Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Dhampir válasza Localmatador (#200) üzenetére


Dhampir
félisten

Jó márkanévvel és nem túl olcsón (mert akkor gyanús lenne, hogy csak annyit ér) minden eladható. Ez csak egy feltevés.

(#202) hcl válasza quailstorm (#198) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én tervezek 3210 átalakítást Li-ionosra :) (Azaz terveztem - most vették meg.)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#203) TTTotya válasza hcl (#202) üzenetére


TTTotya
senior tag

Nem szabad eladni.

(#204) hcl válasza TTTotya (#203) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Miért?
Nem használom már, helyem nincs tárolni... annyit úgysem tudok összeszedni, hogy értelmes gyűjteményem legyen. Kidobni nem akarom. Akkuja döglött.
Most nálam menjen tönkre?
Elvileg gyűjtő veszi meg.
Persze, 10 év múlva még többet meg még többet fog érni. Ha megtalálom.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#205) TTTotya válasza hcl (#204) üzenetére


TTTotya
senior tag

Nincs helyed egy 3210-nek :Y Kicsi lehet a házad ;) Ha nekem nem kellet volna annak idején feláldoznom a 3210-et a fejlődés oltárán, ma már biztosan nem adnám el.

(#206) Kryczek


Kryczek
tag

Olvasgatom itt a kommenteket, hát lesujtó. Én vettem egyet. Nekem átjött az érzés. Második telefonnak bőven jó. Szerintem jópofa. Nem egy gagyi szutyok fekete müanyag kocka mint a többi butatelefon. A legtöbb kommentet nem is értem, de igazából a cikk írója sem nagyon fogta meg a lényeget. Gagyi kamera? Hát nyilván nem fotózásra veszi senki. Egy egy hirtelen képet azért lehet lőni vele. Borzasztó a videolejátszó? Kétlem hogy bárki Is sorozatot fog ezen nézegetni. Pocsék a zenelejátszó? Ez egy ipod? Nem, lejátsza? Le! Egyszerüen csak a retro kicsit modern köntösben. Az alap dolgokat tudja. Gond nélkül. Nem tudom ki hitte azt h a régit egy tollvonás nélkül majd újra fogják gyártani. Annak ajánlott aki telefonál, meg néha ír egy egy smst. És pont. Szolgáltató adja majd nulláért. Nem értem miért keresik sokan benne egy okostelefon tudását...

[ Szerkesztve ]

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#207) TTTotya válasza Kryczek (#206) üzenetére


TTTotya
senior tag

Azt ménemvetté egy eredetit pici pézért inkább? :DD :DDD Bocs-felittam

[ Szerkesztve ]

(#208) quailstorm válasza TTTotya (#205) üzenetére


quailstorm
nagyúr

500Ft-os kategória sajnos, túl sok van belőle. Én ingyen kaptam a sajátomat.
Csak az újszerű dobozos érhet sokat.

(#206) Kryczek: okostelefon tudását senki nem keresi, de hogy az S30+ konzekvensen butább évek óta, mint egy 2005-ös feature phone, az gáz. Egyedül a bluetooth headsetet sikerült kisírni, meg talán a J2ME-t, de a névjegyzék, médialejátszó maradt, PC támogatás meg minek.

Ja és a telefon+SMS-re ott a 3500Ft-os Alcatel. Még MP3 lejátszó is van benne (OK, függetlenül legyen 6k)

[ Szerkesztve ]

(#209) hcl válasza Kryczek (#206) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Annak ajánlott aki telefonál, meg néha ír egy egy smst. "
Akkor meg minek bele a többi feature? Ez az adunk valamit meg nem is... de drágább...
Igazából sok más telefonnál sem értettem, hogy minek raknak bele mindenféle használhatatlan cuccot, amitől csak macerásabb lesz és drágább.

@TTTotya : Az a baj, hogy ha mindent elrakok, akkor folyton pakolgatni kell, stb. Közben karcolódik, töri, stb.
És mindig csak nagyobb lesz a gyűjtemény.
Amúgy 52m2 -n nőttem fel, volt egy 58m2 lakásom, most 50m2 albérlet, lakás se lesz sokkal nagyobb, ha lesz megint. Közben költöztem néhányat. Nem tesz jót a gyűjteményeknek, eladtam.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#210) quailstorm válasza hcl (#209) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Többnyire nem lesz tőle drágább, mert a platform eredendően tudja, letiltani meg kevésbé van értelme. Más kérdés hogy az alsó kategóriában a kivitelezés gyakran pocsék.

