Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kcsa


kcsa
veterán

Kövezzetek meg, de a fekete 301-es tetszik :)

(#2) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Érdekes, hogy még mindig a Symbianra hasonlít a felület és nem alakították át a WP mintájára.
De vajon a 301 Dual Active módot kapott? Itt nincs nyílt op.rendszer, amit ürügyként fel lehetne használni a hiányára.
Ja és a cikkben javítsátok az 103-at 105-re.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#3) meroly válasza kcsa (#1) üzenetére


meroly
veterán

Szerintem is jóféle lesz. :K

Impossible is nothing

(#4) Pacsek


Pacsek
csendes tag

Ha a kicsi tényleg bír egy hónapot de minimum 2-3 hetet, nekem kell 2. telónak.

Uff!

(#5) BiP


BiP
nagyúr

Nekem is tetszik a 301. Kicsit 6300 utánérzés, és ez jót jelent.

(#6) Bocha válasza Rickazoid (#2) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Bocs, elgépeltük.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#7) gzbotii


gzbotii
veterán

Lumia dizajn itt is. Ami nem rossz, csak nem kellene ennyire eroltetni mindenhol, szerintem.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#8) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Másodtelefonnak jó lenne az a 105. :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#9) meroly válasza BiP (#5) üzenetére


meroly
veterán

Az a baj, hogy ahhoz képest nem sok előrelépés van, max hogy színesebb lett.....

Impossible is nothing

(#10) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nokia 301 = Nokia 5000 Turbo :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) Akee92


Akee92
tag

A 301-es igencsak tetszetős :) Pláne ha wifi is kerül bele :)

(#12) dr.laci1


dr.laci1
tag

Egész jó a 301 dual sim. :-) wifi viszont nincs benne

[ Szerkesztve ]

(#13) Sonyfan


Sonyfan
tag

Nokia az egyik(ha nem az egyetlen) aki olyan telefonokat gyárt, ami nem hiperszupercsúcsmodell.
De mégis milyen jó lett már...

"Az volna a legnagyobb üzlet, ha embereket vásárolnék annyiért, amennyit érnek, és eladhatnám őket annyiért, amennyire tartják magukat."

(#14) vipnolf


vipnolf
aktív tag

azért a 301 sokak számára megoldás lehet, aki mondjuk melós telefonra vagy klasszikus beszélgetős telefonra vágyik. az alsóbb számozású már kicsit túl egyszerű, de a 301 hozza a minimumot. wifi jelenlét meg az ashákban sem magától értetődő, szóval jó lesz ez egy classic sorozatnak 2013-ra

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#15) meroly válasza dr.laci1 (#12) üzenetére


meroly
veterán

Aki ilyen telefont vesz, annak a wifi a legutolsó.

Impossible is nothing

(#16) vipnolf válasza vipnolf (#14) üzenetére


vipnolf
aktív tag

egyébként ez az első igazi okostelefon az MWC-n ;]
az eddigiek baromira nem "okostelefonok" voltak ;]

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#17) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Remélem lesz 400 valahányas, amibe kerül autofocus, esetleg végszükség esetére Wlan.

(#18) dr.laci1 válasza meroly (#15) üzenetére


dr.laci1
tag

Tudom,hogy nem kell bele wifi,de azért nem ártana.Mivel egy ideje használok ilyen telefont,egész jó a benyomásom róla.

(#19) Sztif


Sztif
aktív tag

Tetszetős a 301 és egyben az első asha amin nincs a hagyományos "vékonytöltőcsati" csak microUSB
Lehet végre a Nokia átvált USB-re, mert már illene...
Tudni hogy mekkora a HSPA sebessége?

Én vártam egy asha 302-t új köntösben Dual SIM verzióban...

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#20) meroly válasza dr.laci1 (#18) üzenetére


meroly
veterán

Mármint milyet?

Impossible is nothing

(#21) kcsa válasza Sztif (#19) üzenetére


kcsa
veterán

Ez a tájékoztatók alapján nem Asha széria, vagy rosszul olvastam valamit :)

(#22) Fancy-boy válasza meroly (#9) üzenetére


Fancy-boy
addikt

6300-hoz képest:

3,2 megapixeles Kamera
2.4 inches kijelző
Bluetooth 3.0
HSPA
Jobb akku

(#23) Rickazoid válasza kcsa (#21) üzenetére


Rickazoid
addikt

Szerintem arra célzott, hogy olyat várt, de csak ilyenek vannak..

