Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Nekem valamelyik fiókom mélyén valahol van egy M610 Prototype, majd akarok mellé egy Paris-t vagy egy ilyen WP-s protót szerezni, jó pár lennének.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2) randras


randras
veterán

Hmm. :C

(#3) SidCorky


SidCorky
senior tag

Kicsit összezavarodtam, akkor ennek a telefonnak van neve, forgalomba került-e egyáltalán, vagy csak prototípus? :F

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#4) tDr1v3r válasza SidCorky (#3) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Csak belsős prototípus.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5) Nikolaidc válasza tDr1v3r (#4) üzenetére


Nikolaidc
csendes tag

Csak prototípus, mindössze 7db van :R

Telekommunikációs szerviztechnikus - keress bizalommal

(#6) Švejk válasza Nikolaidc (#5) üzenetére


Švejk
őstag

Wow! Érdekes cucc mindenképpen, kár hogy Sonyék nem álltak rá WP-re. Ami viszont tény, hogy nem jelentett volna túl nagy bevételt nekik. Ahogy az is tény, hogy a Nokia az első perctől kezdve leuralta a piacot. Mint ahogy az is tény, hogy ez a telefon leginkább érdekességnek jó, és a ritkaságában rejlik a bája, mert semmivel sem emelkedik ki a többi kezdeti WP7 közül.
Köszönjük a beszámolót, egy kibővített, képekkel teletűzdelt, Logout címlapos cikket nagyon-nagyon szívesen olvasnék! :R :C

(#7) Nikolaidc válasza Švejk (#6) üzenetére


Nikolaidc
csendes tag

Köszönöm szépen! Igyekszem róla több infót gyűjteni napi használattal, és fogok írni egy nagyobb volumenű cikket Lumia 800 mintájára :R csak 21-én megyek el csibetáborba :W

Telekommunikációs szerviztechnikus - keress bizalommal

(#8) Švejk válasza Nikolaidc (#7) üzenetére


Švejk
őstag

Jó dolog ám a csibetábor...csak tudnám mi a franc is az? :DDD

:R Köszönöm, örülök neki! Esetleg összehasonlítást csinálhatnál, hivatkoztál a 8S-re, azzal összevethetnéd pár ponton, de még mérvadóbb lenne, ha WP7-el vetnéd össze, mondjuk L800-al :)

(#9) Nikolaidc válasza Švejk (#8) üzenetére


Nikolaidc
csendes tag

ilyen gimnázium tábor :DD fiatalabb srác vagyok, mivel volt lumia 800am és 8s em is mindkettővel hasonlítgatni fogom, de l800 mintára írom majd :R

Telekommunikációs szerviztechnikus - keress bizalommal

(#10) Švejk válasza Nikolaidc (#9) üzenetére


Švejk
őstag

Áhá... :R
Remek teszt lesz, várom!

(#11) Nikolaidc válasza Švejk (#10) üzenetére


Nikolaidc
csendes tag

valószínüleg szétszedve a mainboardrol is lesz kép :R

Telekommunikációs szerviztechnikus - keress bizalommal

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.