(#211) TTTotya válasza quailstorm (#208) üzenetére


TTTotya
senior tag

Itt (UK) pont most néztem egy fóliás zsír újat.... £168+posta költség.

@hcl: 72m2-en 2 tesóval, akkor lehet ezért van meg egy csomó minden a régi cuccaimból :R

[ Szerkesztve ]

(#212) hcl válasza TTTotya (#211) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Simán :D
De ha meg tudnék venni egy akkorát, nem tudnám fűteni :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#213) Kryczek válasza TTTotya (#207) üzenetére


Kryczek
tag

Van köszi :Degy alig használt :D 3210 szintén :D

3310

[ Szerkesztve ]

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#214) TTTotya válasza Kryczek (#213) üzenetére


TTTotya
senior tag

:Y :R

(#215) vhw válasza quailstorm (#208) üzenetére


vhw
addikt

Épp ez az, hogy a 6k-s alcatellel (1054D) majd' minden második mondat amit hallok, hogy
"Mit mondtál?"
"Hallo?"
"Ott vagy?"

Maxon, 4 pálcikás térerőnél, vodás és trés hálózaton is.
Ha a nevesebb kínai ilyen, valahogy nincs kedvem a noname-kkel kísérletezni...

Ettől függetlenül lehet még ez a 3310 is legalja, de ahogy olvasom fogy rendesen, lesz elég felhasználói vélemény róla a neten.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#216) quailstorm válasza vhw (#215) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem volt alkalmam kipróbálni, azért remélhetőleg van 10k alatt használható is. Pl "Nokia" 130.

Amúgy én ebben a kategóriában használtakból oldom meg, egy SE W580 meg W700 a legutóbbi két zsákmány, 1500 volt mindkettő. Ott nem lehet panasz a minőségre.

(#217) hcl válasza quailstorm (#216) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ennyi. Olcsóbb, egyszerűbb, nem sajnálod.

Mutogatni való hater díszpinty

(#218) vhw válasza quailstorm (#216) üzenetére


vhw
addikt

Dual sim mindkettő?

A 130-as ~8k körül van. És nincs benne kamera - nem művész fotózni kell. Le tudjak fényképezni egy címet, egy kódot, bármit, amihez elég egy 2mp-s optika, ha meg lehet különböztetni a fehéret a feketétől.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#219) quailstorm válasza vhw (#218) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem az, de ha normális telefon kell, akkor azt veszek. Plusz én inkább hordok két telefont különböző oprendszerrel. Az én igényeimnek lett véve értelemszerűen...

6k-s telefontól én nem várok csodát, csak hogy képes legyen MP3-at valahogy sztereoban lejátszani (mármint fülesen sztereo), meg lehessen vele telefonálni.
Ha ennél több kell, akkor nézek valami jobbat. Egyébként tényleg inkább több eszközzel járok én is meg apám is. Van a bombabiztos telefon a valamilyen kamerával, meg van a multimédiás bigyó tokban fóliában.
Egy X10 mini pro vagy WT19 is piszok olcsón beszerezhető (WT19-em van éppen), ha kamera kell. És az már nem fehéret a feketétől, hanem 5MP AF 720p video.
Emiatt számomra a Nokia 222-nek sincs értelme. Ha gombos telót akarok előveszem a fiókból az X2-00-t, vagy a 6303i-t. Ha meg multimédiásat, akkor meg nyúlok a BlackBerryhez. Annyi, hogy míg apám tényleg S40-es Nokiát használ melós telónak céges SIM-mel, addig nekem a beszélgetősöm egy multimédiára kifejezetten nem alkalmas de hosszú üzemidőt biztosító ZTE droidos cucc van.

Ezzel ha lehet beszélgetni is, akkor 6k-ért elég jó. De tény, hogy ennyiért csupa olyan van, amit alapból nem vennék meg.

