Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) cs.zs. válasza norbit808 (#250) üzenetére


cs.zs.
addikt

Ez egy örök vita , sosem lesz vége :)
Mi nagy család vagyunk, sok telefont használunk, évről évre vesszük a telefonokat. Engem még Soha nem győzőtt meg a Nokia, valami miatt mindig vmi mást választok. A bátyámék családjában meg egyszerűen szóba sem jöhet olyan , ami nem Nokia. Ők évről-évre Nokiát vesznek.
Ez afféle jing-jang dolog lehet .

...

(#252) meroly válasza cs.zs. (#249) üzenetére


meroly
veterán

Nincs 6700i :N
Van ez a 6700 classic amiről beszélünk meg van ez a 6700 slide.

Impossible is nothing

(#253) cs.zs. válasza meroly (#252) üzenetére


cs.zs.
addikt

Nekem egykutya . Ő ibetűzte mindig , én csak bólogattam :)

...

(#254) Pirosász válasza Genova1983 (#244) üzenetére


Pirosász
aktív tag

[link] Itt van Asha300.Az a durva,nem sokkal drágább 25-nél.Sőt![link] Még házon belül is van jobb ajánlat,szóval esnie kell az árának.

(#255) cs.zs. válasza Pirosász (#254) üzenetére


cs.zs.
addikt

Ma már esett vagy 6-7 ezret :)

...

(#256) wlandroid


wlandroid
tag

2004-ben hasonló árért egy Siemens C65 CIF felbontásban tudott fényképezni. Röpke 9 év alatt eljutottunk a 10fps QCIF videóig :D

(#257) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

ehelyett inkább újragondolnák a 6310-et, picit kisebb méret,tel nagyobb kijelzvel, nagyobb kapacitású akksival, alsó árszegmensbe. sztem lenne piaca, mert pl még mindig jól néz ki. de ze egy förtelem

(#258) Fancy-boy válasza cs.zs. (#246) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Azt ugye tudod, hogy nincs értelme az összehasonlításodnak?
Azóta hány év eltelt már?
Ezek az alkatrészek filléresek lettek, azért is tudja a Samsung annyiért adni a S5610-et.

Amikor a Nokia kihozta a 6700-át még tolták a hagyományos szériát.
Akkoriban a Candybar kialakítású Samsungok is drágák voltak.

Egyébként a Samsung sem 15-19 áron kezdett, amikor megjelent.

De az igaz, hogy sokszor eléggé magasak a Nokiák árai. :))

[ Szerkesztve ]

(#259) cs.zs. válasza Fancy-boy (#258) üzenetére


cs.zs.
addikt

Arra próbáltam célozni, hogy anno a Nokia 6700 egy nagyon drága telefon volt, talán nem is akart nép-telefon lenni. A Samsung igen.

...

(#260) norbit808 válasza cs.zs. (#259) üzenetére


norbit808
tag

A Nokia 6700 classic még ma is egy nagyon jó telefon,és tényleg még ma sem nép telefon,szerintem az egyik legjobb Nokiák ezt kéne megcsinálni csak nagyobb kijelzővel és egy pár újítással szerintem sokkal nagyobb volna a kereslet is rá.

(#261) cs.zs. válasza norbit808 (#260) üzenetére


cs.zs.
addikt

Pontosan . A mai napig lenne rá igény - elérhető áron . Ez lépte meg a Samsung az S5610-zel. Tényleg olyan az egész, mintha a Nokiánál elaludtak volna a fiúk .

...

(#262) norbit808 válasza cs.zs. (#261) üzenetére


norbit808
tag

Igen valóban,ha ezt szánták párnak a Samsungnak akkor igen csak alul maradtak.
Nekem még mai napig meg van a Nokia 6700 classikom,és nem is fogok tőle megválni mert talán az egyetlen Nokia amit nagyon szeretek:)

[ Szerkesztve ]

(#263) meroly válasza norbit808 (#262) üzenetére


meroly
veterán

Sok a fém benne és gyenge az akku, de egyébként nagyon szép és okos telefon. :K

Impossible is nothing

(#264) cs.zs. válasza meroly (#263) üzenetére


cs.zs.
addikt

Az biztos hogy jó nehéz , de az akkuját nem ismerem . Gyenge ?