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#24) vipnolf


vipnolf
aktív tag

egyébként a 101 paraméterei elég érdekesek. a kijelzőméret nagyot üt, meg a tablet szintű kijelző keret vastagság :D ám az egészhez hozzá jön egy 14 mm-es házvastagság, amit már végképp nem tudok hová tenni. ekkora házméretbe egy akkora akkut bele lehetne már tenni, hogy csak évente kelljen tölteni :DDD

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#25) meroly válasza Fancy-boy (#22) üzenetére


meroly
veterán

Én is tisztában vagyok a paraméterekkel, de ez koránt sem tűnik elsőre olyan értékállónak, mint a 6300 volt, de ne legyen igazam.

Impossible is nothing

(#26) BiP válasza kcsa (#21) üzenetére


BiP
nagyúr

Csak simán Nokia 301. Nem Asha, és (szerencsére) nem is érintőkijelzős. Szerintem népszerű lesz.

(#25) meroly: Lehet, hogy nem, elvégre nem fém, nem olyan masszív (pl. a 6303 is kb. ilyen paraméterekkel rendelkezett, és nem tudott a 6300 méltó utódja lenni, nem lett ikonikus), meg azóta eltelt pár év, és ezek a paraméterek már nem olyan acélosak, mint akkor a 6300 volt, de a nagyszerűsége most a jelenben pont az egyszerűségében rejlik.
Végülis kapsz egy olyan alaptelefont, ami nem drága, de nem is szar, hanem használható, tud pár dolgot.

lordfreyr (#2): ami igazából az N9 meegojának az átültetése. De az S40 az jelenleg így néz ki.
Amúgy, ha megnézed azt az fehéren áttetsző, beállítások-szerű menüt, ott már eléggé minimalista piktogramok vannak. Szóval némiképp vettek át elemeket.

[ Szerkesztve ]

(#27) Ricardo válasza Rickazoid (#2) üzenetére


Ricardo
félisten

"Érdekes, hogy még mindig a Symbianra hasonlít a felület és nem alakították át a WP mintájára."

Érdekesen mutatnának rajta a csempék :DDD

(#28) meroly válasza BiP (#26) üzenetére


meroly
veterán

Ámen. Nekem másra nincs is szükségem max még egy vaku. Feketében egész vállalható, a többi szín számomra túlságosan gyerekes.

Impossible is nothing

(#29) Spancho


Spancho
őstag

A 301 hátulról egész pofás :)
De az a 105 brr... :D
Majd a tesco-ban találkozunk velük.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#30) Sonyfan válasza Ricardo (#27) üzenetére


Sonyfan
tag

Amíg nem láttad, honnan tudod? :DDD
Lehet egész jó is..

"Az volna a legnagyobb üzlet, ha embereket vásárolnék annyiért, amennyit érnek, és eladhatnám őket annyiért, amennyire tartják magukat."

(#31) Sztif válasza kcsa (#21) üzenetére


Sztif
aktív tag

Igazad van. Módosítom. Az első nem Asha hanem csak simán Nokia 301, amin nincs vékonycsati (szvsz az E52 után) :DDD

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#32) Ricardo válasza Sonyfan (#30) üzenetére


Ricardo
félisten

Jogos. :DDD Hány csempe férhet ki a kijelzőre?

(#33) Fancy-boy válasza BiP (#26) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Én a 6300 utódját, mindig is a 6700 nak tekintettem.

meroly: Fehér szegélyes szerintem még belefér. Bár én is inkább a tiszta feketét választanám.

Ha már Windows, Egyébként simán lehetnének benne ilyen ikonok:

[ Szerkesztve ]

(#34) meroly válasza Fancy-boy (#33) üzenetére


meroly
veterán

Az tény hogy a 6300-nak a 6700 az utódja, de még egy lapon sem említeném ezzel a 301-el :N

Impossible is nothing

(#35) kaller1


kaller1
veterán

Ez a 301-es mivel ér/tud többet, mint egy használtan 5k-s 6303? :U

.::> <::.

(#36) Blyan válasza Rickazoid (#2) üzenetére


Blyan
félisten

Elég nehéz lenne a WP-re hasonlíttatni ezt a felületet, nem?

(#35) kaller1

Kapható (lesz) újonnan és garanciális?

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#37) kaller1 válasza Blyan (#36) üzenetére


kaller1
veterán

Kapható (lesz) újonnan és garanciális?

