Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) aram01 válasza Ati1979 (#49) üzenetére


aram01
nagyúr

pedig tök jó ez a szín

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#52) AS


AS
félisten

Hát nem gyönyörű?:) :D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#53) kocka88


kocka88
tag

kicsit sok az ára szerintem...amugy pofás kis telefon:)

|iPhone 15 Pro Max | Samsung Galaxy S21 Ultra | Apple watch Ultra II | Airpods pro II

(#54) Graphics válasza AS (#52) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

CMYK paletta... :D csak a yellow kimaradt a képről

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#56) Graphics válasza aram01 (#55) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Zöld nincs is ;] :P

Ezekből válogass :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#57) Ati1979 válasza aram01 (#51) üzenetére


Ati1979
veterán

Rikító egy kicsit. A piros meg még durvább.
Diszkóba jó. :DD

Viszont fehérben tetszik. :)

(#56) Duliee

A fehér ezek közül. Egyértelműen. :)

[ Szerkesztve ]

(#58) pikszel válasza Graphics (#54) üzenetére


pikszel
őstag

Meg a Key. :DDD

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#59) Pirosász válasza aram01 (#55) üzenetére


Pirosász
aktív tag

Hát édesanyámnak ilyenre fogunk fehérben összedobni tesómmal,születésnapjára.Mert ne már egy ilyen Tesco gazdaságos,pl. Telenor márkás sz.rt vegyünk már.Tehát van ennek piaca.Azért csak egy Nokiát,vagy Samsungot vesz az ember,és elkölt rá 20-25-öt.Tehát nincs igaza annak aki azt mondja drága.Vagy azok vesznek ilyen gazdaságos telefont a Tescoban a szüleiknek,nagyszüleiknek?Hát.....gratulálok.

(#60) AS


AS
félisten

Itt egy jó kép a pirosról:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#61) .bruszli. válasza AS (#52) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Úgy néznek ki,mint valami műanyag játéktelefon...szóval már csak az ilyen : "Jé,ez igazi ?" beszólásokért is vennék egyet...max 5000ért. ;]

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#62) Ati1979 válasza AS (#60) üzenetére


Ati1979
veterán

Egy jó csaj kezében el tudom képzelni ezt a telót ebben a színben! :)

[ Szerkesztve ]

(#63) Mészi2


Mészi2
tag

10000 ért wifiset még vennék 2.telónak de ezt nem.

(#64) tcp válasza Fancy-boy (#48) üzenetére


tcp
tag

"Sok komoly, akár üzletember van, aki nem akar érintős mobilt, de attól még szeretne minőségi mobiltelefont."

Te sem sok üzleti tárgyalásra jársz mi? :) Ez olyan tipikus üzletemberes telefonnak látszik igaz? És a meetingeken is azt látod, hogy a leghülyébb 65+ éves, manager ilyeneket szorongat a kezében ugye? :P

(#65) Fancy-boy válasza tcp (#64) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ajjaj.
Hol írtam én olyat, hogy ez a telefon az? Én a te hozzászólásodra reagáltam.
Idéznélek:
"mint fele ennyibe kerülő Nokia 100-al is jól elvannak (vagy a Samu mindenfelé kapható 5000HUF-os készülékeivel)"

Ez pedig nem igaz, ahogy ez sem:

"Akinek szüksége van a plusz szolgáltatásokra, az venni fog egy belépő Droidot, Luminát"

Ahogy feljebb is írtam, ez a telefon drága, kevés funkcióval.

[ Szerkesztve ]

(#66) rizso


rizso
addikt

Ez az ár szerintem nem kissé túlzó. Kb fele ennyiért látnám értelmét...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#67) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

árán most nem fogok ugrálni ,mert nem akarok venni, de nekem tetszik.

Üdv: Laca

(#68) =Mentor= válasza kolosanyi (#21) üzenetére


=Mentor=
őstag

Aha és szinted egy S60 mekkora erőforrást igényelne? Kéne oda proci, memória vastagon és akkor máris 30-40 ezres árnál tartanánk. Na meg akkor már kell bele Wifi stb ami tovább drágítaná. Ezek a mobilok nem elsősorban az európai piacra készülnek.

Aki meg melléfogásról beszél, annak jelzem a fejlődő országokban (India, Afrikai országok) havonta több tízmilliót eladnak az ilyen és ehhez hasonló "gagyi" Nokiákból.

:U

[ Szerkesztve ]

(#69) HuMarc


HuMarc
addikt

Nekem még tetszene is (pont ilyen telefont keresnék) csak kb. feleennyiért. (Na jó, kb. 18 000 Ft-ot adnék érted, de többet végképp nem) Ráadásul a 25 000 Ft csak a készülék, a többi tartozék ára nincs benne... :U

(#70) Pixa


Pixa
aktív tag

Ez a román kék kiborító... :F Ha fekete lenne még kaptak volna az őskövületek, de így félő, hogy azt hinnék elhagytam az élettársamat. :D

"...de egyszer itt hagyok majd mindent, nem számít majd odafent ami fontos volt itt lent, számot adok arról is, hogy mért volt nagy pofám..."