[ Szerkesztve ]

...

(#265) meroly válasza cs.zs. (#264) üzenetére


meroly
veterán

Úgy hallottam/olvastam. Nálam tuti egy napot menne azzal a kapacitással, 6300 is csak egy napot ment.

Impossible is nothing

(#266) BatchMan válasza meroly (#263) üzenetére


BatchMan
senior tag

S5610: gyerek kb. hetente tölti - ez nem gyenge akku. Nincs párja szerintem ebben az árban.

(#267) meroly válasza BatchMan (#266) üzenetére


meroly
veterán

Az akku nem nagy szám, mert csak 1000 mAh, ellenben a telefon gazdálkodik vele nagyon jól.

Impossible is nothing

(#268) BatchMan válasza meroly (#267) üzenetére


BatchMan
senior tag

Ha mAh-ban mérünk, akkor valóban nem nagy szám. De a feladat a kis teló életben tartása, arra meg sok is.

(#269) norbit808 válasza meroly (#263) üzenetére


norbit808
tag

Nem tudom ,lehet igazad van de az telomnak az aksija simán 3,4 napos mai napig,nincs hibája,az igaz van benne fém és tényleg strapa telefon

(#270) cs.zs. válasza norbit808 (#269) üzenetére


cs.zs.
addikt

A SE W705-ben is 1000mAh akku volt, Li-Polimer , ugyanúgy, mint az 5610-ben. Azt 2-3 naponta töltöttem, a Samsung valóban sokkal jobb.
Persze nyilatkozhatna már valaki olyan is , aki igazán fingatja az 5610-et, úgy mennyit bír ?
A W705 anno hosszú vonat-utakon volt tesztelve . Folyamatos walkman és játék üzemmódban kb 7 órát bírt.
Van otthon Samsung Chat 335 is (GT-S3350?) , abban is 1000 mAh akku van , az nagyrészt csak készenlétben van , ritka használattal , elmegy 7-8-9 napot.

[ Szerkesztve ]

...

(#271) meroly válasza cs.zs. (#270) üzenetére


meroly
veterán

Nálam a 6230i-ben, a 3720-ben is 1050-es BL-5C volt, egyik se megy 2 napnál tovább. Nagyban függ a felhasználástól is. Kíváncsi lennék egy S5610 meddig bírná a kezeim közt ;]

Impossible is nothing

(#272) norbit808 válasza meroly (#271) üzenetére


norbit808
tag

Ahogy te használod ahogy mondod 2 nap max:) Aksi killer:P

(#273) norbit808 válasza cs.zs. (#270) üzenetére


norbit808
tag

Nekem is volt régen W705 nekem az is elég jól birta 3,4 napot ment a Sonyk nagyok jók,alapból sony párti vagyok de a Samsungokat is szeretem.
Nálam a voda845 volt valami fenomenális,azt este feltöltöttem reggel lehúztam a töltőről,de délután már megint tölteni kellet,hozzá teszem mikor megvettem akkor sem bírta1 napnál tovább!

(#274) Fancy-boy válasza meroly (#271) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Most, hogy a 6230i-t kevésbé használom, 3-4 napig is elvan, pedig még a gyári akku van benne. :)
A 6233 mintha gyengébb lenne, lehet a több éves állástól a raktárban. valószínűleg hamarosan cserélni kell a telepet.

norbit808: Rakd OFF-ba a hozzászólásod, ha nem a témába vág.

[ Szerkesztve ]

(#275) dBLOOD


dBLOOD
tag

Tökéletesen megfelelne ez a telefon, egy C1-02-esem van, úgy látom van belőle fekete is.
De pfff 25 ezerért, mikor 15ezerért kapok Samsung C3322-t 2Mp-es kamerrával? :DDDD Rossz vicc.