[ Szerkesztve ]

(#220) quailstorm válasza quailstorm (#219) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Jó, véleményeket olvasva a Concorde is csak macskát dobálni jó.
6k-ért nagy gyártótól eddig is csak 128x128 semmit nem tudó volt, "Nokiától" most is, Samsung meg nincs. Valószínűleg több nem fér bele.

Végignézve az MM kínálatát arra jutottam hogy inkább az utángyártott akkupiacot pörgetném fel...
Siralmas hogy csak azokat a vackokat lehet kapni, amiből 10 éve évente 3-at kaptak a mobilarenások mi meg sírva röhögtünk rajtuk. Nyilván nem pont ugyanaz a platform, de a színvonal egyezik.

[ Szerkesztve ]

(#221) vhw válasza quailstorm (#219) üzenetére


vhw
addikt

Így is két telót hordok, egy Lumia netre, gps, skype + egy amit nem kell tölteni naponta; ez jelenleg az Alcatel.
Nyílván nem mindkettőt zsebben.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#222) quailstorm válasza vhw (#221) üzenetére


quailstorm
nagyúr

És még így is kell a dual SIM? 3 SIM-mel rohangálsz?

(#223) lexter00


lexter00
őstag

"tolat a nosztalgiavont"
Ez mekkora már :DDD

(#224) lapartman


lapartman
tag

Kár, hogy ilyen lett. Poénból vettem is volna egyet.

(#225) .DLL


.DLL
veterán

Szomorú ez, főleg a menü és az a dolog, hogy amin jó lett volna változtatni az nem változott, ami meg jó volt az elqrrantották.

Amúgy számomra a 3210-es A Nokia. A klasszikus. Kb. ugyanannyit tud, mint a 3310, de annak idején az új öcsi sokkal inkább tűnt játékszernek, mint az elegáns, kecsesebb 3210. Ebből nem rég be is szereztem egy példányt, az öcsi viszont nem érdekelt. :)

Visszatérve a teszt alanyához, azon belül is a kamerához. Barokkos olajfestmények, és Csutka most először tényleg ronda ... a képen.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#226) rozsgyi válasza quailstorm (#86) üzenetére


rozsgyi
tag

Visszasírom azokat a nagyszerű cybershotos 2mp-s kamerákat. A mostaniak valahogy nem hozzák azt a szintet, akármennyi megapixelen tobzódhatnak... :(

A jelenlegi okostelós felhozatalból szerinted melyik számít jó kamerás mobilnak?

(#227) quailstorm válasza rozsgyi (#226) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem követem a piacot Android KitKat óta, számomra érdektelenné vált, úgyhogy fogalmam sincsen. Egyrészt megvenni se tudom egyiket se, másrészt egyforma tepsik jönnek ki évről évre minimális változtatással, kétszereplős a piac és terjed a Spreadtrum, ebből én már nem kérek.
Azt se tudom, most miket lehet kapni, úgyhogy sajnálom, de tényleg semmit nem tudok. 2014-ben teljesen kiszálltam a piac követéséből, 2015-óta meg a szervizelésből is.

(#228) no more


no more
addikt

Hát, ez ritka nagy hulladék lett, de hát várható volt. Köze nincs az eredetihez, de az emberek megveszik "há' mer' harmincháromtizes-e!".

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#229) vhw válasza no more (#228) üzenetére


vhw
addikt

Ha 50 ezres premium nyomógombos android lenne, akkor is "hulladék" volna.
Azt meg ráadásul nem is vették volna...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#230) .DLL


.DLL
veterán

Kusztom rom mikor jön rá? Kéne. Nagyon kéne egy eredeti szellemben megírt, átgondoltabb rendszer. Kéne egy maroknyi igazán nagy fan akinek nem jelent gondot az ilyesmi. :D

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#231) quailstorm válasza .DLL (#230) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Teljesen zárt az MT6260A platform és gyakorlatilag lehetetlen bármit is módosítani rajta. Alapvetően az van, amit ők adnak, már az S30+ önmagában is haladás. Nem partner nem kap a fejlesztéshez semmit.
Azt nem tudom egy ilyen hackből mi sülhet ki, mármint komplett telefon lehetséges-e.

Samsung telóknál is mikor elkínaisodtak már nem voltak hozzájuk modok, a SWIFT-et még ismerték az oroszok de a kínait már nem.