Ez most ki érdekel? A Nokia úgy csinál, mintha valami új cuccot hozott volna létre, közben meg már évekkel ezelőtt megcsinálta (lerágott csont jó drágán). Amúgy meg ebben a kategóriában a Samsung messze jobb készülékeket készít.

.::> <::.

(#38) Próféta


Próféta
tag

"A mindössze 15 eurós, vagyis hazai áfával 5600 forintos Nokia 105 "

És tessék kérem szépen, aki telefonálni akar annak ez teljesen OK. Teljesen fapados és még így is van benne FM rádió meg egy csomó fícsör amiért megvesztem volna az Ericsson r320-asom idején. 5600 forintért. Van itt haladás!

(#39) batai15


batai15
félisten

szvsz nyomná a microsoft a kokit még a nokia fejére is ha feature wp teloval jönnének ki

(#40) meroly válasza kaller1 (#35) üzenetére


meroly
veterán

Semmivel :N

(#38) Próféta: igen de ez már a kismilliomodik ilyen nokia.

(#42) Luck Dragon: akkor én is ;)

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#41) Blyan válasza kaller1 (#37) üzenetére


Blyan
félisten

Kit érdekel? Mondjuk a Nokiat.

Tök mindegy, hogy a Samsung (haha) jobb készülékeket csinál ebben a kategóriában, ha egyszer ez nem Samsung. Venni fogják, vették régen is. 65 euró nem a világ.
Ja, hogy idehaza drága ez is? Hát, most erre mit mondjak?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#42) Luck Dragon

A 301 kimondottan tetszetős, ha lenne egy led vakú is rajta mondjuk zseblámpa ként is ,akkor már rohannék is érte ,mikor megérkezik. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#43) kaller1 válasza Blyan (#41) üzenetére


kaller1
veterán

Samsung (haha) jobb készülékeket csinál

Tegyél már mellé ennek a műanyagdarabnak egy S5610-et, aztán haházhatsz. ;)

.::> <::.

(#44) Blyan válasza kaller1 (#43) üzenetére


Blyan
félisten

És akkor már ez sose veszi senki? Húzzák le a rolót rögtön? Vagy nem értem, mert hogy Te erre célzol most.

BTW, ha ilyen telefont kéne vennem, én már csak azért nem venném a büszkén idecitált készüléket, mert Samsung. :)

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#45) kelly416


kelly416
veterán

Valahol leszaladt az ékszíj. :)

(#46) BiP válasza Fancy-boy (#33) üzenetére


BiP
nagyúr

Hát jó. Attól függ, hogyan tekintjük. Szerintem a 6700 kicsit feljebb lépés is volt, de amúgy talán igen, az tekinthető utódjának.
És akkor a 6303 pedig egy ráncfelvarrás. (én ilyen jellegű közvetlen utódot értettem alatta)

(#37) kaller1: Nem kell túlpörögni. Ha Te használtat szeretnél, akkor vegyél olyat, (én is úgy szoktam), aki meg nem szeretne használtat, ugyan add már meg neki a lehetőséget, hogy az új szériákból válasszon magának, még ha gyakorlatilag egy bevált recept újrakiadása is a dolog.
Én nemrég akartam venni 6303-t második készüléknek, de nem találtam olyat, ami nem volt leharcolva.

(#47) LNx válasza meroly (#15) üzenetére


LNx
tag

wrong

en ilyenre varok, a korosodo e52-t lecserelendo... bar a fem hianyzik belole :)

(#48) kaller1 válasza Blyan (#44) üzenetére


kaller1
veterán

mert Samsung.

Igaz, hogy mindenben leveri ezt a Nokiát, de ezek után nincs is több kérdésem... :)

.::> <::.

(#49) Blyan válasza kaller1 (#48) üzenetére


Blyan
félisten

Szupi! :K

Ahogy mondták feletted is, engedtessék már meg az embereknek, hogy válasszanak saját kényük kedvükre. Ha ilyet, akkor ilyet.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#50) kaller1 válasza Blyan (#49) üzenetére


kaller1
veterán

Ez a hátránya a márkafanságnak. Elvakít. :DDD

.::> <::.

(#51) Ati1979


Ati1979
veterán

Kifejezetten szépek ezek a telefonok!

Főleg a 301-es.

(#52) meroly válasza Ati1979 (#51) üzenetére


meroly
veterán

Hát azért ez erős. Mondjuk úgy hogy feketében vállalható.
Szép a 8800 volt, azóta nem láttam szép telefont.

