Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Morden24 válasza h-yle (#7) üzenetére


Morden24
nagyúr

MIért erős? Koncepciós szinten valóban lelépte a Kinect a másik kettőt. Hogy kinek melyik jön be, az már egy másik kérdés, hogy üzletileg melyik jön be, az meg egy újabb :)

Én is biztos vagyok benne, hogy dolgoznak, vagy legalábbis filóznak rajta, csak nagyon-nagyon érdekel, hogy mivel fognak előjönni, mert most a másik két konzol előnyben van a kapcsolt szolgáltatások, az alapvető képességek és a perspektívák miatt is. Na meg azt sem szabad elfelejteni, hogy hiába nagy a Wii vásárlóköre, a kazuálok nem fognak a boltba rohanni csak azért, mert teszem azt 1080p-ben mehet utána a Wii-zés, viszont a nuncsaku már nem újdonság, és a "te vagy a kontroller" irányítást is elvitte már a cica. A Sony és az MS vásárlóköre minden bizonnyal sokkal fogékonyabb erre.

Igazából szerintem most piacilag az MS van a legjobb helyzetben, mert a kapcsolt szolgáltatások jók, a a hácé játékosok száma magas, a Kinect pedig sok kazuált vonz. Viszont a 8th genre nekik kell talán a legdurvábban fejleszteniük hardver-koncepció oldalról.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.