Note, a linkemen a sima MT6260 van, de az is rengeteg itthon kapható teló alapja.

(#232) Crafter32


Crafter32
őstag

Utálom a tapicskolós telefonokat, de nincs más. A legnagyobb dobás lehetett volna, igazi "Iphone" gyilkos ha lehet ilyen elcsépelt szót használni. Hatalmas volt az érdeklődés, rengeteg fogyott, de egy rakás vacak az egész. Tényleg belerakták volna a mai színvonalat 1 hét üzemidővel méltó visszatérésként mindenki Nokiáért könyörögne. Inkább elcseszettnek, mint jó marketing fogásnak hívnám ezt.

(#233) Whaazzup


Whaazzup
senior tag

Nekem van egy eredeti kék szürke színű minden van hozzá, originál CD, adat, kábel. +töltő, és csak nosztalgiából van meg.Annak idején nagy szám volt és mindenkinek bejött.ÜDV.

[ Szerkesztve ]

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#234) .DLL válasza Crafter32 (#232) üzenetére


.DLL
veterán

Volt a Nokiának gombsoros + érintőkijelzős telefonja is, de ilyenek a BB-k is, szerintem jó kombináció. Pl. rá-zoomolni valamire a legkényelmesebb dolog megfogni a két pontját és kihúzni akkorára amekkorára épp szeretnénk...

(P.H.)

(#235) quailstorm válasza .DLL (#234) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A Touch and Type széria rezisztív érintővel volt ellátva 1-2 modell kivételével. A görgetőrutinja valahol az S5230 első kiadás és a hullafos között volt, a legutolsó frissítésben méltóztatták megcsinálni. Amit meg nem mindenki tett fel...

Szóval nem volt egy sikersztori, de amelyik működött azt szerették.

Vagy volt még az üzleti kategória, a Nokia E6 a kapacitív multitouch Amoled-del+Symbian Belle irtó jó volt.

(#236) buxiex


buxiex
tag

Sokan jó(zseniális :) ) marketingfogásnak tartják.
Valószínűleg nincsenek tisztában a marketing szó eredeti jelentésével :(((

george carlin education

(#237) troviko


troviko
senior tag

Lehet hogy már volt, de ami szerintem nagyon hiányzik ezekből a telókból - azaz a buta Nokiákból - az a Gmail-es szinkronizáció, és itt most nem csak magára a Gmail-re gondolok, de a főleg a névjegyekre. Azért az mégis csak vicc, hogy 2017-ben SIM-re kell a számokat menteni, ha egyik buta Nokiából a másikba akarjuk vinni őket. És nem a jobb fajta vicc.

https://www.oldtech.hu/

(#238) Tubi2 válasza troviko (#237) üzenetére


Tubi2
senior tag

Az a vicc, hogy az ájfónom nem tudja a simről normálisan beolvasni a számokat, a sim pedig évek óta stabil tárhely online kapcsolat nélkül...

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#239) Halkow. válasza Localmatador (#200) üzenetére


Halkow.
senior tag

+1

Én azon nevetek, hogy a Nokia 203 (dual) többet tud mint ez a ronda csoda és még olcsóbb is és legalább fémből van a hátulja. Ismerős olyat vett, telefonálásra használja csak és klasszisokkal szebb.

[ Szerkesztve ]

(#240) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Nekem még megvan az eredeti 3310.Igaz akku kellene bele :)

(#241) gergejly


gergejly
aktív tag

Az tök gáz, hogy nincs menü-csillag

(#242) DS39 válasza gergejly (#241) üzenetére


DS39
nagyúr

MS Nokia óta nincs.

[ Szerkesztve ]

(#243) Balage005


Balage005
csendes tag

Üdv!

Én vettem egyet és tökéletesen meg vagyok vele elégedve, jelzem nem másodlagosnak vettem és őszintén én többre tartom az ilyen készülékeket mint bármelyik túlárazott tapimobilt! :)

(#244) mekkGyver


mekkGyver
aktív tag

Én nem is hallottam, hogy újra kiadták, csak a Tesóban láttam meg a polcon. Azt hittem valami kínai utánzat, bár gyanús volt, hogy rajta a No Kia felirat. Engem a menüje a CAT telefonokra emlékeztet, azoktól is a hányinger kerülget.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#245) meroly


meroly
veterán

Megnyomkodtam ma MM-en, hát nekem bejön nagyon, iszonyat jó rajta sms-t írni, a szótár minden szót felismert amit hirtelen ki tudtam próbálni. Gyors, néhol itt -ott van pár hülyeség, de én lehet cserélem a 3720-at, ha kicsit lejjebb megy az ára.