(#47) thacount: akkor te ma nem nyertél, egyébként én a 3720 utódját várom, úgyhogy ma nekem sem osztottak lapot ;]

(#53) Genova1983: a 8600 luna volt az első olyan. Vagy talán a 6500 classic.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#53) Genova1983 válasza Sztif (#31) üzenetére


Genova1983
tag

Nekem a másodtelóm egy 5630 XM és azon sincs vékony töltő,csak micro USB.Szerintem az volt az első Nokia amiről elhagyták a vékony töltőt később mégis visszatértek hozzá.

(#54) csab2 válasza kaller1 (#50) üzenetére


csab2
veterán

Nekem van most egy iPad 4 (cellular model)l. Mellette egy tök egyszerű Nokia 3120 classic, iPad mellé bőven elég. Ha veszek új telefont, az csakis egy egyszerű Nokia lesz, mert szeretem az S40-et. Akkor én most elvakult márkahű majom vagyok?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#55) Ati1979 válasza meroly (#52) üzenetére


Ati1979
veterán

Oké amellett elbújhatnak. :)

Nekem sem nagyon jön be ez a nagyon színes lumia világ. Szóval én is feketét választanám természetesen.
Esetleg fehér/ fekete.

(#56) Genova1983 válasza meroly (#52) üzenetére


Genova1983
tag

Lehetséges,sajnos nekem egyik sem volt.Mikor vettem az 5630-at az volt a furcsa,hogy hiányzik a hagyományos töltő csatlakozó,de egy átalakítót adtak hozzá.Akkoriban bárhol tudtam kölcsön kérni Nokia töltőt,ha esetleg otthon felejtettem! :)

(#57) csab2


csab2
veterán

A videó alapján megmaradtak a jó kis fénylős zongoralakknál. :(
Méretre is elég nagynak tűnik a 301. Tök hasonlít a 206-ra.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#58) meroly válasza csab2 (#57) üzenetére


meroly
veterán

De legalább a 301 háta nem zongoralakk. Olyasmi lehet mint a 3500 volt.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#59) Zsoltesz93 válasza Sonyfan (#13) üzenetére


Zsoltesz93
tag

Ehhez mindig is értett a Nokia.

"A marketing az az eszköz, amelyhez akkor nyúlunk, ha rossz a termékünk."

(#60) Zoja™


Zoja™
őstag

Engem megvettek a 301-el.
Ha nem találok egy szép állapotú, N78-at, vagy N79-et, akkor tuti ez lesz a következő telefonom. :DD

(#61) GALARDO


GALARDO
addikt

Ez a 301, nagyon rendben van. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#62) gybazsi


gybazsi
senior tag

A 301 elég tetszetős lett. Mostanra azért már hiányoznak a szememnek a hagyományos kialakítású telefonok.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#63) pszili8


pszili8
aktív tag

A 105-ben ütős az Education menüpont,a 301 meg szép lett.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#64) csab2


csab2
veterán

Nekem is kell a 301.

Egyébként most mindenkinek tetszik, amikor meg kijön róla a teszt, majd jön a sok "ezmekkoraszarmár", meg a "mitakaranokiaezzel2013-ban". :)

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#65) AMD Power válasza csab2 (#64) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem ez a 301 siker szagú. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#66) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Az én szakmámban (mezőgazdaság) máig nagyon nagy igény van a hagyományos gombsoros telefonokra, és igen nagy bosszúságot okoz, hogy magasabb színvonalú telefont már csak érintőkijelzős kivitelben lehet venni.

Nem értem, hogy mivel jobb a 105-ös a korábbi modelleknél, mint amilyen a 100, vagy a 101? Nem tűnik logikusnak...

Jelenleg egy 6303-at hajtok, immáron több éve, de ha beszerezhető lesz a 301, akkor a jelenlegi munkás telefonná fog "degradálódni".

A wifi tényleg óriási hiányossága a 301-nek! :O

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#67) kcsa válasza D4rkm4n (#66) üzenetére


kcsa
veterán

Nem tudom pontosan mit dolgozol, de valami víz- és porálló készülék nem felelne meg jobban az igényeidnek? Abból relatíve van választék...

(#68) meroly válasza D4rkm4n (#66) üzenetére


meroly
veterán

Igazából az 1xx-ek közt én sem látok túl nagy különbséget, talán ami szembetűnőbb és említésre méltó az a 112 akkuja.

Impossible is nothing

(#69) meroly válasza Sztif (#19) üzenetére


meroly
veterán

Itt már van speckó.
E szerint 7,2mbps le és 5,76 mbps fel a sebesség, kíváncsi vagyok a felület mennyire lassítja a böngészést.

