Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) producer


producer
csendes tag

Van benne pár hiba. Amúgy nem rossz írás. Az alkotói szabadság, számomra csak azokat illeti meg, akik amúgy nagyon is tudnak szabályokat betartani. Itt említhetném Picassót, akit egyesek nem említenének egy lapon szuperrealista festőkkel, pedig az is tudott lenni, de ő nem ezt választotta (szerencsére).

(#2) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

Hmm. Bocsi, de a mai nap után (hoszúúúúúú) nem nagyon tudok mit hozzáfűzni a dologhoz. Végülis jól jártál, hogy egy kutya képében jelent meg, így legalább nem fogsz vele járni (gondolom én). Azért a hajnali forgolódásod közepette (mármint másnap), amikor eszedbe jutott a kutyát, hát azonosítani a lánnyal, tehát na, a lány elkezdett stírelni téged, hát.... én azért kulcsrazártam volna az ajtót. Tudod ezek a kutyák nem túl tapintatosak ha szaporodásról van szó.

De! -és ezt még most sokan fogják mondani:

Plíz legyen már egy-két nagybetű, azt a kis betűméretet felejtsük el, szövegben hülyén néz ki. Egy (több) szóval kicsit tedd rendbe az egészet.

(#3) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Nekem, így a nap vége fele, tetszett. :C A hasonlatokon jót mosolyogtam. Szvsz, így elolvasva...kellemes.

De ugye elkunyiztad a kutyát? :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#4) barnam_


barnam_
nagyúr

Nekem is tetszett az írásod, grat :R
A helyesírási hibák felett meg szemet hunyok... :DDD

(#5) ReJim válasza ipavlidu! (#2) üzenetére


ReJim
őstag

kutyának a gazdája meg lett, tehát nincs kutyánk... az ajtó kulcsra zárást nem értem. (reggel még otthon voltam, estére már albérletben. no meg egy ~2 hónapos kutya nem hinném, hogy megerőszakolna...)

[OFF]nagybetűt nem használok, csak személy, esetleg hely nevekben. (ezt is nehéz, ezt is csak azért csinálom, mert illik) ritkán használom a klaviatúrát "teljes-közlésre", nagyrészt "kódbevitel" funkcióját tölti ki. meg rövidebb szöveges üzenetek. ami a kommunikációm része. a nagybetű a kommunikációban tulajdonképen lényegtelen.
olyan mintha nem hasznalnek ekezeteket, a gyorsabb, egyszerubb szovegbevitel miatt.

azok a kisbetűk meg sima OFF tag-ek. csak nem tudtam, hogy a logout motor így jeleníti meg. direkt van elkülönítve. szerintem másféle elkülönítést (a kommentre) nem tudok alkalmazni.

de amúgy unom, hogy mindig kritika ér egy tartalmi értékű szöveget, a külső vonatkozásai miatt. no mind1.
[/OFF]

V.Stryker: Nem, nem lett kutyám... :( de akarok, csak még nem tudom, hogy milyen az amit keresnem kellene... majd megálmodom ;]

</end.?>

(#6) ipavlidu! válasza ReJim (#5) üzenetére


ipavlidu!
tag

Hehh, na mindegy, engem sokan nem ertenek meg.

Egyebkent jo iras, ezt elfelejtettem mondani.... :)

Ja hat igen, kulso vonatkozasok.... Van aki allergias ra, van aki nem. Ha az iro nem az, akkor speciel ez a helyzet all fonn.

Ja es ne erts felre, nem akartalak bantani, vagy mittomen, tetszett az iras, nah.

En kerek elnezest....

[ Szerkesztve ]

(#7) ReJim válasza producer (#1) üzenetére


ReJim
őstag

köszike.
a szabályokkal nincs gondom... amiket én szabok meg, magamnak. bár ezek nagyrészt inkább rituálék. az épeszű szabályokat szeretem, betartom. de ami elrugaszkodik az értelemtől, azokat nagyrészt kikerülöm.
példa: miért ne mennék át az úttesten, ha nem jön kocsi!? miért kellene kerülnöm 100 métert a járda miatt. amikor az csak egy külsőség?!

Aggregátor: köszike.

-kieg-az-íráshoz-
a cimborám egyébként ma délelőtt azzal kezdte, hogy velem álmodott... :) láthatatlanok voltunk, de mégis láttak minket, és könyveket cipeltünk ki az ablakon amikor is kidöntöttük a falat... eléggé elmosolyodtam rajt, hiszne pont ezen az íráson munkálkodtam :D

(furcsák az álmaim mostanában, rengeteg emberrel találkozok.. lehet ma este összefutok pont VELED! )

[ Szerkesztve ]

</end.?>

(#8) Hakudoshi válasza ReJim (#7) üzenetére


Hakudoshi
tag

...akkor most végül is lett csajod, vagy nem lett? :F :DDD

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#9) net84


net84
őstag

Állat! - gondoltam, ha már privátilag is így reagáltam le, ide is megérdemlesz egy ilyet :DDD

jó írás, ha valaki olyan elolvasná, akinek szokása a különféle álmoskönyvek bogarászása, az biztosan rávágná, hogy melyik részlet hogyan is tükrözi a valóságot...

[OFF]az első két mondatnál megszoktam, hogy nincs nagybetű a mondat elején, ezt biztosan örökölted, mert nálam is az a gond mostanság, hogy nem bírok nagy betüket írni...vagy már annyira elegem van, hogy napközben mindenre oda kell figyelnem íráskor (megszólítás, szóismétlés, egyesszám/többesszám....), hogy estére elegem van, és az agyam azon része, ami napközben autómatikusan lenyomtaja velem a shift-et, az ilyenkorra kikapcsol.

Az mostanában valami bug, hogy nem működi az OFF funkció, ha az offba szánt részben egy sor ki van hagyva?[/OFF]

Read only...

(#10) barnam_ válasza ReJim (#7) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ha FF-t használsz, ez jól jöhet:
Hungarian dictionary
Nem tökéletes, de azért elég sok hibát kijavít.

(#11) ReJim válasza barnam_ (#10) üzenetére


ReJim
őstag

használom. használtam. meg kétszer átnéztem végig. szóval magamtól ennél jobb helyesírásom nem lesz.

</end.?>

(#12) 7


7
addikt

Erdekes iras, sokminden benne van. Nem tudok mit hozzaszolni, talan nem is kell, ezek az almok, jelensegek igy erdekesek, boncolgatva mar elvesztik az ertelmuket. Mindenesetre kivancsiva tettel, varok meg irasokat toled, erdekesnek latlak.

Latom, sokan meg mindig nem vettek eszre, hogy a tagek dupla enternel (azaz uj passzusnal) megszakadnak. Ez nem bug, hanem feature, tessek megszokni. :)

(#13) _DiEGO_


_DiEGO_
őstag

3 év után ? Azóta sok víz lefolyt a dunán és nemtudni hanyan találkoztak ezidő alatt veled :DD :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.