Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Pff ezek sem teljesen natúr ingame képek. Inkább már valami hosszabb és részletesebb videó jöjjön. Ezekből a szanaszét blur effectezett képekből semmi sem derül ki...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) Ősember válasza Xaels (#1) üzenetére


Ősember
őstag

miert ne derulne ki? az derul ki beloel, hogy valoszinu ugyan olyan magasrol szarnak majd a kulvilagra, ahogy eddig is es mindenki koncentraljon az autokra :D

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#3) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Az első kép nagyon brutál

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#4) Jhonny06 válasza Ősember (#2) üzenetére


Jhonny06
veterán

Grafikát illetően tényleg nem sok derül ki ezekből a képekből, agyon vannak szépítve, effektezve; lehet, hogy egyáltalán nem ingame képek, ez így kevés..

[ Szerkesztve ]

(#5) Prof01


Prof01
veterán

Nem rossz. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#6) Sirandrish válasza Xaels (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

láttad az PSP-s GT állítólagos ingame képeit?
ha igen akkor tudod mi az amikor át akarják k*rni a népet..ez ahhoz képest 90%ban fedi a valóságot:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) Dyno


Dyno
veterán

Lelicenszelt játék lesz, vagy valami kitalált verseny sorozatról fog szólni?

(#8) zso79 válasza Xaels (#1) üzenetére


zso79
őstag

Szerintem nézd végig gametrailers-en a gameplay video-kat... :D

(#9) #31757056 válasza Ősember (#2) üzenetére


#31757056
törölt tag

Legalább most végre az autók kinéznek valahogy, ez is haladás. Nem olyanok már mint a ceruzarajzok :) Sikerült valahogy lekoppintani a GRID garfikáját.

(#10) twollah


twollah
nagyúr

Fotobolt nagyon bejatszhatott ezeknel a kepeknel.

(#11) blazsey2


blazsey2
senior tag

Képek alapján jó,de jöhetne egy kis demó akkor sokat tisztulna a kép.Addig csak találgatni lehet.

PSN ID:blazseydr

(#12) Lacix29 válasza Sirandrish (#6) üzenetére


Lacix29
őstag

PSP-s GT-n szerinted mi a kamu ?
[link]

(#13) Tomekk.


Tomekk.
aktív tag

azt nem értem, hogy a visszapillantókban miért nem lehet látni a saját autónkat? nehéz lenne megoldani? vagy ez csak engem zavar minden autós játékban?

(#14) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

remélem nem lesz olyan csalódás, mint az utolsó 2... :(

(#15) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

A kedvencem az NFS sorozat.
Nagyon várom, hogy megjelenjen és nyomjam ;]

(#16) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Tudnak vajon újat mutatni? Így első ránézésre a Grid-re hajaz..

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#17) PH-User


PH-User
addikt

Gyönyörű... Többet sem játszok NFS-sel. :(

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#18) heihachi válasza kovacsroli (#16) üzenetére


heihachi
addikt

Hát ha nem lenne kiírva, hogy NFS, és tippelnem kéne, tuti én is GRID2-t tippelnék. Bár ettől még lehet jó játék (mondjuk ennek ellentmond, hogy NFS ;] ).

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#19) heihachi válasza Lacix29 (#12) üzenetére


heihachi
addikt

Szerinted?

[link] igazi
[link] szop@ás

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#20) Xaels válasza Sirandrish (#6) üzenetére


Xaels
félisten

Nemigazán mert nem rendelkezem sajnos semmilyen sony konzollal ezért nemnagyon szoktam nézegetni, hogy miből maradok ki...

Valaki mondta nekem a GT-s videókat. Láttam őket, de nekem elég kevesek voltak. Én valami komolyabb és hosszabb videóra gondoltam...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21) feka007 válasza Lacix29 (#12) üzenetére


feka007
nagyúr

Qrva szép. :Y Mikor jön ki? Tesómnak van PSP-je szerencsére :C Még a PSP-s Gran Turismo is ezerszer többet ér mint az NFS. :K

[ Szerkesztve ]

(#22) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

nemtudnak igazi kemény és komoly autóversenyt csinálni, ellentétben a gridesekkel:)

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#23) Dyno válasza kovacsroli (#22) üzenetére


Dyno
veterán

Hát csak ne lenne annyira arcade jellegű

Ami nálam viszi régóta a prímet az a gtr2, főleg a 24órás része.Haverokkal 3-an összeülünk és átszoktuk nyomni valós időben 24órán kerestül.

(#24) HyP3b0y válasza Dyno (#23) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Én annó ps2-n a GT4-t toltam és ott rengeteg 24h-ás verseny volt. Még az utolsó hely is sok kreditet kapott, így volt hogy napokat ment a ps2 üresen és szeretem a krediteket:D

Mielőtt vki lehurrog, azért csináltam meg párat 1. helyre is a jó öreg, nyert, túraautós chevrolet camaroval :DDD

[ Szerkesztve ]

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#25) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hát nemtudom..:U
képek alapján nemtudok mit mondani. nemis akarok. majd a látvány és játékélmény.

szerk: ejh, ha lenne GT PC-re :U :W

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26) Ice!?


Ice!?
őstag

Semmitmondó képek. :U

(#27) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Amúgy várja ezt még valaki az utóbbi részek után? Úgy értem rendesen, VÁRJA? Mint régesrég pl. az NFS 3-4-5-öt? Szerintem nem, azt már eljátszották...:(

(#28) Dyno válasza HyP3b0y (#24) üzenetére


Dyno
veterán

Nagyon szeretem az Endurance versenyeket, de a grid-be is nevetséges, se kerékcsere se semmi, az tetszik benne hogy bogaras lesz az autó,de ez még nem teszi jóvá.
Az a legjobb amikor éjszaka 4órás etapot beválalok, haverok emg alszanak, még így is megvan a hangulat. :))

(#25) - = Zk = -: ejh, ha lenne GT PC-re
Azt hiszem hónapokig lenne mivel játszani..... :)

(#29) Tom5


Tom5
addikt

Kéne már egy jó nfs.

(#30) CsíkosMókus


CsíkosMókus
aktív tag

Az a lényeg, hogy lesz Nürburgring Nordschleife.

(#31) - = Zk = - válasza Dyno (#28) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jólbeszélsz :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.