[ Szerkesztve ]

Sok a birka, sokan szeretik a sz*rt.

(#276) eternam válasza Fancy-boy (#238) üzenetére


eternam
tag

Annak a Telenoros telefonnak az ellenfele a Nokia 100, ami 6600Ft.

Te komolyan mondod, hogy van olyan hülye aki képes kiadni több mint dupla annyi pénzt egy fele annyi tudású készülékért csak azért mert nokia? Már ne haragudj, de ekkora sznobizmuson hangosan felröhögtem.

Az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak, ezért megtették a hatalmat igazságnak. Pascal

(#277) norbit808


norbit808
tag

Szerintem 1vagy max 2 hónap és nagyon lefog menni az ára,kb arra a szintre mint amennyit igazából ér

(#278) meroly


meroly
veterán

Lassan kezdjük szorítkozni a Nokia 206 kitárgyalásába, mert sok az off.
Beszélgetni inkább itt: Nagy Mobiltelefon kibeszélő topic

;]

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#279) Fancy-boy válasza eternam (#276) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Az embernek milyen tudásra van szüksége 3000Ft-ért? Vagy akár 6-ért. :Y
Valaki csak telefonálni akar, akkor meg miért ne venné meg a Nokiát 6-ért?
Vagy ha az jobban tetszik neki külsőre? Vagy mert az megbízhatóbb? Vagy mert van rendes szervizhálózata?
Úgy beszélsz, mintha 10ezrekről lenne szó. Te tudod.

A #280-as hozzászólásodra reagálva: Jobban tennéd ha ezt abbahagynád itt.

[ Szerkesztve ]

(#280) eternam válasza norbit808 (#277) üzenetére


eternam
tag

Akkor 3000 ft lesz az ára? Jó, akkor azért mert nokia legyen ötezer. Tehát ötezerre le fog menni az ára? Kötve hiszem, de többet nem ér.

Az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak, ezért megtették a hatalmat igazságnak. Pascal

(#281) eternam válasza Fancy-boy (#279) üzenetére


eternam
tag

3000 ftért lehet választani bővíthető memóriájú zenelejátszós, kamerás, stb, stb, stb telefont a ZTE-től, amit a Telenor forgalmaz hűségnyilatkozat nélkül. Olvass vissza, én sem akarok tovább offolni.

[ Szerkesztve ]

Az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak, ezért megtették a hatalmat igazságnak. Pascal

(#282) cs.zs.


cs.zs.
addikt

Nahát ! Mi volt itt ?
: ))
Ez a cikk egy vicc, és vannak akik bedőlnek ennek. Bog és Dr Kind - na meg a többi kolléga - félig sír, félig nevet, mert sikerült behúzni a népet a csőbe. A következő cikkükben pedig majd jól elnézést kérnek , mert kiderül majd hogy nálunk ezt nem forgalmazzák :)
Magyarul nincs is ilyen telefon !! :)
(remélem)

...

(#283) AMD Power


AMD Power
titán

Még mindig megy a háború? amúgy csak szólok ,hogy tegnap 2-t is vinni akartak 21999Ft-s áron. Szóval erről ennyit, hogy mennyire nem kell majd a telefon senkinek sem!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#284) nightshadow válasza AMD Power (#283) üzenetére


nightshadow
veterán

Nálatok lehet kapni feketében? Mert az sehol nincsen az argep szerint.

(#285) Ricardo válasza AMD Power (#283) üzenetére


Ricardo
félisten

Végül miért nem vitték el?

(#286) norbit808 válasza Ricardo (#285) üzenetére


norbit808
tag

Ez jó kérdés miért nem vitték el,végül is majdnem ingyen:)

(#287) .bruszli. válasza Ricardo (#285) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Már nem volt készleten.

Amúgy ez egy potenciális sikertermék...nem is értem miért fanyalog itt mindenki. ;]

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#288) norbit808 válasza .bruszli. (#287) üzenetére


norbit808
tag

Igen az lenne ha pl az ára csak 10K körül volna:P

(#289) meroly válasza norbit808 (#288) üzenetére


meroly
veterán

A minőséget meg kell fizetni ;]
Egyébként hozzászokhattunk volna, a nokia hajlamos túlárazni mindent.