Impossible is nothing

(#70) Fancy-boy válasza meroly (#69) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Szerintem az a speckó hibás.
Bluetooth 2.1 írnak a gsmarenán, miközben Bluetooth 3.0 van benne.
Ha ez rossz, ki tudja még mit írtak el.

(#71) D4rkm4n válasza meroly (#68) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Szerintem azok, akik a 301-et választják, azok jobban örülnének egy nagyobb szeletnek az okostelefonok tudásából, mint amilyen a wifi is, ahelyett, hogy beszéddel legyen irányítható a fényképezőgép.

Azok pedig, akik az alsó kategóriás telefonok közül választanak, jellemzően csak telefonálásra vagy olykor-olykor SMS írásra használnák a készüléket. Akkor pedig tényleg indokolatlan a 105. :U
Szerintem.

[ Szerkesztve ]

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#72) LNx válasza meroly (#52) üzenetére


LNx
tag

most latom hogy wifi sincs benne ugyhogy mindenkepp passzolok :D

(#73) BiP válasza D4rkm4n (#71) üzenetére


BiP
nagyúr

Na, hát igen. Ennek a fényképezős hangos izének nem sok értelmét látom.
Tényleg ekkora igény van az önfényképezésre? (na jó, még mindig jobb, mint fürdőszobatükörben csücsöríteni :) )
DE ezt nem lehetett volna megoldani egy pici fényes tükröződő felülettel, amiben látod magad, mint más telefonoknál??

(#72) thacount: Sajnos nincs, de szerintem nem 'akkora' érvágás, amit egy jó netcsomaggal nem lehetne pótolni. (persze jobb lenne, ha lenne benne wifi, és akkor nem is feltétlenül kéne mellé netcsomag)

[ Szerkesztve ]

(#74) meroly válasza D4rkm4n (#71) üzenetére


meroly
veterán

Igen, jelenleg egy nokiát tudok, ami S40-es és van benne wifi a régebbi csak gombosak közül: 6300i.

(#72) thacount: egy párszor már leírták ;]

(#70) Fancy-boy: valóban hibás, pedig megbízható az oldal adatbázisa általában, jeleztem nekik.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#75) pszili8 válasza BiP (#73) üzenetére


pszili8
aktív tag

A 2.felével egyetértek,ezen a telón nem lehet olyan hatalmas élmény wifin netezni.Vesz hozzá az ember egy 100 megás netcsomagot,az elég szerintem arra hogy az ember naprakész legyen,mail,kis böngészés,face stb.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#76) Fancy-boy válasza meroly (#74) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Végülis a Nokia C3 is csak gombos, igaz qwerty, de van benne Wifi és S40.
Most meg a Nokia 302.

Csak azért írom, mert simán belerakhatnák azt a tudást, egy Candybar kialakításúba is.

[ Szerkesztve ]

(#77) meroly válasza Fancy-boy (#76) üzenetére


meroly
veterán

Igen (főleg ha az asha 302-re gondolsz, mert hirtelen azt hittem megjött a "sima" 302-es :DDD ) jogos, a candybart nem írtam bele.

Impossible is nothing

(#78) LNx válasza meroly (#74) üzenetére


LNx
tag

hat igen, jellemzo ram, hogy egy hettel kesobb latom meg

az, hogy miert nem tudnak csinalni egy s60-as klasszik candybart normalis anyagokbol 3g/wifi/gps lehetosegekkel... erthetetlen szamomra

(#79) meroly válasza LNx (#78) üzenetére


meroly
veterán

S60-nak vége, arra már tuti nem lesz új teló :(
Jó az S40, meg az ilyen készülékek, csak kicsit "okosabbak" is lehetnének (wifi, kamera, stb).

Impossible is nothing

(#80) BiP válasza meroly (#79) üzenetére


BiP
nagyúr

(#79) meroly + thacount (#78): Én is ezt sajnálom. Arra a célra, amire az S40-et foltozgatják, tuningolják, okosítják, pont jó lett volna egy alap Symbian.

(#81) meroly válasza BiP (#80) üzenetére


meroly
veterán

Én mondjuk személy szerint nem szeretem az oprendszeres telefonokat. Jó az s40.

