Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #95590400


#95590400
törölt tag

úgy látom árban is működött az időgép effektus. az utolsó a nokia gyárban majd kapcsolja le a villanyt.

(#2) j-cool


j-cool
tag

Nekem tetszik. Bár sohasem vennék ilyet.

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#3) schawo


schawo
titán

Jézus, hogy néz ez ki :Y

(#4) AS

Igen, én is kerestem a kandikamerát. :D

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#4) AS


AS
félisten

Ez jó poén:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Szavamra, ez az egyik legszebb feature phone az utóbbi időben, amit láttam. Mondjuk nem ebben a babakék színben. De egy feketében, ne adj isten egy narancssárgában simán elfogadnám második telefonnak, de biztos hogy nem ennyiért.... Ennek a telefonnak maximum egy Szent Istvánba szabadna kerülnie, bármennyire is megerőltető lehetett a design osztálynak megalkotnia ezt, Az a baj hogy a Nokia is érezte hogy ez egy jól sikerült készülék lett, és azt gondolja hogy ezt ellehet adni ennyiért. Téved.....

Nem az efféle mellélépések fogják csődbe vinni a finneket, de elég erősen rontja a renoméjukat. Főleg hogy komolyan gondolják ezt a vonalat....

All→M8

(#6) eeXaa


eeXaa
addikt

...a címnek egy BIG LOL! :DD

(#7) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

A cím üt. :D
Jó a formaterv, de az ár kissé elrugaszkodott a valóságtól.

<< Heimdal >>

(#8) -Gerzson-


-Gerzson-
aktív tag

Gyenge, mind árban mind üzemidőben. Ennyi tudással egy hétig bírnia kellene

(#9) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Rózsaszínben nincs? :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Kellemes forma, jónak tűnő gombok - ezzel ki is merül a pozitív dolgok felsorolása. Nem értem miért kell egy alaptelefont felruházni olyan szolgáltatásokkal, amiket nem is tud. Még ha "ingyé" belekerül is, inkább tiltsák le és legyen elégedett a vásárló azzal, ami tökéletes benne.

(#11) Воланд válasza Polarstar (#9) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Létezik még a cucc rózsaszínben, feketében, sárgában és fehérben." [link]

tehat a kerdesedre a valasz az, hogy nincs.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12) #43960832


#43960832
törölt tag

Nekem tetszik. :K Fehérben vagy feketében ütős lehet.

(#13) daniel909 válasza Воланд (#11) üzenetére


daniel909
addikt

:DD

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#14) VIC20


VIC20
őstag

,,...szereti, ha a gomb tényleg egy gomb..."

Vagyis egy gomb nem két gomb? Vagy három? Vagy tíz? :U

(Valószínűleg azt szeretted volna írni, hogy ,,ha a gomb tényleg gomb", csak valahogy nem jött össze, ugye?)

[ Szerkesztve ]

(#15) L4mie


L4mie
veterán

Anyumnak valami ilyesmi jó lesz majd ha tönkremegy a 2600, nem kell LOL ozni, a színe randa fehérben pofás lehet, ha szolgáltatói árban 5-10k ért megkapod, ha nem fagy nem baromi lassú a menüje, akkor annak a korosztálynak WIN!

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#16) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Pfff...

A kiválóan működő Ericsson t68-am ennél sokkal izlésesebb...

Na azt többen megnézik a kezemben még most is!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17) szilagyiv válasza Polarstar (#16) üzenetére


szilagyiv
senior tag

Persze, akkor is megnéznének ha T-modellel autóznál. ;)

(#18) tomkom1969


tomkom1969
tag

Óvodásoknak és nyugdíjasoknak.

(#19) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Szerintem drága, ráadásul ha már ennyi, pakolhattak volna bele WLAN-t, autofocust, és legalább 3G-t.

Ott van a Samsung S5610, azt a tudást + WLAN és még meg is vettem volna.