Impossible is nothing

(#290) .bruszli. válasza meroly (#289) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Nézd már,mit találtam... :)) ;]

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#291) meroly válasza .bruszli. (#290) üzenetére


meroly
veterán

A gyári képeken nem is tűnt rossznak, de mikor megláttam élőben.... hááát..... hamar kiábrándultam :DDD

Impossible is nothing

(#292) .bruszli. válasza meroly (#291) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Meg akkor még az árcédula se fityegett mellette...na ennyit a szerelemről. :P :DD

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#293) norbit808 válasza .bruszli. (#292) üzenetére


norbit808
tag

Jó hamar kiábrándult belőle ;] lehet az volt az utolsó csepp mikor az árát meglátta:P

(#294) Fancy-boy válasza norbit808 (#286) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ajánlom figyelmedbe: [link]

De kiemelem a fontosabb részt: "Nem véletlenül adtuk el eddig az összes 206 Nokiánkat"

Ami itt megy az már szimpla rosszindulat, egyszer ellehet mondani, hogy drága, de most már eléggé elfajultak a dolgok.

Értsd: Szerintem is drága JELENLEG, de gondolom lesznek tulajok akik ide fognak jönni, ne kelljen már ezt olvasniuk.

[ Szerkesztve ]

(#295) norbit808 válasza Fancy-boy (#294) üzenetére


norbit808
tag

De hisz ez egy Topik azért van hogy kibeszéljük,mellesleg igazad van többet nem írom,qva drága: )

(#296) meroly válasza Fancy-boy (#294) üzenetére


meroly
veterán

Általában amúgy én is így veszek telefont, hiába tud mindent, ami nekem kell (azt keveset ;] ), ha nem tetszik, nem veszem meg. Lásd samsung s5610. De ha ezzel a tudással kiadná a nokia, én lennék az első vevő, hiába kerülne 40ezerbe, mert nekem az kell.

Impossible is nothing

(#297) manoarc


manoarc
senior tag

Ma megtapiztam ezt a telcsit , szerintem teljesen korrekt , fehérben még vennék is :)

{。^◕‿◕^。}

(#298) cs.zs. válasza manoarc (#297) üzenetére


cs.zs.
addikt

Oké hogy vennél ilyet, ezzel nincs semmi baj, de hol húznád meg a határt ? (vételár)

...

(#299) manoarc válasza cs.zs. (#298) üzenetére


manoarc
senior tag

Passz, attól függ .... Ha kötnék miatta egy előfizut akkor 0-t vagy pár ezret , csomag függő.
Ha gsm-ből venném újonnan függetlenül akkor olyan 15 körül.
Amíg nincs róla hosszú távú tapasztalat senkitől , addig kár belemenni ilyenekbe szerintem.
Én mindig megvárom , hogy miket írnak róla a népek. Ha mindenki jókat ír akkor nyugodtabb szívvel adok ki érte "sok" pénzt,persze ettől függetlenül simán belefuthatok egy hibás példányba.
De attól is függ az ár,hogy mennyire sürgős . Mondjuk ha ráérek vele , akkor érdemes várni, hogy kb. féláron megvegyem itt az apróban pár hónap múlva :D

{。^◕‿◕^。}

(#300) cs.zs. válasza manoarc (#299) üzenetére


cs.zs.
addikt

Az a baj a fórumokkal, hogy "elégedett vásárlók topikja" nem nagyon létezik :)
Vagy elmegy a téma a tuning-buherátor irányba, vagy az elégedetlenek kérdeznek/kérnek segítséget. Ott van a Samsung S5610 fórum: ki tudja hány ezer db talált már gazdára, de 10-20 embertől több nemigen dicséri (igaz, nem is nagyon fikázza senki).
Nagyon sokáig kell majd várnod a sok elégedett hozzászólásra ...

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.