Impossible is nothing

(#82) Rickazoid válasza D4rkm4n (#71) üzenetére


Rickazoid
addikt

Azért időről-időre ki kell adniuk valamit. Nem is csak a presztízs miatt, hanem mert egy ilyen "egyszerű" eszköz is, mint a 105 egy számítógép, aminek fejleszteni lehet a hardvereit és a szoftvereit egyaránt. Lehet kívülről és felhasználói élmény szempontjából ugyanolyan, attól még belül lehet, hogy kevésbé környezetszennyező anyagokat használ, kevesebb sugárzást bocsát ki, hatékonyabb az antenna elhelyezése, tisztább lett a programok kódja... de ezt csak a Nokia tudja, azért én optimista maradok és szerintem ezek a fejlesztések ott vannak, csak ilyesmikkel nem lehet eladni egy terméket sem, ebben a kategóriában meg pláne.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#83) Fancy-boy válasza LNx (#78) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ezzel én is így vagyok.
Kiadhatnának egy N95 8gb tudást, Candybar kialakítással.

(#84) BiP válasza Fancy-boy (#83) üzenetére


BiP
nagyúr

A Nokia N82-re gondolsz? :) Igaz, az sem új.

[ Szerkesztve ]

(#85) Fancy-boy válasza BiP (#84) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Hát egyrészt külsőre( vastagság, rizsgombok ) nem a legjobb, de valami hasonlóra, akár S40-el. És igen, újat.

[ Szerkesztve ]

(#86) LNx


LNx
tag

Fancyboy - BiP - meroly: es egy okositott 3250? :) Instant buy lenne nekem

tessek, itt a wishlistem hw ugyileg

2,5" HVGA/VGA IPS panel
28nm-es SoC :DDD
Autofokuszos fenykepezo
BT/N Wifi/3,5G/GPS
MicroSD bovithetoseg
normalis anyagok, semmi fenyes dzsunkamuanyag
Minimum 1200 mAH akksi

akar klasszik candybar, akar a 3250 fele elforgathato megoldas

(#87) BiP válasza LNx (#86) üzenetére


BiP
nagyúr

Az a baj, hogy hasonlók voltak már (E52/E72/E6), de valami mindig hiányzott. Ezeket kéne összegyúrni.

(#88) Fancy-boy válasza BiP (#87) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Jól látod.

E52: Szériahibás és nincs autofocus
E6: Fényes burkolat, nincs autofocus. Jól jöhet az érintőkijelző.
E72: Ez egy jó modell, kár, hogy nem Candybar

(#89) LNx válasza Fancy-boy (#88) üzenetére


LNx
tag

E52-hoz extra gond meg be a hasznalhatatlanul keves belso memoria is

mondjuk mindezek ellenere en megvagyok vele

(#90) Hennet


Hennet
aktív tag

Fem hatlapja van vajh a 301-nek? Mas nagyon nem tudna javitani az osszkepen, nem is ertem h adhat ki ilyet pont a okia akinek a legszebb/legelegansabb feature-ponejai voltak... :(

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#91) D4rkm4n válasza Hennet (#90) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Nekem úgy tűnik a képek alapján, hogy fém hátlapot kapott. A klasszikus kivitelű, üzleti kategóriás telefonok a Nokia kínálatában általában olyanok (pl.: 6300, 6303, stb.).

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#92) csab2 válasza D4rkm4n (#91) üzenetére


csab2
veterán

Nekem egyáltalán nem tűnik fémnek.
Egyébként itt is matt műanyagot mond a srác.

Nekem KELL egy ilyen telefon! (Csak picit lehetne kisebb még akkor is, ha nagy lapát kezeim vannak.)

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#93) meroly válasza Hennet (#90) üzenetére


meroly
veterán

Azt hittem költői kérdés, de tuti hogy nem fém, az a fajta gumis műanyag ami a 3500-n volt szerintem.

Impossible is nothing

(#94) Mt5


Mt5
tag

a 301-es nagyon szép, olyan mint anno vagy az 5310 amit nagyon szerettem

A világ nem jó fele halad, vagy csak én nem értem???

(#95) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Hm talán ha hazánkban is forgalmaznák,lenne iránta kereslet,Mert van/nak kik a telefont -telfonálásra használják/ s más Luxust nem igényelnek! :DDD :))

föolvaso

(#96) meroly válasza fojuzer (#95) üzenetére


meroly
veterán

Miből gondolod hogy nem fogják forgalmazni? 206os is viszonylag hamar lett.

Impossible is nothing

(#97) csab2


csab2
veterán

Szerintem hamarosan megjelenik a 301 mert kint van már a nokia.hu-n. Amint megjelenik veszek egyet szerintem.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#98) csab2


csab2
veterán

Nem sieti el a Nokia az biztos...

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.