(#71) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Szerintem ez a lumia design egy hulladék.
Az érintősöknél se jön be de ez egyenesen borzalom.

(#72) Peterson_ válasza =Mentor= (#68) üzenetére


Peterson_
addikt

"Aha és szinted egy S60 mekkora erőforrást igényelne? Kéne oda proci, memória vastagon és akkor máris 30-40 ezres árnál tartanánk"

-Ezt mégis honnan találtad ki?
Volt nem egy(nem is kettő) S60-as telefonom, hát minden volt csak nem energiaigényes, és hogy kell proci meg memória vastagon... :U :N
Ha meg a Belle-re gondoltál, akkor pontatlan vagy, mert az nem az S60 maga, csak az egyik utolsó variáns.
-de még azt sem nevezném túl hardverzabáló OS-nek, bár jónak sem nagyon-

Amúgy az árcédulát tekintve meg kb ott a lehetőség amit leírtam én is.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#73) Pirosász válasza Pixa (#70) üzenetére


Pirosász
aktív tag

Fehér,fekete,sárga,piros,kék.Ezek a színei.Ez a lumia sajátossága is.Nem kötelező színeset venni.Az meg hogy van,az nem baj szerintem.Nokiánál mindig visszajön ez a "jaj hogy néz ki".
ADAM1337:Szerintem jól csinálják,kijöhetnek 30 színnel is,attól még te vehetsz feketét,de ott a választás.Sőt én meglovagolnám ezt,limitált kiadás.Mondjuk 1000db,valami különleges színben.

(#74) blackydan


blackydan
senior tag

Hirtelen legónak néztem a telefont, ráadásul picit túlzónak találom ezt a 25 ezeret érte

(#75) HuMarc válasza ADAM1337 (#71) üzenetére


HuMarc
addikt

Szerintem meg teljesen szubjektív és nekem tetszik. Nem mondom, hogy a világ legszebb megoldása, de azért nem fog el a hányinger, ha ránézek. :)

(#76) Peterson_ válasza Pirosász (#73) üzenetére


Peterson_
addikt

+1

Én vennék egyet, ha lenne Batmanesben :DDD
Lumiában volt egy ilyen limited edisön', de hát sajnos-sajnos lecsúsztam róla...

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#77) Pirosász válasza Peterson_ (#76) üzenetére


Pirosász
aktív tag

Na ja. :D De én arra gondoltam hogy mondjuk 10db aranyszínű lumia minden modellből az országban szétszórva a szolgáltatónál,és ugyanannyiért kvázi megnyerheted,ha szerencséd van,és pont rábukkansz.Nem profitot,hanem hírverést csinálna.Persze csak akkor derülne ki,miután kifizetted a telefont,hogy van e ott aranyszínű.Ez vásárlásra sarkalna,a lehetőség hogy esetleg lehet egy tök egyedi telefonod.Amúgy a Nokiának,meg a Sony-nak vannak saját stílusjegyei.A többi mintha megegyezett volna,hogy tök ugyanolyan telefont gyártunk.Nem igazán tudod felismerni hogy Samu,Lg,Huawei,vagy HTC.Legalábbis nincs nagy eltérés.(na jó talán a HTC törekszik hébe-hóba,valami stílusteremtésre,de nem minden esetben)

[ Szerkesztve ]

(#78) HuMarc válasza Pirosász (#77) üzenetére


HuMarc
addikt

Sajnos ilyet sok országban nem lehet csinálni :( Pl. Amerikában. Steve Jobs akart ilyen Willi Wonka-szerű akciót a 100 000 (?) Macbook (?) vásárlójának csinálni (beletenni az utalványt a 100 000. dobozba) de az USA-beli törvények valamiért nem engednek ilyet.

(#79) AMD Power


AMD Power
titán

Valóban nem a mai kornak megfelelő designal készült de mi már jó párat eladtunk belőle. Arról nem is beszélve ,hogy még több ment volna el ha nem fogytunk volna ki belőle.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#80) HuMarc válasza AMD Power (#79) üzenetére


HuMarc
addikt

Nem tudom, szerintem ez a design simán megfelel a mai kornak. Vagy tévednék? :F

(#81) Rozzo


Rozzo
tag

10k-ig ütős lenne, de így :N Szerintem pont ezért halnak ki a feature phoneok, árban olcsóbb okostelefonokat támadnak, de nincs esélyük, hiszen ha valaki tényleg csak telefonázásra használja, az vesz egy 3k-at. :(

(#82) Pixa válasza HuMarc (#80) üzenetére


Pixa
aktív tag

A dizájn még csak-csak, de az ára...

"...de egyszer itt hagyok majd mindent, nem számít majd odafent ami fontos volt itt lent, számot adok arról is, hogy mért volt nagy pofám..."