(#20) Lirion válasza szilagyiv (#17) üzenetére


Lirion
addikt

Az biztos, mivel az hatalmas értékét képvisel, ellenben a t68 csak egy ócska telefon. Jobb példa lett volna mondjuk egy régi bogár. :)

(#21) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ez ennyiért - meg amúgy is - nagyon gáz... Továbbra se értem ezt a koncepciót. Toldozzák-foltozzák az S40-et, televágják olyan funkciókkal, amire alkalmatlan, utána meg olyan árcímkét ragasztanak rá, amiért épeszű ember nem veszi meg. Egy S60 sokkal alkalmasabb lenne ebbe a kategóriába. Hatalmas szakadék tátong még mindig a Lumia sorozat - azért a 620 nem éppen olcsó, hiába a legkedvezőbb árú Nokia WP modell - és az olcsóbb, a kor igényeinek megfelelő telefonok között. Ami a leggázabb, hogy erre van egy teljesen használható, kész rendszerük (Belle), app kínálat, bejáratott brand, erre ilyen szarokat tesznek le az asztalra, mint ez, meg valami Asha rettenet...

(#22) kcsa válasza Fancy-boy (#19) üzenetére


kcsa
veterán

de te samsung fan vagy, úgyhogy azt veszed :D

Egyébként nem úgy volt, hogy csak szabványos töltő-csatlakozóval rendelkező telefont lehet eu-ban piacra dobni?

(#23) Fancy-boy válasza kcsa (#22) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Pont, hogy nem az vagyok. Bukta. :DD
Attól még a jót elismerem. Ha valaki dicséri egy másik gyártó termékét, már rögtön fan? :N

(#24) Ispy


Ispy
veterán

Én simán benevezek egy ilyenre dual sim-ben, persze inkább a fekete színt választanám, ha lehet....

Ha nokia 500-as elmegy 4 napot átlag telefonálással, akkor ennek simán bírnia kell 5-6 napot.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#25) kcsa válasza Fancy-boy (#23) üzenetére


kcsa
veterán

nem véletlen raktam offba, nagy vigyorral :P

(#26) Fancy-boy válasza kcsa (#25) üzenetére


Fancy-boy
addikt

;] Oké

(#27) tcp


tcp
tag

Tökéletesen megértem azt a felhasználói kört, aki a telefont ma is csak arra veszi, amire kitalálták, és nem akarja személyi asszisztensnek, fényképezőgépnek, social hubnak, email kliensnek, web böngészőnek, játékgépnek, státusz szimbólumnak, és még ki tudja mi mindennek használni...

Azt viszont nem tudom megérteni, hogy ez a telefon kinek szól. Ugyanis a fent említett felhasználók egy kevesebb mint fele ennyibe kerülő Nokia 100-al is jól elvannak (vagy a Samu mindenfelé kapható 5000HUF-os készülékeivel), és számukra fél/negyed áron az sem nyújt semmivel kevesebbet, lehet vele telefonálni, megjön az SMS a bankból (kamera, web nem érdekli).

Akinek szüksége van a plusz szolgáltatásokra, az venni fog egy belépő Droidot, Luminát, akinek pedig nincs, az megelégszik egy ennél sokkal egyszerűbb készülékkel is olcsóbban. Ezt ki veszi?

(#28) hemaka


hemaka
nagyúr

atyaviláág...

(#29) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Kedves Nokia!ez 25 ezerért mocskos drága,max 6-7 forint függetlenül.
2013-ban qcif 10 fps-el,hova sülyeddnek még a butatelefonok,komolyan mondom felháboritó hogy nincs eggyetlen normális nem okostelefon sem 2013-ban,pedig lenne rá igény!
vagy akkor értelmes áruk lenne,nem 25 ezer ft.
Én kiváncsi vagyok hogy ezen pl hány százalék haszna van a Nokiának,mert eggyes alkatrészei már 2002-2003 ban volt jelen.

(#30) csuszi válasza VIC20 (#14) üzenetére


csuszi
aktív tag

a bizonyos gomb. teljesen jó a mondat, úgyis, hogy 100 gombról vagy ezerről lenne szó.

mondjuk a cikknek megragadtad a lényegét. de legalább lenne igazad...

ha már oldschool telefont vennék, akkor vagy olyat ami hetekig bírja töltés nélkül, vagy legalább lenne kicsit strapabíró. és még úgy is 20 alatt maradnék.
pedig én szeretem a nokia-t - kedvenc telefonom a maga idejében kezelve a 6110-esem még 98ból :)

(#31) eclipse006


eclipse006
őstag

Szerintem ezekben a rikító színekben bűn ronda, valamivel megtörhették volna, ezt az egységes színt, legalább a gombok lennének más árnyalatúak.. Ahhoz képest, hogy nem okos telefon, az üzemideje is elég karcsú.