Impossible is nothing

(#246) meroly


meroly
veterán

Kérdéseim, bár lehet volt róla szó bocsi:

1. lámpát lehet gyorsgombra tenni, vagy a *-ra?
2. messenger app letölthető? Műxik?
3. beszélgetés közben milyen a hangerő? túloldal?
4. akku kinél hogy bírja, milyen gyorsan tölthető?
5. billentyűzár nem old ki magától? (215-öm van a táskában tartalék, az rendszeresen kiold)

Impossible is nothing

(#247) Balage005 válasza meroly (#246) üzenetére


Balage005
csendes tag

1. lámpát lehet gyorsgombra tenni, vagy a *-ra?
Nem próbáltam de bal gomb kedvencek menüben megtalálod!
2. messenger app letölthető? Műxik?
Games and Apps menüben letölthető Facebook, Twitter, MSN Weather alkalmazás
3. beszélgetés közben milyen a hangerő? túloldal?
Mindkét oldalon jó minőségű a hívás
4. akku kinél hogy bírja, milyen gyorsan tölthető?
Kb 2óra töltési idő és bár én nyúzom a telót de 3 napig nem kér enni nyilván ha nem használod folyamatosan (Facebook, zenehallgatás) ennél tovább is!
5. billentyűzár nem old ki magától?
Nekem ilyen problémám nem volt bár én tokban tartom!

[ Szerkesztve ]

(#248) meroly válasza Balage005 (#247) üzenetére


meroly
veterán

Köszönöm a válaszokat :R

Impossible is nothing

(#249) ufocsalad


ufocsalad
tag

Mi nem nosztalgiából keresünk "hagyományos" telefont, hanem mert egy megbízható készülékre van szükség.
Szerintem nem nagy elvárás, hogy kicsengjen ha kell, ne fagyjon egyszerűen azt tudja amire megveszem.

(#250) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Most már a tenaa is megerősítette a 4g-s verziót.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#251) flash-


flash-
veterán

üdv

a hasonló árú többi nokiához képest ennek jobb az üzemideje-beszélgetési ideje?
valós ez a 744óra?
akkor ez elég jónak számít nem?

kereken 10.000ért tudnám telenornál megvenni...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#252) zsoltip


zsoltip
őstag

Magam is a Nokia 3310 2017 mellé tetten le a voksom.
Egy családtagom részére kerestem nyomógombos, legalább 2,2" kijelzőméretű, kellően nagy betűkkel operáló, telefonálásra használandó készüléket.
És, alkalmasint egy villanós(!) kamera is lehetne benne. Mert a 310 nem tudja azt, amit a 6303i tudott. Így tovább nehezítik a kritériumok a lehetőségek megtalálását.

Mit ne mondjak... Nem széles a paletta.
Nokia 515-ben is gondolkoztam használtan, mert újonnan van olyan eladó, aki 40ezret kér érte. :U
Egyre lecsaptam, de annak meg a kamerája volt karcos. :/
Úgyhogy 10ezerért jövő héten szeretnék kihozni egy ilyen 3310-et a Telenortól. Remélem nem fogom, nem fogjuk megbánni.

(#253) zsoltip


zsoltip
őstag

Nos, a 3310 megvásárlásra került.