(#83) HuMarc válasza Pixa (#82) üzenetére


HuMarc
addikt

Na igen, ez elég drága... :(

(#84) Pixa válasza HuMarc (#83) üzenetére


Pixa
aktív tag

Telenornál a Nokia C5-03 Praktikummal 23.785 forint. Tudásba még mindig jobb, mint ez a 206-os. És akkor még nem mutogattam ujjal más gyártók telefonjaira, illetve a használt palettára. Úgyhogy a 25.000 ftos ár több, mint vicces! :)
Talán még 15.000 ftot adna érte az ember azért "mert új", de többet nem! Szerintem... :)

"...de egyszer itt hagyok majd mindent, nem számít majd odafent ami fontos volt itt lent, számot adok arról is, hogy mért volt nagy pofám..."

(#85) AMD Power válasza HuMarc (#80) üzenetére


AMD Power
titán

Számunkra igen. De sok ember már csak tapis telót tud elképzelni magának. Én szeretem az ilyen hagyományos telefonokat is. Főleg ezt mert van egy kis SE beütése.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#86) motoflug


motoflug
őstag

Az év eddigi legjobb írása szerintem (egy kb. csak telefonfunkcióval bíró telefonról).
Mellesleg szerintem marha jól néz ki. :)

(#87) HuMarc válasza AMD Power (#85) üzenetére


HuMarc
addikt

Hát szerintem inkább ilyen nyomógombos telefonokat gyártanának, mint azokat a mocskokat, amiket mostanában az alsó kategóriában erőltetnek. :N

(#88) #19708160


#19708160
törölt tag

Kövezzetek meg de tetszik. :D

(#89) AMD Power válasza HuMarc (#87) üzenetére


AMD Power
titán

Igény van nagyon is. Nem véletlenül fogy ez is meg a 205 (112, 113 Nokia is).

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#90) eclipse006 válasza #19708160 (#88) üzenetére


eclipse006
őstag

Én megdobtalak egy kis kővel. ;)

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#91) HuMarc válasza eclipse006 (#90) üzenetére


HuMarc
addikt

:DDD

(#92) WMD


WMD
csendes tag

Környezetszennyezés.

(#93) eclipse006 válasza HuMarc (#91) üzenetére


eclipse006
őstag

Ez király! :))

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#94) Kerell válasza HuMarc (#69) üzenetére


Kerell
csendes tag

Ha ezért a hulladékért adnál 18-at, akkor a Samsung S5610 nem jobb választás 19 ért? Az telefon, remek kijelzővel és remek kamerával (5MP) fémbe burkolva. Na de ez egy vicc ennyiért ..

(#95) HuMarc válasza Kerell (#94) üzenetére


HuMarc
addikt

Úgy értettem, hogy az az abszolút maximum ára, amiért nálam szóba jöhetne. Tehát már az sem teljesen ár/érték arányos árazás, de azt még talán el tudnám fogadni.

@eclipse006 (#93): @monstre nyomult vele a Filmvilág topikban, ha jól emlékszem :D Tőle loptam. :B

(#96) csab2


csab2
veterán

Nem értem sok fórumozó fikázasát. Ez egy abszolút alaptelefon. Ebbe nem kell 3G (legalább nem gerjeszti be a TV-t és a rádiót), nem kell wifi, meg hasonlók. Jó hogy már GPS-t nem hiányolta még senki!
Szerintem az EDGE elég a Nokia Express-hez. A telefon meg szeintem baromira jól néz ki.
Ami nem tetszik, hogy sehol nem lehet kapni feketében. Ezekben a színekben és ezzel a lakkozással játéktelefon érzete van, de nagyon.
Szerintem túl nagyra is sikerült. Mindezekkel együtt eléggé drága. Mondjuk a szegedi MM-ban 19 990 forint, ami azért jöval barátságosabb, mint a 25 000.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#97) Kerell válasza csab2 (#96) üzenetére


Kerell
csendes tag

Tudásához és árához mérten írtam természetesen a fikát. 15 ezernél ez nem ér többet. Úgy gondolom ha körülnézünk az árszintjén akkor mint fentebb is írtam alap telefonnak a Samsung S5610 komolyabb választás minden tekintetben. Ha valaki pedig direkt ilyen buta telefont akar venni, az magára vessen, nyilván nem tervez vele sok mindent ha ilyen árkategóriában gondolkodik, de azért na ..

[ Szerkesztve ]

(#98) HuMarc válasza csab2 (#96) üzenetére


HuMarc
addikt

A sima GSM is begerjeszti a rádiót. (Nálunk :D )

(#99) csab2 válasza HuMarc (#98) üzenetére


csab2
veterán

Jogos, nálam is. Pont fordítva van: a 3G nem gerjeszti a rádiót, a GSM (GPRS, EDGE) igen ha adatforgalmazás van.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#100) csab2 válasza Kerell (#97) üzenetére


csab2
veterán

A Samu valóban szép és okosabb mint ez a Nokia, de én mostanában nem szimpatizálok a Samu telefonokkal, és szeretem az S40-et is.
Nekem a mobilnetes iPad4 mellé ez bőven megfelel. Most is egy egyszerű Nokiám van (3120 classic).

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.