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#33) kcsa válasza aram01 (#32) üzenetére


kcsa
veterán

Épp ezen röhögcséltem hogy szép bilikék színe van, az akku típusa meg BL-4U - ha németül olvasom Blau (kék) :D

(#35) #43960832 válasza kcsa (#22) üzenetére


#43960832
törölt tag

Szabványos. Nokia-szabványos. :DDD

(#36) McSpy


McSpy
őstag

Na divatba jött a retró,ez kb ha 5000ft körül adják akkor lenne jó vétel :K,vagy a kenyér mellé a boltban :C

[ Szerkesztve ]

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#38) DIESELPOWER válasza tomkom1969 (#18) üzenetére


DIESELPOWER
aktív tag

+1

(#39) lorinser válasza kolosanyi (#21) üzenetére


lorinser
senior tag

Igen, azt én sem értem és továbbra is rejtély számomra, hogy miért az S'3-at (Bellét) kukázták és miért nem az S40-et?

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#40) Kerell


Kerell
csendes tag

A baj csak annyi, hogy ezt a telefont már megint piacra dobták korábban 6300 vagy C5 néven. Igazából azok még külsőre is jobban néznek ki..

(#41) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Megvakulok.... nem semmi. TinyDealen szoktam látni hasonló színvilágú kínai telókat.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#42) gzbotii


gzbotii
veterán

Megis az ilyen gagyi szinek es anyaghasznalt helyet miert nem hoznak ki, par elegans, fem es minosgei (pl puha tapintasu) muanyag hazba csomagolt telefont?
Soha nem voltam Nokia fan, Nokiam is vagy 3 volt...de 4-5 eve milyen telefonokat gyartottak... :(

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#43) Kerell


Kerell
csendes tag

Alap Nokiában például a symbian rendszer tökéletes és többet is tud az s40 -nél, azt kellene fémbe pakolni és máris egy elfogadható népszerű alap telót kaphatnánk, nem ilyen fosokat ..

(#45) Peterson_ válasza gzbotii (#42) üzenetére


Peterson_
addikt

Használtan még bőven hozzá lehet jutni egy-egy szépen megkímélt példányhoz.
Jelen esetben érdemesebb is talán:)
Feature kategóriában simán jó a régi s60, sőt, merem állítani, hogy jobb, mint egy s40-es, vagy bármilyen másik hagyományos butafon.
Ár kb ugyan az, minőségben-és tudásban is, ha esetleg....- akár köröket ráver a kategóriában jelenlévő versenyzőkre és az üzemidőt tekintve sincs komolyabb gond.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#46) imisomogyi


imisomogyi
aktív tag

külsőre ez szerintem baromi jó. Ha a felsorolt hibák nélkül jelent volna meg, tehát wlan, jobb kamera, 3G és hangerőszabályzók... Akkor én akár 40et is adnék érte. Én hiányolom az ilyen telókat...

(#47) .bruszli.


.bruszli.
aktív tag

Csodaszép...
Na meg okos se. De legalább brutál drága ebben a szegmensben... :U

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#48) Fancy-boy válasza tcp (#27) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ezt remélem nem gondoltad komolyan.
Az maximum a gyerek és nagyi csoport.

Sok komoly, akár üzletember van, aki nem akar érintős mobilt, de attól még szeretne minőségi mobiltelefont.

Értsd: Nem fog Nokia 100 vagy egyéb 5000Ft-os hulladékkal mászkálni.

[ Szerkesztve ]

(#49) Ati1979


Ati1979
veterán

Látom nemcsak nekem zavarja ez a szín a szemem. Én sehogy sem tudnám megszokni.

Maradjunk annyiban, hogy fele annyit megér mint amennyiért árulják.

(#50) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Fehérben kéne, megcsinálhatnák ezt valami épkézláb rendszerrel is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.