Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) ReJim válasza ipavlidu! (#2) üzenetére


ReJim
őstag

kutyának a gazdája meg lett, tehát nincs kutyánk... az ajtó kulcsra zárást nem értem. (reggel még otthon voltam, estére már albérletben. no meg egy ~2 hónapos kutya nem hinném, hogy megerőszakolna...)

[OFF]nagybetűt nem használok, csak személy, esetleg hely nevekben. (ezt is nehéz, ezt is csak azért csinálom, mert illik) ritkán használom a klaviatúrát "teljes-közlésre", nagyrészt "kódbevitel" funkcióját tölti ki. meg rövidebb szöveges üzenetek. ami a kommunikációm része. a nagybetű a kommunikációban tulajdonképen lényegtelen.
olyan mintha nem hasznalnek ekezeteket, a gyorsabb, egyszerubb szovegbevitel miatt.

azok a kisbetűk meg sima OFF tag-ek. csak nem tudtam, hogy a logout motor így jeleníti meg. direkt van elkülönítve. szerintem másféle elkülönítést (a kommentre) nem tudok alkalmazni.

de amúgy unom, hogy mindig kritika ér egy tartalmi értékű szöveget, a külső vonatkozásai miatt. no mind1.
[/OFF]

V.Stryker: Nem, nem lett kutyám... :( de akarok, csak még nem tudom, hogy milyen az amit keresnem kellene... majd megálmodom ;]

</end.?>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.