Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [niti:] Kedvencem

Hozzászólások

(#1) Jofi81


Jofi81
őstag

Azért nekem Magdi nélkül jobban tetszik... :U

(#2) niti válasza Jofi81 (#1) üzenetére


niti
aktív tag

Így harmonikusabb szerintem. Valahogy teljesebb... Persze Magdi nélkül is elbőgtem magam rajta párszor.

(#3) #64791808 válasza niti (#2) üzenetére


#64791808
törölt tag

Ez egy zseniális szám lenne, ha a magdika helyett olyat tennének oda, aki mondjuk tud énekelni.

Mert szegény magdika nem tud. De legalább csúnya!

Khm... elnézést, természetesen magánvélemény.

(#4) niti válasza #64791808 (#3) üzenetére


niti
aktív tag

Hátha van olyan is, aki egyetért velem :)
Az a tararirará a vége felé mondjuk nem tetszik nekem sem.

(#5) Jofi81 válasza niti (#2) üzenetére


Jofi81
őstag

Akkor Te elég érzékeny lehetsz. :)

(#6) lorcsi válasza #64791808 (#3) üzenetére


lorcsi
veterán

még iylen hülyeséget se olvastam mostanában :W :((
bőven lealázna a mostani magyar énekesek közül bárkit :U
sőt nagyon sok külföldit is

(#7) niti válasza Jofi81 (#5) üzenetére


niti
aktív tag

Halak jegyű révén, meg egyébként is, igen :) Én elbőgöm magam filmeken, zenéken, ilyesmi... Húgom szülinapján is, mikor együtt volt a család,és megszólalt a lemezjátszóról halász Judit Boldog születésnapot száma :B De ez nem komoly, csak olyan meghatottság- könnyek, nem kell zokogásra gondolni :)

(#8) nemma válasza #64791808 (#3) üzenetére


nemma
addikt

Tényleg csúnya, de azért nem gyenge ám a hangja. Sajátos, de azért érzi a ritmust a csaj.

Ákos pedig elég sok jó számot írt :R

(#9) #64791808 válasza lorcsi (#6) üzenetére


#64791808
törölt tag

Valóban, alázza a magyar énekesek jó részét, ezzel nem is vitatkozom. De ennek nem az az oka, hogy magdika annyira jó, hanem az, hogy a többi kurvagáz. Pélybarnuskát nem nehéz lealázni :D

(#10) nemma válasza #64791808 (#9) üzenetére


nemma
addikt

Milyen zenét hallgatsz egyébként?

(#11) lorcsi válasza #64791808 (#9) üzenetére


lorcsi
veterán

miért kihez viszonyítasz, ha egy hazai énekesről van szó?
Pavarotti ??

magyar énekesek közt nyomul és ha itt nézzük torony magasan kiemelkedik akár merről nézzük

(#12) #64791808


#64791808
törölt tag

Nem, nem nyomul, csak egy nagyonmagas nézettségű műsorban nyert, így sokan ismerik. Ne keverjük a mennyiséget, a minőséget, és a művészetet, mert nagyon mérges leszek.

Kihez viszonyítok? Például Ákos bátyánk, ha már itt van. Például Cserháti Zsuzsa. Egyékbént színházban jártál már? Végignéztél már egy operettet? Musicalt?

(#13) lorcsi válasza #64791808 (#12) üzenetére


lorcsi
veterán

esetleg 'válasz' gomb, gondlom nekem címezted

Ákosnak sincs jobb hangja, ő a szövegre fekszik rá, de ő nem is kezdő, tudását nem is vonom kétségbe

hogy jön ide az operett és a musical? :F
én direkt egy ilyen dúrva hasonlatot mondtam, mert fogalmam sem volt kikkel hozod versenybe
mások is voltak iylen magas nézettségű műsorban...és semmi eredménye vagy negatív

nem akarlak meggyőzni, de szerintem elég dúrva megállapítást tettél

(#14) #64791808 válasza lorcsi (#13) üzenetére


#64791808
törölt tag

Ha most kötözködsz, akkor nem "dúrva", hanem durva.