A vakut valamiképpen folyamatos működésre lehet bírni? Zavaró, hogy folyton be kell kapcsolni. :/

(#254) zsoltip válasza zsoltip (#253) üzenetére


zsoltip
őstag

Megjött a válasz a Nokia (HMD) supporttol.
Kérdések:
1.) How can I move text messages (in- and out folders too) from Nokia 310 to the new Nokia 3310 (2017)?
2.) I couldn't find any option in menu to update the FW. Is it any possibility? I tried also to use Nokia Suite with cable, and via bluetooth too, but 3310 is not a supported device.
3.) Camera: If I open camera "app", and would use flashlight (LED), I have to click up-left button, and choose "flashlight on" option.
After I close camera app, and reopen, I have to choose it againe, in any way the device won't use flashlight.
4.) I inserted 2GB microSD card, because of the law integrated memory. If I open Gallery (to watch pictures I took), I have to click 4 times to the middle of D-pad, to watch the first pics... there are many not useful information about memorycard storeging, and so on... Is it any "less-clicking" option to open pics?
From camera app it's like same...
5.) I've just found 2 sizes of fonts. Is there any option to enlarge it? From any service menu...or any other?

Válaszok:
Question number 1: The only way to transfer text messages is to send them to the new phone as new ones, so it will coast some money.
Question number 2: When you ask about the update of FW, you mean that you want to update the OS ?
If we have understood you correctly, we would like to inform you that there isn't such possibility.
Question number 3: Every single time when you close the Camera app, the options that you have turned on will turn off. So if you want to use the flashlight you will have to choose it from the left button.
Question number 4: For the moment you will have to click several times to open the picture, as there isn't an option in the settings to change this.
Question number 5: Unfortunately there are only two types of the font size - Normal and Large.

(#255) Fred23


Fred23
nagyúr

(#256) zorzy4


zorzy4
őstag

Sziasztok. Aki használ ilyen telefonból egy simmes változatot, annak is felold a billentyűzár egyből a bal felső gomb megnyomásával? Ha nem akkor kérem írja meg az szoftver verzióját. *#0000#

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#257) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Munkatársamnak van ilyen telefonja.
Van rajta net is.
A kérdés az lenne tud-e valahogy internetes rádiót hallgatni rajta?
Böngészőn próbáltuk de ott az oldalaknál nem indult el a lejátszás.

Köszönöm

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#258) zorzy4 válasza Orlin (#257) üzenetére


zorzy4
őstag

Nem valószínű. Ott a sima fm rádió.
Föleg mivel nem 3gs a készülék

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#259) chatran


chatran
őstag

Sziasztok!

A 3310 3G eseleg a 4G kapható nálunk? Esetleg valami ajánlott külföldi beszerzési forrás van?

(#260) zorzy4 válasza chatran (#259) üzenetére


zorzy4
őstag

Szia! 4g úgy tudom nem jelent meg. 3g ügyben irok privátot.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#261) Serpiko


Serpiko
addikt

Hogy lehet kikapcsolni hogy ne kérjen PIN kódot a bekapcsoláskor?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#262) zorzy4 válasza Serpiko (#261) üzenetére


zorzy4
őstag

Most nincs előttem a telefon, de valahol a biztonsági, vagy sim beállításoknál lehet.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#263) Serpiko válasza zorzy4 (#262) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszönöm megnézem, ha esteleg előtted lesz a telefon nézd már meg köszi. Ha előbb megtalálom írok.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#264) Serpiko


Serpiko
addikt

Netet erről a telorol lehet vajon megosztani?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#265) tivadar9


tivadar9
csendes tag

Ma került 1 ilyen a kezembe.
Órát elszorakoztam vele.
Az ötlet tényleg jó, a megvalósítás átgondolatlan.
:U

(#266) andaman


andaman
tag

Üdv.
[link] ebből át tudom rakni a kártyát ebbe [link] ?
A 3310-es gépen gondolom magyar menü beállítható. Valahololvastam, hpogy nem magyar menüvel kapta...
Idős rokon idős gépe tönkrement, hasonló menüs gépet próbálok neki beszerezni.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

The man is a snowflake on the river.

(#267) zolnagy


zolnagy
őstag

Egy idős családtagnak keresünk “buta” telefont. Egy nokia 220-al már befürödtünk, mert a névjegyzékben, ha pl “T” betűt nyom, akkor nem a T-vel kezdődő nevekre ugrik, hanem az összes nevet hozza, amiben valahol van T. Tudom, az okostelefonoknál ez így van, de egy nem érintősnél ez inkább hátrány szvsz, és az idős családtag sem tudja megszokni.
Szóval, itt is ez van, vagy ez úgy működik, mint a régiek? ( a tesztben erről nem volt szó)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.