mivel nem 3gs a készülék

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#259) chatran


chatran
őstag

Sziasztok!

A 3310 3G eseleg a 4G kapható nálunk? Esetleg valami ajánlott külföldi beszerzési forrás van?

(#260) zorzy4 válasza chatran (#259) üzenetére


zorzy4
őstag

Szia! 4g úgy tudom nem jelent meg. 3g ügyben irok privátot.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#261) Serpiko


Serpiko
addikt

Hogy lehet kikapcsolni hogy ne kérjen PIN kódot a bekapcsoláskor?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#262) zorzy4 válasza Serpiko (#261) üzenetére


zorzy4
őstag

Most nincs előttem a telefon, de valahol a biztonsági, vagy sim beállításoknál lehet.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#263) Serpiko válasza zorzy4 (#262) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszönöm megnézem, ha esteleg előtted lesz a telefon nézd már meg köszi. Ha előbb megtalálom írok.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#264) Serpiko


Serpiko
addikt

Netet erről a telorol lehet vajon megosztani?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#265) tivadar9


tivadar9
csendes tag

Ma került 1 ilyen a kezembe.
Órát elszorakoztam vele.
Az ötlet tényleg jó, a megvalósítás átgondolatlan.
:U

(#266) andaman


andaman
tag

Üdv.
[link] ebből át tudom rakni a kártyát ebbe [link] ?
A 3310-es gépen gondolom magyar menü beállítható. Valahololvastam, hpogy nem magyar menüvel kapta...
Idős rokon idős gépe tönkrement, hasonló menüs gépet próbálok neki beszerezni.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

The man is a snowflake on the river.

(#267) zolnagy


zolnagy
őstag

Egy idős családtagnak keresünk “buta” telefont. Egy nokia 220-al már befürödtünk, mert a névjegyzékben, ha pl “T” betűt nyom, akkor nem a T-vel kezdődő nevekre ugrik, hanem az összes nevet hozza, amiben valahol van T. Tudom, az okostelefonoknál ez így van, de egy nem érintősnél ez inkább hátrány szvsz, és az idős családtag sem tudja megszokni.
Szóval, itt is ez van, vagy ez úgy működik, mint a régiek? ( a tesztben erről nem volt szó)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.