Nos, az operett és a musical ott jön ide, hogy tudod ott énekelnek. Az meg, hogy egy énekes(nek látszó személy) nagyon sok embernek tetszik, az még nem jelenti azt, hogy jól is csinálja.

Szegény magdika azért lett felkapott, mert menő rekedtes hangja van, és határontúli magyar, továbbá nagy hazafi szövegei vannak. Angolul sem tud... Az operett neked túl sznob dolog, tehát mást írok: Micheller Myrtill például...

A megállapításom valóban durva volt, ami nyilván nem jelenti, hogy nem igaz...

(#15) lorcsi válasza #64791808 (#14) üzenetére


lorcsi
veterán

egyáltalán nem kötözködöm.
szerintem egyértelműen az látszik, hogy nem értekl veled egyet. ne magyarázz bele mást.

ok, de az operett meg a popzene kb. olyan összehasonlítás, mint a körte meg az alma
zene-zene, gyümölcs-gyümölcs

Az operett neked túl sznob dolog
úgy látom szokásod a belemagyarázás.
egyetlen szóval nem minősítettem ez a műfajt

ének tudásba hogy lehet belekeverni az angol tudást :F

(#16) feel good


feel good
aktív tag

(#17) Male válasza #64791808 (#3) üzenetére


Male
nagyúr

Eddig nem is tudtam ki ő... (Ok, nem igazán nézek TV-t... a Megasztárról is csak hallottam.) ...de most megnéztem ezt a videot, és, szerintem is igazad van... ez a nő nem tud énekelni. Ott áll mellette Ákos, és sokkal jobb... pedig gondolom most nem ez lenne a cél :U

(#18) tildy válasza #64791808 (#3) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem sem tetszik a hangja. :( Énekelni meg lehet tud , lehet nem, de a hangja akkor sem jön be nekem..
Kaszás Attilával mondjuk jó ez a duettje. De ebben kevésbé énekel azona hülye hangján .

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19) Crystalheart válasza lorcsi (#6) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"bőven lealázna a mostani magyar énekesek közül bárkit"
Mármint a nők közül, és küzü,ük sem akárkit... :)

Én nem szoktam annyira minősítgetni énekhangokat, ha ezzel csinál bizniszt, hát tegye. Én csak azt sajnálom, hogy éppen olyan semmit sem jelentő, jelentéktelen, mint az egész mai magyaz (újabb) zenei világ. Semmilyen.

(#20) Crystalheart válasza niti (#7) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nos figyelj, szerintem ezzel semmi gond, te lány vagy :D Én 20 évesen, férfiként is el szoktam néha érzékenyülni, elég durván :) (Himnuszon; Szózaton; Bánk bánból a Hazám, hazámon; Honfoglalásból a Szállj, szállj, sólyom... c. dalon, stb :DDD)

(#21) #64791808 válasza lorcsi (#15) üzenetére


#64791808
törölt tag

"esetleg 'válasz' gomb, gondlom nekem címezted" -> a kötözködést erre értettem, gondoltam nyilvánvaló, hogy neked akarok válaszolni, nem magyarázok bele mást, te nem értetted.

Az operett és a popzene összehasonlítása valóban túlzás lenne, viszont az azokat éneklő emberek tehetségének, hangjának összevetése nem az. Hiába nem érted meg, ez akkor is így van: attól, hogy valaki el tudja énekelni a boci boci tarkát, attól még nem lesz énekes. Csak valaki, aki énekel. Az operettet pedig nem minősítetted, csak egyáltalán nem értetted, minek írom ide, ebből arra következtettem, hogy nem láttál/hallottál eddig túl sokmindent e téren, és esetleg sznobizmusnak tartod, ha valakinek ez a szint. Nem magyaráztam bele semmit, vedd fel a ritmust.

Az énektudáshoz pedig úgy jön az angol, hogy ha valaki magát énekesnőnek nevezi, akkor illik tudni annyira angolul, hogy az azon a nyelven született darabokat, számokat élvezhetően adja elő.

Utánanéztél Micheller Myrtillnek?

(#22) Viszlát válasza #64791808 (#3) üzenetére


Viszlát
addikt

Csatlakozom...

#21: vagy ha egyszer nem tud, akkor ne énekeljen angolul...

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [niti:] Kedvencem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.