Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) h-yle válasza Morden24 (#8) üzenetére


h-yle
addikt

Ha koncepció, akkor az Emotiv lelépett mindenkit. :P

Használhatóságban jelenleg a Move van a toppon, üzletileg pedig a Wii, ha szigorúan konzolokat nézünk, akkor koncepcióban pedig tényleg az MS.

A Wii-ben egyébként pont az volt az érdekes, hogy mind a kapcsolt szolgáltatások, mind a HW puszta ereje a béka segge alatt volt, de a jól megvalósított koncepció mindent vitt.

Én is rohadt kíváncsi vagyok mi jön ezután. A 720p-t (ne adj isten 1080-at) egy XBOX 360 grafikai szinten alapoktól újratervezett SKU-val ma már gombokból ki lehet hozni, szóval szerintem azt borítékolhatjuk, és erre szükség is van hiszen amíg a Wii megjelenésekor még nem voltak ezek a technikák elterjedve, ma már akár egy telefon kijelzőjének nagyobb a felbontása mint a Wii-nek, szóval ennyit minimum fejleszteniük kell.

Azt pedig, hogy mi fogja ezt az egészet eladni, mi lesz az "új motion gaming" pedig a jóisten sem tudja. Én úgy érzem, anno a DS-be és a Wii-be úgy beletrafált a nagy N, amit soha többet nem fog tudni megismételni. De az biztos, hogy meg fogják próbálni. :)

Viktor77:
A nagyon nagy bukótól azért nem félek... Max nem lesz kirobbanó siker, és ismét visszaesnek a 3. helyre (GC időszak) a megjelenés utáni brutális eladások után. Mert hogy sorban fognak állni érte bármit is találnak ki az fix.

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.